لیمیت توییتر چیست؟ لیمیت شدن در توییتر چیست؟ کاربرانی که در توییتر فعالیت زیادی دارند، حتماً با مفهوم لیمیت شدن آشنا هستند. لیمیت شدن در توییتر یعنی چی؟ معنی لیمیت شدن در توییتر همان کلمه انگلیسی Limit به معنای محدود شدن است. در تمامی شبکه های اجتماعی، قوانین خاصی حاکم است که در صورت نقض هر کدام از این قوانین، ممکن است حساب کاربری ما توسط این شبکه ها محدود شود.

اگر می خواهید به طور دقیق بدانید «لیمیت توییتر چیست» و یا راهکار رفع محدودیت در توییتر به چه صورت است، تا انتهای این مطلب از سایت همکاری در فروش دایان افیلیت همراه ما باشید تا بدانید لیمیت شدن در توییتر یعنی چی و دلیل لیمیت توییتر چیست .

برای دانلود PDF مقاله لیمیت توییتر چیست کلیک کنید.

دلیل لیمیت شدن در توییتر چیست؟

دلیل لیمیت شدن در توییتر

«دلیمیت توییتر چیست»؟ لیل لیمیت شدن در توییتر می تواند به چند دلیل مختلف اتفاق بیوفتد که ممکن است روی کسب و کار اینترنتی شما تاثیر منفی بگذارد. تا انتهای مطلب بخوانید تا در ادامه با دلایل آن آشنا شوید. تمامی این دلایل نشان دهنده این است که شما قوانین توییتر را نقض کردید و برخی از دسترسی های شما محدود شده است.

دلیل اول:  توییتر به دلیل مسائل امنیتی به شما مشکوک شده است

اولین لیمیت شدن در توییتر چیست؟ از آنجایی که توییتر مانند هر شبکه اجتماعی دیگری، به امنیت کاربران خود در فضای مجازی اهمیت می دهد، در صورت هر گونه رفتار مشکوک از سمت شما، حسابتان را محدود خواهد کرد. به عنوان مثال با برخی رفتارها ممکن است توییتر تصور کند که حساب شما هک شده یا در حال استفاده از ربات توییتر هستید. درصوت وقوع این مسئله، توییتر یک ایمیل برای شما ارسال می کند و توضیح می دهد که حساب شما را محدود کرده و شما باید ثابت کنید که صاحب اصلی اکانت هستید.

  • برای حل این مشکل ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.
  • سپس پیامی که حاوی اطلاعات مربوط به قفل شدن حساب شماست را پیدا کرده و بر روی گزینه Start کلیک کنید.
  • شماره تلفنی را که هنگام ثبت نام به توییتر معرفی کرده اید را وارد کنید.
  • بعد از وارد کردن شماره تلفن یک کد تأیید برای شما ارسال می شود. کد تأیید را وارد کرده و گزینه ارسال را می زنید.

دلیل دوم: از فیلترشکن استفاده کرده اید

دلیل دوم لیمیت توییتر چیست؟ استفاده از فیلترشکن یکی از رفتارهای مشکوک آمیزی است که توییتر را نسبت به ما مشکوک می کند. زیرا به عنوان یک کاربر، با روشن کردن فیلتر شکن، هر بار از کشور متفاوتی وارد حساب می شویم و همین تغییر سرور و IP ما توییتر را مشکوک خواهد کرد. برخی برنامه ها مانند برنامه گذر از تحریم Windscribe می تواند آی پی ثابتی را به شما ارائه دهد و شما با استفاده از آن می توانید به سایت ها و اپلیکیشن های فیلتر شده دسترسی داشته باشید.

دلیل سوم: قوانین توییتر را نقض کرده اید

طبیعتاً نقض قوانین توییتر منجر به محدود شدن حساب شما می شود و حتی در برخی مواقع منجر به حذف یا غیر فعال کردن حساب توییتر می شود. حال ممکن است بپرسید چه اقداماتی نقض قوانین توییتر می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

استفاده از کلام های زشت و رفتارهای اسپم گونه

اگر شخصی به دلیل فحاشی یا رفتارهای اسپم گونه شما را ریپورت کند، توییتر پس از بررسی آن و مشاهده تکرار شدن آن شما را جریمه می کند. این جریمه به دو صورت انجام می شود: تعلیق موقت حساب یا تعلیق دائم حساب.

پلیس فتای توییتر شما را جریمه می کند

در صورت ریپورت نشدن توییت شما، امکان اعمال جریمه های دیگر توسط پلیس فتای توییتر وجود دارد. به عنوان مثال می تواند محدودیتی را اعمال کند که توییت های شما تنها به کسانی که شما را دنبال می کنند نمایش داده شود. همچنین این احتمال وجود دارد که شما با دنبال کردن افرادی که دارای رفتارهای این سبکی هستند، توسط پلیس فتای توییتر جریمه می شوید.

آزمایش های توییتر

معنی لیمیت شدن در توییتر

توییتر ممکن است هنگام آپدیت شدن یا اعمال بعضی تغییرات باعث محدود شدن برخی اکانت ها شود که بعداً به صورت خودکار رفع می شود.

اگر به هر دلیلی توییتر به دلیل نقض قوانین امنیتی حساب شما را محدود کند، شما نمی توانید دیگر توییت بزنید یا توییت های دیگران را ری توییت کنید. یکی از راه حل های رفع این مشکل گزینه Continue to twitter است.

این گزینه زمان محدود شدن حسابتان بر روی صفحه ظاهر می شود و شما با زدن این گزینه می توانید به صورت محدود به فعالیت خود ادامه دهید. با این روش از سمت توییتر نوتیفکیشنی برای شما نمایش داده نمی شود و نمی توانید اکانت کسی را در توییتر پیدا کنید. برای رفع این مشکل باید فقط صبور باشید تا پس از مدتی توییتر اکانت شما را به حالت قبل بازگرداند.

دلیل چهارم: توییتر خطا می کند

در برخی مواقع ممکن است به دلیل مشکلات فنی، توییت بعضی افراد نشان داده نشود و یا گاهی اوقات پاسخ به یک کامنت آنقدر زیاد می شود که توییتر نمی تواند به درستی عمل کند و هنگ می کند. در چنین مواقعی کاربران احساس می کنند توسط توییتر لیمیت شده اند.

دلیل پنجم: مانند یک ربات عمل می کنید

اگر در توییتر رفتارهای شما مانند یک ربات باشد، توسط توییتر لیمیت خواهید شد.

حال این سؤال مطرح می شود که چه رفتارهایی در توییتر، رفتارهای ربات گونه محسوب می شود؟

  • اگر روزانه 1000 پیام برای دیگران ارسال کنید
  • در هر نیم ساعت می توانید 50 توییت ارسال کنید که ری توییت و کوت نیز شامل آن می شود. اگر این محدودیت عددی را رعایت نکنید توسط توییتر لیمیت می شود.
  • اگر در یک ساعت، 4 بار ایمیل خود را تغییر دهید محدود خواهید شد
  • شما در روز تنها می توانید 400 اکانت معمولی و 1000 اکانت دارای تیک آبی را فالو کنید، اگر از این عدد بیشتر شود، حساب شما لیمیت می شود.

تلگرام مارکتینگ چیست؟

جلوگیری از لیمیت شدن در توییتر

جلوگیری از لیمیت شدن در توییتر

چند راه برای جلوگیری از لیمیت شدن در توییتر وجود دارد که می توانید در ادامه مشاهده کنید:

تأیید حساب ایمیل

اگر ایمیلی را که هنگام ثبت نام در توییتر ثبت کرده اید، معتبر باشد، محدودیت اکانت شما برداشته می شود.

تأیید کردن شماره موبایل

شماره موبایلی که با آن در توییتر ثبت نام کرده اید را وارد کنید. برای این کار باید به قسمت Your Account رفته و سپس روی Account information کلیک کنید. حتماً باید در قسمت کشور، ایران را انتخاب کنید. پس از وارد کردن پسورد گزینه Agree and continue را بزتید. سپس مجدد به Your Account رفته و در قسمت Phone شماره خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن شماره، توییتر یک کد تأیید برای شما ارسال می کند.

تغییر رمز عبور

تغییر رمز عبور حساب کاربری توییتر می تواند در برخی مواقع محدودیت حساب شما را رفع کند.

حذف توییتر

اگر توییت شما قوانین توییتر را نقض کرده و به همین دلیل لیمیت شده اید، با حذف آن توییت، محدودیت شما رفع خواهد شد.

انجام دستور عمل توییتر

اگر توییتر پیامی با عنوان We’ve temporarily limited some of your account features برای شما ارسال کرد، روی گزینه Start  که در زیر پیام درج شده کلیک کرده و به دستورالعمل های گفته شده عمل کنید.

اطلاع به توییتر

گاهی اوقات توییتر به اشتباه اکانت شما را لیمیت می کند. اگر فکر می کنید شما هم به همین دلیل محدود شده اید، می توانید با پر کردن فرم مخصوص توییتر به آن ها اطلاع دهید.

اینستاگرام مارکتینگ و رازهای پشت پرده

کلام نهایی

در این مطلب تعریف لیمیت در توییتر و دلیل لیمیت شدن در توییتر پرداختیم و توضیح دادیم که یکی از دلایل اصلی لیمیت شدن توسط توییتر نقض قوانین آن است. هر شبکه اجتماعی برای حفظ حریم و امنیت کاربران خود در فضای مجازی دارای قوانین مشخصی است که در صورت عدم رعایت آن، کاربر جریمه خواهد شد. بهتر است از اقداماتی که منجر به لیمیت شدن می شود خودداری کنیم و در صورت بروز این اتفاق از راه هایی که در این مطلب مطرح کردیم، استفاده کنید.

توییتر چه محدودیت هایی دارد؟

محدودیت‌های فنی فعلی برای حساب‌ها عبارتند از: پیام‌های مستقیم (روزانه): حداکثر 1000 پیام در روز ارسال می‌شود. توییت: 2400 توییت در روز. محدودیت به روز رسانی روزانه بیشتر به محدودیت های کوچکتر برای فواصل نیمه ساعتی تقسیم می شود.

مدت زمان یک محدودیت توییت چقدر است؟

محدودیت توییتر 1000 توییت در ساعت شروع کنید. این شامل ریتوییت ها لینک ها می شود. اگر از این حد تجاوز کنید، 1 تا 2 ساعت در محدودیت توییتر خواهید بود.

امتیاز بدهید.

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست