پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام از سؤالات اساسی کاربران در این شبکه اجتماعی است. معمولاً همه ما در پیج خود مخاطبانی داریم که نمی‌ خواهیم برای دیگران قابل مشاهده باشند. اگر با نحوه مخفی کردن فالوورها در اینستاگرام آشنا شوید این مشکل خیلی زود برطرف می‌ شود؛ روش‌ های ساده‌ ای وجود دارد که با به‌ کارگیری آن‌ ها می‌ توانید طی 45 ثانیه پروفایلتان را از دید کاربران خاص پنهان کنید. برای آشنایی کامل با نحوه پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام، با ما همراه باشید.

با این PDF سریع ترین روش پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام را یاد بگیرید.

آیا پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام امکانپذیر است؟

نحوه مخفي كردن فالوورها در اينستاگرام

قبل از شناخت پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام، باید به یک سؤال پاسخ دهید؛ آیا حسابتان عمومی است یا خصوصی؟ در صورتی که حساب عمومی مانند اکانت‌ های تجاری و بیزنسی در اینستاگرام دارید یا به عنوان یک اینفلوئنسر کسب درآمد می‌ کنید نمی‌ توانید فالورها و فالوینگ ها را به حالت مخفی تبدیل سازید؛ ولی اگر به عنوان یک کاربر ساده فعالیت دارید توصیه می‌ شود با استفاده از تنظیمات اینستاگرام حساب را به شکل خصوصی تغییر دهید تا هر کسی نتواند لیست مخاطبانتان را ببیند.

در ادامه سه راهکار برای نحوه مخفی کردن فالوورها در اینستاگرام بیان می‌ شود که کمک می‌ کند هرچه زودتر از این مشکل خلاص شوید. همانطور که گفتیم افرادی که در زمینه فعالیت‌ های همکاری در فروش شبکه‌ های اجتماعی درآمد کسب می‌ کنند نمی‌ توانند با خصوصی کردن اکانت کاربران را مخفی کنند؛ اما با بلاک کردن افراد این شرایط برایشان فراهم است.

چگونگی پنهان کردن فالوور در اینستاگرام

نحوه پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام

شما به عنوان فعال در حوزه اینستاگرام‌ مارکتینگ و یا فردی که به دلایلی شخصی در اینستاگرام فعال است، 3 راهکار در خصوص «نحوه پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام» پیش رو دارید که عبارت‌ اند از:

• حساب اینستاگرام خود را خصوصی کنید.  

• کاربران خاص را ریموو کنید.

• کاربران خاص را با بلاک کردن از پیج خارج کنید.

خصوصی کردن حساب اینستاگرام

چه اکانت اسپم(spam account) در اینستاگرام عمومی باشد چه خصوصی فرقی ندارد؛ تعداد افرادی که آن‌ ها را فالو دارید و آن‌ ها هم شما را فالو دارند مخفی نمی‌ شود. تکنیک پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام فقط لیست آیدی مخاطبانتان را از چشم دیگران پنهان می کند. با مطالعه نکات زیر گام به گام جهت خصوصی کردن حساب پیش بروید:

ابتدا به پروفایل خود مراجعه کنید و روی سه تا خط افقی در بالا و سمت راست صفحه ضربه بزنید.

پرایوت کردن اینستا

روی گزینه تنظیمات(settings) کلیک کنید.

تنظیمات پرایوت کردن حساب

وقتی وارد تنظیمات شدید روی گزینه Privacy ضربه بزنید.

پرایوسی در اینستاگرام

در این مرحله با گزینه Private account روبه‌ رو می‌ شوید که باید آن را فعال کنید.

مرحله آخر خصوصی کردن اکانت

در مرحله نهایی از شما پرسیده می‌ شود که آیا می‌ خواهید حسابتان را به شکل خصوصی تغییر دهید؟ با تأیید نهایی حساب را محدود سازید و لیست مخاطبان را از دید بقیه خارج کنید.

ریموو کردن کاربران خاص

گاهی لازم است که فالوور فیک اینستاگرام را از حساب ریموو کنیم. بعضی مواقع نیز ناچاریم فالوورهای واقعی را ریموو کنیم چون ممکن است اذیت و دردسر ایجاد کند و آرامشمان را بگیرد. لازم به ذکر است که ریموو کردن فقط برای پیج‌ های خصوصی امکان دارد و پیج‌ های پابلیک نمی‌ توانند از این آپشن استفاده کنند. نکات زیر کمک می‌ کنند تا افراد را از حساب خود ریموو کنید و دسترسی آن‌ ها را به مشاهده لیست فالوورهایتان محدود سازید:

وارد پروفایل اینستاگرام شوید و روی لیست فالوورها کلیک کنید.

جلوی اسم فرد موردنظر روی گزینه Remove ضربه بزنید.

ریموو کردن کاربر اینستا

در نهایت ریموو کردن فرد را تأیید کنید.

تایید ریموو اینستا

بلاک کردن کاربران خاص

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید برای «پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام» انجام دهید، بلاک کردن کاربران است. این قابلیت برای افرادی که پیج عمومی دارند و دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستند اهمیت زیادی دارد چون وجود کاربر مزاحم می‌تواند اعتبار پیج را خدشه‌ دار کند و به امنیت آن آسیب بزند. بنابراین تنها راه مسدود کردن فرد است و با این کار کل پیجتان از دید او پنهان خواهد شد. برای بلاک کردن افراد طبق نکات زیر پیش بروید.

با ورود به پروفایل اینستاگرام به حساب کاربر مورد نظر بروید.

مراحل بلاگ کردن کاربران

روی گزینه Block کلیک کنید.

اینستاگرام از شما می‌ پرسد فقط این اکانت شخص مورد نظر بلاک شود یا همه اکانت‌ هایی که در آینده ممکن است بسازد هم مسدود می‌ کنید؟ شما با انتخاب یکی از دو گزینه کاربر را بلاک کنید.

به این صورت پیجتان از شر اکانت‌ های مزاحم و اسپم در امان خواهد بود. فراموش نکنید اگر کاربر با شماره تلفن یا حساب ایمیل جدید در اینستاگرام پیج بسازد باز می‌ تواند شما را دنبال کند؛ بنابراین مراقب همه چیز باشید!

حرف آخر

به نظر می‌ رسد آشنایی با «نحوه مخفی کردن فالوورها در اینستاگرام» از اهمیت زیادی برخوردار است. همیشه ممکن است افرادی وجود داشته باشند که بخواهند به حساب شما صدمه بزنند و با روح و روانتان بازی کنند؛ پس بهتر است هرچه زودتر ترفندهای پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام را یاد بگیرید تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده کنید. نحوه پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام کار خیلی ساده‌ ای است و هر کدام از تکنیک‌ های آن بیشتر از 45 ثانیه زمان نمی‌ برد!

پنهان کردن فالوورها در اینستاگرام چگونه است؟

با خصوصی کردن حساب، ریموو یا بلاک کردن افراد خاص می‌توانید لیست فالوورهای پیج خود را از دید افراد پنهان کنید.

آیا می توان در پیج های پابلیک فالورها و فالوینگ ها را پنهان نمود؟

خیر. مخفی کردن آی دی فالورها و فالوینگ ها فقط در حساب های خصوصی امکانپذیر است. پیج های عمومی باید از طریق بلاگ کردن به این اقدام مبادرت ورزند.

3.8/5 - (9 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست