سوالات متداول

کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش چگونه است؟

در سیستم همکاری در فروش، به همکار(بازاریاب) یک فروشگاه اینترنتی تعلق گرفته و به ازای هر فروش، کمیسیون برایش لحاظ می‌شود. وظیفه تامین و ارسال سفارش به عهده سیستم همکاری در فروش می باشد

شروع به کار در سیستم همکاری در فروش دایان چگونه است؟

بعد از عضویت، فروشگاه اختصاصی خود را ایجاد کرده و بنرهای تبلیغاتی محصولات را از بخش کسب درآمد-تبلیغات یا ربات تلگرامی همکار دایان دریافت نمایید. به ازای هر فروش و ارسال موفق، کمیسیون به شما تعلق خواهد گرفت.

برای شروع بازاریابی و فروش نیاز به چه مواردی هست؟

با داشتن صفحه، کانال و گروه در شبکه های اجتماعی یا یک وبسایت می‌توانید از سیستم همکاری در فروش دایان، کسب درآمد داشته باشید.

پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام با مخاطب بالا دارم، برای شروع فعالیت چه کاری انجام دهم؟

در صورت داشتن شبکه اجتماعی با مخاطب بالا برای پشتیبانی ویژه در تلگرام به @Helpdayan پیام دهید و یا از بخش پشتیبانی پنل همکاری به بخش بازاریابان پیام ارسال نمایید.

فروشگاه را در چه بخشی می توان ایجاد کرد؟

در بخش سایت ها (زیرمنو لینک ها) می توانید فروشگاه جدید ایجاد کنید.به یاد داشته باشید امکان ویرایش آدرس فروشگاه پس از ثبت وجود ندارد.

بنرهای تبلیغاتی محصولات را از چه بخشی می توان دریافت کرد؟

بنرهای تبلیغاتی را می توانید از بخش تبلیغات پنل همکاری در زیر منو کسب درآمد یا ربات تلگرامی همکار دایان به آدرس @Dayanpartnerbot دریافت نمایید.

ربات تلگرامی همکار دایان چه کاربردی دارد؟

در ربات تلگرامی همکار دایان به آدرس @Dayanpartnerbot گزارش های کاربردی سفارشات ، پیامک ها و مالی را می توانید دریافت نمایید. همچین قابلیت دریافت بنرهای محصولات متناسب با فضاهای تبلیغاتی مختلف نیز در این ربات وجود دارد.

نحوه تشخیص بازاریاب یک سفارش به چه صورت است؟

لینک خرید هر محصول از لینک فروشگاه اینترنتی همکار (بازاریاب) تشکیل شده است که بعد از هر ثبت سفارش میتوانید مشخصات آن را در پنل همکاری مشاهده نمایید

در ربات تلگرامی ثبت سفارش تشخیص بازاریاب یک سفارش چگونه است؟

در لینک ربات تلگرامی ثبت سفارش بعداز عبارت " start= " عددی قرار میگیرد که شامل کد همکاری و کد محصول می باشد.

کمیسیون محصولات را در چه بخشی مشاهده کنم؟

در بخش محصول و زیرمنو جست و جو می توانید با توجه به فروشگاه خود کمسیون محصولات را مشاهده نمایید.

چگونه می توانم فروشگاهم را به دامنه شخصی متصل کنم؟

شما می توانید با خرید یک دامنه از سایت های فروش دامنه، بر روی آن یک فروشگاه اختصاصی داشته باشید. کافی است بعد از خرید دامنه DNS های آن را به دو آدرس زیر تغییر داده و آدرس آن را به پشتیبانی اعلام نمایید.
ns1.dayanshop.biz ns2.dayanshop.biz

درچه زمانی کمیسیون سفارش به مانده حساب اضافه میشود؟

در صورت تایید و ارسال شدن یک سفارش ، با توجه به درصد ارسال شده که در ابتدا 30 درصد بوده ، مبلغی به مانده حساب شما افزوده می شود. بعد از وصول شدن سفارش مابقی کمیسیون نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

چگونه درخواست واریز ثبت کنم؟

برای فعال شدن دکمه درخواست واریز آدرس کانال تلگرام ، پیج اینستاگرام یا هر فضای دیگری که در آن اقدام به فروش محصولات می نمایید را به بخش پشتیبانی بازاریاب ارسال نمایید. بعد از بررسی امکان ثبت درخواست مالی برای شما فعال خواهد شد.

مشخصات حساب بانکی را در چه بخشی وارد کنم؟

در بخش تنظیمات و گزینه مالی می توانید مشخصات حساب بانکی خود را وارد نمایید.

گزارش های سفارشات را در چه بخشی مشاهده کنم؟

در بخش سفارش (زیرمنو فروش) ، گزینه نموداری کلی تعداد کل سفارش و پیامک را در بازه های زمانی مشخص مشاهده خواهید کرد .در بخش سفارش کلی می توانید با جست و جو شماره موبایل یا شناسه سفارش مشخصات سفارش را مشاهده نمایید.در بخش تفکیکی محصول می توانید تعداد سفارش از هر محصول را مشاهده نمایید.در بخش درگاه ورودی می توانید تعداد سفارش ثبت شده از تمام روش های ثبت سفارش را مشاهده نمایید.