بیشترین فالوورهای جهان از آن چه کسی است؟ اینستاگرام نه فقط وسیله ای برای ارتباط، بلکه وسیله ای برای کسب درآمد و افزایش شهرت در جهان است. رقابت تعداد فالوور در اینستاگرام و اینکه چه کسی بیشترین فالوور اینستا را دارد به حدی بالا گرفته که تبدیل به دغدغه مهم زندگی بسیاری از سلبریتی ها شده است. امروزه بسیاری از سلبریتی ها بیشتر درآمدشان از اینستاگرام است تا حرفه ای که دارند. به همین علت فعالیت آن ها در اینستاگرام نیسب به گذشته، گسترده تر شده است. همچنین کسب درآمد از یوتیوب هم در بین سلبریتی ها بسیار باب شده است.

امروز قصد داریم تا صاحبِ بیشترین فالوورهای جهان را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید تا ببینید بیشترین فالوور دنیا به چه کسی تعلق دارد و چگونه بیشترین فالوور جهان را از آن خود کرده است.

PDF این مقاله را می توانید دانلود کنید.

بررسی بیشترین فالوورهای جهان در اینستاگرام

بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان متعلق به کیست؟ بیشترین فالوور های اینستا را چگونه بدست آورده است؟ افزایش فالوور اینستاگرام به رقابتی بسیار سنگین بین سلبریتی های دنیا تبدیل شده است. بسیاری از سلبریتی های دنیا بیش از کار در حرفه شخصی خودشان، به افزایش ایمپرشن پیج اینستاگرامشان فکر می کنند.

برای مطمئن شدن از میزان شهرت و واقعی بودن بازدیدهایشان نیازی به آنالیز پیج اینستاگرام نیست؛ همین که همیشه پست های پیجشان در اکسپلور قرار دارد و میزان لایک میلیونی را دریافت می کند می توان تا ته داستان را خواند. در ادامه خواهید فهمید که بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان متعلق به کیست!

10. کندال جنر | 194میلیون

پیج اینستاگرام کندال جنر

کندال جنر (kendalljenner) نام مدلی آمریکایی است که جز افرادی است که بیشترین فالوور اینستا را از آن خود کرده است. او طرفداران بسیاری دارد و در پیج اینستاگرامش، زندگی روزمره خودش را با همراهان خود به اشتراک می گذارد. چگونه کندال جنر بیشترین فالوورهای جهان را از آن خود کرده است.

پیج او پر شده از عکس های سلفی، نمایش آرایش و انتخاب لباس، مراسم مختلف و…. با وجود این، فالوورها همواره او را تعقیب می کنند و البته تعامل بسیاری نیز با وی دارند. کندال جنر به واسطه اینستاگرام بسیار شناخته شده است. به همین خاطر همین بحث اینفلوئنسری هم هست که حتی در برنامه های تلویزیونی مختلف نیز او را دعوت می کنند.

9. جاستین بیبر | 199میلیون

پیج اینستاگرام جاستین بیبر

جاستین بیبر (Justin Bieber) جزو خوانندگان پاپ محبوب گروه سنی نوجوانان است که جز افرادی است که بیشترین فالوور اینستا را دارد. بریم ببینیم چگونه بیشترین فالوورهای جهان را بدست آورده است. او در سن کم از طریق شبکه های اجتماعی، مخصوصاً یوتیوب شهرت پیدا کرد.

جالب است بدانید اولین بار زمانی که مادر جاستین از آواز خواندن او فیلم گرفته بود، آن را در یوتیوب قرار داد و باعث شهرت جهانی وی شد.

در حال حاضر جاستین جزو پرطرفدارترین خوانندگان پاپ در دنیا به حساب می آید.

بسیاری بر این باور هستند که او از شهرت منفی برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کند. به هر صورت شهرت، شهرت است و در حال حاضر حدود 199 میلیون فالوور دارد و یک اینفلوئنسر به شمار می آید! در حقیقت بیش از 2 برابر جمعیت ایران، این خواننده پاپ جوان را دنبال می کنند.

او برای افزایش فالوور خود دست به کارهای مختلفی می زند. برای مثال جاستین کنار سلبریتی های مختلف عکس می گیرد و عکس وی را همراه با تگ پروفایل او درون پیج قرار می دهد. حتی جاستین برای سرگرمی فالوورهای خود دست به شوخی و چالش های مختلف می زند. همچنین به صورت دوره ای در لایو اینستاگرام با فالوورهای خود ارتباط برقرار می کند. همه اینها دست به دست هم دادند تا جاستین بیبر رتبه 9 را در لیست دارنده بیشترین فالوور دنیا به دست بیاورد.

این مقاله را از دست ندهید: اینفلوئنسرهای ایرانی اینستاگرام + لیست پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

8. بیانسه | 213 میلیون

پیج اینستاگرام بیانسه

یکی دیگر از افرادی که بیشترین فالوور جهان را دارد، بیانسه است. بیانسه (Beyoncé) نیز جزو خوانندگان مطرح و معروف آمریکایی است.

بیانسه صدایی زیبا و اجرایی بسیار قدرتمند دارد. به همین خاطر توانسته در دنیا طرفداران بسیاری داشته باشد.

زمانی که بیانسه کنسرت برگزار می کند، اکثر بلیط های او در کمترین زمان ممکن به فروش می رسند. پس تعجبی نیست که نام بیانسه در بین صاحبان بیشترین فالوور اینستاگرام دیده شود. بیانسه 213 میلیون فالوور دارد.

پست های او چندین میلیون لایک می خورد و هزاران نفر از سراسر دنیا برای او کامت می گذارند.

پیج بیانسه شامل زندگی شخصی، زندگی هنری و اخبار کنسرت ها و وقایع مختلف کاری او می شوند. جالب است بدانید پست اعلام بارداری بیانسه رکورد لایک های پیج او را شکست و چندین میلیون لایک در عرض چند دقیقه به دست آورد. او توانسته با کمک ایجاد ارتباط متعامل از طریق لایو و استوری، طرفداران خود را همواره شیفته خود نگه دارد.

این مقاله را از دست ندهید: بهترین آنفالویاب اینستاگرام چیست؟

7. کیم کارداشیان | 258 میلیون

پیج اینستاگرام کیم کارداشیان

کیم نیز جز کسانی است که بیشترین فالوور جهان را از آن خود کرده است. تقریباً کمتر کسی در دنیا وجود دارد که خانواده کارداشیان را نشناسد.

خانواده کارداشیان جزو معروف ترین خانواده های آمریکایی به حساب می آیند. کیم کارداشیان (Kim Kardashian) جزو معروف ترین اعضای این خانواده محسوب می شود و البته که با 258 میلیون فالوور، در لیست دارنده بیشترین فالوورهای جهان نیز قرار می گیرد.

شغل اصلی او مدلینگ است. کیم با بسیاری از برندهای مد و لباس در دنیا همکاری می کند. پیج او نیز نشان دهنده زندگی لوکس و لاکچری اوست.

تصاویر سلفی، عکس های مراسم لاکچری، عکس هایی همراه با افراد مشهور دنیا، زندگی روزمره و شخصی و عکس هایی از اجرای فشن را می توان عمده عکس های پیج کیم کارداشیان دانست. جالب است بدانید خانواده کارداشیان ها در آمریکا محبوبیت چندانی ندارند. البته وقتی صحبت از شهرت به میان می آید، برای کارداشیان ها محبوبیت معنایی ندارد!

6. سلنا گومز | 267 میلیون

پیج اینستاگرام سلنا گومز

یکی دیگر از افرادی که بیشترین فالوور جهان را به نوعی دئارد، سلنا گومز است. سلنا گومز (Selena Gomez) نیز جزو معروف ترین خوانندگان پاپ دنیا به حساب می آید.

او سن کمی دارد و در دوران نوجوانی استعدادش شکوفا شد. چندین سال است که سلنا توانسته با اتکا به هنر خود، بسیاری را شیفته موسیقی کند.

سلنا گومز صدایی بسیار زیبا دارد و به همین خاطر کنسرت های او به سرعت تکمیل ظرفیت می شوند. پس تعجبی نیست که پیج شخصی سلنا نیز از نظر اینستاگرام مارکتینگ و بازاریابی وضعیت بسیار مناسبی را دشاته باشد.

در فهرست بیشترین فالوور دنیا، رتبه ششم با 267 میلیون فالوور به سلنا مربوط می شود.

در پیج سلنا می توانیم شاهد صدها سلفی، معرفی کنسرت ها و وقایع مختلف، تصاویر همراه با افراد مشهور، زندگی روزمره و البته پست های سیاسی و اجتماعی حول موضوعی خاص همانند حمایت از حقوق زنان یا کودکان بی سرپرست باشیم. سلنا گومز در بسیاری از جنبش های انسانی شرکت می کند و این موضوع نیز به شهرت او کمک بسیاری کرده است.

5. آریانا گرانده | 270 میلیون

پیج اینستاگرام آریانا

آریانا گرانده (Ariana Grande) دارای بیشترین فالوورهای جهان به حساب می آید.

جالب است بدانید که می توان او را جزو مشهورترین زنان در اینستاگرام دانست.

آریانا جزو برترین خوانندگان زن دنیا به شمار می آید. او صدایی بسیار زیبا دارد و با سن کم، توانسته میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا داشته باشد.

بد نیست بدانید بسیاری از کارشناسان موسیقی بر این باور هستند که هنوز هم باید منتظر شکوفایی هرچه بیشتر استعداد آریانا در دنیای موسیقی باشیم.

زمانی که آریانا در پیج اینستاگرام خود زمان کنسرتش را اعلام می کند، در کمتر از چند دقیقه تمام بلیط های او به فروش می رسند. آریانا، خواننده معروف، با 270میلیون نفر فالوور، در رتبه پنجم بیشترین فالوور اینستاگرام قرار می گیرد. بسیاری از تصاویر پیج او مربوط به اجرای شخصی، قرار ملاقات با افراد مشهور دیگر و زندگی روزمره او است.

4. لیونل مسی | 273 میلیون

پیج اینستاگرام مسی

مگر می شود کسی لیونل مسی (Lionel Messi) را نشناسد؟ کسی که توانست در جام جهانی، دروازه علیرضا حقیقی را باز کند و موجب ناراحتی 80 میلیون ایرانی شد.

او جزو معروف ترین فوتبالیست های دنیا و رقیب اول رونالدو است هم اکنون جز کسانی است که بالاترین فالوور اینستا را دارد.

لیونل مسی فردیست که او را مارادونای فوتبال جهان می شناسند. این بازیکن آرژانتینی، طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. به حدی که وقتی از تیم همیشگی خود یعنی بارسلونا جدا شد، پیج طرفداران این تیم ریزش فالوور وحشتناکی را تجربه کرد.

پیج شخصی لیونل مسی در حال حاضر 273 میلیون فالوور دارد. با این تعداد طرفدار، پیج لیونل مسی در رتبه چهارم بیشترین فالوور دنیا قرار می گیرد.

تصاویر پیج او اکثراً شامل زندگی روزمره، تمرینات ورزشی، مسابقات فوتبال و تصاویری همراه با افراد مشهور دیگر می شود. وی تعصب بسیاری به کشورش دارد و اکثر توضیحات را به زبان مادری خودش می نویسد. در نتیجه باید حتماً از بخش ترجمه اینستاگرام کمک بگیرید تا متوجه منظور لیونل بشوید!

3. راک | 273 میلیون

پیج اینستاگرام راک

دوئین جانسون (Dwayne Johnson)، معروف به راک، جزو معروف ترین بازیگران سینمای هالیوود و همچنین یکی از افرادی که بالاترین فالوور اینستا را دارد به حساب می آید.

او بازیگر آمریکایی تبار است که در ابتدا با شرکت در بازی های کشتی کج شهرت پیدا کرد. راک با 1.96متر قد و 260پوند وزن، یک صخره واقعی است!

از نظر زیبایی اندام، راک جزو بهترین های دنیا به حساب می آید. او اندامی زیبا دارد و بر اساس گفته خودش، این موضوع را مدیون سبک زندگی ایده آلی است که برای خود در نظر گرفته. به همین خاطر هر روز از تمرینات روزمره خود پست می گذارد و مردم نیز از این موضوع استقبال می کنند.

پیج او شامل تصاویری از ورزش، تصاویر شخصی، سلفی، تصاویری از فیلم های محبوب دنیا، تصاویری همراه با بازیگران و افراد سرشناس و البته تمرینات سخت ورزشی می شود. او شهرت و محبوبیت بسیاری دارد و در رتبه سوم بیشترین فالوور اینستاگرام قرار دارد.

2. کایلی جنر | 275 میلیون

پیج اینستاگرام کایلی جنر

کایلی جنر (Kylie Jenner) معروف ترین زن اینستاگرام است که جز افرادی است که بالاترین فالوور اینستا را دارد!

او با 275 میلیون فالوور، معروف ترین زن در اینستاگرام و ستاره این شبکه اجتماعی به حساب می آید.

کایلی مدل آمریکایی است. او در زمینه مد، فشن و لوازم آرایشی فعالیت می کند. کایلی جنر توانسته از طریق شهرت و محبوبیت خود، به درآمدی نجومی دست پیدا کند.

پیج کایلی جنر شامل عکس های کاری، عکس های فشن، عکس در کنار اعضای خانواده و البته زندگی روزمره است. بد نیست بدانید تصویری که دست کایلی در دست نوزاد تازه به دنیا آمده اش است، با حدود 19میلیون لایک، دوازدهمین عکس برتر تاریخ اینستاگرام شد! کایلی جنر همیشه در فهرست دارندگان بیشترین فالوور دنیا دیده می شود و انگار هیچگاه قرار نیست از این رقابت کنار گذاشته شود.

1. کریستیانو رونالدو | 354 میلیون

پیج اینستاگرام رونالدو

خب نوبت به رتبه اول رسید. رتبه اول فردی نیست جز کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo)، فوتبالیستی که تاریخ را به لرزه درآورد و میتونیم بگوییم که یکی از بزرگ ترین اینفلوئنسرهای حال حاضر در دنیاست. او همچنین بیشترین فالوور های اینستا را دارد.

رونالدو فردی بود که از فقر مطلق توانست با سخت کوشی خودش را به جایگاهی برساند که کمتر کسی در طول تاریخ به آن دست پیدا کرده است.

او در حال حاضر با 36 سال سن، در سخت ترین لیگ دنیا بازی می کند و آمادگی جسمی کامل دارد. جالب اینجاست که رونالدو جزو افراد خیر به حساب می آید و بخشی از درآمد خود را همواره به مؤسسات خیره اهدا می کند.

همچنین هیچگاه بدنش را خال کوبی نکرده تا بتواند به صورت دوره ای خون اهدا کند.

کریستیانو با توجه به درخشش عالی در فوتبال و همچنین کاراهای خیرخواهانه، معروف ترین فرد دنیا در اینستاگرام به حساب می آید که بعنوان کسی که بیشترین فالوور های اینستا را دارد نیز شناخته می شود.

کریستانو بیشترین فالوور دنیا در اینستاگرام را دارد. جالب است بدانید با تکیه بر 354میلیون فالوور، درآمد رونالدو از تبلیغات اینستاگرام بیشتر از فوتبال شده است! البته همان طور که انتظار دارید، ساخت پست اینستاگرام رونالدو به دست مدیر برنامه هایش انجام می شود و خودش در این موضوع دخیل نیست.

همچنین ببینید: فالوور فیک اینستاگرام

نتیجه گیری

خب دوستان عزیز، نظر شما درباره لیست افرادی که «بیشترین فالوورهای جهان» را از آن خود کرده اند چیست؟ حال که فهمیدید بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان متعلق به کیست، آیا این افراد به حق بیشترین فالوور دنیا را از آن خود کرده اند یا از طریق ابزارهایی توانسته اند اینستاگرام را دور بزنند و صرفا برای بحث اینستاگرام مارکتینگ این کارها را انجام داده باشند؟ در نگاه اول می توان فهمید که شهرت این افراد تنها به دلیل داشتن بیشترین فالوور اینستاگرام نیست؛ بلکه موفقیت های آن ها در حوزه کاری خود باعث مطرح شدن و موفقیت شان در اینستاگرام نیز شده است. شما هم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سؤالات متداول

بیشترین فالوور اینستا در جهان متعلق به چه کسی است؟

بیشترین فالوور اینستا در جهان متعلق به کریستیانو رونالدو است.

معروف ترین زن اینستاگرام کیست؟

کایلی جنر، مدل معروف آمریکایی معروف ترین زن اینستاگرام است.

5/5 - (1 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

15 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • نفس عقیل زاده
  مهر 20, 1400 3:16 ب.ظ

  خداییش بعضیا چرا اینقدر بیشتر از بقیه که معروفترن فالور دارن؟ دی کاپریو چرا اینقد پایینههه

  پاسخ
 • خونواده کارداشیان ها رو اینستاگرام معروف کرد
  قبل اینستاگرام کی اینا رو میشناخت اصلا :////

  پاسخ
 • علی اصغر مشتاقی
  آذر 10, 1400 11:53 ق.ظ

  اگر بتونید اینفلوئنسرهای معروف ایرانی هم بهمون معرفی کنید ممنون میشم. مثلا بیشترین فالوور رو کدوم سلبریتی ها در ایران دارند؟ هزینه تبلیغات این افراد چقدر است؟

  پاسخ
 • چند درصد فالوور های اینا واقعی ان؟ من دوست دارم بدونم درامدشون با این تعداد فالوور چقدره.از کجا میتونم بفهمم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 10, 1400 11:45 ق.ظ

   قطعا این افراد درصدی از فالوور هاشون فیک هستن ولی باز هم در نهایت صحبت خیلی کلی هستش و نمیشه درموزد تعداد فالوور های فیک یا واقعی این پیج ها و درآمدشون نظر دقیقی ارائه داد.

   پاسخ
 • واقعا رونالدو بیشترین فالوور اینستا رو داره؟

  پاسخ
 • سعید خدیوی
  بهمن 27, 1400 11:30 ق.ظ

  از بین خانوم ها بیشترین فالوور اینستا در جهان کیست؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند 9, 1400 4:08 ب.ظ

   سلام
   کایلی جنر با 314 میلیون فالوور بیشترین فالوور اینستا در جهان را در بین خانوم ها دارد.

   پاسخ
 • منبعی میشه معرفی بکنید که درآمد بلاگر ها رو داشته باشه؟ خیلی از بلاگر ها هستن که فالوور های واقعی خیلی زیادی دارن و میخواستم قبل از شروع به کار بلاگری بدونم چقدر باید فالوور بگیرم و چقدر میتونم درامد داشته باشم

  پاسخ
 • بیشترین فالوور جهان متعلق به کیست آخرش؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند 5, 1400 4:50 ب.ظ

   سلام. تا به امروز بیشترین فالوورهای جهان از آن کریستیانو رونالدو بوده ولی مدام این رقم درحال تغییر است و ممکنه افراد دیگری از او پیشی بگیرن.

   پاسخ
 • خیلی برام جالبه که از بین اون همه مدل و بازیگر و خواننده فقط دو تا ورزشکار هست که جفتشونم فوتبالیستن. و نفر اول هم یکی از هموناست.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست