کسب درآمد در خانه بدون سرمایه و رایگان، با گوشی، بدون محدودیت و با صرف زمانی کم در طول شبانه روز؛ کسی هست که ادعا کند به دنبال چنین سیستم کسب درآمدی برای رسیدن به درآمد بیشتر نیست؟! وعده‌های مختلف برای از صفر شروع کردن و یک شبه پولدار شدن را فراموش کنید!

اگر حضور موثری در فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی دارید ولی سرمایه کافی برای راه‌اندازی یک کسب و کار ندارید و یا به دنبال کسب درآمد در خانه هستید، پس بهتر است با سیستم همکاری در فروش و یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) بیشتر آشنا شوید. این سیستم چگونه کار می‌کند؟

 • عضویت در سیستم همکاری در فروش
 • فروش محصولات از طریق وبسایت، شبکه‌های اجتماعی و یا پیام رسان‌ها و دریافت پورسانت

کسب درآمد در خانه آسان نیست؛ البته اگر ندانید چگونه درآمد کسب کنید!

کسب درآمد در خانه بدون سرمایه و رسیدن به سود بیشتر این روزها به دغدغه اصلی اکثر افراد تبدیل شده است! چگونه شغلی پرسود و با سرمایه کم برای خود دست و پا کنیم؟

آیا کسب و کارهای خانگی واقعا همان‌طور که به نظر می‌آیند پرسود هستند و یا این تنها یک شایعه است؟! اگر تا به امروز موفق نشده‌اید به درآمد دلخواه خود برسید بهتر است کمی مسیر خود را تغییر دهید تا ببینید چگونه می‌توان از راه‌های آسان‌تری نیز درآمد کسب کرد.

راه‌هایی که نیاز به فرمول‌های سخت و پیچیده‌ای ندارند و تنها کافی‌ست بعد از کسب اطلاعات کامل راجع‌به آن‌ها اقدام به فعالیت کنید!

کسب و کارهای خانگی پولساز از شایعه تا واقعیت

از کسب درآمد در منزل چیزی شنیده‌اید؟! افیلیت مارکتینگ چی؟ در اغلب اوقات زمانی که صحبت از کسب و کارهای خانگی می‌شود، تصویر درستی از مفهوم اصلی آن در ذهن افراد شکل نمی‌گیرد؛ به همین خاطر است که اکثر افراد رسیدن به درآمد از طریق کسب و کارهای خانگی را بیشتر چیزی شبیه به یک شایعه و تلف کردن وقت و سرمایه تصور می‌کنند.

 بنابراین بهتر است همین الان ذهنیت فعلی خود از کسب و کارهای خانگی و کسب درآمد در منزل را دور بریزید.

چراکه برای رسیدن به کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش نیاز به سرمایه اولیه آنچنانی ندارید؛ تنها سرمایه‌ای که به آن نیاز دارید هوشمندی و ذکاوت خودتان است!

سیستم‌های همکاری درفروش راهی عالی برای کسب درآمد در منزل هستند اما در صورتی که به خوبی با مفهوم آن آشنا شده و به درستی آن را اجرا کنید.

1- کسب درآمد در خانه با همکاری در فروش

کسب درآمد در خانه با همکاری در فروش

اگر بخواهیم دسته بندی کسب و کارهای خانگی را مورد بررسی قرار دهیم با زیردسته‌های زیادی مواجه می‌شویم که هر یک از آن‌ها بسته به ماهیت خود، می‌توانند به شما کمک کنند تا به درآمد بیشتری برسید. اما این مدل کسب و کار یکی از ایده‌آل‌ترین مسیرهای رسیدن به درآمد است؛ چرا؟

 • نیاز به سرمایه اولیه ندارید؛ احتمالا کسب و کارهای زیادی به شما وعده شروعی بدون سرمایه را داده‌اند اما برای ورود به این سیستم شما به هیچ سرمایه‌ای نیاز نخواهید داشت.
 • نیازی به تولید محصول ندارید؛ شما تنها عرضه می‌کنید و پورسانت می‌گیرید.
 • ارسال محصولات به دست مشتری نیز کار شما نیست؛ شما تنها در بازار هدف به دنبال مشتری می‌گردید!

رسیدن به درآمد از طریق اینترنت سخت و زمان‌بر است! این جمله را به احتمال زیاد از کسانی می‌شنوید که راه‌های رسیدن به درآمد از اینترنت را نمی‌دانند! همکاری در فروش که به آن فروش واسطه‌ای و یا بازاریابی وابسته نیز می‌گویند یکی از آسان‌ترین راه‌های رسیدن به کسب درآمد در خانه از اینترنت است.

کسب و کاری برای خانم‌های خانه‌دار و یا دانشجویان

این سیستم می‌تواند هر شخصی را که به اینترنت دسترسی دارد به درآمد برساند؛ اما این سیستم برای خانم‌های خانه‌دار و یا دانشجویان که وقت کافی برای کارهای بیرون از خانه را ندارند یک گزینه بسیار مناسب‌تر است! چه چیزی بهتر از این که در خانه و تنها با یک سیستم درآمد کسب کنید؟!

علاوه بر آن فراموش نکنید که برای راه‌اندازی این سیستم به سرمایه اولیه‌ نیز نیاز ندارید! حال اگر شغلی دارید و به درآمد بیشتری نیاز دارید، افیلیت یک سیستم فوق‌العاده برای برخورداری از شغل دوم است؛ همزمان با شغل اصلی خود از طریق افیلیت مارکتینگ می‌توانید درآمد ماهیانه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

نکته کلیدی کسب درآمد در منزل با افیلیت مارکتینگ

کسب درآمد در خانه از این طریق تنها یک فرمول ساده دارد؛ یک سیستم ایده‌آل پیدا کنید تا به راحتی به درآمد برسید.

هم‌اکنون سیستم‌های مختلفی در حال فعالیت هستند و شما باید از میان آن‌ها، سیستمی را که شرایط ایده‌آل‌تری را ارائه می‌دهد انتخاب کنید.

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم واقعیت این سیستم‌ها این است که شما به عنوان یک بازاریاب واسطه، در فروش بیشتر یک مجموعه و رسیدن به سود بیشتر شریک می‎‌شوید.

 نقش شما به عنوان یک بازاریاب در این سیستم این است که بازاریابی کنید و از طریق بسترهایی که در اختیار دارید سعی کنید تا مشتری بیشتری جذب کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش این است که شما به هیچ عنوان درگیر تولید محصول، ارسال آن، برگشت و مرجوعی محصول و … نخواهید شد؛ در صورت همکاری با یک سیستم ایده‌آل مانند دایان افیلیت شما تنها مشتری پیدا می‌کنید و پورسانت خود را دریافت می‌کنید!

یک سیستم همکاری در فروش استاندارد این ویژگی‌ها را دارد

 • محصولاتی باکیفیت و کاربردی برای ارائه دارد؛ در این صورت شما نیز به عنوان یک بازاریاب راحت‌تر می‌توانید مشتری پیدا کنید و بفروشید.
 • در ازای فروش محصول توسط شما پورسانت ایده‌آلی را برایتان در نظر گرفته و پرداخت سود توسط این سیستم در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.
 • روند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان خود را به درستی انجام می‌دهد؛ در این صورت افراد بیشتری به این برند اعتماد کرده و در نتیجه شما نیز راحت‌تر در این سیستم می‌توانید بفروشید و به درآمد برسید.

چیزی که دیگر بازاریابان نمی‌خواهند بدانید!

چیزهایی که بازاریابان نمیگویند

فعالیت در یک سیستم افیلیت با تمام مزیت‌ها و امتیازهای مثبتی که دارد، می‌تواند سختی‌های خود را نیز داشته باشد؛ به عنوان مثال فضای رقابتی که بین بازاریابان یک سیستم ممکن است به وجود بیاید را دست کم نگیرید!

تنها با داشتن یک صفحه پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام می‌توانید به راحتی توسط این سیستم به درآمد برسید؛ اما از دیگر بازاریاب‌هایی که ممکن است قبل از شما شروع کرده باشند غافل نشوید!

افیلیت مارکتینگ نیز مانند هر فعالیت دیگری پیچ و خم‌های خود را دارد که در صورت آموزش دیدن، قطعا می‌توانید عملکرد قابل قبول‌تری داشته باشید و راحت‌تر کسب درآمد کنید.

سیستم افیلیت با چاشنی ترفندهای دیجیتال مارکتینگ موفق‌تر عمل می‌کند

آموزش همکاری در فروش و کسب درآمد که توسط سیستم همکاری در فروش دایان افیلیت نیز ارائه می‌شود، همان فرمول ساده‌ای است که می‌تواند شما را از رقیب‌هایتان حسابی جلو بیندازد.

آشنایی با مفاهیم پایه دیجیتال مارکتینگ و جزئیات این سیستمبرای افرادی که می‌خواهند حضوری موثر در فضای آنلاین و کسب درآمد در خانه بدون سرمایه داشته باشند، یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است!

اکثر ایده‌های کسب و کاری که در این مقاله گفته میشه، کسب و کارهایی هستند که نیاز به زمان و مکان هم ندارند. سعی میکنیم فرهنگ کسب درآمد در خواب روز به روز بیشتر جا بیفته و عدم نیاز به یک محیط برای پول درآوردن هم از در کنارش بسیار اولیت مهمی‌است.

خب الان با توجه به آنلاین شدن مشاغل، دیگه درآمد در خواب واقعا چیز خیلی ساده و روتینی هستش.

خیلی‌ها اینطوری هستند. مردم خریدهای خودشون رو در 24 ساعت شبانه روز انجام می‌دهند و نیازی به حضور فیزیکی ما به هیچ عنوان نیست. خب مسلما تمرکز بیشتر روی پول درآوردن تو خونه است. اما شما هر جایی باشید هم فرقی نمیکنه.

عملا زمان و مکان دیگه اهمیت آنچنانی ندارند.

2- راه اندازی وب سایت

چه خدمت و یا استعدادی دارید؟

فتوشاپ بلدید؟ محصول دارید؟ خدمات مختلف ارائه می‌دهید؟ چکار انجام میدید؟ همون رو آنلاینش کنید.

همونطور که خیلی خوب میدونید، دیگه کسب و کارها همین الانش هم به شدت آنلاین هستند چه برسد به آینده.

به طور مثل شما فروشگاه فرش دارید.

خب به راحتی می‌توانید در منزل خودتون بشنید، یک سایت طراحی کنید. بعد، از محصولاتتون عکس بگیرید و در سایت بارگذاری کنید. اینطوری میتونید با خیال راحت در خونه خودتون بنشینید و درآمد کسب کنید.

البته به همین راحتی‌ها هم نیست که!! ایده کسب و کار اینترنتی کلا چون در بستر اینترنت و فضای مجازی اداره می‌شود، فنون خودش را دارد. فضای آفلاین هم همین هست. در کل فرقی نمی‌کند.

هر ایده کسب و کاری که در فضای آنلاین داشته باشید باید به یک بخشی از دیجیتال مارکتینگ آشنایی داشته باشید.

به طور مثال اگر اینستاگرام دارید، باید به اینستاگرام مارکتینگ که خودش دنیای بزرگی است، حداقل آشنایی داشته باشید.

من نمیگم باید تسلط وجود داشته باشد و آدم حرفه‌ای باشید اما، یه حداقل‌هایی رو باید بدونید.

البته ناگفته نماند که همه این کارها رو می‌تونید به فرد یا افرادی واگذار کنید تا برای شما انجام دهند.

سایت هم فنون خودش را دارد.

به طور مثال باید سئو، گوگل ادز، بازاریابی محتوایی، بهینه سازی نرخ تبدیل، ux و خیلی چیزهای دیگه‌ای رو بدونید.

البته هر کدام از این‌ها خودشان یک شغل به حساب می‌آیند.

پس هم می‌تونید خودتون به هر کدام از بخش‌هایی که دوست دارید مسلط شوید و در اون بخش فعالیت کنید و هم به افراد دیگری بسپرید تا این کار را برای شما انجام دهند.

3- کسب درآمد با گوشی

یکی از جالب‌ترین مدل‌های کسب درآمد، روش‌های کسب درآمد با گوشی است. اینطوری شما به راحتی و صرفا با یک گوشی که در دست دارید، میتونید به واقع به درآمدهای خیلی خیلی بالایی برسید.

اگه بخوام خیلی به طور خلاصه‌وار بگم، چند مدل کسب و کار که میشه با گوشی انجام داد به شرح زیر است:

 • همکاری در فروش
 • کسب درآمد از تلگرام
 • کسب درآمد از اینستاگرام
 • کسب درآمد از یوتیوب
 • کسب درآمد از روبیکا

خب حالا باز هر کدوم از اینا میرسن به دنیای خودشون که یه کوچولو دربارشون توضیح میدیم.

درآمدزایی از اینستاگرام

خب شما به راحتی میتونید کلیپ درست کنید، کلیپ جمع‌آوری و صرفا آپلود کنید، فروشگاه بزنید و…

ایده کسب درآمد از اینستاگرام اینقدر زیاده که نگو و نپرس.

باید قطعا دیده باشید که خیلی از این صفحات سرگرمی، صرفا یک سری کلیپ در زمینه‌های مختلف به اشتراک می‌گذارند.

یعنی یک راه کسب درآمد از اینستاگرام اینه که صرفا شما یک سری کلیپ داشته باشید، همین و بس!!

خب خیلی راحته دیگه!!

فقط باید از جاهای مختلف این کلیپ‌ها رو جمع‌آوری کنید و به مخاطبان به اشتراک بگذارید.

حالا فرض کنید که یک فروشگاه راه‌اندازی کردید.

به راحتی می‌تونید تگ خرید خودتون رو هم فعال کنید!! چطوری؟ یک زنگ بزنید به دایان افیلیت، همکارهای ما شما رو راهنمایی می‌کنند.

اینطوری می‌تونید به شکل عجیب و قابل توجهی درآمد خودتون رو افزایش دهید.

حتی اگر تگ خرید رو هم فعال نکنید، باز راه واسه فروش انواع اجناس بسیار زیاد است. نگران نباشید!

خیلی از صفحات اصلا تگ خرید ندارند ولی میبینید که کامنت‌ها به شدت زیاد هستند و سفارشات فوق العاده بالا.

درآمدزایی در تلگرام

یکی از بسترهای دیگری که در ایران خیلی خوب جا افتاده است و مردم بسیار زیادی بهش دسترسی دارند، همین تلگرام است.

کانال‌ها و گروه‌های بسیار زیادی داخلش فعال هستند که در حال فروش انواع و اقسام محصولات و خدمات هستند.

همه چی میفروشن دیگه!!

شما چرا نفروشید؟ کسب درآمد از تلگرام هم مثل سایر بسترهای دیگر، فنون خاص خودش را دارد.

کانال و گروه‌های بسیار زیادی وجود دارند تا شما بتوانید به راحتی خودتون رو تبلیغ کنید و میزان عضو بسیار زیادی را جذب کنید.

موقعی که هم که عضو زیاد داشته باشید، مسلما فروشتان هم بالاست.

نکته‌ای که وجود دارد این است که شما می‌توانید تبلیغات خود را به صورت بسیار گسترده انجام بدهید ولی هیچ جریمه‌ای هم نشوید.

یعنی با خیال راحت میتونید از تلگرام کسب درآمد داشته باشید. دلیل استقبال بسیار زیادی که از این اپلیکیشن موبایل هم شده، همین است.

سادگی و کارایی بسیار بالا.

درآمدزایی از روبیکا

کسب درآمد از روبیکا یک ایده کسب و کار خلاقانه جدید هستش که هنوز خیلی‌ها نمیدونن یا اگر هم بدانند خیلی بهش اهمیتی نمیدن.

چون میگن بابا الان کی از روبیکا استفاده میکنه دیگه!!

همه تو تلگرام و اینستاگرام هستن.

در صورتی که این نظر، یک نظریه بسیار اشتباه و پیش پا افتاده‌ای هستش.

مگه اصلا تا حالا تو روبیکا درآمد کسب کردید که همچین حرفی رو میزنید؟ به نظرم این اپلیکیشن رو نصب کنید و شروع به درآمدزایی کنید.

محیطش هم شبیه به تلگرام هستش و امکانات بسیار جالبی هم داره. همچنین راه‌های کسب درآمد مختلفی هم دارد. برای همین چیزهاست که من میگم روبیکا خیلی اپلیکیشن مناسبیه واسه این کار.

درآمد از بازی موبایل

خب همونطور که میدونید خیلی از بازی‌های موبایل هم همچنان بسیار پرطرفدار هستند و در نتیجه میتوانید از این امکان استفاده کنید در منزل کسب درآمد کنید. اما چطوری؟؟

به طور مثال بازی x را شروع میکنید و بعد از مدتی که یک اکانت حرفه‌ای ساختید آن‌را به فروش می‌رسانید.

یا اصلا یک سایت میزنید، مخصوص فروش قابلیت‌های خاص و پولی فلان اپلیکیشن.

اینطوری صرفا با موبایل و انجام بازی، کسب درآمد از گوشی را در یک بستر بسیار جالب و جذاب تجربه خواهید کرد.

حتی خیلی از اوقات میتوانید کسب درآمد دلاری نیز در منزل داشته باشید.

میتویند استریم بگذارید، یا اکانت خودتون رو به خارجی‌ها بفروشید. اینطوری میتونید درآمد به روش دلاری رو هم تجربه کنید.

با توجه به قیمت دلار هم که حتما میدونید دیگه درآمد داشتن به دلار میتونه چقدر شما رو پولدار بکنه!!

فروش عکس

فروش عکس رو به انگلیسی سرچ کنید.

سایت‌های زیادی هستند که میتونید صرفا با یک گوشی موبایل، عکس بگیرید و اون رو در همون سایت به فروش برسانید.

اصلا نیازی به دوربین عکاسی و اینجور چیزها ندارید، صرفا با یک موبایل هم کارتون راه میافته.

همچنین، میتونید خودتون سایت بزنید.

اینطوری میتونید تو سایت خودتون عکس‌هاتون رو بفروشید. کسب درآمد از فروش عکس از اون ایده‌های ناب و خیلی شیک هستش.

حتی نیاز به ادیت عکس‌ها هم اجباری نیست. البته اگر ادیت هم کردید که چه بهتر!!

فروش سایت

میتونید سایت بزنید، سئوش هم بکنید بعد بفروشید.

اونم در سایت‌های خارجی و با کسب درآمد دلاری!!

صرفا کافیه که یک هاست و دامنه بخرید، بعدش چیزی رو که فکر میکنید میتونید، انتخاب کنید و با توجه به همون، سایتتون رو جلو ببرید و سئو کنید.

به همین راحتی!! که البته خیلی هم راحت نیست. حالا میتونید در این سایت‌ها، وب سایت خودتون رو بفروشید. کسب درآمد در خانه اونقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست. البته که خیلی هم ساده نیست!!

1 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

1 دیدگاه

 • احسان چشمی
  ارسال شده 28 مهر 1399 در 7:07 ب.ظ 0Likes

  هوالرزاق
  با سلام و احترام بسیار عالی بود موفق باشید
  به ما هم سری بزنید

ارسال دیدگاه