سوالات متداول

ابتدا در سیستم همکاری در فروش دایان عضو شوید. سپس فروشگاه اختصاصی خود را ایجاد کنید و با توجه به رسانه اشتراکی خود و نحوه معرفی محصول به مشتریان، بنر محصولات را از بخش کسب درآمد – تبلیغات، داخل پنل همکاری دریافت کرده و سپس اقدام به معرفی آن ها کنید. همچنین می توانید از بات تلگرامی همکار دایان @dayanpartnerbot نیز برای دریافت بنر محصولات استفاده کنید. چنانچه دارای وبسایت و یا اپلیکیشن هستید و نیاز به امکانات بیشتری دارید از طریق بخش پشتیبانی داخل پنل همکاری با ما ارتباط بگیرید.

برای دریافت مشاوره می توانید از طریق آیدی تلگرامی @helpdayan و یا بخش پشتیبانی داخل پنل همکاری با ما در ارتباط باشید. همچنین شماره تماس 05131404 داخلی 277 پاسخگوی شما هستیم.

در بخش سایت ها (زیرمنو لینک ها) می توانید فروشگاه جدید ایجاد کنید. نام دامنه و آدرس دامنه را به دلخواه خود انتخاب کنید. به یاد داشته باشید امکان ویرایش آدرس فروشگاه پس از ثبت وجود ندارد. * استفاده از کلمه دایان به فارسی و انگلیسی در نام و آدرس ساب دامنه به هر شکل نوشتاری ممنوع است.

در سیستم همکاری در فروش دایان برای کمک به فروش بازاریاب تصاویر محصولات در سایزهای مختلف با توجه به رسانه فروش همکار و همچنین برای سهولت در ثبت سفارش توسط مشتری انواع روش های ثبت سفارش در نظر گرفته شده است. شما می توانید با مراجعه به پنل همکاری بخش کسب درآمد- تبلیغات و یا با استفاده از بات تلگرامی همکار دایان @dayanpartnerbot با در نظر گرفتن نوع فضای تبلیغاتیتان بنر مناسب و همچنین شیوه ثبت سفارش توسط مشتری را انتخاب کنید.

می توانید به بخش برنامه روزانه ربات همکار دایان و یا کانال تلگرامی محصولات دایان شاپ به آدرس @dayanshopcom مراجعه کنید. همچنین داخل فروشگاه دایان شاپ محصولات جدید نیز قابل مشاهده است.

درصورتی که شما بنر محصولات و یا لینک ثبت سفارش محصولات را از پنل همکاری و یا بات همکار و یا از فروشگاه اختصاصی خودتان دریافت کنید تمامی سفارشات ثبت شده توسط مشتری داخل پنل همکاری شما قابل مشاهده است و درصورت موفق آمیز بودن سفارش، کمیسیون آن برای شما محاسبه میشود.

در لینک ربات تلگرامی ثبت سفارش بعداز عبارت " start= " عددی قرار می گیرد که شامل کد همکاری و کد محصول می باشد.

به تنظیمات فروشگاه اختصاصی خود مراجعه کنید و DNS های آن را به (ns1.dayanshop.biz- ns2.dayanshop.biz) تغییر دهید سپس دامنه را برای تایید نهایی از طریق پنل همکاری در فروش دایان به بخش پشتیبانی فنی ارسال کنید. * استفاده از کلمه دایان به فارسی و انگلیسی در نام و آدرس دامنه به هر شکل نوشتاری ممنوع است.

در بخش محصول و زیرمنو جست و جو می توانید با توجه به فروشگاه خود کمیسیون محصولات را مشاهده نمایید.

در صورت تایید و ارسال شدن یک سفارش، با توجه به درصد ارسال شده که در ابتدا 30 درصد بوده، مبلغی به مانده حساب شما افزوده می شود. بعد از وصول شدن سفارش مابقی کمیسیون نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

برای فعال شدن دکمه درخواست واریز آدرس کانال تلگرام، پیج اینستاگرام یا هر فضای دیگری که در آن اقدام به فروش محصولات می نمایید را به بخش پشتیبانی بازاریاب ارسال نمایید. بعد از بررسی امکان ثبت درخواست مالی برای شما فعال خواهد شد.

واریز کمیسیون، 24 ساعت کاری پس از ثبت درخواست داخل واریز، داخل پنل همکاری بخش امور مالی، صورت می گیرد.

در بخش تنظیمات و گزینه مالی می توانید مشخصات حساب بانکی خود را وارد نمایید. به یاد داشته باشید مشخصات حساب بانکی باید با نام درج شده در پنل همکاری یکسان باشد .

در بخش سفارش (زیرمنو فروش)، گزینه نموداری کلی تعداد کل سفارش و پیامک را در بازه های زمانی مشخص مشاهده خواهید کرد. در بخش سفارش کلی می توانید با جست و جو شماره موبایل یا شناسه سفارش مشخصات سفارش را مشاهده نمایید. در بخش تفکیکی محصول می توانید تعداد سفارش از هر محصول را مشاهده نمایید. در بخش درگاه ورودی می توانید تعداد سفارش ثبت شده از تمام روش های ثبت سفارش را مشاهده نمایید.

مارا در کانال تلگرامی همکاری در فروش دایان به آدرس https://t.me/Dayan_affiliate و پیج اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/dayan_affiliate دنبال کنید.