ریپورت اینستاگرام چیست؟ ریپورت شدن در اینستا را چطور بفهمیم و چطور باید اقدام به رفع ریپورت اینستاگرام کنیم؟ نشانه های ریپورت شدن در اینستاگرام خیلی از اوقات بسیار واضح است و به راحتی می توان تشخیص داد و شروع به رفع این محدودیت انجام داد. در این مقاله به کلیه پاسخ ها و راه و روش های رفع این مشکل خواهیم پرداخت. همچنین با نشانه های بلاک و ریپورت شدن در اینستاگرام و اینکه آیا علائم ریپورت شدن در اینستاگرام قابل تشخیص است با خیر آشنا خواهید شد.

برای دانلود PDF این مقاله می توانید از این قسمت کلیک کنید.

ریپورت در اینستاگرام به چه معناست؟

ریپورت اینستاگرام چیست

اگر بخواهیم به ‌صورت کاملاً ساده ریپورت اینستاگرام را توضیح دهیم، باید بگوییم هر گونه عمل ربات ‌گونه باعث محدودیت دسترسی کاربر به اکانت خودش می شود. خب حالا منظور از رفتار یا عمل ربات ‌گونه چیست؟ اصلاً مگر در اینستاگرام ربات وجود دارد؟ چطور می توان از ریپورت‌ شدن اکانت خودم جلوگیری کنم؟

در خصوص سؤال اول باید بدانید که بله، در اینستاگرام انواع ربات حضور دارند. منظور از ربات یک موجود آهنی بزرگ نیست. بلکه برنامه‌ های کدنویسی‌شده مختلفی در اینستاگرام فعالیت می کنند که باعث افزایش فالوور، تعداد لایک، کامنت و… می شوند.

یک ربات با هزاران اکانت فیک مختلف شروع به فالوو و لایک یک پیج و اکانت می کند.

اینستاگرام نیز با کمک الگوریتم‌ های خود، جلوی این موضوع را می گیرد. لازم به ذکر است که الگوریتم اینستاگرام به‌ صورت دوره ‌ای تغییر می کند. یعنی در هر دوره با توجه به شرایط جدید، الگوریتم تازه‌ ای به وجود می آید.

در حال حاضر قوانین اینستاگرام 2021 ، شرایط جدیدی را برای فعالیت ربات‌ گونه تعیین کرده است. این یعنی باید مراقب رفتارهایی باشید که اینستاگرام به شما به ‌عنوان ربات شک کند.

برای مثال می توان گفت که وقتی در بازه زمانی کوتاه شروع به فالوو کردن افراد مختلفی می کنید، وقتی تعداد از یک حد خاصی افزایش پیدا کند، اینستاگرام تصور خواهد کرد که شما از یک ربات استفاده می کنید تا تعداد فالووینگ ‌های خود را افزایش دهید. به همین خاطر فعالیت شما را محدود می کند و به اصطلاح ریپورت می شوید. این موضوع درباره لایک، کامنت و حتی پست گذاشتن نیز صدق می کند.

علائم ریپورت شدن در اینستاگرام

ممکن است این سؤال برایتان پیش بیاید  که علائم ریپورت شدن در اینستاگرام چه هستند و اصلاً چطور ریپورت شدن در اینستا را متوجه شویم. متأسفانه یا خوشبختانه نمی توانید متوجه شوید که کسی شما را ریپورت کرده یا نه. در نتیجه فردی که شما را ریپورت کرده برای شما نامعلوم خواهد بود و راهی هم برایی پی بردن به هویت آن فرد وجود ندارد.

نشانه های بلاک و ریپورت شدن در اینستاگرام

حتماً برای شما هم پیش آمده که فردی شما را بلاک کند. اینکه از کجا بفهمیم که بلاک شده ایم را در ادامه خواهیم گفت. بنا به دلایلی ممکن است فردی پیج شمارا بلاک کند و حال می خواهید بفهمید که آیا بلاک شده اید یا خیر. در این مورد باید به شما بگوییم که در صورت بلاک شدن با یک سری محدودیت ها مواجه می شوید. به عنوان مثال برای کامنت گذاشتن زیر پست دیگران و لایک کردن و پیام دادن دچار مشکل می شوید. به شرایطی از این قبیل اکشن بلاک (ACTION BLOCK) می گویند.

