با ربات اینستاگرام (Instagram bot) چقدر آشنایی دارید؟ ربات‌ها برای آسان کردن کار و اهداف تجاری ما در شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هدف تسریع انجام فعالیت‌ها در زمانی کوتاه است. استفاده از ربات‌ اینستاگرام کار سختی نیست فقط لازم است ویژگی‌ها و نحوه استفاده از آن را بلد باشید. برای آشنایی با 7 نمونه از ربات‌های اینستاگرام، متن را دنبال کنید.

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام، به ابزاری خودکار گفته می‌شود که خیلی از برندها برای رشد ارگانیک پیج و دستیابی به مخاطبان بیشتر از آن استفاده می‌کنند؛ البته بستگی دارد چه رباتی را به کار ببرید. با استفاده‌ از ربات‌های ایده‌آل و استاندارد می‌توانید تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید در نتیجه با افزایش تعامل اینستاگرام تعداد لایک پست‌ها بالا می‌رود. برای آشنایی بیشتر با ربات‌های خوب اینستاگرامی به خواندن متن ادامه دهید.

مزایای کاربرد ربات اینستاگرام

مزایای کاربرد ربات اینستاگرام
مزایای کاربرد ربات اینستاگرام

استفاده از ربات اینستاگرام مزایای زیر را به دنبال دارد:

افزایش ترافیک پیج

همه دنبال اکسپلور شدن پست‌هایشان در اینستاگرام هستند؛ از آنجایی که این پلتفرم بهترین برنامه بازاریابی مؤثر را در دنیای دیجیتال‌مارکتینگ ارائه می‌دهد می‌توانید زمینه ارتباط باکیفیت کاربران با برندتان را فراهم سازید. برای مثال توصیه می‌کنیم از ربات‌هایی استفاده کنید که به شکل خودکار کامنت‌های افراد را با کلمات کلیدی پاسخ می‌دهند و آن‌ها را به نوشتن نظرات بیشتر تشویق می‌کنند.

پاسخ سریع به دایرکت‌ها    

یکی از دغدغه‌های پیج‌های تجاری در اینستاگرام پاسخ به دایرکت‌هاست؛ چون معمولاً تعداد پیام‌های این جعبه بالا می‌رود و سازماندهی آن‌ها کار سختی است. از آنجایی که می‌توانیم با پاسخ بهینه و اصولی به دایرکت افراد آن‌ها را به سرنخ‌ و مشتریان بالقوه تبدیل کنیم، پس از «ربات‌های اینستاگرام» تأییدشده و سالم استفاده کنید.

درج لینک در استوری

یکی دیگر از کاربردهای ربات اینستاگرام مربوط به استوری است. معمولاً ربات‌های استوری در این رسانه یک ویژگی مهم دارند؛ یکی این که می‌توانید آن را به ربات چت اینستاگرام کانکت کنید تا وقتی یکی از فالوورهایتان محصول شما را در استوری پیجش قرار داد و آیدیتان را منشن کرد، این ربات فوراً با چت از فرد تشکر می‌کند. این کار در کسب درآمد از اینستاگرام تأثیر غیرمستقیم و مهمی دارد.

لیست بهترین ربات‌ها در اینستاگرام

لیست بهترین ربات های اینستاگرام
لیست ربات های اینستاگرام

اما بهترین ربات اینستاگرام Instagram bot کدام است؟ پاسخ اصلی را نوع استفاده خودتان تعیین می‌کند. در این قسمت 7 مورد از بهترین ربات‌ها آورده شده است که می‌توانید آن‌ها را دانلود و نصب کنید:

Instamber

اگر دنبال یک ربات مناسب و ارزان‌قیمت هستید پیشنهاد می‌کنیم Instamber را امتحان کنید. این ربات خدمات متنوعی ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به سرویس‌دهی به مشتری و به‌روزرسانی‌های مداوم اشاره کرد. Instamber همچنین آپشن دیگری برای کاربران گوشی اندروید دارد به نام Social Bridge؛ این قابلیت با استفاده از IP فرد کمک می‌کند تا ربات راحت‌تر با سیستم مچ شود و حساسیت نداشته باشد.

اینبو

بهتر است در میان معرفی ربات‌های معتبر خارجی گریزی هم به ربات‌های ایرانی داشته باشیم. یکی از برترین ربات‌های ایرانی، اینبو است که زمینه فعالیت‌هایی مانند خرید فالوورهای واقعی، ارسال لایک و کامنت اتوماتیک، حذف فالوورهای فیک، زمان‌بندی انتشار پست و استوری، بازگردانی اکانت و جذب فالوور بر اساس ویژگی‌هایی مانند جنسیت یا موقعیت جغرافیایی را برایتان فراهم می‌کند. پس اگر به «استفاده از ربات اینستاگرام» ایرانی و باکیفیت فکر می‌کنید، اینبو ایده جالبی به شمار می‌آید.

 Flamista

رباتی مانند Flamista، گزینه‌ایست که شما را با نتایج عالی و دلخواهتان مواجه می‌کند. این ربات که در حال سازگار شدن با الگوریتم جدید اینستاگرام است، بهترین خدمات مشتری را ارائه می‌دهد و می‌توانید روی فعالیت‌های اتوماسیون آن مانند فالو یا آنفالو کردن حساب کنید.از طرفی چون یک ربات جدید است، برای استفاده در فعالیت‌های همکاری در فروش اینستاگرام آپشن خوبیست.

ایران‌سوشال

یکی دیگر از بهترین ربات‌های اینستاگرام در ایران، ایران‌سوشال است که با خرید آن از مزایای مختلفی برخوردار می‌شوید. برای مثال تا سه روز می‌توانید رایگان از این اپلیکیشن استفاده کنید و کیفیت سرویس‌دهی آن را بسنجید؛ همچنین بعد از خرید کارگاه آموزشی رایگان آن قابل دانلود شدن است همچنین با تخفیف ویژه می‌توانید از دوره‌های مشاوره موفقیت در اینستاگرام و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی بهره‌مند شوید.

با نصب این ربات علاوه بر لایک کردن پست‌ها و ارسال کامنت و دایرکت به صورت اتوماتیک، می‌توانید جریان فعالیت‌های ربات را به شکل لایو ببینید.

Inflact

گفته می‌شود بهترین مکان برای شروع سفر ربات، استفاده از «ربات اینستاگرام» Inflact است. این ربات به خاطر ارزش بالا و امنیتی که ایجاد می‌کند شهرت دارد. از امتیازات آن می‌توانیم به تولید هشتگ، دانلود محتوا، آنالیز و تحلیل پروفایل، ارسال خودکار پست و نظارت بر پیام‌های دایرکت اشاره کنیم. همچنین ربات Inflact برای بهینه‌سازی استوری هم قابل استفاده است و می‌تواند رشد زیادی ایجاد کند.

بهترین ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام

بهترین ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام
ربات افزایش فالوور اینستاگرام

بدون شک کسی که در اینستاگرام حساب دارد، به استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور و رونق پیج خود فکر می‌کند. اما باید حواسمان جمع باشد که از چه رباتی استفاده می‌کنیم؛ بعضی ربات‌ها تأییدشده نیستند و باید در نظر بگیریم احتمال دارد پیج آسیب ببیند چون در صورتی که فالوور فیک برایمان فراهم کنند بعدها با ریزش در پیج و مسدود شدن مواجه می‌شویم! دو مورد از بهترین ربات‌های اینستاگرام برای افزایش فالوور عبارت‌اند از:

Hyper Instagram Bot Follower

با کمک ربات Hyper Instagram Bot Follower، می‌توانید تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید بدون این که زحمتی بکشید. افزایش فالوور در این ربات چگونه است؟ خیلی ساده؛ هشتگ‌هایی که دنبال می‌کنید را ردیابی می‌کند و بعد ازمدتی به فالو کردن آن‌ها مشغول می‌شود. علاوه بر این، ربات مربوطه می‌تواند در ارسال لایک، کامنت و آنفالو کردن دیگران هم کمک خوبی برایتان تلقی شود.

Nitreo 

یکی از بهترین گزینه‌های ربات که در افزایش فروش اینستاگرام هم نقش مؤثری دارد Nitreo است. این ربات با ترفندی فوق‌العاده تعداد فالوورها را در پیج ثابت نگه می‌دارد؛ به این صورت که فالوورهای مرتبط با هدفتان را پیدا می‌کند و با دنبال کردن آن‌ها میزان مشارکت و درگیری در پیج را افزایش می‌دهد. بعد از مدتی تعدادی از فالوورها را آنفالو می‌کند تا جریان افزایش فالوور در پیج حفظ شود. برای آشنایی بیشتر با افزایش فالوور می‌توانید از مقالات سایت دایان‌افیلیت هم استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

استفاده از ربات اینستاگرام نه‌تنها سخت نیست بلکه آپشن‌های آن به حدی شیرین و جذاب است که هرفردی را علاقه‌مند به استفاده می‌کند. با ربات اینستاگرام می‌توانید اتوماتیک پست و استوری بگذارید و پیام‌ها دایرکت را مدیریت کنید، تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید و… تنها نکته ضروری شناخت برترین ربات‌های اینستاگرام است جوری که ابتدا از اعتبار و استاندارد بودن آن‌ها مطمئن شوید تا بعدها به مشکل نخورید.

با استفاده از ربات اینستاگرام در چه مدت می‌توانم تعداد فالوورهای پیج را زیاد کنم؟

این سؤال بستگی به کیفیت محتوایتان دارد و این که چقدر بتوانید مخاطب را درگیر کنید. برای رشد پیج عدد ثابت نمی‌توان گفت و همچنان محتوای بهینه حرف اول را می‌زند اما با ربات اینستاگرام می‌توانید فالوور واقعی تهیه کنید و همراه با ارتقای سطح محتواها، پیجتان را بهبود ببخشید.

آیا استفاده از ربات باعث بلاک شدنم در اینستاگرام نمی‌شود؟

در صورتی که از ربات‌های معتبر مانند نمونه‌های بالا استفاده کنید مشکلی نیست اما حواستان باشد در استفاده از همین ربات‌ها هم نباید زیاده‌روی کرد چون در جایی ممکن است الگوریتم اینستاگرام فکر کند او را فریب داده‌اید؛ بنابراین همچنان تولید محتوای باکیفیت، مشتری‌پسند و مداوم را برای رشد پیج مدنظررقرار دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست