چه روش هایی برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام وجود دارد؟ آیا محدود شدن در اینستا دائمی است یا پس از مدتی برداشته می شود؟ چرا در اینستا نمیتونم فالو کنم؟ چگونه از محدودیت اینستاگرام خارج شویم؟ در مقاله پیش رو قصد داریم تا به این سؤال ها پاسخ دهیم و همچنین نحوه «رفع بلاک فالو در اینستاگرام» را به کمک برنامه رفع محدودیت اینستاگرام توضیح دهیم تا ببینید در کسب و کار اینترنتی خود چگونه می توانید از آن استفاده کنید. با این مقاله از سایت تخصصی دایان افیلیت در سیستم همکاری در فروش همراه باشید تا با هم بفهمیم که چگونه از محدودیت اینستاگرام خارج شویم.

دانلود PDF مقاله رفع محدودیت فالو در اینستاگرام، از اینجا!

متن برای رفع محدودیت اینستاگرام

خوشبختانه اینستاگرام تیم پشتیبانی 24 ساعته دارد که ایمیل تمام کاربران را بررسی می کند؛ بنابراین چنانچه اکانت شما به اشتباه بلاک شده است می توانید به اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل خود را واضح در متن ایمیل بیان کنید. می توانید از متن زیر در ایمیل خود جهت رفع محدودیت استفاده کنید:

Hi, I have noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person. Would you please recheck my suspension.

ویژگی های متن برای رفع محدودیت اینستاگرام

نوشتن متن مناسب، می تواند به افزایش سرعت برطرف شدن مشکل شما کمک زیادی کند. متن ارسالی باید کاملاً در خصوص درخواست برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام باشد؛ بنابراین باید آن را کوتاه و دقیق بنویسید تا نتیجه بهتری بگیرید.

اهمیت رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

محدود شدن در اینستاگرام چیست

رفع محدودیت فالو در اینستاگرام یکی از دغدغه های بسیاری از پیج های عمومی و پابلیک است، زیرا آن ها نیاز به ارتباط و تعداد فالوور بیشتر برای پیج خود دارند تا بتوانند کسب و کارشان را رونق دهند. اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی، بستر مناسبی را برای کسب درآمد اینترنتی فراهم نموده است و افراد زیادی از طریق این شبکه به سودها و سرمایه های قابل توجهی دست یافته اند.

در حال حاضر حدود 1 میلیارد اکانت فعال در Instagram وجود دارد و این یک آمار باور نکردنی است. این شبکه شرایطی را فراهم کرده تا هرکس بتواند بدون پرداخت هیچ هزینه ای، محصولات خود را به نمایش بگذارد و از طریق جذب مشتری و فروش محصولات، درآمد داشته باشد.

طراحان و برنامه نویسان Instagram با توجه به افزایش تعداد اکانت های فیک و سوءاستفاده های احتمالی، قوانین جدیدی را وضع کرده اند و به نوعی الگوریتم اینستاگرام، براساس این قوانین تعیین شده است.

همچنین بخوانید: رستریکت اینستاگرام

قوانین محدود شدن در اینستاگرام چیست؟

علت محدودیت فالو و رفع بلاک اینستاگرام

برای آنکه بتوانید فعالیت راحتی در Instagram داشته باشید و به مشکلاتی همچون محدود شدن در اینستا بر نخورید، باید با مهم ترین قوانین آن آشنا باشید. برخی از این قوانین عبارت اند از:

1.عدم کپی در تولید محتوا

داشتن ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام، یکی از رموز موفقیت اصلی در این شبکه است که بسیاری از افراد به واسطه خلاقیتشان توانسته اند به ثروت های زیادی دست پیدا کنند. شما نباید به هیچ عنوان محتوای سایر پیج ها را در پیج خود کپی کنید. اگر ویدئویی از یک پیج معتبر یا معمولی برای صفحه خود برداشتید، حتماً اصول کپی رایتینگ را رعایت فرمایید و منبع اصلی را در انتهای پست ذکر کنید. در غیر این صورت بعد از مدتی صفحه شما بسته خواهد شد.

2.پرهیز از قرار دادن محتوای اسپم برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

قرار دادن هرگونه محتوای اسپم یا تهدیدآمیز، شما را با مشکلات زیادی روبه رو خواهد کرد که اینستاگرام بسیار بر روی آن ها حساس است. در این حالت احتمال محدود شدن در اینستا، بسیار بالا می باشد و Instagram شما را ربات تشخیص می دهد و پیجتان را پاک می کند.

علت محدودیت فالو و رفع بلاک اینستاگرام

قوانین جدید Instagram به گونه ای است که شما می توانید فقط 200 نفر را در طول روز فالو کنید. اگر غیر از این باشد، Instagram شما را به عنوان یک ربات می شناسد و اکانتتان را بلاک و یا به شدت محدود می کند. یکی از این محدودیت ها، ممنوعیت فالو اکانت های دیگر به مدت 24 تا 72 ساعت است. این اتفاق می تواند برای پیج های عمومی، پیامدهای منفی زیادی داشته باشد.

به نظر شما آیا روشی برای دورزدن قوانین Instagram و ازبین بردن رفع محدودیت فالو در اینستاگرام وجود دارد؟ برای تفهیم بهتر این موضوع حتماً تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

حتما بخوانید: رفع بلاک اینستاگرام

روش های اصلی رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

چگونه از محدود شدن در اینستاگرام خارج شویم

با توجه به اهمیت رفع محدودیت فالو در اینستاگرام، در ادامه قصد داریم به بیان تکنیک ها و روش های اینکه چگونه از محدود شدن در اینستاگرام خارج شویم بپردازیم که می تواند به شما در برطرف کردن این مشکل کمک نماید.

1.کاهش میزان فعالیت

طراحان و برنامه نویسان Instagram همواره به افزایش استفاده های انسانی برنامه خود تاکید دارند و به همین دلیل حتی الامکان تلاش دارند تا از فعالیت ها ربات ها و اکانت های فیک جلوگیری کنند. با این حال باز هم اکانت های فیک پرشماری در اینستاگرام فعال هستند. اخیراً طبق بررسی های انجام شده بر روی پیج سلبریتی های ورزشکار مثل «کریستیانو رونالدو» مشخص شد که او در حدود 90 میلیون فالوور فیک دارد که رقم بسیار قابل توجهی است.

اگر شما بعد از راه اندازی یک صفحه کسب و کار و یا پیج شخصی جدید، تعداد اکانت های بسیار بالایی را در یک بازه زمانی کوتاه فالو کنید، اینستاگرام به شما مشکوک می شود و ممکن است شما را ربات تشخیص دهد و یا بلاک کند. اگر این اتفاق رخ داد شما نمی توانید برای یک یا چند روز در صفحه خود فعالیتی داشته باشید. توصیه می شود که در این مدت به پیج خودسر نزنید که شک ربات بودن از شما برداشته شود.

2.ارسال پیغام برای رفع بلاک فالو اینستاگرام

اگر شما اشتباهاً ربات تشخیص داده شدید، در زمان لایک کردن و فعالیت های مختلف، با یک پیغام مواجه خواهید شد که Action blacked نام دارد. در پایین پیغام گزینه ای تحت عنوان Tell us قرار گرفته است که باید آن را بزنید. در این حالت تیم Instagram به بررسی مجدد اکانت شما خواهند پرداخت

مدت زمان رفع محدودیت فالو اینستاگرام

در این خصوص نمی توان اظهارنظر قطعی کرد اما معمولاً بعد از ارسال درخواست، بررسی بیش از 3 روز طول می کشد. اگر تیم سازنده شبکه، صحت و سلامت اکانت شما را تأیید کنند، خیلی زود فعالیتتان به حالت عادی برخواهد گشت. پیج های عمومی معمولاً سر موضوع کپی رایت، مشکلات زیادی دارند و گاهاً اکانتشان از بین می رود. در این حالت برگرداندن اکانت اینستاگرام کار دشواری است که حتی نیاز به ایمیل زدن به تیم سازنده دارد که زمان زیادی هم طول می کشد.

روش های خاص رفع محدودیت فالو در اینستاگرام

تا به اینجا روش های گفته شده برای «رفع محدودیت فالو در اینستاگرام»، تکنیک های رایجی بودند که افراد زیادی نسبت به آن آشنایی دارند. در ادامه قصد داریم به بیان تکنیک های خاصی بپردازیم که در ازبین بردن و یا حتی دورزدن این مشکل بسیار مؤثر هستند. با ما همراه باشید.

1.ارسال پیغام به تیم پشتیبانی

یک روش عالی برای از بین بردن محدودیت های فالو و بلاک، برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی است. شبکه های اجتماعی معتبر نظیر Instagram همواره شرایطی را برای ایجاد ارتباط مستقیم با کاربران قرار می دهند تا سرعت برطرف شدن مشکلات افزایش یابد. بدین منظور شما باید این مراحل را طی نمایید:

 • مراجعه به تنظیمات و پیدا کردن آپشن Help
محدود شدن در اینستاگرام چیست
 • انتخاب گزینه Report a problem
چگونه از محدود شدن در اینستاگرام خارج شویم
 • انتخاب مجدد گزینه Report a problem
مدت زمان رفع محدودیت اینستاگرام
 • نگارش گزارش و انتخاب گزینه Submit
علت محدودیت فالو و رفع بلاک اینستاگرام

2.آپدیت و دانلود نسخه های جدید

Instagram در بازه های زمانی کوتاه، نسخه های جدیدی از نرم افزار خود ارائه می دهد که در هر نسخه، امکانات و تغییرات جدیدی اضافه می گردد. یکی از راه های آسان برای دورزدن خیلی از خطاها و موانع، آپدیت نسخه های جدید است. برای این کار، حتماً به فروشگاه های معتبر مثل گوگل پلی و یا اپ استور مراجعه نمایید تا بتوانید جدیدترین و بهترین نسخه ها را دریافت نمایید.

3.استفاده از چند پلتفرم

اگر بعد از چند بار فالوکردن، با مشکل مواجه شدید، می توانید دستگاه و پلتفرم خود را تغییر دهید. به طور مثال با استفاده از تبلت یا لپ تاپ و یا گوشی های دیگر خود یا اعضای خانواده تان، وارد اکانت شوید. بدین منظور بهتر است نام کاربری و پسورد خود را به طور کامل به یاد بسپارید تا با مشکلی مواجه نشوید.

4.میانبر زدن از طریق فیسبوک

Instagram یکی از زیرمجموعه های مهم شرکت Facebook است و به همین دلیل تعامل زیادی با یکدیگر دارند؛ بنابراین معمولاً توصیه می شود تا در هر دو شبکه فعالیت داشته باشید تا بتوانید از امکانات تعاملی آن ها استفاده کنید. یکی از این امکانات، فالو کردن اکانت های مختلف است. بدین منظور باید مراحل زیر را طی نمایید:

 • مراجعه به تنظیمات یا Setting در Instagram
 • انتخاب گزینه های Follow and invite friends و Follow contacts
 • انتخاب گزینه Connect to Facebook در تب Suggested

5.چگونه از محدودیت اینستاگرام خارج شویم (تکنیک Clear data)

روش دیگری برای رفع محدودیت وجود دارد بنام پاک کردن دیتا. در این روش باید دیتای اپلیکیشن اینستاگرام خود را پاک کنید. کافی است وارد تنظیمات گوشی خود شوید و به قسمت APP بروید، روی گزینه Manage apps ضربه بزنید، برنامه ی اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید، روی گزینه Clear data ضربه بزنید و در آخر گزینه Clear ll data را انتخاب کنید.

6.چگونه از محدود شدن در اینستاگرام خارج شویم (تکنیک تغییر IP)

رفع محدودیت فالو در اینستاگرام  با ابزار تغییر IP  نیز روش جدید است که خیلی ها از آن استفاده می کنند. اگر تمایل به استفاده از این ابزار دارید، باید از حساب کاربری اینستاگرام خود خارج شوید و این ابزار را فعال کنید و مجدداً وارد اکانت خود شوید. این روش تضمینی نیست ولی می تواند گاهی به خروج اکانت شما از ریپورت کمک کند.

جمع بندی

در این مقاله تلاش شد تا روش های مختلف و کاربردی برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام و رفع بلاک فالو در اینستاگرام بیان شود. به یاد داشته باشید که «محدود شدن در اینستا»، کاملاً به فعالیت های خودتان بستگی دارد. پس با مدیریت صحیح اکانت و حساب کاربری، می توانید از آن جلوگیری نمایید.

مقاله مرتبط:
لینک مستقیم دیلیت اکانت اینستاگرام
مشکل جدید اینستاگرام و ساده ترین راه حل های آن

سؤالات متداول

چه روش های برای رفع محدودیت فالو در اینستاگرام وجود دارد؟

عدم فعالیت برای بازه زمانی کوتاه، ارسال پیغام به تیم پشتیبانی، درخواست بازبینی صفحه، میانبر زدن از طریق فیسبوک و استفاده از پلتفرم های دیگر، روش هایی هستند که می توانند در برطرف شدن این مشکل مؤثر باشند.

چرا نمیتونم فالو کنم؟ دلیل ایجاد مشکلات برای فالو Instagram چیست؟

سازندگان Instagram نسبت به مسئله ربات ها، حساسیت ویژه ای دارند و به همین دلیل هر گونه فعالیت مشکوک را در این خصوص را شناسایی و بلاک می کنند.

محدود شدن در اینستا چقدر طول میکشد؟

اینکه محدود شدن در اینستا چقدر طول میکشد بستگی به متنی دارد که به اینستاگرام ایمیل می کنید؛بنابراین بین 24 تا 72 ساعت برای رفع محدودیت اینستاگرام زمان نیاز است و زمان دقیقی نمی توان گفت.

3.9/5 - (19 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • میثم بلالی
  مرداد 25, 1400 10:57 ق.ظ

  ایمیل زدن به خود پشتبانی اینستا از همه راه ها اعصاب خوردکنیش کمتره

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر من چند نفرو فالو کردم و صفحه ام از دسترس خودم خارج ولی توی صفحه بقیه که سرچ میکنم صفحه ام هست امکان برگشت صفحه ام هست؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   تیر 23, 1401 12:16 ب.ظ

   سلام
   بله معمولا بعد از یک هفته ازین حالت خارج میشه اگر نشد حتما به کمپانی ایمیل بزنین و مشکلتون رو براشون واضح بنویسین

   پاسخ
  • سلام.من الان ۱۰ روزه نمیتونم کسی رو لایک کنم یا درخواست بدم.پیام میاد برا حفاظت از انجمن مان برخی فهالیت را محدود میکنیم.تا کی ادامه داره؟

   پاسخ
   • سلام
    اگر اینستاگرام رفتارها ی اسپم گونه ببینه معمولا اینکار رو میکنه. دلایل زیادی برای رخ دادن این مورد وجود داره. اما راهکار ابن هست که به مدت 10 تا 14 روز دست به پیجتان نزنید و بگذارید زمان بگذرد معمولا با گذر زمان درست می شود. چنانچه مشکل برطرف نشد به اینستاگرام ایمیل بزنید و ازشون بخواین بررسی کنن شرایط رو.

    پاسخ
 • سلام
  پیج اینستاگرامم دور روزه که داخلش میرم می نویسه couldn’t refresh feed می نویسه و نمی تونم اصلاً پستها رو ببینم و پست یا استوری بزارم و یا استوریهای دیگران و پستهاشونو ببینم و اینکه در قسمت account status یک پیامی نوشته شده اینکه your story goes against our guidelines اومده ،ولی با پیجهای دیگه می تونم داخل این پیج برم و پستها رو لایک وسیو شر کنم ویا حتی پستها رو استوری بزارم،
  می خواستم ببینم این مشکل چه زمانی و چگونه برطرف میشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست