• چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم؟
  • آیا برگرداندن اکانت اینستاگرام شدنی است؟

این که حساب اینستاگرام ما مورد فعالیت های مشکوک قرار بگیرد یا هک شود چیزی طبیعی است. می دانیم هیچ کس دوست ندارد این اتفاق تلخ را تجربه کند اما نگران نباشید؛ چون ما در این مطلب راه هایی را به شما آموزش داده ایم که به بازیابی اکانت اینستاگرام تان کمک می کنند.

همچنین در صورتی که حسابی دارید که آن  را غیرفعال کرده اید با نکات آموزش برگرداندن پیج دی اکتیوشده اینستاگرام می توانید دوباره آن را فعال کنید. برای این آموزش «برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام» همراه ما در این مقاله از سایت همکاری در فروش دایان افیلیت باشید. در انتهای این مقاله قادر به برگرداندن اکانت اینستاگرام خواهد بود.

PDF این مقاله را برای شما تهیه کرده ایم.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم؟

راه های زیادی برای بازیابی اکانت اینستاگرام یا همان «برگرداندن اکانت اینستاگرام» وجود دارد؛ تماس با پشتیبانی اینستاگرام یکی از ترفندهاست؛ اما بسیار سخت و چالش برانگیز است. می توانید با استفاده از شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود حسابتان را بازگردانی کنید اما بازیابی رمز عبور به وسیله خود اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام هم جوابگو هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آنالیز پیج اینستاگرام  همچنین قوانین اینستاگرام بهترین منبع وب سایت معتبر دایان افیلیت است ؛ در این منبع می توانید بهترین اطلاعات را درباره انواع روش های کسب درآمد در فضای مجازی و سیاست های آن مطالعه کنید و برای راه اندازی و رونق کسب و کار خود ایده بگیرید.

اکانت هک شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

اکانت هک شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

در این بخش آموزش برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام را به شما میدهیم وو خواهید دید «بازیابی اکانت اینستاگرام» . حالا که توانستید به چگونگی برگرداندن اکانت اینستاگرام پی ببرید، نوبت به شناخت راهکارهای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام میرسد. دو راه وجود دارد که به ما گوشتزد می کند حساب اینستاگرامی ما هک شده یا شخصی قصد سرقت آن را داشته است:

• ایمیل با عنوان درخواست تغییر رمز عبور دریافت کردید!

وقتی ایمیلی با این محتوا دریافت کردید ولی شخصی که رمز عبور را تغییر داده شما نبودید باید هرچه سریع تر روی لینک موجود کلیک کنید و وضعیت را به اینستاگرام گزارش دهید بعد پسوورد را عوض کنید. اگر هم فرد آدرس ایمیل مرتبط با اکانت شما را تغییر داده می توانید از طریق آن اعلان اقدامات تغییر نشانی ایمیل را انجام دهید.

• متوجه فعالیت مشکوک در اکانت خود شدید!

اگر دیدید استوری یا پست هایی در حساب شما ظاهر می شوند که خودتان شیر نکرده اید باید فوراً رمز عبور خود را تغییر دهید؛ همچنین اگر از دستگاهی دیگر هم وارد حساب اینستاگرام خود شده اید خارج شوید و اگر برنامه ای دارید که به اینستاگرام متصل است و خیلی از امنیت آن مطمئن نیستید لغوش کنید!

اگر دنبال دانستن سایر نکات مرتبط با این اپلیکیشن مثل رفع بلاک اینستاگرام یا ترفندهای اینستاگرام هستید دایان افیلیت را فراموش نکنید!

حالا بیایید ببینیم برای «رفع مشکل هک اینستاگرام» باید چه کنیم. در این حالت یکی از دو اتفاق می افتد:

هکر فقط رمز عبور را تغییر می دهد!

اگر رمز عبور اکانتتان دیگر کارساز نیست مراحل تنظیم رمز عبور جدید را در بخش ورودی اینستاگرام بگذرانید و با کمک کد امنیتی که به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می شود مجدد به حساب وارد شوید و پسوورد را عوض کنید.

• هکر رمز عبور و شماره تماس را تغییر می دهد!

اگر حساب کاربری شما قفل شده باشد و کد بازیابی رمز عبور دریافت نکنید احتمالاً شماره تماستان تغییر کرده است؛ در این صورت باید با دستور العمل های ویژه این اپلیکیشن حساب کاربری خود را به اینستاگرام گزارش دهید. ممکن است اینستاگرام از شما بخواهد قبل از تلاش برای بازیابی پیج، هویت خود را تأیید کنید حتی شاید لازم باشد از خود عکس سلفی بگیرید!

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل

متأسفانه یکی از بدترین مشکلات رایج در این رسانه غیر از بازگردانی اکانت اینستاگرام فراموش کردن رمز عبور است؛ اما آپشن های رفع محدودیت فالو اینستاگرام متنوع اند و راهکارهای خوبی برای «بازیابی پسوورد اینستاگرام» وجود دارد که یکی از آن ها بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل است:

بعد از راه اندازی برنامه اینستاگرام روی دستگاه روی گزینه Forgat Password کلیک کنید.

در این مرحله با گزینه “مشکلات ورود به سیستم” مواجه می شوید؛ نام کاربری خود را وارد کنید و از درست بودن آن مطمئن شوید.

روی “ارسال لینک ورود” کلیک کنید؛ در این صورت اینستاگرام ایمیلی با کد بازیابی رمز عبور به شما می فرستد.

بعد از باز کردن ایمیل روی گزینه Reset Your Instagram password کلیک کنید. سپس می توانید گذرواژه جدید را وارد کنید و گزینه تأیید رمز عبور جدید را بزنید. برای تکمیل فرایند روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

 بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با شماره تلفن

یکی دیگر از ساده ترین راه های برای یافتن پسوورد بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن است. وجود این امکانات در این اپلیکیشن شگفت انگیز افزایش تعامل اینستاگرام را برای ما هموار می کنند و می توانیم به راحتی از آن درآمد کسب کنیم. اما مراحل این ترفند عبارت اند از:

بعد از باز کردن برنامه اینستاگرام در دستگاه روی گزینه Forgot Password کلیک کنید.

 با کلیک روی گزینه “مشکل در ورود به سیستم” از درست بودن شماره تلفن خود مطمئن شوید.

بعد از کلیک روی “ارسال لینک ورود” اینستاگرام یک پیام متنی با کد بازیابی پسوورد برایتان اس ام اس خواهد کرد که می توانید از آن استفاده کنید.

اگر دقت کرده باشید اقدامات بالا همانند  بازگردانی اکانت اینستاگرام سخت نیستند!

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از نام کاربری

جالب است بدانید بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری هم امکان پذیر است. مراحل این ترفند را در زیر مطالعه کنید:

برای برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز به صفحه “دریافت کمک بیشتر” بروید و روی گزینه “نمی توانم به ایمیل یا شماره تلفن دسترسی پیدا کنم” درخواست پشتیبانی کنید.

بعد از این که فرم درخواست پشتیبانی باز شد یک آدرس ایمیل وارد کنید که می خواهید پیام اینستاگرام به آن فرستاده شود؛ سپس آدرس ایمیلی که به اینستاگرام لینک شده را بنویسید.

سپس پرسشنامه های دریافتی را تکمیل کنید و یک توضیح کامل درباره مشکل خود ارائه دهید؛ بعد از ارسال فرم باید منتظر پیام اینستاگرام باشید. همچنین باید برای تأیید هویت که ثابت کند این حساب متعلق به شماست با یک کد عکس بگیرید و در ایمیل ارسال کنید.

درنهایت ایمیلی ازاینستاگرام بالینک نشانی رمز عبور برایتان ارسال خواهد شد.

اینستاگرام یک برنامه انعطاف پذیر است و همین مسئله باعث شده تا صنعت اینستاگرام مارکتینگ پیشرفت چشمگیری داشته باشد و بتوانیم با کسب درآمد از اینستاگرام و استفاده از آپشن های مثل افزایش فالوور اینستاگرام سودهای رؤیایی و باورنکردنی داشته باشیم.

چگونه پیج دی اکتیوشده اینستاگرام را بازگردانی کنیم؟

«آموزش برگرداندن پیج دی ‎اکتیوشده اینستاگرام» مرحله به مرحله به شما می گوید که چگونه می توانید دائم یا برای مدتی کوتاه پیج خود را غیرفعال کنید:

از طریق وب سایت رسمی اینستاگرام یعنی “https://www.instagram.com ” وارد حساب کاربری خود شوید و روی ویرایش پروفایل کلیک کنید.

پایین صفحه روی گزینه “موقتاً حساب من را غیرفعال کنید” بزنید و دلیل ترک اینستاگرام را انتخاب کنید. سپس رمز عبور را دومرتبه در قسمت متن وارد کنید.

بعد از کلیک روی گزینه Temporarily Disable Account آیدی شما در شبکه اینستاگرام ناپدید خواهد شد!

نتیجه گیری

در پایان این مقاله شما قادر به برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید چرا که آموزش برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام را بطور کامل دیده اید. در مواقع مختلف مانند هک شدن یا حذف اپلیکیشن ممکن است رمز عبور را فراموش کنیم اما خونسرد باشید و آرامش خود را حفظ کنید چون راه های فوق العاده ای برای بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد. همچنین با مطالعه آموزش برگرداندن پیج دی اکتیوشده اینستاگرام دیگر بابت فعال کردن مجدد خود استرس ندارید!

سوالات متداول

چرا محافظت از رمز عبور اینستاگرام اهمیت دارد؟

زیرا تنها پلی است که از داده های شخصی شما محافظت می کند.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم؟

برای برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل، شماره تلفن یا اپلیکیشن و وب سایت اینستاگرام می توان رمز عبور را بازیابی کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست