آیا برگرداندن اکانت اینستاگرام سخت است؟ خیر با دانستن راهکارهای زیر برگرداندن پیج اینستاگرام آسان است. ربات بازگردانی پیج اینستاگرام چیست؟ ممکن است برای شما هم فراموشی رمز اکانت اینستاگرام پیش آمده باشد. در این شرایط بسیاری از افراد ناامید می شوند و ترجیح می دهند یک اکانت جدید بسازند. اما ترجیح من، نصب اینستاگرام قبلی خودم است. اگر سؤالات زیر برای شما پیس آمده، این آموزش برگرداندن اکانت اینستاگرام تا انتها بخوانید.

 • چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم؟
 • آیا برگرداندن اکانت اینستاگرام شدنی است؟

این که حساب اینستاگرام ما مورد فعالیت های مشکوک قرار بگیرد یا هک شود چیزی طبیعی است. می دانیم هیچ کس دوست ندارد این اتفاق تلخ را تجربه کند اما نگران نباشید؛ چون ما در این مطلب راه هایی را به شما آموزش داده ایم که به بازیابی اکانت اینستاگرام تان کمک می کنند.

همچنین در صورتی که حسابی دارید که آن  را غیرفعال کرده اید با نکات آموزش برگرداندن پیج دی اکتیوشده اینستاگرام می توانید دوباره آن را فعال کنید. برای این آموزش «برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام» همراه ما در این مقاله از سایت همکاری در فروش دایان افیلیت باشید. در انتهای این مقاله قادر به برگرداندن اکانت اینستاگرام خواهد بود. برای برگرداندن پیج اینستا چند راهکار اصلی وجود دارد که می خواهیم در ادامه در مورد تک تک آن ها صحبت کنیم؛ بنابراین تا انتهای این مطلب را با دقت بخوانید.

PDF این مقاله درمورد برگرداندن پیج اینستا را برای شما تهیه کرده ایم.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم؟

راه های زیادی برای بازیابی اکانت اینستاگرام یا همان «برگرداندن اکانت اینستاگرام» وجود دارد؛ تماس با پشتیبانی اینستاگرام یکی از ترفندهاست؛ اما بسیار سخت و چالش برانگیز است. می توانید با استفاده از شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود حسابتان را بازگردانی کنید اما بازیابی رمز عبور به وسیله خود اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام هم جوابگو هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آنالیز پیج اینستاگرام  همچنین قوانین اینستاگرام بهترین منبع وب سایت معتبر دایان افیلیت است ؛ در این منبع می توانید بهترین اطلاعات را درباره انواع روش های کسب درآمد در فضای مجازی و سیاست های آن مطالعه کنید و برای راه اندازی و رونق کسب و کار خود ایده بگیرید. اما در ادامه به شما راهکارهای بازگرداندن اکانت اینستاگرام را خواهیم گفت. اما به طور کلی برای برگرداندن پیج اینستا چند راهکار زیر وجود دارد:

 • بازگردانی پیج اینستاگرام به کمک ایمیل
 • برگرداندن پیج اینستا با استفاده از شماره تلفن
 • بازگرداندن اکانت اینستاگرام با استفاده از نام کاربری

حتما بخوانید: ورود به حساب اینستاگرام خودم از طریق گوگل

ربات بازگردانی پیج اینستاگرام

رباتی تحت عنوان ربات بازگردانی پیج اینستاگرام وجود دارد که می توانید به کمک آن اقدام به برگرداندن پیج اینستا خود کنید. به دلایل زیر ممکن است پیج شما از دسترستان خارج شده باشد:

 • درصورت عدم رعاییت کپی رایت و استفاده غیر قانونی از محتواهای پیج دیگر
 • گذاشتن کامنت های بیش از حد و فالوو کردن بیش از 70 نفر در یک روز
 • داشتن رفتار های اسپم گونه  مانند تعداد لایک و کامنت خیلی زیادیا استفاده از هشتگ های یکسان در چندین پست

درخواست تجدید نظر اینستاگرام

یکی از راهکارهایی که می توانید برای برگرداندن پیج اینستا خود درنظر بگیرید، ارسال ایمیل درخواست تجدید نظر اینستاگرام است. در چند خط باید به طور کامل مشکل خود را توضیح بدهید و علت از دست رفتن پیجتان را در صورتی که می دانید به آنها اعلام کنید. اگر هم علت را نمی دانید، می توانید در ایمیل درخواست تجدید نظر اینستاگرام علت را بپرسید.

دی اکتیو کردن اینستاگرام همراه با آموزش تصویری آسان

برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام با لینک مستقیم

این نکته را باید بدانید که اگر اکانت اینستاگرامتان را به اشتباه یا عمدی حذف کرده اید، دیگر نمی توانید آن را بازیابی کنید. اما اگر آن را بصورت موقت غیر فعال کرده اید، می توانید آن را بازیابی کنید.

برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام با لینک مستقیم به صورت زیر انجام می شود:

راهکار اول:

 • در ابتدا باید برنامه یا اپلیکیشن اینستاگرام را نصب کنید (لینک)
 • اگر قبلاً حساب اینستاگرام داشته اید فقط کافی است که وارد حساب کاربری خود شوید.
 • متأسفانه اینستاگرام در خصوص فعال سازی مجدد حساب های کاربری کمی اذیت می کند اما باید صبور باشید و اطلاعات خواسته شده را بادقت وارد کنید.
 • همچنین دقت کنید که فقط یکبار در هفته می توانید حساب غیرفعال شده خود را فعال کنید.

راهکار دوم:

اگر نتوانستید با راهکار اول حساب کاربری خود را از طریق ورود عادی به سیستم بازیابی کنید، از راهکار دوم استفاده کنید. راهکار دوم به شما می گوید که رمز عبور خود را بازیابی کنید.

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام قوانین سفت و سختی دارد و اگر حسابی در اینستاگرام قوانین و شرایط آن را نقص کند، احتمال اینکه به صورت دائم حذف شود بالا می رود. اگر حساب شما به اشتباه غیرفعال شده باشد، می توانید درخواست تجدیدنظر دهید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و طبق دستورالعمل های اینستا پیش بروید.

اکانت هک شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

اکانت هک شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

در این بخش آموزش برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام را به شما میدهیم وو خواهید دید «بازیابی اکانت اینستاگرام» . حالا که توانستید به چگونگی برگرداندن اکانت اینستاگرام پی ببرید، نوبت به شناخت راهکارهای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام میرسد. دو راه وجود دارد که به ما گوشتزد می کند حساب اینستاگرامی ما هک شده یا شخصی قصد سرقت آن را داشته است:

• ایمیل با عنوان درخواست تغییر رمز عبور دریافت کردید!

وقتی ایمیلی با این محتوا دریافت کردید ولی شخصی که رمز عبور را تغییر داده شما نبودید باید هرچه سریع تر روی لینک موجود کلیک کنید و وضعیت را به اینستاگرام گزارش دهید بعد پسوورد را عوض کنید. اگر هم فرد آدرس ایمیل مرتبط با اکانت شما را تغییر داده می توانید از طریق آن اعلان اقدامات تغییر نشانی ایمیل را انجام دهید.

• متوجه فعالیت مشکوک در اکانت خود شدید!

اگر دیدید استوری یا پست هایی در حساب شما ظاهر می شوند که خودتان شیر نکرده اید باید فوراً رمز عبور خود را تغییر دهید؛ همچنین اگر از دستگاهی دیگر هم وارد حساب اینستاگرام خود شده اید خارج شوید و اگر برنامه ای دارید که به اینستاگرام متصل است و خیلی از امنیت آن مطمئن نیستید لغوش کنید!

اگر دنبال دانستن سایر نکات مرتبط با این اپلیکیشن مثل رفع بلاک اینستاگرام یا ترفندهای اینستاگرام هستید دایان افیلیت را فراموش نکنید!

حالا بیایید ببینیم برای «رفع مشکل هک اینستاگرام» باید چه کنیم. در این حالت یکی از دو اتفاق می افتد:

هکر فقط رمز عبور را تغییر می دهد!

اگر رمز عبور اکانتتان دیگر کارساز نیست مراحل تنظیم رمز عبور جدید را در بخش ورودی اینستاگرام بگذرانید و با کمک کد امنیتی که به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می شود مجدد به حساب وارد شوید و پسوورد را عوض کنید.

• هکر رمز عبور و شماره تماس را تغییر می دهد!

اگر حساب کاربری شما قفل شده باشد و کد بازیابی رمز عبور دریافت نکنید احتمالاً شماره تماستان تغییر کرده است؛ در این صورت باید با دستور العمل های ویژه این اپلیکیشن حساب کاربری خود را به اینستاگرام گزارش دهید. ممکن است اینستاگرام از شما بخواهد قبل از تلاش برای بازیابی پیج، هویت خود را تأیید کنید حتی شاید لازم باشد از خود عکس سلفی بگیرید!

نوع روشتعداد گام های اصلیملزومات
ایمیل و نام کاربری2 گامایمیل یا نام کاربری، پسورد ایمیل
پیامک و شماره موبایل3 گامشماره موبایل  
حساب فیسبوک2 گاماتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام از قبل

این مقاله را از دست ندهدید: تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل

متأسفانه یکی از بدترین مشکلات رایج در این رسانه غیر از بازگردانی اکانت اینستاگرام فراموش کردن رمز عبور است؛ اما آپشن های رفع محدودیت فالو اینستاگرام متنوع اند و راهکارهای خوبی برای «بازیابی پسوورد اینستاگرام» وجود دارد که یکی از آن ها بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل است:

بعد از راه اندازی برنامه اینستاگرام روی دستگاه روی گزینه Forgat Password کلیک کنید.

در این مرحله با گزینه “مشکلات ورود به سیستم” مواجه می شوید؛ نام کاربری خود را وارد کنید و از درست بودن آن مطمئن شوید.

روی “ارسال لینک ورود” کلیک کنید؛ در این صورت اینستاگرام ایمیلی با کد بازیابی رمز عبور به شما می فرستد.

بعد از باز کردن ایمیل روی گزینه Reset Your Instagram password کلیک کنید. سپس می توانید گذرواژه جدید را وارد کنید و گزینه تأیید رمز عبور جدید را بزنید. برای تکمیل فرایند روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

 بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با شماره تلفن

یکی دیگر از ساده ترین راه های برای یافتن پسوورد بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن است. وجود این امکانات در این اپلیکیشن شگفت انگیز افزایش تعامل اینستاگرام را برای ما هموار می کنند و می توانیم به راحتی از آن درآمد کسب کنیم. اما مراحل این ترفند عبارت اند از:

بعد از باز کردن برنامه اینستاگرام در دستگاه روی گزینه Forgot Password کلیک کنید.

 با کلیک روی گزینه “مشکل در ورود به سیستم” از درست بودن شماره تلفن خود مطمئن شوید.

بعد از کلیک روی “ارسال لینک ورود” اینستاگرام یک پیام متنی با کد بازیابی پسوورد برایتان اس ام اس خواهد کرد که می توانید از آن استفاده کنید.

اگر دقت کرده باشید اقدامات بالا همانند  بازگردانی اکانت اینستاگرام سخت نیستند!

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از نام کاربری

جالب است بدانید بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری هم امکان پذیر است. مراحل این روش برگرداندن پیج اینستاگرام را در زیر مطالعه کنید:

برای برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز به صفحه “دریافت کمک بیشتر” بروید و روی گزینه “نمی توانم به ایمیل یا شماره تلفن دسترسی پیدا کنم” درخواست پشتیبانی کنید.

برگرداندن پیج اینستا

بعد از این که فرم درخواست پشتیبانی باز شد یک آدرس ایمیل وارد کنید که می خواهید پیام اینستاگرام به آن فرستاده شود؛ سپس آدرس ایمیلی که به اینستاگرام لینک شده را بنویسید.

سپس پرسش نامه های دریافتی را تکمیل کنید و یک توضیح کامل درباره مشکل خود ارائه دهید؛ بعد از ارسال فرم باید منتظر پیام اینستاگرام باشید. همچنین باید برای تأیید هویت که ثابت کند این حساب متعلق به شماست با یک کد عکس بگیرید و در ایمیل ارسال کنید.

بازیابی اکانت اینستاگرام

درنهایت ایمیلی از اینستاگرام با لینک نشانی رمز عبور برایتان ارسال خواهد شد.

اینستاگرام یک برنامه انعطاف پذیر است و همین مسئله باعث شده تا صنعت اینستاگرام مارکتینگ پیشرفت چشمگیری داشته باشد و بتوانیم با کسب درآمد از اینستاگرام و استفاده از آپشن های مثل افزایش فالوور اینستاگرام سودهای رؤیایی و باورنکردنی داشته باشیم.

نتیجه گیری

در پایان این مقاله شما قادر به برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید چرا که آموزش برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام را بطور کامل دیده اید. در مواقع مختلف مانند هک شدن یا حذف اپلیکیشن ممکن است رمز عبور را فراموش کنیم اما خونسرد باشید و آرامش خود را حفظ کنید چون راه های فوق العاده ای برای بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد.

همچنین با مطالعه آموزش برگرداندن پیج دی اکتیوشده اینستاگرام دیگر بابت فعال کردن مجدد خود استرس ندارید!اگر روش جدیدی برای برگرداندن اکانت اینستاگرام یاد دارید که در این مطلب برای شما نیاورده ایم، با ما به اشتراک بگذارید!

مطلب مرتبط: لینک مستقیم دیلیت اکانت اینستاگرام

سوالات متداول

چرا محافظت از رمز عبور اینستاگرام اهمیت دارد؟

زیرا تنها پلی است که از داده های شخصی شما محافظت می کند.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم؟

برای برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل، شماره تلفن یا اپلیکیشن و وب سایت اینستاگرام می توان رمز عبور را بازیابی کرد.

آیا در صورت حذف اکانت امکان بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد؟

اگر پیج خود را بصورت موقت دی اکتیو کنید، امکان بازگرداندن اکانت اینستاگرام وجود دارد. اما اگر بصورت دام پیج خود را ببندید، بازیابی اکانت اینستاگرام وجود ندارد.

برای احراز هویت، چه مدرکی برای اینستا بفرستیم؟

تنها مدرکی که برای احراز هویت در اینستاگرام لازم دارید پاسپورت است. پس سعی کنید پاسپورت خود را در هنگام احراز هویت به همراه داشته باشید.

3.8/5 - (6 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • واقعا از مقالاتی که راهنمای گام به گام دارن لذت میبرم
  خیلی وقت ها ادم با این همه مشغله نمیرسه کل متنو بخونه وقتی با تصویر توضیح میدین دیگه جای سوالی نمیمونه و خیلی خوبه

  پاسخ
  • سلام من اینستام دوتا پیج دارم به وی عمومیم پیام اومد که کسی داره ازش استفاده می‌کنه منم رمز وارد کردم حالا حذف شده چکار کنم

   پاسخ
  • مدیر سایت
   خرداد 7, 1401 2:46 ب.ظ

   سلام
   حتما در مقالات دیگرمون هم سعی می کنیم تا جایی که میشه ای رویه رو ادامه بدیم

   پاسخ
   • سلام خسته نباشین من هم نام کاربریم بلدم هم رمزهم ایمیل فقط به اون شماره ای که کدمیفرسته ازم سلب شده اگه بخوام پیونده کپی برام ارسال کنه میگه نتوانستیم پیوندکپی براتون ارسال کنیم بااینستاگرام تماس بگیرین میشه بگین چیکارکنم

    پاسخ
  • حتما در مقالات دیگرمون هم سعی می کنیم تا جایی که میشه ای رویه رو ادامه بدیم

   پاسخ
 • سلام اکانت من رو اینستاگرام بسته هی میگه مشکوکه ک روبات وارد شده و میگه رمز عوض کن ولی وقتی رمزو میخام عوض کنم باز برمیگرده صفحه ی اول میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • سید امیر بلدیه
   تیر 29, 1400 5:33 ب.ظ

   سلام اکانت منم همینطوری شده راهکاری‌پیدا کردین ک برگردونین اکانت رو؟

   پاسخ
  • کارشناس عساکره
   شهریور 3, 1401 1:25 ب.ظ

   سلام وقت بخیر
   برای بازگردانی پیج های غیرفعال شده و بازیابی رمز پیج ها از اپلیکیشن بازگردانی پیج اینستاگرام موجود در کافه بازار استفاده نمایید

   پاسخ
   • سلام خسته نباشین آیاراهکاری هست که پیج دومرحله ای روبرگردوند من هرچی به پشتیبانی ایمیل میزنم میگه ماازاون سایت پشتیبانی نمیکنیم یه پسره برگردوندباکدهشت رقمی ولی چون ازم پول درخواست کرد کدبهم نداد

    پاسخ
   • سلام خسته نباشین آیاراهکاری هست که پیج دومرحله ای روبرگردوند من هرچی به پشتیبانی ایمیل میزنم میگه ماازاون سایت پشتیبانی نمیکنیم یه پسره برگردوندباکدهشت رقمی ولی چون ازم پول درخواست کرد کدبهم نداد

    پاسخ
 • مهدی خانی
  آذر 9, 1400 3:09 ب.ظ

  خیلی خوب گفتین

  پاسخ
 • سلام من هرچقدر میزنم روی اینستا به صفحه سفید میاد راهنمایی کنید لطفاً

  پاسخ
 • من نزدیک ۳ ماه شده اکانتم رو حذف موقت زدم نمیدونم الآن چرا میگن مشکلی رخ داده و هرطور سعی کردم وارد اکانتم نمیشه😔

  پاسخ
 • Ok

  پاسخ
 • سلام من از طریق برنامه دانلود از اینستاگرام میخواستم ویدیویی دانلود کنم رمز عبور و نام کاربری وارد کردم بعد دوبارو اینستا منو به عنوان فرد مشکوک بیرون کرد الانم نمیتونم وارد پیجم بشم شماره تلفن و ایمیلی که باهاش وارد اینستا شدم و ندارم باید چجوری پیچمو برگردونم ؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست