5000 فالوور رایگان روبیکا چگونه بگیریم؟ آیا می شود  10kفالوور رایگان روبیکا گرفت؟ روبیکا اپلیکیشنی ایرانی است که با شیوع بیماری همه گیر کرونا، محبوبیت بیشتری پیدا کرد. قسمت اصلی روبیکا که با عنوان ویترین شناخته می شود، ساختاری مشابه با پلتفرم اینستاگرام دارد و بستری مناسب برای کسب و کارها ایجاد کرده است.

طبیعتاً هدف اصلی ما از ساخت صفحه در روبیکا، افزایش فالوور و سپس کسب درآمد است. افزایش فالوور روبیکا، الگوریتم مشابهی با افزایش فالوور در اینستاگرام ندارد، اما در بسیاری از روش های دیگر مشابه با یکدیگر هستند. اگر به دنبال افزایش فالوور فیک در روبیکا هستید یا می خواهید با انواع راه های سریع برای افزایش فالوور آشنا شوید، ما در این آموزش روبیکا به این سؤال که چگونه در روبیکا فالوور جمع کنیم پاسخ خواهیم داد و انواع روش ها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

می توانید از این قسمت PDF این مقاله ار دانلود کنید.

چرا به افزایش فالوور روبیکا نیاز داریم؟

همه ما می دانیم که بسیاری از کاربران ایرانی پس از شایعه فیلتر شدن اینستاگرام به سراغ این اپلیکیشن رفته اند و در حال آماده سازی بستر فعالیت خود در روبیکا هستند. فارغ از این مسئله، هر کسب و کاری برای رشد و توسعه خود، نیاز به فعالیت در تمامی پلتفرم های آنلاین معروف دارد.

کسب درآمد از روبیکا یکی از انگیزه های اصلی برای فعالیت کسب و کارها در این پلتفرم محسوب می شود. بسیاری از مشاغل آنلاین مانند فروشنده ها می توانند محصول خود را با ایجاد صفحه ای در روبیکا به نمایش گذاشته و مخاطبان خاص خود را داشته باشند. حتی افرادی که در حوزه افیلیت مارکتینگ فعالیت می کنند، می توانند از روبیکا به عنوان ویترینی برای معرفی محصولات خود استفاده کنند.

برای افزایش فالوور اینستاگرام هم می تونین از اینجا ترفندهارو ببینین

چگونه در روبیکا فالوور جمع کنیم با برنامه لاین استور یا ربات ها؟

یکی از سرویس های قابل قبول برای افزایش فالوور در روبیکا پنل لاین استور است. با مراجعه به این پنل می توانید انواع خدمات از جمله افزایش فالوور، لایک و کامنت را سفارش دهید. بسیاری از افراد نیز برای فالوورهای زیاد مثلا 5000 فالوور رایگان روبیکا به سراغ ربات ها می روند. اما تعدادی از ربات ها ممکن است در کنار فالوورهای واقعی، فالوورهای فیک نیز وارد صفحه کنند که این می تواند برای صفحه تان مضر باشد.

چگونه در روبیکا فالوور جمع کنیم؟

همانطور که گفتیم افزایش فالوور روبیکا با اینستاگرام کمی متفاوت است. الگوریتم های اینستاگرام بسیار قوی تر و هوشمندتر هستند و کاربر می تواند تنها با تولید محتوای باکیفیت به سرعت مخاطبان زیادی را جذب کند. اما برای جذب فالوور روبیکا باید کمی صبوری به خرج دهیم. در ادامه روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالوور در روبیکا را شرح خواهیم داد؛ پس تا انتها همراه ما باشید.

تبلیغ پیج

یکی از راه های کاربردی برای افزایش فالوور روبیکا، تبلیغات است. با تبلیغ صفحه خود در وبسایت های پربازدید، می توانید کسب و کار و نوع فعالیت خود را به کاربران معرفی کنید. بسیار مهم است که قبل از تبلیغ پیج، محتوای مفید و جذابی را در صفحه خود گذاشته باشید، تا مخاطب پس از ورود به پیج، آن را فالو کند.

هدفمند باشید

یکی از راه های بسیار مهم برای افزایش «فالوور روبیکا»، داشتن هدفی مشخص برای محتوای پیج است. قصد دارید در چه حوزه ای محتوا تولید کنید؟ آیا قصد فروش محصولی را دارید یا می خواهید مهارتی را آموزش دهید؟ داشتن هدفی مشخص باعث می شود تا محتوایی هدفمند و منظم تولید کنید و بتوانید با مخاطب خود تعامل بهتری داشته باشید.

جذابیت را نادیده نگیرید

همه چیز می تواند از دیدگاه مخاطب اهمیت داشته باشد. گذاشتن نامی زیبا و مرتبط با فعالیت کاری خود می تواند هویت بهتری به صفحه تان ببخشد. همچنین بهتر است برای هر محتوایی که در صفحه خود قرار می دهید، تیتر مناسب و ترغیب کننده ای انتخاب کنید. عکس پروفایلتان نیز باید مربوط به فعالیت کاریتان باشد و مخاطب را جذب کند. در پست هایتان از ویدئو و تصویر استفاده کنید. زیرا عناصر بصری بیشتر از متن مخاطب را جذب می کنند و می توانند مفاهیم را سریع تر انتقال دهند.

منظم باشید

بهتر است برنامه محتوایی منظمی داشته باشید و در ساعات و روزهای مشخصی پست بگذارید. پست گذاشتن بیش از اندازه می تواند مخاطبانتان را کلافه کند و در نتیجه تعداد فالوورهایتان کاهش پیدا می کند.

همچنین پیج باید از لحاظ ظاهری نیز منظم باشد. به عنوان مثال از قالب رنگی مشخص یا از فونت مشخصی در پست هایتان استفاده کنید تا زمانی که مخاطب وارد صفحه تان می شود، بتواند درک درستی از محتوای کلی صفحه تان به دست آورد.

هشتگ گذاری هدفمند

یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش جذب فالوور روبیکا هشتگ گذاری هدفمند است. بسیاری از کاربران برای جست و جوی موضوع مورد نظر خود از هشتگ استفاده می کنند. در روبیکا نیز به همین صورت است؛ بنابراین اگر پست های صفحه تان با هشتگ های مرتبط گذاشته شود، کاربران سریع تر به صفحه تان هدایت می شوند.

از قرعه کشی استفاده کنید

استفاده از فالوورهای فعلی برای جذب فالوورهای دیگر می تواند گزینه جذابی باشد. با انجام قرعه کشی و تعیین پاداش می توانید از مخاطبان خود بخواهید تا افراد دیگری را به صفحه تان دعوت کنند و یا پیجتان را به آن ها معرفی کنند. با تعیین پاداشی کوچک برای این کار، می توانید در مدت زمان کوتاه، فالوورهای زیادی را جذب کنید.

از محتوای تکراری پرهیز کنید

گذاشتن محتوای خلاقانه و جدید، مخاطبان را به دنبال کردن صفحه تان ترغیب می کند. کاربران از صفحه هایی که دارای محتوای تکراری هستند، خوششان نمی آید و به دنبال محتواهای منحصر به فرد هستند. همچنین گذاشتن محتوای خاص و خلاقانه اعتماد کاربران را به صفحه تان بیشتر کرده و هویت تان را متمایز می کند.

تبادل با کانال های دیگر

به دنبال افرادی باشید که در حوزه های نزدیک به کسب و کارتان فعالیت می کنند. تبادل با این افراد و تبلیغ صفحه یکدیگر می تواند به افزایش فالوورهایتان کمک کند.

چگونه در روبیکا فالوور فیک جمع کنیم؟

چگونه در روبیکا فالوور فیک جمع کنیم

یکی از راه هایی که برای افزایش فالوور انجام می شود، گرفتن فالوور فیک است. ربات های متعددی برای افزایش فالوور در روبیکا ساخته شده اند اما اگر تعداد فالوورهای فیک از این طریق افزایش یابد، نه تنها مفید نیست، بلکه به صفحه تان آسیب می زند. برخی کانال ها نیز هستند که برای افزایش فالوور ایجاد شده اند؛ بهتر است قبل از همکاری با آن ها از معتبر بودن کانال اطمینان حاصل کنید.

بهترین روش جذب دنبال کننده چیست؟

بهترین روش جذب دنبال کننده چیست

همانطور که اشاره کردیم، راه های متعددی برای جذب فالوور روبیکا وجود دارد؛ اما بهترین روش برای جذب دنبال کننده روش های اصولی است. اگر محتوای صفحه یا کانالتان از ابتدا برای مخاطب مفید باشد و تمامی شرایط ذکر شده از جمله گذاشتن نام درست، انتخاب عکس و تیتر مناسب و هشتگ گذاری را رعایت کرده باشید، می توانید فالوورهای حقیقی و همیشگی را در صفحه خود داشته باشید. با این حال برای تسریع فرایند جذب، تبلیغات و تبادل می توانند گزینه های کاربردی باشند.

یادتان باشد که بهترین راه، روشی است که بازدید از صفحه تان را افزایش دهد. زیرا تعدد فالوور زیاد به تنهایی تاثیری در کسب درآمدتان ندارد و مهم میزان بازدید از محتوایتان است که می تواند منجر به فروش، تبلیغات بیشتر در صفحه و افزایش درآمدتان شود.

کلام پایانی

در این مطلب به روش های جذب فالوور روبیکا پرداختیم. برای جذب مخاطب در روبیکا، ابتدا باید محتوا و یا خدمات هدفمندی را انتخاب کنید. اگر قصد همکاری در فروش، ارائه خدمات مختلف، فروش محصول یا ارائه محتوای آموزشی یا سرگرم کننده را دارید، بهتر است محتوایی متناسب با هدف خود را آماده کرده و با برنامه منظم و مشخص شروع پست گذاری کنید. استفاده از هشتگ های هدفمند، تیترهای جذاب و استفاده از تصاویر و ویدئو می تواند به جذب فالوور روبیکا کمک کند. همچنین استفاده از تبلیغات و تبادل با سایر پیج ها می تواند در معرفی سریع تر کسب و کارتان تأثیر بگذارد.

هک افزایش فالوور روبیکا شدنی است؟

اپلیکیشنی وجود دارد بنام zia plus که به کمک آن می توانید تا روزی 2K فالوور روبیکا بگیرید. تنها کاری که باید بکنید این است که شماره موبایل، آیدی و تعداد فالووری که می خواهید در این اپلیکیشن وارد کنید.

آیا می شود  10kفالوور رایگان روبیکا گرفت؟

بله. اپلیکیشن هایی در این زمینه وجود دارند که به کمک آن ها می توانید، لایک و فالوور بگیرید و یا حتی حساب کاربری بقیه را هک کنید.

3.5/5 - (79 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست