چرا باید بهترین سایت تشخیص فالوور فیک را بشناسیم؟ آیا به کمک ربات تشخیص فالوور فیک می توان فالوورهای فیک را ریمو کرد؟ در چند سال اخیر خرید فالوور فیک بسیار بیشتر از گذشته شده است. پیج های نوپا در شروع کار خود تمایل به خرید فالوور فیک اینستاگرام دارند چراکه تصور می کنند برای شروع کار باید تعداد فالوورهای آن ها حداقل 10 کا باشد تا بتوانند فعالیت خود را شروع کنند.

اما فالوورهای فیک اینستاگرام تأثیر بد زیادی روی پیج شما دارند؛ بنابراین در این مقاله می خواهیم از معایب استفاده از فالوورهای فیک بگوییم و به شما «برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون» و چند سایت تشخیص فالوور فیک معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

PDF این مقاله در مورد «سایت خارجی تشخیص فالوور فیک» را از این قسمت می توانید دانلود کنید.

چرا تشخیص فالوور فیک لازم است؟ | معایب فالوور فیک برای پیج

معایب فالوور فیک شامل موارد زیر می شود:

کم شدن اعتماد کاربران

کاربران به راحتی می توانند وجود فالوورهای فیک را در پیج شما تشخیص دهند. با یک مقایسه چشمی تعداد فالوورها نسبت به تعداد لایک، کامنت و بازدید هر پست وجود فالوور فیک را به راحتی روشن می کند. این موضوع سبب از دست رفتن اعتماد کاربران می شود و احتمال اینکه پیج شما را آنفالو کنند بالا می رود.

هزینه بردار بودن

زمانی که فالوور فیک برای پیج خود می خرید، باید در کنار آن لایک، کامنت و بازدید نیز خریداری کنید و این موضوع برای شما هزینه بر خواهد بود؛ بنابراین خرید فالوور فیک راه به صرفه ای به نظر نمی رسد و بسیار پر هزینه خواهد بود.

نرخ تبدیل فالوور فیک صفر است

همان طور که در بالا اشاره شد، فالوور فیک هیچ گونه فعالیتی در پیج شما نخواهد داشت و افزایش فالوور اینستاگرام با خرید فالوور فیک راه ایده آلی نیست؛ بنابراین هیچ گونه تغییری در تعداد لایک و کامنت و بازدید پست های شما ندارد و در نتیجه سبب افزایش نرخ تبدیل شما نمی شود.

بسته شدن پیج اینستاگرام

با خرید فالوور فیک و استفاده از فالور بگیر اینستاگرام احتمال بسته شدن پیجتان بسیار بالا می رود درنتیجه خرید فالوور فیک می تواند ریسک بزرگی باشد و قبل از خرید آن بهتر است درمورد تمام موارد گفته شده خوب فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید.

سایت خارجی تشخیص فالوور فیک

می خواهیم چند سایت تشخیص فالوور فیک به شما معرفی کنیم.

Hype Auditor

یک سایت تشخیص فالوور فیک خوب، Hype Auditor است. از آنجایی که این سایت معتبر تشخیص فالوور فیک امکانات بسیار خوبی دارد، می توانید برای آنالیز پیج های اینستاگرامی استفاده کنید. همان طور که گفتیم، این ابزار امکانات زیادی دارد اما یکی از بهترین امکانات آن، بررسی و تشخیص تعداد فالوورهای روح پیج های اینستاگرام است. از مزایا استفاده از Hype Auditor می توان به این مورد اشاره کرد که می توانید به کمک آن بفهمید که اگر تعداد فالوورهای فیک شما چقدر باشد به پیج شما لطمه می زند.

Profile Chief

  Profile Chiefیک برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون و اندروید است که برای تشخیص فالوور فیک کاربرد دارد. برای استفاده از این اپلیکیشن باید آن را به حساب اینستاگرام خود وصل کنید و در نتیجه تمامی اطلاعاتی در مرود فالوور فیک نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهد.

Follower Analyzer

سایت بررسی فالوور فیک Follower Analyzer ابزار خوبی برای آنالیز پیج شماست؛ بنابراین اگر تمایل به آنالیز فالوورهای پیجتان جهت تشخیص فالوورهای فیک دارید، Follower Analyzer ابزار بسیار قوی در این زمینه است که به کمک آن می توانید فالورهای خود را آنالیز کنید و میزان تعامل آن ها را بررسی کنید.

FollowMeter for Instagram

اگر می خواهید تمامی فالوورهای فیک پیج خود را یکجا حذف کنید، FollowMeter for Instagram می تواند در این زمینه به شما بسیار کمک کند. این برنامه به شما کمک می کند که تعداد لایک ها، کامنت ها و بازدید و حتی فالوورهای فیک خود را مشاهده کنید و یا حتی اقدام به حذف آن ها کنید. 

Ghost Unfollowers for Instagram

این برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون نیست ولی یکی از بهترین اپلیکیشن های تشخیص و حذف فالوورهای فیک برای گوشی های اندروید به حساب می آید. با این اپلیکیشن می توانید هم فالوورهای فیک را تشخیص دهید و حذف کنید و هم کسانی که شما را آنفالو کرده اند را شناسایی کنید و آنفالو کنید. این برنامه یکی از پرطرفدارترین انفالویاب های موجود می باشد.        

Inbo

سایت تشخیص فالوور فیک Inbo یک سایت ایرانی خوب است که در زمینه های مختلفی به شما کمک می کند و می توانید از آن استفاده کنید. این سایت بصورت دقیق می تواند فالوورهای فیک پیج شما را تشخیص دهد و بررسی کند.

سایت تشخیص فالوور فیک

سایت های تشخیص فالوور فیک

در این قسمت چند سایت تشخیص فالوور فیک خوب معرفی شده است:

Social AuditPRO

سایت تشخیص فالوور فیک Social AuditPRO در آنالیز پیج شما می تواند کمک کند و می توانید تعداد فالوورهای فیک خود را در آن ببینید. این ابزار از جمله بهترین ابزارهای اینترنتی آنالیز و تشخیص فالوور فیک می باشد.  

Grin

برنامه و سایت خارجی تشخیص فالوور فیک همراه با ربات

یک سایت تشخیص فالوور فیک قوی Grin می باشد که می توانید با استفاده از آن به این موضوع پی ببرید کهه کدامم اینفلوئنسرها در شبکه های اجتماعی غیر واقعی و فیک هستند. این سایت تشخیص فالوور فیک رایگان می باشد اما نسخه پولی نیز دارد که قطعاً امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد.

Modash

یک «سایت تشخیص فالوور فیک» معروف، Modash است که به شما در تشخیص فالوور فیک کمک می کند. همچنین می توانید فالوورهای فیک را با این سایت حذف کنید.

ربات تشخیص فالوور فیک

ربات Inbo یک ربات هوشمند 24 ساعته است که به شما این امکان را می دهد که پیج خود را به طور اتوماتیک کنترل کنید. از مزایا این ربات تشخیص فالوور فیک می توان به این مورد اشاره کرد که می توانید با آن انتشار محتواهای خود را زمانبندی کنید، فالوورهای فیک را حذف کنید، پیام دایرکت اتوماتیک ارسال کنید، لایک و کامنت خودکار بفرستید، آمار دقیق فعالیت ها را مشاهده کنید، این ربات 24 ساعته فعال می باشد، فالووینگ های خود را می توانید مدیریت کنید و کاربران هدفتان را دقیق تعیین کنید و آن ها را فیلتر کنید.

چگونه فالوور فیک را تشخیص دهیم

چگونه فالوور فیک را تشخیص دهیم ?

چند راه برای تشخیص فالوور فیک وجود دارید که به کمک این روش ها می توانید به حضور فالوور فیک پی ببرید. رفتارهای فالوور فیک و راه های تشخیص آن شامل موارد زیر می شود:

 • عدم داشتن آیدی یا پروفایل
 • تعامل عجیب و غریب در پیج
 • داشتن پست های نامربوط
 • گذاشتن کامنت های تکراری و نامرتبط
 • استفاده از «ربات تشخیص فالوور فیک» یا سایت تشخیص فالوور فیک
نتیجه گیری

در این مطلب تعدادی سایت تشخیص فالوور فیک به شما معرفی شد که به کمک آن ها می توانید پیج اینستاگرامتان را آنالیز کنید و فالوور های روح و فیک را تشخیص دهید و حذف کنید. تمامی سایت های تشخیص فالوور فیک نام برده شده رایگان هستند اما برای استفاده از سایر امکانات آن ها باید نسخه پریمیوم آنها را تهیه کنید.

اگر سایت خارجی تشخیص فالوور فیک معتبر یا ربات تشخیص فالوور فیک دیگری نیز می شناسید که در این مقاله نیاورده ایم، برایمان کامنت کنید.

آیا ممکن است اینستاگرام اکانت من را به خاطر فالوور فیک حذف کند؟

بله. اگر اینستاگرام متوجه وجود اکانت های فیک شود، ممکن است اقدام به معلق کردن یا حذف اکانت شما کند.

آیا اینستاگرام می تواند فالوور فیک را تشخیص بدهد؟

به طور 100 درصد خیر. اما با برخی تجزیه و تحلیل ها تا حد خوبی اینستاگرام می تواند رفتارهای ربات گونه را تشخیص داده و فالوورهای فیک را شناسایی کند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • Profile Chief یه سرو گردن بالاتر از بقیه اس من مدت زیادی هست باهاش کار میکنم و باگی ندیدم توش

  پاسخ
 • به جای معرفی ده سایتی که نمیشه رفت داخلش حداقل یدونه رو میگرفتین یاد میدادین چطور کار میکنه
  هدف از نوشتن این مقالات چیه واقعا؟

  پاسخ
 • اینستاگرام میتونه فالوور فیک را صد در صد تشخیص بده این کار را با کمک یک افزونه کروم میتونیم انجام بدیم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست