آیا به دنبال راه‌حلی جامع و کامل برای مدیریت شبکه های اجتماعی و کسب درآمد از طریق آن‌ها می‌گردید؟ شاید هم برای این کار نیاز به یک روش هوشمندانه یا بهبود همکاری تیمی دارید. جایگاه شما هر کجا هم که باشد، شما نیاز دارید تا از پلتفرم شبکه های اجتماعی برای مدیریت آن ها استفاده کنید. مدیریت شبکه های اجتماعی نیازمند استفاده از استراتژی‌ها و ابزارهای صحیح است.

همان‌طور که مشخص است هزاران ابزار مختلف برای کارکردهای متفاوت در شبکه‌ های اجتماعی وجود دارد، اما نمی‌توان همه آن‌ها را در سطح مدیریت دسته‌بندی کرد. برای داشتن یک بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خوب باید از ابزار و استراتژی‌های حرفه‌ای کمک بگیرید و آگاهی و دانش خود را در مورد «ابزار و پلتفرم های مدیریت شبکه های اجتماعی» افزایش دهید. ادامه این مطلب از سایت همکاری در فروش دایان افیلیت را بخوانید.

برای دانلود PDF کلیک کنید

اهمیت حضور در رسانه‌های اجتماعی

اهمیت حضور در شبکه های اجتماعی چیست؟

با گسترش کسب و کارهای آنلاین، یکی از موضوعات داغ این روزها، نحوه مدیریت کردن شبکه های اجتماعی است. در دنیایی که افراد در حال کسب درآمد از روبیکا، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی هستند و به این خاطر چندین حساب کاربری دارند و یا بسیاری از شرکت ها از چندین شبکه اجتماعی، برای برندینگ و بازاریابی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند؛ آشنایی و استفاده از پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی ضروری می شود.

کسب درآمد در خانه امروزه، از آن چیزی که بشود تصورش را کرد ساده تر است. اما چرا؟ حضوری در شبکه های اجتماعی آنقدر ساده است که به به راحتی در خانه خودتان نشسته اید و چندن صفحه رو به صورت همزمان می تواند مدیریت کنید. البته هر کاری بدون شک نیاز به تخصص خودش را دارد اما در کل فضای این کار بسیار آماده است برای انواع قشرهای مختلف جامعه هم این کار فراهم است.

حضور در شبکه‌های اجتماعی مختلف به‌گونه‌ای تضمین ماندگاری یک بیزینس است؛ چراکه مخاطب و یا مشتری امروزی بیش از پیش در حال حرکت به سوی دیجیتالی شدن و آنلاین شدن است. از همین رو آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر می‌خواهید کسب درآمد در خواب را تجربه کنید، باید حضوری قوی و مستمر در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید! در این صورت حتی وقتی در خواب هستید، شبکه‌های اجتماعی‌تان می‌توانند برایتان بفروشند. از طرفی دیگر با مدیریت درست شبکه های اجتماعی و با داشتن استراتژی و برنامه در آن ها فعالیت کنید. به عنوان نمونه باید دانش کاملی از الگوریتم اینستاگرام و نحوه محتواگذاری در اینستاگرام داشته باشید تا بتوانید در آن به درستی مدیریت کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی مجازی به صورت اصولی و متناسب با اهداف کسب و کار، یکی از چالش‌های مدیران و صاحبان کسب و کار است. لازمه مدیریت حرفه‌ای این شبکه‌ها و رسیدن به جایگاهی معتبر در آن‌ها، داشتن شناخت کافی از نحوه حضور و چگونگی فعالیت در آن‌ها است.

آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

همان‌طور که کمی پیش عنوان کردیم، حضور در شبکه‌های اجتماعی از جنبه‌هایی چون تازه ماندن در ذهن مخاطب و همچنین توانایی آنالیز رفتار رقیبان، اهمیت زیادی دارد. اما لازم است بدانید که مدیریت این شبکه‌ها و یا چگونگی فعالیت در آن‌ها نیاز به آموزش دارد!

هر یک از شبکه‌های اجتماعی ویژگی‌های خاص خود را دارند و حضور در هر یک نیز باید با اهداف مشخصی صورت بپذیرد. به عنوان مثال توییتر اصلا زمین مناسبی برای فروش نیست اما برای برندسازی تا حدود زیادی می‌توانید روی آن حساب باز کنید.

بنابراین یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که قبل از آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی باید به آن توجه داشته باشید، حضور در یک شبکه اجتماعی متناسب با هدفتان است! بعد از آنکه تعیین کردید می‌خواهید در چه شبکه‌ای و با چه هدفی حضور پیدا کنید، باید اقدام به یادگیری نحوه فعالیت در آن شبکه کنید. برای هر شبکه اجتماعی باید به متناسب با آن تولید محتوا کنید.

به عنوان مثال نحوه کسب درآمد از اینستاگرام و همچنین حضور، فعالیت و تولید محتوا در اینستاگرام کاملا متفاوت از لینکدین است؛ بنابراین می‌‎توان گفت مدیریت این دو شبکه اجتماعی نیز تفاوت‌هایی با یک دیگر دارد. نحوه فعالیت و کسب درآمد از فیسبوک کاملا با نحوه کسب درآمد از یوتیوب فرق می کند و برای هر یک باید استراتژی و برنامه متفاوتی دنبال شود و باید به شیوه مختلفی مدیریت شوند.ابزارهای متنوع و زیادی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها در جهت مدیریت بهتر و اصولی‎تر رسانه‌های اجتماعی خود کمک بگیرید. در ادامه به برخی از این ابزارها اشاره کرده‌ایم.

ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

در این مقاله به معرفی بهترین پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی که سه شاخص زیر را دارا هستند می‌پردازیم:

 • تعامل: دارای یک داشبورد ساده و کاربردی که تمام پیام‌های مختلف در تمام شبکه‌های اجتماعی را برای تعامل بیشتر با مخاطب مانیتور می‌کند.
 • برنامه‌ریزی: سیستمی برای برنامه‌ریزی و بازیافت محتوا در هر شبکه اجتماعی
 • گزارش‌دهی: آنالیزی از اینکه هر محتوا در هر شبکه‌ای چه عملکردی داشته است.

1- Sendible

ابزار مدیریت sendible
ابزار مدیریت sendible

Sendible یک پلتفرم ساده برای تعامل با مخاطب، مانیتور کردن برند و آنالیز نتایج از طریق داشبورد است.

تعامل

تمام پیام‌های شما از شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌تواند در یک بخش مشخص قرار بگیرد.

برنامه‌ریزی

Sendible این امکان را به شما می‌دهد که محتوای خودتان را چه به صورت تکی و چه به صورت گروهی، برنامه‌ریزی کنید. با این کار به راحتی می‌توانید دسته‌ها و برنامه‌ریزی خودتان را تنظیم و بررسی نمایید. زمانی که توانستید بهترین محتوا و استراتژی محتوا خود را به دست آورید، می‌توانید دوباره از آن استفاده کنید.

این برنامه این امکان را به شما می‌دهد که بهترین پست را برای ایجاد تعامل و مخاطب بیشتر شناسایی و بررسی کنید. هم‌چنین یک سیستم ارسال پست خودکار RSS نیز دارد که با کمک آن می‌توانید پست‌های وبلاگ خود را به شبکه‌های اجتماعی ارسال نمایید.

گزارش‌گیری

یک بستر و قالب دارد که می‌تواند برای گزارش‌گیری برای مشتری و هم‌چنین تیم خودتان بسیار مناسب و حرفه‌ای باشد. با این ویژگی می‌توانید گزارش‌های خود را با 250 ماژول مختلف تنظیم و ایجاد نمایید.

شبکه‌های اجتماعی

به‌وسیله Sendible می‌توانید به شبکه‌هایی مثل Facebook، Twitter، Linkedin، Pinterest، Instagram، Youtube و غیره متصل شوید. هم‌چنین در بخش پلن VIP نیز امکان آن را پیدا می‌کنید که به شکل مستقیم به وردپرس، بلاگر و Thumblr نیز اتصال پیدا کنید.

قیمت

14 روز رایگان / شروع قیمت از 29$/ماهانه — 288$/سالیانه

2- Agorapulse

ابزار Agorapulse
ابزار Agorapulse

Agorapulse یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی آسان و مقرون‌به‌صرفه است که بیشتر برای تیم‌ها و آژانس‌ها مناسب خواهد بود.

همچنین از مزایای این ابزار میتوان به قابلیت تحقیق کلمات کلیدی و بررسی و آنالیز هشتگ های مختلف و مرتبط، پرداخت.

تعامل

در این حالت می‌توانید از نظر تنظیم بخش پیام‌ها، دقیقاً مثل Gmail عمل کنید. این پلتفرم امکان آن را دارد که کلیه پیام‌های شما را از پروفایل‌های مختلف در یک جا جمع کرده و آماده بررسی نماید تا در نهایت تغییرات لازم بر روی آن‌ها صورت بگیرد. شما هم‌چنین می‌توانید یک فرآیند اتوماتیک برای در نظر گرفتن نظرات اسپم را نیز در نظر بگیرید.

برنامه‌ریزی

این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که پیام‌های خود را از قبل با برنامه‌ریزی مشخص و تاریخ و زمان انتخاب‌شده برای اجرا تنظیم کنید. هم‌چنین می‌توانید از تکینک ایجاد محتوای همیشه‌سبز نیز بهره بگیرید.

گزارش‌گیری

با این سیستم گزارش‌گیری دقیق می‌توانید در مدت‌زمان زیادی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف گزارش‌گیری می‌کنید، صرفه‌جویی نمایید. با کمک این سیستم علاوه بر این میزان مکالمه، رشد مخاطبان، خدمات مشتری و غیره نیز اندازه‌گیری خواهد شد. باید اضافه کنیم که با این ویژگی می‌توانید این گزارش‌ها را در بازه‌های زمانی مختلف نیز دریافت کنید.

شبکه‌های اجتماعی

Agorapluse با شبکه‌هایی مثل Instagram، Youtube، Twitter، Facebook و Linkedin کار می‌کند.

قیمت

99$/ماهانه — 79$/ماهانه هنگام پرداخت سالیانه

3- eClincher

eClincher
eClincher

پلتفرم eClincher به شما این امکان را می‌دهد که چندین حساب رسانه‌ای اجتماعی، صفحات و گروهی را با یک ابزار گرافیکی مدیریت کنید. این ابزار مناسب متخصصان بازاریابی، آژانس‌ها و مدیران رسانه‌های اجتماعی است.

تعامل

این پلتفرم قابلیت جمع‌آوری تمام پیام‌های شبکه‌های اجتماعی در یک صندوق پستی واحد را فراهم می‌کند که در نتیجه آن به راحتی می‌توانید با مخاطبان خود به تعامل بپردازید. اگر می‌خواهید دیتا و اطلاعات در لحظه را داشته باشید، به قابلیت Live Social Feeds نیاز خواهید داشت، چراکه در این صورت می‌توانید به طور لحظه‌ای مخاطبان خود را بررسی کنید.

برنامه‌ریزی

امکان برنامه‌ریزی برای پست‌ها، پین‌ها و توییت‌ها را برای چندین شبکه اجتماعی مختلف ارائه می‌دهد.

گزارش‌گیری

eClincher ترکیبی از گوگل آنالیتیکس و ماژول آنالیز شبکه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند که با کمک آن می‌توانید ببینید که شبکه‌های اجتماعی چه تأثیری بر روی ترافیک سایتتان می‌گذارند. هم‌چنین می‌توانید آنالیز در لحظه پست‌های خود را برای حساب‌های فیس‌بوک، توییتر و لینکدین خود داشته باشید.

علاوه بر این شما می‌توانید مطالب داغ دنبال‌کنندگان و هم‌چنین منشن شدن را دنبال و ردیابی کنید. داشبورد این ابزار قابلیت شخصی‌سازی به صورت (Drag&Drop) را دارد که با کمک آن می‌توانید به راحتی گزارش‌ها و موارد دلخواه خودتان را اضافه و کم کنید. علاوه بر این شما می‌توانید از داشبورد یک گزارش به صورت PDF نیز دریافت نمایید.

شبکه‌های اجتماعی

پلتفرم eClincher با شبکه‌های Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, YouTube, and Blogger متصل است. برای افزایش فروش در اینستاگرام می‌توانید از این ابزار استفاده کنید.

قیمت

14 روز رایگان — 49$/ ماهانه — 20% تخفیف در پرداخت سالیانه

4- Hootsuite

Hootsuite
ابزار Hootsuite

Hootsuite ابزاری برای مدیریت کلیه حساب‌های شبکه های اجتماعی مختلف و برنامه‌ریزی خودکار برای تولید محتوا است.

تعامل

این ابزار از چندین جریان به جای یک صندوق پستی برای مدیریت تعاملات بهره می‌گیرد. شما می‌توانید از این جریان‌ها برای مانیتور کردن محتوای هر یک از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. اگر با یک تیم کار می‌کنید می‌توانید پست‌ها را به یک نفر، منطقه یا پارامتر دیگری اختصاص دهید.

برنامه‌ریزی

شما می‌توانید با قابلیت برنامه‌ریزی خودکار Hootsuite حضوری 24 ساعته در 7 روز هفته در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید. زمانی که تقویم محتوایی داشته باشید تولید محتوا برایتان بسیار ساده‌تر خواهد شد.

گزارش‌گیری

Hootsuite با یک بخش پیش‌فرض برای گزارش‌گیری با معیارهای اینستاگرام، توییتر و فیس‌بوک ایجاد شده است. با این ویژگی شما می‌توانید داشبورد خود را شخصی‌سازی نمایید، از قالب‌های از پیش طراحی‌شده استفاده کنید با بتوانید میزان تعامل را بررسی نمایید. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که گزارش‌های خود را در قالب‌های مختلفی مانند PDF و CSV خروجی بگیرید.

شبکه‌های اجتماعی

Hootsuite با بیش از 35 شبکه اجتماعی محبوب ارتباط برقرار می‌کند، چیزهایی مانند Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, and YouTube

قیمت

رایگان — 29$/ماهانه — 228$/سالیانه

5- Sprout Social

Sprout Social
Sprout Social

Sprout Social یک ابزار پیشرو در زمینه مدیریت شبکه های اجتماعی است که گزارش‌هایی درباره میزان تعامل، تجزیه‌وتحلیل، میزان انتشار و غیره را برای تیم‌های مختلف در هر اندازه‌ای فراهم می‌کند.

تعامل

دارای یک صندوق ورودی تک جریان است که با کمک آن می‌توانید تمامی پیام‌های دریافتی خود را در یک مکان مدیریت کنید. در این شرایط برای تیم‌ها گزینه‌ای برای برچسب‌های سفارشی در دسته‌بندی، فیلتر صندوق ورودی، به اشتراک‌گذاری و غیره وجود دارد. علاوه بر این وقتی هم‌تیمی شما در حال پاسخ دادن به پیامی باشد می‌توانید ببینید که چه کسی در حال پاسخ به چه پیامی است. در نتیجه کارها به هیچ عنوان تکراری انجام نمی‌شود و کاملاً تقسیم‌بندی شده خواهد بود.

برنامه‌ریزی

Sprout Social این امکان را به شما می‌دهد که عمل برنامه‌ریزی، صف‌بندی و انتشار پیام‌هایتان را در هر یک از شبکه‌های اجتماعی از طریق افزونه مرورگر، وب اپلیکیشن و اپلیکیشن مویایل مدیریت کنید.

ابزار Sprout’s ViralPost این امکان را به شما می‌دهد که پست خود را در زمانی منتشر کنید که بیشترین نرخ تعامل را دریافت نماید. شما هم‌چنین می‌توانید برای اعضای تیم مجوزهایی برای پیش‌نویس و یا ارسال پیام تنظیم کنید. با استفاده از تقویم محتوایی مشترک می‌توانید محتوای خود را هم‌زمان در چندین شبکه اجتماعی مختلف انتشار داده و آن را مدیریت نمایید.

گزارش‌گیری

Sprout Social مجموعه‌ای جامع از ابزارهای گزارش‌گیری مختلف را ارائه می‌دهد. این شبکه به صورتی یکپارچه به شما این امکان را می‌دهد که بررسی‌های مختلفی را بر روی لینکدین، توییتر، فیس‌بوک و اینستاگرام داشته باشید. علاوه بر این شما می‌توانید عملکرد تیم خود را نیز ارزیابی کنید. ابزاری وجود دارد که می‌توانید با کمک آن میزان تعامل و پاسخگویی افراد مختلف را اندازه‌گیری کنید. لازم به ذکر است که گزارش‌های مختلف را نیز می‌توانید در قالب‌های PDF و CSV تهیه فرمایید.

قیمت

این پلتفرم، پلن‌های متفاوتی برای قیمت‌گذاری دارد که از جالب‌ترین آن‌ها می‌توان به پلن چندکاربره آن اشاره کرد.

هم‌چنین کلیه سرویس‌ها دارای 30 روز مهلت آزمایشی رایگان هستند. هم‌چنین در پرداخت‌های سالیانه مبلغ 10% تخفیف نیز در نظر گرفته می‌شود.

59$/ماهانه برای هر کاربر — 637$ سالیانه برای هر کاربر

6- MavSocial

MavSocial

یک پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی که تمرکز آن بر روی تصاویر است.

تعامل

MavSocial این امکان را به شما می‌دهد که از طریق یک صندوق ورودی بتوانید با مخاطبان خودتان تعامل برقرار کنید.

از این طریق می‌توانید:

 • مکالمات و پیام‌های اجتماعی را بررسی و آنالیز کنید.
 • پیام‌های مختلف را به افراد خاص اختصاص دهید.
 • به‌وسیله شبکه یا پروفایل می‌توانید بازدید و کامنت‌های کاربران و مخاطبان مختلف را ببینید.
 • امکان جستجو، مرتب‌سازی و برچسب‌گذاری تعامل‌ها فراهم خواهد شد.
 • به صورت مستقیم ریتوییت، لایک و ریپلای کنید.

یکی از مهم‌ترین چیزها برای بالا بردن نرخ تعامل مخاطب، استفاده از تصاویر است. این پلتفرم به شما اجازه آپلود و مدیریت تصاویر را می‌دهد به علاوه اینکه می‌توانید هر چیزی را از کتابخانه آن بخرید. حتی یک ابزار داخلی ویرایش عکس نیز دارد که می‌توانید قبل از ارسال عکس‌ها نیز آن‌ها را با استفاده از فیلترها و امکانات مختلف ویرایش کنید.

برنامه‌ریزی

می‌توانید محتوای خود را از طریق کمپین‌های مختلف برنامه‌ریزی کنید. هم‌چنین امکان آن وجود دارد که این برنامه را در یک تقویم و در چند شبکه نیز ایجاد کنید.

می‌توانید محتوای خود را به‌وسیله کمپین‌های چرخه‌ای نیز برنامه‌ریزی مجدد کنید. برای مثال شما می‌توانید برای پست‌های وبلاگ، تبلیغات و غیره خود کمپین‌های متفاوت چرخه‌ای داشته باشید.

این پلتفرم بخش RSS خوان نیز دارد که می‌توانید از این قابلیت نیز برای خود استفاده کنید.

گزارش‌گیری

در این پلتفرم می‌توانید محتواهای شبکه‌های اجتماعی خود را از نظر عملکرد بررسی کنید. در داشبورد این پلتفرم می‌توانید آمارهای مختلف بصری و گرافیکی را مانند بهترین زمان ارسال پست و غیره ببینید و به فرمت‌های CSV و PDF نیز خروجی بگیرید.

شبکه‌های اجتماعی

MavSocial از شبکه‌های اجتماعی Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Instagram ، YouTube و Tumblr نیز پشتیبانی می‌کند.

قیمت

19$/ماهانه — رایگان محدود شده

7- TweetDeck

TweetDeck
TweetDeck

یک ابزار مدیریت محبوب برای توییتر است که در سال 2011 انتشار پیدا کرد. با این ابزار می‌توانید چندین حساب مختلف را در یک حساب مدیریت کنید.

تعامل

توییتر ابزار TweetDeck را به عنوان “قدرتمندترین ابزار برای آنالیز آنلاین، سازمان‌دهی و هم‌چنین تعامل” توصیف می‌کند. تعامل با مخاطبان به‌وسیله ستون‌های اطلاعاتی مختلف، کار را برای ما بسیار راحت‌تر خواهد کرد. شما می‌توانید از این ستون‌ها برای مشخص کردن پیام‌های دایرکت، هشتگ‌ها، نتایج جستجو و… استفاده کنید.

برنامه‌ریزی

TweetDeck به کاربران اجازه می‌دهد تا پیام‌های خود را با تأخیر و یا به صورت فوری ارسال نمایند. اگر از چند حساب کاربری استفاده می‌کنید نیز می‌توانید از گزینه‌ای برای برنامه‌ریزی در هر یک از اکانت‌های خود استفاده کنید. به راحتی می‌توانید به توییت‌های خود، عکس و گیف نیز اضافه کنید.

گزارش‌گیری

در حال حاضر این پلتفرم، ابزاری برای آنالیز ندارد. اما توییتر گفته است که در آینده در بخش پرمیوم این پلتفرم، چنین قابلیتی را نیز اضافه خواهد کرد.

در تب اصلی شما می‌توانید آمار بهترین فالوئرها، توییت‌ها و منشن‌های خود را ببینید. در تب توییت‌ها نیز می‌توانید معیارهای مختلف توییت‌های خود را به تفکیک ملاحظه نمایید. میزان نمایش، میزان تعامل و نرخ تعامل را برای هر توییت می‌توانید مشاهده کنید.

در تب مخاطبان (Audience) می‌توانید از رشد، علاقه‌مندی‌ها و هم‌چنین از دموگرافیک آن‌ها مطلع شوید.

شبکه‌های اجتماعی

TweetDeck فقط توییتر را پشتیبانی می‌کند.

قیمت

کاملاً رایگان

8- Tailwind

ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی Tailwind
Tailwind

Tailwind یک ابزار مدیریت عالی برای پینترست و اینستاگرام است. این ابزار برای بلاگرها، بیزینس‌های کوچک، آژانس‌ها و شرکت‌های بزرگ عالی است.

تعامل

تعامل در پینترست کمی با اینستاگرام و فیس‌بوک متفاوت است. در این پلتفرم بیشتر تعامل بر روی Repinsها بررسی می‌شود. برای افزایش تعامل در پینترست، Tailwind یک ویژگی به نام Tribes دارد که البته همچنان بر روی نسخه Beta قرار دارد. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که با مارکترهای نزدیک به نیچ مارکتینگ خود تعامل داشته باشید و رشد کنید. می‌توانید به‌وسیله این ابزار، محتوای خود را ارسال نمایید تا برنامه‌ریزی شود و توسط مخاطبان این وسیله، به اشتراک گذاشته شود.

برنامه‌ریزی

این ابزار یک قابلیت و ویژگی بسیار خوبی دارد که می‌توانید pin و پست‌های خود برای هر روز برنامه‌ریزی کنید. قابلیت Smart Queue این ابزار، به شما این امکان را می‌دهد که پست‌ها و pinهای خود را در بهترین زمان انتشار دهید. هم‌چنین این ابزار قابلیت بررسی و آنالیز عملکرد محتواهای شما را نیز خواهد داشت.

گزارش‌گیری

Tailwind این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید عملکرد خود را بررسی نمایید. برای پینترست می‌توانید فالوئرها، میزان تعامل و هم‌چنین میزان وایرال بودن پست‌ها و دسته‌بندی‌های خود را اندازه‌گیری کنید.

شبکه‌های اجتماعی

Tailwind فقط با پینترست و اینستاگرام کار می‌کند.

قیمت

100 عدد pin و 30عدد پست را می‌توانید رایگان آزمایش کنید.

15$/ماهانه — 119$/سالیانه

نتیجه

ابزارها و پلتفرم‌های مختلفی را در این مقاله بررسی کردیم، اما در این میان مسئله‌ای وجود دارد که باید به آن اشاره کرد. باید این را بپذیرید که اگر ابزاری برای یک فرد مناسب است، دلیل نمی‌شود که برای بقیه هم همین‌طور باشد و ممکن است اتفاقاً اصلا متناسب آن فرد نباشد.برخی ابزارها برای افراد حقیقی مناسب هستند و بعضی‌ها هم برای آژانس‌ها و شرکت‌ها. مهم این است که با توجه به بودجه و شرایط خود، بتوانید بهترین پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی را که مناسب شماست، انتخاب کنید. در نهایت با انتخاب درست در این زمینه می توانید بیشترین بازدهی را از فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی به دست آورید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ابزار خیلی مفیدی هست . نحوه خرید و فعال سازی رو بفرمایید .

  پاسخ
 • بسی لذت بردم ازین مطلب ولی یه سوال داشتم مهارت‌های مدیر شبکه های اجتماعی چی هستن؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   تیر 11, 1401 3:08 ب.ظ

   سلام
   مهارت‌های مدیر شبکه های اجتماعی شامل موارد زیر میشه:
   تعیین کردن استراتژی های تعامل با فالوورها و مخاطبان
   تهیه و تنظیم تقویم محتوایی
   شناخت عملکرد هر محتوا درست قبل از انتشار بهینه سازی شبکه های اجتماعی
   خلاق و ایده پرداز بودن

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست