«کسب درآمد از یوتیوب در ایران» ممکن است؟! فکر می کنید هر ثانیه ای که در شبکه های اجتماعی و یا اینترنت بی هدف سپری می کنید چقدر برایتان آب می خورد؟! به یک ایده کسب و کار فکر می کنید که بتواند ساده تر از کسب و کارهای سنتی مسیر رسیدن به پول را برایتان هموار کند؟ با نگاهی به درآمدهای میلیونی یوتیوبرهای ایرانی می توان نتیجه گرفت که یوتیوب می تواند کسب و کار پر درآمدی باشد؛ به شرطی که قواعد کار در آن را بدانید. چقدر با “نحوه کسب درآمد از یوتیوب” آشنا هستید؟

نگران نباشید! در این مقاله به صورت کامل در مورد یوتیوب و کسب درآمد از آن صحبت خواهیم کرد. اینکه قواعد کار چگونه است و چگونه می توان “کسب درآمد دلاری از یوتیوب در ایران” را تجربه کرد. پس همین حالا و بعد از خواند این مقاله کار در یوتیوب را شروع کنید و کسب درآمد دلاری داشته باشید!

راز کسب درآمد از یوتیوب را می‌دانید؟!

راز نحوه کسب درآمد از یوتیوب چیست؟

کسب درآمد از یوتیوب در ایران چگونه است؟ هیچ می دانستید که یوتیوب بزرگ ترین و همچنین محبوب ترین سایت پس از گوگل به شمار می رود؟! زمانی که از یوتیوب حرف می زنیم، در واقع در حال صحبت از بزرگ ترین مرجع مشاهده فیلم و ویدئوی آنلاین هستیم! با آگاهی از روش های کسب درآمد از یوتیوب می توانید درآمد به نسبت بالایی در این پلتفرم داشته باشید. 

با همه گیر شدن استفاده افراد از شبکه های اجتماعی مختلف، افراد زیادی به این فکر افتادند تا از این ظرفیت در جهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند. اینترنت این روزها به یک ماشین پولسازی برای افراد باهوش تبدیل شده است؛ می دانید چگونه باید این ماشین را استارت بزنید؟!

امروزه افراد زیادی به کسب درآمد از اینستاگرام، کسب درآمد از روبیکا و شبکه های اجتماعی دیگر مشغول هستند و می توان گفت همگی این پلتفرم ها مسیرهایی برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین هستند. اگر به کسب درآمد دلاری فکر می کنید، راه های زیادی پیش رو دارید اما یکی از محبوب ترین آن ها تبدیل شدن به یک یوتیوبر معروف است!

اما چگونه در یوتیوب معروف شویم؟ راز کسب درآمد از یوتیوب همین است!ممکن است در پاسخ به این سوال بگویید که ارتباط معروف شدن در یوتیوب و درآمدزایی از طریق آن چیست؟! می دانستید یوتیوب به ازای هرچه بیشتر دیده شدن ویدئوهایی که در این شبکه آپلود می کنید به شما پول پرداخت می کند؟!

با یوتیوب کسب درآمد در خانه هم ممکن است!

در خانه از یوتیوب درآمدزایی کنید

وقتی از کسب درآمد در خانه به صورت اینترنتی و دلاری صحبت می کنیم، عده ای تصور می کنند قصد داریم فرمولی پیچیده و عجیب و غریب برای آن ها بیاوریم! حتی برای کسب درآمد با گوشی به تنها چیزی که نیاز دارد یک موبایل و خط اینترنت است! نمونه های موفق در این زمینه می توان از کسب در آمد کلیکی و استفاده از یوتیوب برای درآمدزایی اشاره کرد که مورد بحث ماست. شما به کمک یوتیوب و آپلود ویدئوهای خود در این شبکه، به راحتی می توانید کسب درآمد کنید.

این بدین معناست که می توانید در حالی که در منزل هستید، اقدام به تهیه ویدئوهای خلاقانه و جذاب کنید و آن ها را در کانال یوتیوب خود منتشر کنید. به همین سادگی یوتیوب حاضر است به شما پول پرداخت کند. ای شیوه جزو روش های کسب درآمد از تولید محتوا به حساب می آید، زیرا شما با ساخت ویدئو مشغول تولید محتوایی ارزشمند هستید.

 هرچقدر بازدیدهای ویدئوهای ساخته شده توسط شما بیشتر باشد؛ پول بیشتری نصیبتان خواهد شد؛ اما موضوع مهمی که نباید فراموش کنید، خلاقیت است! زمانی می توانید از طریق کانال یوتیوب خود به درآمد بالا برسید که کاربران این شبکه شما را دوست داشته باشند و به ویدئوهای منتشر شده از سمت شما واکنش نشان دهند.

چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟

کسب درآمد از یوتیوب نسبت به روش هایی مانند کسب درآمد از آمازون ساده تر و متنوع تر است و نسبت به کسب درآمد از باینری آپشن، اصلا ریسک و خطری ندارد و کاملا روش امنی محسوب می شود.  

عده ای تصور می کنند برای رسیدن به پول و درآمد بیشتر تنها راه، درآمدزایی مستقیم از طریق یوتیوب است. منظورم از کسب درآمد مستقیم این است که به ازای وایرال شدن ویدئوهایتان از خود یوتیوب پول دریافت کنید. اما به طور کلی می توان درآمدزایی از طریق یوتیوب را به دو دسته زیر تقسیم بندی کرد:

 • کسب درآمد مستقیم از خود یوتیوب
 • کسب درآمد به صورت غیرمستقیم و به کمک یوتیوب

در روش اول همان طور که گفته شد ابتدا باید یک کانال برای خود در این شبکه راه اندازی کرده و سپس اقدام به انتشار ویدئوهایی خلاقانه در کانال خود کنید.

طبق قوانین یوتیوب به ازای دیده شدن ویدئوهایتان توسط کاربران، کسب درآمد دلاری و مستقیم خواهید داشت. اما درآمدزایی به صورت غیر مستقیم به چه صورت است؟

کسب درآمد غیر مستقیم از یوتیوب به این معنا است که به صورت مستقیم از خود یوتیوب پولی دریافت نمی کنید؛ بنابراین این شیوه را دیگر نمی توان یک روش کسب درآمد دلاری از اینترنت دانست.

در روش غیر مستقیم می توانید با کمک روش هایی مانند همکاری در فروش و یا تبلیغات در یوتیوب درآمدزایی کنید که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

اما قبل از آنکه به سراغ بررسی روش های معروف شدن در یوتیوب برویم، اجازه دهید کمی از قوانین این شبکه و درآمدزایی مستقیم از طریق آن برایتان بگوییم.

قوانین YouTube و چگونگی درآمدزایی به کمک آن

قوانین یوتیوب برای کسب درآمد

پیرامون کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب ممکن است سوالات و ابهامات ذهنی زیادی داشته باشید. به عنوان مثال یوتیوب چگونه به ما پول پرداخت می‌کند؟ و یا با وجود تحریم بودن این شبکه در ایران، آیا اصلا امکان کسب درآمد به کمک آن وجود دارد؟!

برای گرفتن پاسخ این سوالات باید با قوانین یوتیوب و شرایطی که برای درآمدزایی کاربرانش در نظر گرفته است آشنایی کامل داشته باشید.

1.  قانون اول؛ کسب درآمد از یوتیوب در ایران هم ممکن است اگر …

اگر به درآمدزایی اینترنتی و یا کسب درآمد از شبکه‌‎های اجتماعی فکر می‌کنید، حتی فیلتر بودن برخی از این شبکه‌ها در ایران نیز نمی‌تواند مانع رسیدن شما به درآمد شود؛ چراکه همیشه راهی برای دور زدن تحریم‌ها وجود دارد!

یکی از الزامات برای کسب درآمد از یوتیوب داشتن یک حساب گوگل ادسنس است که به دلایل تحریم‌ها شما نمی‌توانید این حساب را داشته باشید. پس چاره کار چیست؟

اگر می‌خواهید کسب درآمد از سایت یوتیوب را آغاز کنید، باید از فردی مورد اعتماد که خارج از کشور ساکن است بخواهید تا برای شما یک حساب گوگل ادسنس راه‌اندازی کند.

به دلیل این تحریم‌ها ممکن است درآمدزایی از یوتیوب کمی سخت باشد؛ اما غیر ممکن نیست. برای فعالیت در این شبکه تنها کافی‌ست که دارنده کانال شما فردی خارجی باشد و این کانال با نام، آدرس واقعی و همچنین شماره حساب این فرد حقیقی ثبت شده باشد.

2.  قانون دوم؛ یوتیوب به شما پول می‌دهد در صورتی‌که …

به عنوان دومین قانون از قوانین کسب درآمد از یوتیوب باید شرط و شروط‌های این شبکه برای پرداخت پول را بدانید!

 • حداقل 1000 عضو فعال در کانالتان داشته باشید.

اولین شرط یوتیوب این است که کانال شما دارای 1000 subscribe و یا عضو باشد.

 • در مجموع بیش از 4000 دقیقه از ویدئوهایتان وایرال شود.

دومین شرطی که برای پرداخت پول دارد، دیده شدن 4000 دقیقه از ویدئوهایتان توسط کاربران یوتیوب است. اشتباه نکنید؛ این بدین معنی نیست که باید 4000 ویدئو منتشر کنید تا از یوتیوب پول بگیرید.

شما می‌توانید 8 تا ویدئو در کانال خود منتشر کنید اما مجموع بازدید این 8 ویدئو به چیزی حدود بیش از 4000 دقیقه برسد!

 • حساب گوگل ادسنس داشته باشید.

یکی دیگر از شروط کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب، داشتن یک حساب در گوکل ادسنس است؛ چراکه یوتیوب پول شما را از طریق این سیستم پرداخت می‌کند.

 • یکی بودن مشخصات حساب بانکی در یوتیوب و حساب گوگل ادسنس

آخرین شرطی که برای درآمدزایی از طریق یوتیوب پیش‌رو دارید این است که باید حساب گوگل ادسنس و همچنین نام و مشخصات فردی که کانال یوتیوب را راه‌اندازی می‌کند متعلق به فردی در خارج از کشور و برای یک شخص باشد.

3.  قانون سوم؛ نحوه تسویه حساب با یوتیوب

ممکن است عده‌ای تصور کنند که می‌توانند با داشتن یک سرور مجازی و اطلاعات جعلی، خودشان حساب و کانال یوتیوبشان را در داخل ایران راه‌اندازی کنند و از یوتیوب پول بگیرند! اما با توجه به تحریم‌ها و الگوریتم‌های بسیار پیشرفته یوتیوب باید فکر دور زدن یوتیوب را از سرتان بیرون کنید!!

پس با وجود این تحریم‌ها چگونه می‌توانیم با یوتیوب تسویه حساب کنیم؟ برای تسویه حساب و دریافت پول، فردی که اقدام به راه‌اندازی حساب گوگل ادسنس کرده و مشخصات بانکی خود را ثبت کرده است باید اقدام کند.

پس از آنکه شما از آدرس، مشخصات و حساب بانکی فردی مورد اعتماد استفاده کرده و کانال یوتیوب خود را راه‌اندازی کردید، این شخص شما را به عنوان ادمین اصلی کانال انتخاب می‌کند و پس از آن بدون اینکه یوتیوب به نحوه فعالیت شما شک کنید، می‌توانید اقدام به انتشار ویدئو در کانال یوتیوبتان کنید.

چگونه در یوتیوب معروف شویم؟!

تا به اینجای مطلب از چگونگی کسب درآمد از یوتیوب و قوانینی که این شبکه برای درآمدزایی وضع کرده است گفتیم.

اما فراموش نکنید که چه روش مستقیم و چه روش غیر مستقیم درآمدزایی با کمک یوتیوب منوط به یک شرط است؛ باید در یوتیوب معروف شوید!

ویدئو در دنیای ارتباطی این روزها حرف اول و آخر را می زند و شاید به دلیل همین اهمیت بالای محتوای ویدئویی در برقراری ارتباط است که یوتیوب حاضر است به شما پول بدهد!

بنابراین با انتشار ویدئوهای تکراری نمی توانید به یک یوتیوبر محبوب تبدیل شوید! ویدئوهای تولیدی شما باید با مقدار زیادی خلاقیت همراه باشند؛ چیزی که کاربران به دنبال آن هستند!

بنابراین چندان فرقی نمی کند که برای کسب درآمد از این شبکه روش مستقیم را انتخاب کنید یا غیرمستقیم؛ در هر دو حالت لازمه رسیدن به درآمد از طریق یوتیوب، معروف شدن در آن است.

زمانی که محتوای باارزش و کاربردی خلق کنید و آن را انتشار دهید، حتی زمانی که خواب هستید نیز ویدئوهای شما توسط کاربران وایرال شده و یوتیوب هزینه بیشتری از این بابت به شما پرداخت خواهد کرد؛ بنابراین به سادگی می توانید حتی اقدام به کسب درآمد در خواب کنید!

احتمالا همین حالا برایتان سوال شود که چگونه می توان به یک یوتیوبر معروف تبدیل شد؟ چه محتوایی باید تولید کنید؟

1.  مهارتی دارید؟ محتوای آموزشی تولید کنید

یکی از سبک محتواهایی که همیشه جواب می‌دهد، محتوای آموزشی است. این روزها افراد اگر نتوانند جواب سوالات و نیازهای خود را در گوگل پیدا کنند دومین گزینه‌ای که به سراغ آن می‌روند یوتیوب است!

و این نشان می‌دهد که یوتیوب توانسته است در پاسخ به سوالات و نیازهای کاربران خود جایگاه خوبی کسب کند؛ پس شما هم می‌توانید با تولید ویدئوی آموزشی جذاب، اقدام به کسب درآمد دلاری از یوتیوب کنید.

یوتیوب کلاس درس نیست! هیچ وقت این نکته را فراموش نکنید؛ نه یوتیوب کلاس درس است و نه شما استاد! محتوای آموزشی که در یوتیوب منتشر می‌کنید اگر جذاب نباشد و حرف تازه‌ای برای گفتن نداشته باشد، هیچ جایگاهی میان کاربران نخواهد داشت.

به عنوان مثال اگر اقدام به راه اندازی کانالی کنید که در آن زبان انگلیسی را به سبک دیگران آموزش می‌دهید، ویدئوهای آموزشی شما ممکن است چندان مورد استقبال کاربران واقع نشود.

اما اگر از مهارت و خلاقیت خود استفاده کرده و متدی را ابداع کنید که با کمک آن متد یادگیری زبان تنها با چند ماه آموزش ممکن شود، مطمئن باشید به سرعت ویدئوهایتان وایرال خواهند شد!

2.  کاربران را سرگرم کنید و درآمد کسب کنید!

یکی دیگر از محبوب‌ترین محتواهایی که به کمک آن می‌توانید در یوتیوب معروف شوید، خلق محتواهای سرگرم کننده است.

دقت کنید که از واژه خلق محتوای طنز استفاده می‌کنیم و نه کپی کردن ویدئوهای طنزی که دست به دست همه جا می‌چرخند! اگر مهارتی دارید که با کمک آن می‌توانید ویدئوهای جالب و سرگرم کننده دست اول بسازید، می‌توانید به یک یوتیوبر محبوب تبدیل شوید!

با ساختن محتوای طنز و جذاب، هم خودتان لذت می‌برید و هم می‌توانید با جذب کاربران فعال بیشتر، پول بیشتری نیز از یوتیوب دریافت کنید.

3.  برای گیمرهای حاضر در یوتیوب محتوا تولید کنید!

یکی دیگر از دسته محتواهایی که در یوتیوب از طرفداران بالایی برخوردار است، ویدئوهای مربوط به گیم پلی و بررسی بازی های جدید روز دنیا است.

عاشقان گیم همه جا حضور دارند و بیشتر از همه در یوتیوب! اگر محتوایی را که باب میل این دسته از افراد است منتشر کنید، به سرعت ویدئوی شما وایرال شده و ویو می خورد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی روش هایی برای کسب درآمد از بازی در یوتیوب نیز وجود دارد!! همین امکان گیمرهای بزرگی را به یوتیوب کشانده تا از این طریق درآمد خود را افزایش دهند.

حال شما نیز به عنوان یک یوتیوبر حرفه ای اگر اقدام به تولید محتوای جذاب و کاربردی برای این دسته از افراد کنید، به راحتی می توانید درآمدزایی دلاری داشته باشید!

4.  در حوزه نقد و بررسی محصولات محتوا تولید کنید

اگر به کسب درآمد از یوتیوب فکر می‌کنید و به دنبال یک ایده خوب برای تولید محتوای ویدئویی در این شبکه هستید، می‌توانید اقدام به نقد و بررسی محصولات علی‌الخصوص گجت‌ها و اسمارت فون‌ها کنید.

اگر چرخی در یوتیوب بزنید، حتما از این قبیل ویدئوها زیاد خواهید دید که ویوی بالایی دارند. طرفداران دنیای تکنولوژی همیشه به دنبال محتواهایی حرفه‌ای در این زمینه هستند.

3 روش کسب درآمد از یوتیوب به صورت غیر مستقیم

روش های درآمدزایی از یوتیوب

همان‌طور که تا به اینجای مطلب خواندید، برای درآمدزایی مستقیم از یوتیوب، باید ابتدا فردی در خارج از کشور اقدام به راه‌اندازی یک حساب گوگل ادسنس و کانال یوتیوب کند.

سپس با ادمین کردن شما در کانال، می‌توانید با انتشار ویدئوهای جذاب خود از یوتیوب پول بگیرید!

همان‌طور که گفتیم با وجود فیلتر بودن یوتیوب، این روش کمی سخت به نظر می‌رسد و ممکن است به فردی خارج از کشور برای انجام این فعالیت دسترسی نداشته باشید.

اما ناامید نشوید! چراکه روش‌های غیرمستقیمی نیز برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد؛ روش‌هایی که کمک می‌کنند از داخل ایران اقدام به کسب درآمد کنید البته ریالی!!

محصولی برای فروش دارید؟ با ایده‌های ویدئویی خفن بفروشید!

یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق یوتیوب، فروش محصولات است. اگر می‌خواهید در یوتیوب فروش بالایی داشته باشید، باید فراموش کنید که یک فروشنده هستید!!

کاربران برای اینکه ترغیب به خرید از شما شوند، قبل از هر چیزی باید ویدئوی معرفی محصولتان را نگاه کنند و برای نگاه کردن این ویدئو، باید محتوا و ویدئوی جذابی به آن‌ها نشان دهید!

یکی از ساده‌ترین ایده‌ها برای تولید ویدئوهای جذاب معرفی محصول، آموزش دادن طریقه استفاده از آن‌ها است. به عنوان مثال اگر در زمینه فروش مواد و لوازم آرایشی فعالیت می‎‌کنید، ویدئوهایی تولید کنید که بیانگر طریقه استفاده و همچنین کیفیت بالای محصولات شما است.

اگر سرمایه ندارید، در یک سیستم همکاری در فروش عضو شوید

فکر می کردید که بدون هیچ سرمایه اولیه ای هم می توانید از فروش محصولات در یوتیوب کسب درآمد کنید؟! با بازاریابی مشارکتی این نیز ممکن است.

اما همکاری در فروش چیست؟ افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش، به طور خلاصه یعنی فروش واسطه ای محصولات. با عضویت در یک سیستم همکاری در فروش معتبر مانند دایان افیلیت، می توانید محصولات ما را در کانال یوتیوب خود معرفی کنید. به ازای هر مشتری که از سمت شما خرید کند، پورسانت دریافت خواهید کرد.

کسب درآمد از همکاری در فروش این روزها به یکی از شیوه های درآمدزایی محبوب میان افراد تبدیل شده است. چه کسی دوست ندارند بدون سرمایه اولیه درآمد نامحدود داشته باشد؟!

اگر برای معرفی محصولات به کاربران و ترغیب آن ها به خرید از ایده های دست اول و جذابی استفاده کنید، بی شک می توانید به کمک همکاری در فروش درآمد بالایی از یوتیوب به صورت غیر مستقیم داشته باشید.

اسپانسر تبلیغات شوید

یک ایده‌ دیگری که برای کسب درآمد از یوتیوب به صورت غیرمستقیم وجود دارد، تبلیغ برندها و کسب و کارهای مختلف در کانالتان است. تبلیغات همیشه و همه جا جواب می‌دهد حتی در یوتیوب!

زمانی که اعضای کانالتان بیشتر شد، می‌‎توانید برندهای دیگر را تبلیغ کرده و در ازای این تبلیغ هزینه دریافت کنید؛ تبلیغات در یوتیوب نیز درآمد بسیار بالایی خواهد داشت.

هرچه برای تهیه ویدئوهای تبلیغاتی خلاقیت بیشتری به خرج دهید، افراد بیشتری آن را خواهند دید. از همین‌رو برندهای بیشتری نیز برای تبلیغات به شما اعتماد خواهند کرد.

آنچه در این مقاله خواندیم

اگر به یک ایده کسب درآمد اینترنتی فکر می کنید، راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری پیش رو دارید! به عنوان مثال یکی از این راه ها، درآمدزایی به کمک یوتیوب است. کسب درآمد از یوتیوب در ایران هم امکان پذیر است؛ اگرچه مسیر سخت تری را در پیش خواهید داشت. آشنایی با «ترفندها و نحوه کسب درآمد از یوتیوب» در موفقیت شما در این مدل کسب و کار نقش تعیین کننده ای خواهد داشت. شما می توانید به دو روش مستقیم و غیرمستقیم اقدام به درآمدزایی از طریق این شبکه کنید. مسیرهای هر دو روش و قوانین یوتیوب را در این مقاله مفصل مورد بررسی قرار داده ایم.

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

17 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مریم رمضانی
  آذر 4, 1399 4:29 ب.ظ

  حالا اومدیم و دلاری درامد داشتیم چطوری باید تبدیلش کنیم؟

  پاسخ
  • با سلام
   یکی از ساده ترین راه‌ها این است که پول را به حساب یکی از آشنایانتان در خارج از کشور واریز کنید سپس به حساب خود شما ریخته شود و تبدیل به ریال شود.

   پاسخ
  • شما می تونید از سایت های مثل https://iranpay.biz استفاده کنید و حسابتون هم تایید کنید و حساب دلاری هم کی میخواهید بسازید.و حسابتون فعال کنید

   پاسخ
   • با سلام
    تشکر از انتقال اطلاعاتتون، البته که ما از این سرویس استفاده نکردیم و کلا سرویسی رو تایید و یا رد نمیکنیم.
    دوستان میتوانند استفاده کنند تا ببینند واقعا کارشون خوب هست یا نه و اینکه چه میزان کارمزد برای تبدیل دلار به ریال میگیرند و خدماتشون به چه شکل هست
    با تشکر

    پاسخ
 • یه سوال ما به عنوان بازاریاب با سرمایه کم که دسترسی به کالا های دایان نداریم چطوری محتوا بسازیم و بفروشیم؟؟

  پاسخ
  • با سلام
   متوجه منظورتون نشدم یعنی چی به کالاها دسترسی ندارین؟
   در پنل دایان افیلیت به هر کالایی که مد نظرتون باشه دسترسی دارید

   پاسخ
   • فک کنم منظورش این که با سرمایه کم چطور می تونندتولید محتوا کنند و فروش شون بالا ببرند

    پاسخ
    • با سلام
     خب دسترسی به محصولات دایان که کار خاصی نداره، صرفا تو سایت ثبت نام میکنند و شروع به کار.
     اما اینکه چطوری با سرمایه کم تولید محتوا میشه کرد، یک بحث دیگست که باید مشخص بشه در چه زمینه و همچنین در چه بستری میخواهند این کار را انجام دهند.
     اما در کل به طور مثال در اینستاگرام صرفا اگر فتوشاپ رو به صورت معمولی هم بلد باشند میتوانند به راحتی برای خودشون محتوا تولید کنند.

     پاسخ
 • صبا ابراهیمی
  آذر 19, 1399 3:04 ب.ظ

  فقط از تولید ویدئو میشه تو یوتیوب درآمدزایی کرد؟
  چون یه جا خونده بودم که از تبلیغات و این جور چیزا هم میشه

  پاسخ
  • بله صد در صد شکی درش نیست.
   نه تنها در یوتیوب بلکه در هر جایی میشه از تبلیغات درآمدزایی داشت.
   نکته ای که وجود داره اینه که یک مدل تبلیغات هست که از سمت پلتفرم گوگل ادز مدیریت میشه و شما برای محصول یا خدمات خودتون تبلیغ میکنید.
   مطلب دیگه این هستش که شما میتونید خودتون محصول یا خدمات دیگران رو تبلیغ کنید.
   از هر دوی این موارد هم میتونید درآمدزایی داشته باشید.

   پاسخ
  • یک سوال برای شروع حساب گوگل ادسنس رو ایجاد کنیم اوکی هست؟

   پاسخ
 • یوتیوب جوابه اما حیف ک فیلتره وگرن کی از دلار بدش میاد

  پاسخ
 • سلام
  محتوای اموزشی بهتره یا فان؟

  پاسخ
 • اطلاعاتش خوب بود

  پاسخ
 • آیا زبان ویدئو هایی که تولید میشه در کسب درامد بیشتر تاثیری داره ؟

  پاسخ
 • ویدئو بازدیدش به چند نفر برسه باعث در آمد زایی میشه ؟

  پاسخ
 • مقاله خیلی کاربردی برای کسب درآمد بود ولی ای کاش یک ویدیو یوتیوبی رو مثال میزدید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست