کسب درآمد در خانه بدون سرمایه و رایگان، با گوشی، بدون محدودیت و با صرف زمانی کم در طول شبانه روز؛ کسی هست که ادعا کند به دنبال چنین سیستم کسب درآمدی برای رسیدن به درآمد بیشتر نیست؟! وعده‌های مختلف برای از صفر شروع کردن و یک شبه پولدار شدن را فراموش کنید!

اگر حضور موثری در فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی دارید ولی سرمایه کافی برای راه‌اندازی یک کسب و کار ندارید و یا به دنبال کسب درآمد در خانه هستید، پس بهتر است با سیستم همکاری در فروش و یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) بیشتر آشنا شوید. این سیستم چگونه کار می‌کند؟

 • عضویت در سیستم همکاری در فروش
 • فروش محصولات از طریق وبسایت، شبکه‌های اجتماعی و یا پیام رسان‌ها و دریافت پورسانت

کسب درآمد در خانه آسان نیست؛ البته اگر ندانید چگونه درآمد کسب کنید!

کسب درآمد در خانه بدون سرمایه و رسیدن به سود بیشتر این روزها به دغدغه اصلی اکثر افراد تبدیل شده است! چگونه شغلی پرسود و با سرمایه کم برای خود دست و پا کنیم؟

آیا کسب و کارهای خانگی واقعا همان‌طور که به نظر می‌آیند پرسود هستند و یا این تنها یک شایعه است؟! اگر تا به امروز موفق نشده‌اید به درآمد دلخواه خود برسید بهتر است کمی مسیر خود را تغییر دهید تا ببینید چگونه می‌توان از راه‌های آسان‌تری نیز درآمد کسب کرد.

راه‌هایی که نیاز به فرمول‌های سخت و پیچیده‌ای ندارند و تنها کافی‌ست بعد از کسب اطلاعات کامل راجع‌به آن‌ها اقدام به فعالیت کنید!

کسب و کارهای خانگی پولساز از شایعه تا واقعیت

از کسب درآمد در منزل چیزی شنیده‌اید؟! همکاری در فروش چی؟ در اغلب اوقات زمانی که صحبت از کسب و کارهای خانگی می‌شود، تصویر درستی از مفهوم اصلی آن در ذهن افراد شکل نمی‌گیرد؛ به همین خاطر است که اکثر افراد رسیدن به درآمد از طریق کسب و کارهای خانگی را بیشتر چیزی شبیه به یک شایعه و تلف کردن وقت و سرمایه تصور می‌کنند.

 بنابراین بهتر است همین الان ذهنیت فعلی خود از کسب و کارهای خانگی و کسب درآمد در منزل را دور بریزید.

چراکه برای رسیدن به کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش نیاز به سرمایه اولیه آنچنانی ندارید؛ تنها سرمایه‌ای که به آن نیاز دارید هوشمندی و ذکاوت خودتان است!

سیستم‌های همکاری درفروش راهی عالی برای کسب درآمد در منزل هستند اما در صورتی که به خوبی با مفهوم آن آشنا شده و به درستی آن را اجرا کنید.

همکاری در فروش همان کسب و کار خانگی است که شما را به درآمد ایده‌آلی می‌رساند!

کسب درآمد در خانه با همکاری در فروش

اگر بخواهیم دسته بندی کسب و کارهای خانگی را مورد بررسی قرار دهیم با زیردسته‌های زیادی مواجه می‌شویم که هر یک از آن‌ها بسته به ماهیت خود، می‌توانند به شما کمک کنند تا به درآمد بیشتری برسید. اما همکاری در فروش یکی از ایده‌آل‌ترین مسیرهای رسیدن به درآمد است؛ چرا؟

 • نیاز به سرمایه اولیه ندارید؛ احتمالا کسب و کارهای زیادی به شما وعده شروعی بدون سرمایه را داده‌اند اما برای ورود به سیستم همکاری در فروش شما به هیچ سرمایه‌ای نیاز نخواهید داشت.
 • نیازی به تولید محصول ندارید؛ شما تنها عرضه می‌کنید و پورسانت می‌گیرید.
 • ارسال محصولات به دست مشتری نیز کار شما نیست؛ شما تنها در بازار هدف به دنبال مشتری می‌گردید!

رسیدن به درآمد از طریق اینترنت سخت و زمان‌بر است! این جمله را به احتمال زیاد از کسانی می‌شنوید که راه‌های رسیدن به درآمد از اینترنت را نمی‌دانند! همکاری در فروش که به آن فروش واسطه‌ای و یا بازاریابی وابسته نیز می‌گویند یکی از آسان‌ترین راه‌های رسیدن به کسب درآمد در خانه از اینترنت است.

همکاری در فروش؛ کسب و کاری برای خانم‌های خانه‌دار و یا دانشجویان

سیستم همکاری در فروش می‌تواند هر شخصی را که به اینترنت دسترسی دارد به درآمد برساند؛ اما این سیستم برای خانم‌های خانه‌دار و یا دانشجویان که وقت کافی برای کارهای بیرون از خانه را ندارند یک گزینه بسیار مناسب‌تر است! چه چیزی بهتر از این که در خانه و تنها با یک سیستم درآمد کسب کنید؟!

علاوه بر آن فراموش نکنید که برای راه‌اندازی این سیستم به سرمایه اولیه‌ نیز نیاز ندارید! حال اگر شغلی دارید و به درآمد بیشتری نیاز دارید، همکاری در فروش یک سیستم فوق‌العاده برای برخورداری از شغل دوم است؛ همزمان با شغل اصلی خود از طریق افیلیت مارکتینگ می‌توانید درآمد ماهیانه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

یک نکته برای کسانی که می‌خواهند با همکاری در فروش به درآمد برسند

کسب درآمد در خانه از طریق سیستم همکاری در فروش تنها یک فرمول ساده دارد؛ یک سیستم ایده‌آل پیدا کنید تا به راحتی به درآمد برسید.

هم‌اکنون سیستم‌های مختلفی با عنوان همکاری در فروش و یا بازاریابی واسطه‌ای در حال فعالیت هستند و شما باید از میان آن‌ها، سیستمی را که شرایط ایده‌آل‌تری را ارائه می‌دهد انتخاب کنید.

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم واقعیت سیستم همکاری در فروش این است که شما به عنوان یک بازاریاب واسطه، در فروش بیشتر یک مجموعه و رسیدن به سود بیشتر شریک می‎‌شوید.

 نقش شما به عنوان یک بازاریاب در این سیستم این است که بازاریابی کنید و از طریق بسترهایی که در اختیار دارید سعی کنید تا مشتری بیشتری جذب کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش این است که شما به هیچ عنوان درگیر تولید محصول، ارسال آن، برگشت و مرجوعی محصول و … نخواهید شد؛ در صورت همکاری با یک سیستم ایده‌آل مانند دایان افیلیت شما تنها مشتری پیدا می‌کنید و پورسانت خود را دریافت می‌کنید!

یک سیستم همکاری در فروش استاندارد این ویژگی‌ها را دارد

 • محصولاتی باکیفیت و کاربردی برای ارائه دارد؛ در این صورت شما نیز به عنوان یک بازاریاب راحت‌تر می‌توانید مشتری پیدا کنید و بفروشید.
 • در ازای فروش محصول توسط شما پورسانت ایده‌آلی را برایتان در نظر گرفته و پرداخت سود توسط این سیستم در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.
 • روند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان خود را به درستی انجام می‌دهد؛ در این صورت افراد بیشتری به این برند اعتماد کرده و در نتیجه شما نیز راحت‌تر در این سیستم می‌توانید بفروشید و به درآمد برسید.

چیزی که دیگر بازاریابان نمی‌خواهند بدانید!

چیزهایی که بازاریابان نمیگویند

فعالیت در یک سیستم همکاری در فروش با تمام مزیت‌ها و امتیازهای مثبتی که دارد، می‌تواند سختی‌های خود را نیز داشته باشد؛ به عنوان مثال فضای رقابتی که بین بازاریابان یک سیستم ممکن است به وجود بیاید را دست کم نگیرید!

تنها با داشتن یک صفحه پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام می‌توانید به راحتی توسط این سیستم به درآمد برسید؛ اما از دیگر بازاریاب‌هایی که ممکن است قبل از شما شروع کرده باشند غافل نشوید!

افیلیت مارکتینگ نیز مانند هر فعالیت دیگری پیچ و خم‌های خود را دارد که در صورت آموزش دیدن، قطعا می‌توانید عملکرد قابل قبول‌تری داشته باشید و راحت‌تر کسب درآمد کنید.

سیستم همکاری در فروش با چاشنی ترفندهای دیجیتال مارکتینگ موفق‌تر عمل می‌کند

آموزش افیلیت و دیجیتال مارکتینگ که توسط سیستم همکاری در فروش دایان افیلیت نیز ارائه می‌شود، همان فرمول ساده‌ای است که می‌تواند شما را از رقیب‌هایتان حسابی جلو بیندازد.

آشنایی با مفاهیم پایه دیجیتال مارکتینگ و جزئیات سیستم همکاری در فروش برای افرادی که می‌خواهند حضوری موثر در فضای آنلاین و کسب درآمد در خانه بدون سرمایه داشته باشند، یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است!

1 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

1 دیدگاه

 • احسان چشمی
  ارسال شده 28 مهر 1399 در 7:07 ب.ظ 0Likes

  هوالرزاق
  با سلام و احترام بسیار عالی بود موفق باشید
  به ما هم سری بزنید

ارسال دیدگاه