از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟

از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟ یا اینکه نشانه های آن چیست؟

ریپورت اینستاگرام انواع مختلفی دارد که در ادامه شما را با انواع مختلف آن آشنا می کنیم. هر نوع ریپورت، نشانه‌ ای خاص دارد. در نتیجه با توجه به نشانه های آن تا حدودی می توانید متوجه خطایی که انجام داده ‌اید بشوید.

برای مثال زمانی که تعداد زیادی پست پشت سر هم و بدون فواصل زمانی بگذارید، اینستاگرام قرار ‌دادن پست را برای مدتی محدود می کند.

این مدت نیز ثابت نیست و به تصمیم‌ گیری و الگوریتم اینستاگرام بستگی دارد. معمولاً فردی که همانند یک ربات و پشت سر هم پست بگذارد، به مدت 72 ساعت الی 1 هفته قادر به گذاشتن پست جدید نیست.

در نتیجه اگر پست می گذارید؛ اما بعد از چند ثانیه پست شما حذف می شود، باید بدانید که شما ریپورت شده اید. برای رفع محدودیت اینستاگرام در این زمینه هم فقط باید صبوری کنید و منتظر بمانید تا به ‌صورت خودکار از حالت ریپورت در بیایید.

از انواع رایج ریپورت، اکشن بلاک است. اکشن بلاک را می توان یکی بهترین نشانه های Report دانست.

در این حالت زمانی که شما بخواهید فردی را فالوو کنید، برای کسی پیام جدید بفرستید، کسی را لایک کنید، کامنت بگذارید یا پست جدید قرار دهید، با یک پیام خطا با تیتر Action Block رو‌ به ‌رو خواهید شد. در این پیام به شما گفته می شود که به ‌دلیل رفتارهای ربات ‌گونه و مشکوک، تا مدتی اکانت شما محدود خواهد بود. به این ترتیب قادر به انجام برخی فعالیت‌ ها نخواهید بود.

گاهی اوقات نیز در شرایط خاص، امکان ورود به اکانت خود را نیز نخواهید داشت. این بدترین نوع اکشن بلاک به حساب می آید.

در واقع شما فعالیتی داشتید که اینستاگرام ترجیح می دهد تا زمان مشخص‌ شدن وضعیت مالکیت اکانت، امکان ورود به صفحه خودتان را نداشته باشید.

این موضوع حتی می تواند تا جایی ادامه پیدا کند که اکانت شما به ‌صورت کامل از سرور اینستاگرام حذف شود. در برخی مواقع حتی امکان محدودیت آی‌ پی شما نیز وجود دارد تا دیگر با این آی ‌پی قادر به ساخت اکانت در اینستاگرام نباشید. البته تمامی اینها جزو الگوریتم اینستاگرام هستند و قرار نیست برایتان حتماً اتفاق بیافتد!

انواع مختلف ریپورت در اینستاگرام

انواع مختلفی از ریپورت در اینستاگرام وجود دارد که در ادامه آن‌ ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

 • ریپورت استوری اینستاگرام
 • ریپورت پیام در دایرکت اینستاگرام
 • ریپورت یک اکانت در اینستاگرام
 • ریپورت یک کامنت در اینستاگرام
 • ریپورت یک پست در اینستاگرام

علت ریپورت اینستاگرام چیست؟

علت ریپورت اینستاگرام

شاید این سؤال برایتان به وجود بیاید که اصلاً دلیل و علت ریپورت اینستاگرام چیست؟ چرا اینستاگرام ما را رو بلاک می کند؟ ریپورت شدن دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. در ادامه اصلی ‌ترین دلایل این اتفاق را به شما معرفی می کنیم. با شناخت دلایل مختلف این کار، می توانید از ریپورت شدن پیشگیری کنید.

جعل هویت فردی دیگر

این موضوع معمولاً درباره افراد مشهور یا به اصطلاح همان سلبریتی ‌ها صدق می کند.

شاید شما هم این موضوع را دیده باشید که وقتی یک فرد فالوور زیادی پیدا می کند، افراد سودجو به اسم او اکانت ‌های مشابه درست می کنند.

به این ترتیب زمانی که نام آن فرد را جستجو می کنید، صدها اکانت مختلف برایتان بالا می آید. این موضوع باعث می شود تا اینستاگرام تمامی اکانت‌ ها را بلاک کند.

جالب اینجاست که در این شرایط حتی اکانت اصلی خود فرد مشهور نیز بلاک خواهد شد. اینستاگرام نیز به تمامی اکانت ‌ها پیام می دهد که اگر شما فرد واقعی مشهور هستید، این موضوع را به ما ثابت کنید. در این شرایط اکانت به فرد حقیقی خود باز می گردد.

کپی عکس‌های فرد دیگر

این موضوع نیز هم درباره پیج ‌های کاری و هم در خصوص افراد مشهور یا همان سلبریتی ‌ها صدق می کند. گاهی فردی تمام پست ‌های پیج دیگر را اسکرین‌ شات کرده و همان را در پیج خود قرار می دهد. این کار از نظر اینستاگرام، رعایت نکردن حق کپی رایت محسوب می شود. به همین خاطر در صورتی که اکانت فرد خاطی ریپورت شود، اینستاگرام رسیدگی خواهد کرد و به سرعت آن را بلاک می کند.

محتوای غیراخلاقی

محتوای غیراخلاقی همیشه خط قرمز اینستاگرام بوده است. شاید بسیاری از افراد تصور کنند با وجود آزادی ‌های کشورهای خارجی، قرار نیست محدودیتی درباره محتوای غیراخلاقی وجود داشته باشد. این در حالیست که باید بدانید اینستاگرام در این خصوص قوانین سفت و سختی دارد. پس در صورتی که فرد داخل پیج خود از محتوای غیراخلاقی استفاده کند، به سرعت بلاک خواهد شد.

محتوای مخرب

منظور از محتوای مخرب، محتوایی است که باعث آسیب روحی به افراد شود. برای مثال می توان گفت ویدئوهای آزار حیوانات، آسیب به دیگران، وحشی ‌گری، خودکشی، آسیب‌ های شدید بدنی و… جزو این دسته محتوا به حساب می آیند. در صورتی که فرد اقدام به پست این محتوا کند، به سرعت بلاک خواهد شد.

کامنت‌های غیراخلاقی و مخرب

قرار نیست که فقط ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام بدهیم تا جلوی محتوای غیراخلاقی و مخربی که باعث بلاک شدن اکانت اینستاگرام می شود را بگیریم. در صورتی که فرد حتی در کامنت باعث آزار و اذیت دیگران شود و این موضوع را چندین و چند نفر به اینستاگرام گزارش دهند، اینستاگرام اقدام به ریپورت اکانت فرد می کند.

انتظار کامنت‌های تبلیغاتی و تصاویر اسپم

در صورتی که فرد اقدام به قرار‌دادن کامنت‌ های تبلیغاتی و اسپم یا تصاویر اسپم کند، اینستاگرام با وضع محدودیت ‌های خاص، فعالیت وی را کنترل خواهد کرد. الگوریتم جدید اینستاگرام به سادگی می تواند این موضوع را متوجه شود و جلوی فرد خاطی را بگیرد.

انتشار پست بیش از اندازه

انتشار پست بیش از اندازه را می توان در دسته تصاویر اسپم قرار داد؛ اما آنقدر این اتفاق در اینستاگرام رخ می دهد که بهتر است کمی بیشتر درباره آن صحبت کنیم.

گاهی امکان دارد بار جدید یک برند فروشگاهی از راه برسد.

او با شوق تمام می خواهد تا تمامی محصولات خود را به سرعت پست کند که ناگهان با بلاک مواجه می شود. توجه داشته باشید حتی اگر می خواهید چندین و چند عکس را پشت سر هم پست کنید، بهتر است این کار را در طول بازه ‌های زمانی مشخص انجام دهید.

الگوریتم اینستاگرام برای هیچ‌ کس مشخص نیست.

یعنی هیچ ‌کس نمی داند که دقیقاً چه تعداد پست را در چه بازه زمانی اگر پست کنید بلاک می شود.

البته با توجه به تجربیات کاربران، می تواند این تعداد را حدس زد. بسیاری از کاربران بر این باور هستند که 9 پست در یک ساعت نمی تواند باعث ایجاد مشکل شود. یعنی در طول روز محدودیتی برای پست وجود ندارد؛ اما باید این کار را در بازه‌ های زمانی فاصله‌ دار انجام دهید.

مثلا اگر 20 پست را در عرض 10 دقیقه بگذارید، باعث ریپورت شدن خواهید شد. در حالی که اگر این 20 پست را در طول 3 ساعت به ‌مرور ارسال کنید، هیچ اتفاقی برای اکانت شما نمی افتد.

ورود به یک اکانت با IPهای مختلف

دنیای اینترنت شما را با یک عدد یا همان IP می شناسند. همان طور که خانه شما در سامانه شهرداری شهرتان یک عدد 10 رقمی است، IP نیز نشان‌دهنده آدرس پستی شما در دنیای اینترنت است.

زمانی که از خانه و شهر خودتان به اینترنت متصل می شوید، یک IP یکتا خواهید داشت. این Ip یکتا در تمامی وبسایت‌ هایی که حضور دارید و البته اینستاگرام ثبت می شود.

حال تصور کنید که به هر نحوی IP خودتان را تغییر دهید. به این ترتیب اینستاگرام تصور می کند که اکانت شما هک شده و یک فرد در کشوری دیگر در حال استفاده از اکانت شماست. وگرنه چطور امکان دارد که در عرض یک دقیقه از ایران به یک کشور اروپایی یا آمریکایی سفر کنید! به همین خاطر اکانت شما کاملاً ریپورت و بلاک می شود. پس باید مراقب IP خودتان باشید.

معیار اکشن بلاک چیست؟

شاید برایتان این سؤال به وجود بیاید که معیار اکشن بلاک چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، الگوریتم اینستاگرام به‌ صورت دوره ‌ای تغییر می کند؛ اما با توجه به آنالیز پیج اینستاگرام ، متخصصان به معیارهای مختلفی دست پیدا کرده کرده‌اند.

اینستاگرام مارکتینگ دنیایی بسیار وسیع است. به همین خاطر متخصصان باید در حوزه ‌های مختلف آن تخصص کامل داشته باشند. در حال حاضر برخی معیارهای اکشن بلاک مشخص شده است. البته باید توجه داشته باشید که این معیارها کاملاً تجربی به دست آمده‌اند و اینستاگرام آن را به‌ صورت رسمی اعلام نکرده است:

 • محدودیت فالو در هر ساعت: 60 نفر؛
 • محدودیت پیام در هر ساعت: 60 پیام؛
 • محدودیت کامنت در هر ساعت: 60 کامنت ؛
 • محدودیت پستی که در هر ساعت لایک می کنید: 60 پست؛
 • محدودیت پست گذاشتن در هر ساعت: 9 پست.

چطور باید ریپورت کنیم؟

روش ریپورت کردن

زمانی که متوجه می شوید یک پیج از قوانین پیج اینستاگرام تخطی کرده است، می توانید آن را ریپورت کنید.

شاید با خودتان بگویید که مگر اینستاگرام می تواند زبان فارسی را متوجه شود؟ در اصل وقتی که تعداد ریپورت یک پست، یک کامنت یا یک پیج بیش از حد مجاز شود، اینستاگرام بررسی کرده و پیج مذکور را اکشن بلاک می کند. خب برای اینکار باید چه مراحلی را انجام دهیم؟

اگر می خواهید یک پست را ریپورت کنید، باید ابتدا روی علامت سه نقطه که در بالا سمت راست پست قرار دارد بزنید. سپس روی Report بزنید که در سطر اول قرار دارد. در صفحه بعدی از شما سؤال می کند که چرا این پست را Report می کنید؟

گزینه اول دلالت بر اسپم بودن آن دارد. در گزینه دوم مدعی می شوید که این پست مناسب نیست. در محله بعد از شما سؤال می کند که به نظرتان چرا این پست مناسب نیست؟ در ادامه گزینه‌ هایی که باید انتخاب کنید را به شما معرفی می کنیم:

 • Scam or fraud: با انتخاب این گزینه مدعی می شوید که فرد شیاد است و با این پست اقدام به کلاه ‌برداری از افراد مختلف می کند.
 • I Just don`t like it: این گزینه نشان می دهد که فقط شما بر اساس سلیقه خودتان از این پست رضایت ندارید؛
 • False Information: با انتخاب این گزینه به اینستاگرام گزارش می دهید که در این پست اطلاعات اشتباهی به مردم ارائه می شود؛
 • Self Injury: این گزینه مربوط به زمانی است که فرد در محتوای خود، به خودش آسیب فیزیکی وارد می کند و باعث ایجاد مشکلات روانی روی مخاطبان خود می شود؛
 • bullying or harassment: اگر در پست به فردی بی ‌احترامی می شود، باید این گزینه را انتخاب کنید؛
 • Sell of illegal or regulated goods: این گزینه مربوط به فروش اجناس غیرقانونی همانند مواد مخدر در اینستاگرام است؛
 • Violence organizations: این گزینه مربوط به گزارش پست ‌های مربوط به سازمان‌ها و گروه‌های تروریستی است؛
 • Nudity activity: با کمک این گزینه نیز می توانید گزارش برهنگی را بدهید.

چگونه از محدودیت اینستاگرام خارج شویم؟

خب در بخش‌های قبلی درباره علل و نشانه ها صحبت کردیم. حال نوبت به رفع ریپورت اینستاگرام می رسد. برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد.

روش اول

 1. اکانت اینستاگرام خود را باز کنید
 2. به بخش Profile بروید
 3. روی Edit Profile بزنید
 4. در بخش پایین صفحه، شماره موبایل و ایمیل خودتان را تغییر دهید
 5. توجه داشته باشید که برای تأیید ایمیل، یک ایمیل برای شما ارسال می شود و برای تأیید موبایل نیز باید کد پیامک را وارد کنید

روش دوم

در این روش باید از خود اینستاگرام درخواست کنید تا رفع ریپورت را برای شما انجام دهید

 1. ابدا به پروفایل خود بروید
 2. روی آیکون چرخ ‌دنده بزنید تا وارد بخش تنظیمات شوید
 3. روی گزینه Help کلیک کنید
 4. در صفحه بعدی باید روی گزارش مشکل یا همان Report Problem بزنید
 5. حالا در این بخش باید موضوع نامه خودتان را بنویسید
 6. می توانید برای نمونه از متن زیر استفاده کنید

I can not do certain actions on Instagram for a while, I`ve been following all the Instagram rules, please review this problem for me once again

روش سوم

این روش یکی روش‌ های غیررسمی است که برخی مدعی هستند نتیجه‌ بخش خواهد بود. در این روش باید از فالوورهای خودتان بخواهید تا برای شما کامنت انگلیسی بگذارند. به این ترتیب اینستاگرام متوجه می شود که شما یک صفحه اسپم نیستید و بلاک شما را بر می دارد. بسیاری افراد مدعی شده ‌اند که این روش برای آن ها جواب داده است. البته باید گفت که روش ذکر‌شده بیشتر برای زمانی مفید خواهد بود که فرد برای ایجاد محتوای اسپم اکشن بلاک شده است.

روش چهارم

در برخی مواقع، اینستاگرام حتی اجازه ورود را نیز به شما نمی دهد. یعنی زمانی که روی login کلیک می کنید، با یک پیام Action Block رو ‌به‌ رو خواهید شد.

پس در این مواقع قادر نیستید تا وارد اکانتتان شوید و مراحل بالا را انجام دهید. تحت چنین شرایطی، باید روی گزینه Tell US بزنید. با کلیک روی این گزینه، وارد صفحه‌ای دیگر خواهید شد.

در این صفحه باید به اینستاگرام پیام دهید و علت را جویا شوید.

معمولاً در این مواقع اینستاگرام از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد که مشکل اکانتتان چیست. در برخی مواقع مالکیت اصلی، مشکل اکانت شماست. در چنین مواقعی باید تصویری از خودتان را همراه با یک نوشته و کد در دستتان برای اینستاگرام ارسال کنید. تیم پشتیبانی اینستاگرام نیز پس از بررسی این تصویر، اقدام به رفع ریپورت اینستاگرام اکانت شما می کند.

چطور از ریپورت اینستاگرام پیشگیری کنیم؟

 1. پشت سر هم پست نگذارید
 2. از فالوور فیک اینستاگرام استفاده نکنید
 3. از نرم‌ افزارهای شخص ثالث که به اکانت شما متصل می شوند استفاده نکنید
 4. امنیت پیج خود را تضمین کنید
 5. حتماً ایمیل و شماره موبایل معتبر روی اکانت خودتان ثبت کنید
 6. از تغییر آی پی استفاده نکنید
 7. پشت سر هم لایک نکنید
 8. پشت سر هم کامنت نگذارید
 9. پشت سر هم یک پیام کپی شده را برای کسی در بخش پیام ارسال نکنید
 10. پشت سر هم استوری نگذارید

نتیجه گیری

خب دوستان عزیز، شما به ‌صورت کامل با محدودیت ‌های اینستاگرام آشنا شدید. توجه کنید پیشگیری بهترین درمان است. در نتیجه پیش از آنکه بخواهید دچار مشکل شوید و به‌دنبال رفع ریپورت اینستاگرام باشید، علت آن را طبق توضیحات بالا، به‌ خوبی بررسی کنید و از آن‌ ها اجتناب نمایید.

سوالات پر کاربرد

ریپورت اینستاگرام چند روز طول می کشد؟

این موضوع به الگوریتم اینستاگرام، دفعات قانون‌شکنی شما، نوع تخلف و تصمیم‌گیری تیم فنی بستگی دارد. البته اکشن بلاک ممکن است بین 72 ساعت تا 1 هفته ادامه داشته باشد.

از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟

وقتی قادر به انجام فعالیت‌های خاص همانند پیام‌دادن، کامنت گذاشتن، پست گذاشتن و… نباشید، یعنی ریپورت شده‌اید. البته در برخی مواقع با پیام Action Block نیز رو‌به‌رو خواهید شد.

چرا نمی توانم وارد اکانت اینستاگرام خودم بشم؟

اگر حین ورود به اکانت اینستاگرام خودتان با پیام Action Block رو‌به‌رو می شوید، یعنی اکانت اینستاگرام شما ریپورت شده است.

برای خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام باید چه کار کنیم؟

بهترین روش در این شرایط، تغییر آدرس ایمیل و موبایل است

آیا تغییر آی پی باعث اکشن بلاک می شود؟

بله، تغییر آی پی باعث اکشن بلاک خواهد شد.

امتیاز بدهید.

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • بابا من صدبار پیج کلاهبرادی رو ریپورت کردم و از دوستام خواستم ریپورتش کنن ولی با این همه ریپورتی اخرم پیجش بسته نشد

  پاسخ
 • مسعود چنارانی
  آذر 8, 1400 4:10 ب.ظ

  من یک مدت هست که دیگه نمی تونم هیچ کامنتی در لایو ها بذارم و همچنین کامنت دیگر افراد در لایو هم نمی تونم مشاهده کنم. می تونید بگید چجوری می تونم دوباره اینستاگرامم رو به حالت اول در بیارم؟ به نظرتون ریپورت شدم یا مشکل از جای دیگه هست؟ اینستاگرامم روی گوشی اندروید نصب هست و آخرین ورژن رو هم براش نصب کردم و از این بابت مشکلی ندارم. تنها مشکلم همین عدم امکان گذاشتن کامنت در لایو هاست..اصلا گزینه ای برام ظاهر نمی شه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  بخخشید اگر کسی من رو ریپورت کنه، من میتونم بهش پیام بدم یا سرچش کنم؟ و همچنین اگر من کسی رو ریپورت کنم میتونم خودم به اون اکانت پیام بدم یا سرچش کنم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 3, 1400 4:01 ب.ظ

   با سلام
   درمورد اول شما نمیتونین پیام بدین اما در مورد دوم در صورت رپورت کردن کسی، شما میتونین بهشون پیام بدین.

   پاسخ
 • زهرا بخشی
  دی 20, 1400 10:57 ق.ظ

  اگه کسی رو ریپورت کنیم میتونه متوجه بشه که ریپورتش کردیم؟

  پاسخ
 • شکوفه یاری
  دی 20, 1400 10:59 ق.ظ

  یکنفر داره اطلاعات پیج منو میدزده و با اطلاعات و عکسام پیج زده. هرچی هم ریپورت میکنم پیجش بسته نمیشه چیکار کنم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند 9, 1400 4:13 ب.ظ

   سلام. برای این مورد حتمابه اینستاگرام ایمیل بزندی و بطور کامل مشکلتون رو شرح بدین براشون.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست