با افزایش ممبر تلگرام می توان به کسب و کار اینترنتی خود رونق بخشید و عملکرد درخشانی در تلگرام مارکتینگ به دست آورد. برای آن دسته از افراد که نمی دانند معنی کلمه ممبر چیست باید گفت ممبر کلمه ای انگلیسی به معنی عضو است. ممبر تلگرام نیز به افرادی می گویند که در گروه ها یا کانال های این پلتفرم عضو شده باشند.

حال که مشخص شد ممبر تلگرام چیست بد نیست مقدمه ای هم در خصوص خود تلگرام مطرح گردد. تلگرام یکی از پلتفرم های محبوب و پرطرفدار دنیا است که در ایران با استقبال گسترده کاربران مواجه شده است؛ به  صورتی که، حدود 40 میلیون نفر در داخل کشور حتی یک  بار هم که شده این اپلیکیشن اجتماعی را نصب  کرده اند. این استقبال بی نظیر از تلگرام که تا به امروز هم ادامه دارد، باعث ایجاد گروه و کانال های مختلف کاری و درنهایت، کسب درآمد از تلگرام شده است.

با افزایش ممبر تلگرام واقعی می توان مسیر کاری خود را هموار کرد و سریع تر به اهداف خود دست  یافت. هرچقدر ممبرهای شما بیشتر باشد، بازتاب های بهتری دریافت خواهید کرد و کاربران تازه وارد هم سریع تر به شما اعتماد می کنند.

این مزایای عالی باعث شده بسیاری از مدیران تلگرامی به فکر افزایش اعضای گروه یا کانال خود بیفتند و در این راه، از روش های مختلفی استفاده کنند که قطعاً برخی از این روش ها، کارایی لازم را ندارند و برخی دیگر نیز باعث بهتر دیده شدن کسب وکارتان می شود. حال اینکه، چگونه ممبر گروه یا کانال خود را افزایش دهیم، در ادامه توضیح خواهیم داد. با آموزش افزایش ممبر تلگرام همراه ما باشید تا با بهترین روش های عضوگیری آشنا شوید.

چگونه ممبر فیک بسازیم؟ با یک کلیک خواهید فهمید!

معرفی روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

معرفی روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام همچون افزایش فالوور اینستاگرام کار آسانی نیست و به صبر و تلاش زیادی نیاز دارد. البته اگر از طریق خرید ممبر نسبت به افزایش اعضای خود اقدام کنید، سریع تر به هدف خود دست می یابید که این کار هم مزایا و معایب مختص به خود را دارد. در زیر به روش هایی که باعث افزایش ممبر تلگرام می شوند اشاره کرده ایم:

تولید محتوای باکیفیت و کاربرپسند

از فاکتورهای مهم برای افزایش ممبر تلگرام این است که خود را در زمینه تولید محتوا قوی کنید. منظور از تولید محتوا قوی این است که محتوای متنی یا تصویری شما کیفیت لازم را داشته باشد. برای مثال، اگر قصد همکاری در فروش در تلگرام ار دارید یا فروش از طریق یک کانال تلگرامی فروش لباس را اداره می کنید، بایستی تصاویر باکیفیتی از محصولات ثبت کنید و سپس با یک متن جذاب و خاص در کانال قرار دهید.

به این ترتیب، کاربران متوجه فعالیت حرفه ای شما خواهند شد و قطعاً میل بیشتری به ماندن در کانال خواهند داشت. بنابراین سطح کیفی کار خود را تا جایی که امکان دارد ارتقا دهید تا به مرورزمان، افراد بیشتری وارد کانال یا گروه شده و به جمع مشتریان همیشگی شما بپیوندند.

اشتراک گذاری لینک کانال خود در بسترهای اینترنتی پربازدید

با تبلیغات و اشتراک گذاری لینک کانال خود در وبلاگ یا سایر پلتفرم های پرطرفدار می توان به  تدریج تعداد اعضای خود را افزایش داد. شما می توانید یک وبلاگ برای کسب وکار خود راه اندازی کنید و در کنار آن، به مدیریت کانال تلگرام خود هم بپردازید. به  این  ترتیب، اشتراک گذاری لینک کانال در صفحه وبلاگ یا در صفحه اینستاگرامی تان باعث افزایش ممبر خواهد شد.

البته باید در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، فعالیت پیوسته و با کیفیتی داشته باشید یا بر روی وبلاگ خود از نظر سئو کار کنید تا بازدیدهای آن افزایش یابد. بنابراین با فعالیت حرفه ای و مستمر در تلگرام و سایر پلتفرم های ارتباطی می توان به تعداد ممبرهای خود افزود و به دنبال آن، به فروش قابل قبولی دست یافت.

انجام تبلیغات در کانال های تلگرامی خاص

انجام تبلیغات در کانال های تلگرامی خاص

منظور از کانال های تلگرامی خاص کانال هایی هستند که به  صورت تخصصی به معرفی کانال های مختلف می پردازند. با سپردن تبلیغات گسترده تلگرامی خود به این نوع کانال های تبلیغاتی می توانید کار خود را گسترش داده و به افزایش ممبر تلگرام بپردازید. ضمن اینکه، سعی کنید کانال هایی را انتخاب کنید که معتبر هستند و دنبال کنندگان زیادی دارند. برای یافتن کانال های تبلیغاتی مناسب هم می توانید به سراغ موتورهای جستجو رفته و به دنبال کانال های تبلیغاتی معتبر بگردید.

برگزاری مسابقه یکی از ترفندهای مورداستفاده در تلگرام، اینستاگرام و سایر بسترهای اجتماعی محبوب است که افراد بسیاری از طریق آن، موفق به جذب دنبال کننده میلیونی شده اند. شما می توانید این مسابقه را به روش های مختلف و هرچند وقت یک بار برگزار کنید. برای نمونه، ماهی یک بار مسابقه ای ترتیب دهید و از بین دنبال کنندگان خود به یک نفر جایزه دهید. این کار باعث می شود ممبرهای شما نه  تنها از گروه یا کانال خارج نشوند بلکه به طرفداران شما هم تبدیل شوند.

فعالیت در سوپر گروه های تلگرامی

با فعالیت در سوپر گروه های تلگرامی می توانید با افراد بیشتری آشنا شوید و دایره طرفداران خود را گسترش دهید. البته بایستی تبلیغ گروه یا کانال خود را در گروه هایی قرار دهید که اجازه این کار را به شما می دهند؛ در غیر این صورت، ربات گروه بلافاصله بعد از درج تبلیغ اقدام به حذف شما و تبلیغ مربوطه می کند.
بیشتر بخوانید: ساخت ربات تلگرام

تبادل با سایر گروه ها و کانال های تلگرامی

آخرین روش افزایش ممبر تلگرام مربوط به تبادل با سایر کانال های تلگرامی است. سعی کنید با کانالی به تبادل بپردازید که به حوزه کاری شما نزدیک است. به عنوان مثال، اگر شما فروشنده کیف زنانه هستند، با کانال های مربوط به پوشاک به تبادل بپردازید. این تبادل از روش های رایج کسب فالوور در اینستاگرام بوده که نتیجه بخش است و از طریق آن می توان کاربران بیشتری را جذب کرد.

آیا تغییر صدا در ویس چت تلگرام ممکن است؟

خرید ممبر از سایت های معتبر

خرید ممبر از سایت های معتبر

خرید ممبر یکی از راه های افزایش اعضای خود در telegram است که این کار، همان طور که گفته شد مزایا و معایبی دارد. یکی از مهم ترین مزایای آن، دسترسی آسان به هزاران ممبر در کوتاه ترین زمان ممکن است. درواقع، عضوگیری در پلتفرم های اجتماعی، کار سخت و زمان بری است که این سختی کار باعث ترغیب مدیران تلگرامی به خرید عضو شده است.

بنابراین با خرید ممبر تلگرام می توان اعضای خود را بدون دردسرهای این کار افزایش داد و تمرکز و وقت خود را به جای عضوگیری بر روی کیفیت محتوا گذاشت. از معایب این کار هم عدم بازدهی مناسب است؛ به این معنا که، شما یک مطلب را در کانال خود قرار می دهید ولی با وجود ۱۰ هزار ممبر تنها ۱۰۰۰ نفر آن را می بینند که این تناقض نشان دهنده خرید ممبر توسط شما است.

بسیاری از اعضای جدید نیز به محض ورود به کانال شما متوجه این تناقض بارز خواهند شد و ممکن است نتوانند به شما و کیفیت کارتان اعتماد کنند. بنابراین اگر قصد خرید ممبر دارید، توصیه می کنیم از سایت های معتبر و قابل اعتماد این کار را انجام دهید و روند عضوگیری را به  تدریج آغاز کنید تا لطمه ای به اعتماد اعضا وارد نشود.

انواع روش های خرید ممبر تلگرام

علاوه بر روش هایی که در بالا ذکر شد گاهی صاحبان کانال ها یا گروه های تلگرامی به دلایلی تصمیم به خرید ممبر فیک می گیرند. خرید ممبر از راه های متفاوتی امکان پذیر است که در ادامه کمی مفصل تر به آن ها اشاره می کنیم.

ممبر پروکسی تلگرام

از مهمترین مشکلات در استفاده از تلگرام فیلتر بودن آن است. بیشتر کاربران برای استفاده از این پلتفرم از پروکسی استفاده می کنند. این محدودیت به فرصتی برای خرید و فروش ممبر تلگرام تبدیل شده است. لابد شما هم هنگام استفاده از پروکسی متوجه شده اید که یک کانال به صورت اد اجباری بالای تمام کانال هایتان قرار می گیرد. این کانال ها همان کانال هایی هستند که ممبر پروکسی خریداری نموده و به عنوان حامی پروکسی مطرح می شوند.

ممبر پروکسی از تبلیغات اسپانسری تلگرام محسوب می شود. کاربران پروکسی هدفمند و واقعی هستند چون در صورت تمایل در کانال عضو می شوند. تبلیغات پروکسی تنها کانال مورد نظر را در بالای تلگرام به نمایش در می آورد ولی عضویت در آن به خود افراد بستگی دارد.  

ممبر پاپ آپ کانال

ممبر پاپ آپ مثل همه تبلیغات پاپ آپ به صورت نمایش دادن کانال است. کانال شما برای افراد در تلگرام نمایش داده می شود تا در صورت تمایل در آن عضو شوند. این نوع عضویت نیز اجباری محسوب نمی شود و افراد به انتخاب خودشان ممبر آن می شوند. این ممبر فیک نیست بلکه کاملا واقعی است.

تبلیغات پاپ آپ تنها زمانی که افراد در تلگرام مشغول کار هستند برایشان به نمایش در می آید. در این شیوه احتمال ریزش ممبر بسیار کم است و در افزایش بازدید از کانال تاثیر چشم گیری دارد.

انواع روش های اد اجباری تلگرام

اد اجباری در نسخه های غیررسمی تلگرام مثل هاتگرام، موبوگرام، تلگرام طلایی و غیره اتفاق می افتد. در این نوع عضویت، افراد بدون اطلاع خودشان در کانال ها یا گروه ها عضو می شوند. اضافه شدن ناخواسته را اد اجباری می گویند و فعالیتی پر ریسک است چون نه تنها ریزش ممبر در آن زیاد است بلکه ممکن است به ریپورت شدن از سوی اعضا نیز بینجامد.  

اد اجباری تلگرام روش های مختلفی دارد. در روش معمولی افزایش ممبر فیک، کاربر متوجه می شود که وارد کانالی جدید شده است و عموما گروه را ترک می کند. این روش باعث ریزش زیاد اعضا می شود. در روز سایلنت کاربر نوتیفیکیشنی مبنی بر عضویتش در کانال دریافت نمی کند. ممبر هیدن تلگرام از دو روش دیگر تضمینی تر است. در این روش اد اجباری کاربر اصلا متوجه نمی شود وارد کانال جدید شده است. ریزش در این روش کمتر است ولی اصولا کاربران هیدن غیر فعال هستند و کاربر روح محسوب می شوند.

در تلگرام تنظیماتی وجود دارد که جلوی اد اجباری را بگیرد. راهکار اول استفاده از نسخه اصلی تلگرام است. غیر از آن کاربران می توانند در تنظیمات تلگرام با انتخاب گزینه groups and channels وارد بخش privacy and security  شده مشخص نمایند که چه کسانی مجازند آن ها را به کانال ها و گروه های تلگرامی اد اجباری کنند. می توان گزینه هایی مثل مخاطبان سیو شده یا همه افراد را انتخاب کرد. یا اینکه می توان گروهی خاص را تحت عنوان add exceptions محدود نمود.

نتیجه گیری

با «افزایش ممبر تلگرام» می توان دایره مشتریان خود را گسترش داد و به کسب وکار خود رونق بخشید. البته برای رسیدن به این اهداف بایستی نسبت به افزایش ممبر تلگرام واقعی اقدام کرد و به سراغ روش های موقتی یا فیک نرفت. اگر هم قصد خرید ممبر را دارید، بهتر است از طریق سایت های معتبر اقدام کرد. ضمن اینکه، با آموزش افزایش ممبر تلگرام می توان با ترفندهای این کار آشنا شد و آن ها را در گروه یا کانال خود اعمال کرد. برخی از ترفندهای افزایش ممبر تلگرام عبارت اند از انجام تبلیغات در سایر پلتفرم های اجتماعی، تبادل با سایر کانال های تلگرامی، فعالیت گسترده در سوپر گروه های تلگرامی، برگزاری مسابقه و غیره.

امتیاز بدهید.

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • بهمن جوادی
  مهر 2, 1400 3:42 ب.ظ

  با سلام، به نظرم تلگرام تاثیر خودش رو از دست داده و مثل قببل رونق نداره. از طرف دیگه تجربه خوبی از اد ممبر فیک ندارم و رسما بهتون می گم که نتیجه مطلوبی از این کار نمی گیرین. بهتره از همان روش های درست و بهینه استفاده کنین.

  پاسخ
 • نرگس ایراندوست
  آبان 25, 1400 10:27 ق.ظ

  تلگرام واقعا بدون رقیب هست. هیچ پلتفرم مشابهی با این همه قابلیت وجود نداره. به راحتی و با رعایت کردن یک سری نکات می تونیم کانال های پرمخاطب داشته باشیم و از این طریق به کسب درآمد برسیم. فقط اندکی خلاقیت و نوآوری لازمه تا به جامعه هدف خود دست پیدا کنیم و مخاطب رو ترغیب کنیم تا از محتوای تولید شده توسط ما استفاده کنه

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آبان 26, 1400 10:02 ق.ظ

   در حال حاضر واقعا من هم با شما هم نظر هستم دیگه تبدیل شده به یک سوپر اپلیکیشن، میشه توش وبینار برگزار کرد، جلسات صوتی و کلی امکانات دیگه که کاملا رایگان هم میشه ازشون استفاده کرد و دائما در حال آپدیت و اضافه کردن فیچرهای جدید هستن بهش. واقعا به نظر میاد در حال حاضر با اختلاف از بقیه جلوتر هستش

   پاسخ
 • اکبر مرادی
  آبان 29, 1400 10:24 ق.ظ

  بدون شک تلگرام محیط بسیار قدرتمندی برای مخاطبان و صاحبان کسب و کار ایجاد کرده. ای کاش فیلتر تگرام هرچه سریعتر برطرف بشه تا بتونیم بهتر از پتانسیل این محیط برای کسب درآمد استفاده کنیم. به نظر من در شرایط به وجود آمده بعد از کرونا، این محیط می تونه رونق بسیار زیادی به کسب و کارهای خانگی بده و کمک بزرگی برای توسعه و افزایش درآمد بشه. امیدوارم هرچه سریعتر مسئولان فکری برای این موضوع بکنند.

  پاسخ
 • به نظرم برای افزایش ممبر تلگرام باید ترکیبی از همه روش هایی که در بالا گفتین رو با برنامه و نسبت معین به کار ببریم. البته که باید روی بعضی از اون ها زمان و هزینه بیشتری گذاشت. من خودم یه کانال پر طرفدار معرفی و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی دارم. به نظرم محتوای با کیفیت و قوی که تو کانال می ذارم، بیشترین تاثیر رو در جذب و نگه داری اعضای کانالم داشته.

  پاسخ
 • نازنین امینی
  آذر 6, 1400 9:45 ق.ظ

  میشه کمک کنید چگونه ممبر فیک بسازیم؟ توضیحاتتون کافی بود ولی بازم نمیدونم از کجا خریداری کنم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آذر 6, 1400 9:43 ب.ظ

   ما اینکار رو تایید نمیکنیم در نتیجه روش هاش رو هم معرفی نمیکنیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست