تمایل به کسب درآمد و استقلال مالی به شخص، جنس یا محدوده سنی خاصی محدود نیست. بلکه همه ما دوست داریم برای داشتن آسایش بیشتر، منبع درآمد خوبی داشته باشیم. کسب درامد از دیوار ایده جدیدی است که به  لطف استفاده عمومی از اینترنت و وب سایت های مختلف، بدون انجام دادن هیچ فعالیت سختی شما را به سود مالی مورد نظرتان می رساند.

کسب درآمد از سایت دیوار به ویژه برای کسانی که وقت زیادی برای انجام فعالیت طولانی مدت ندارند اما می خواهند با توجه به شرایط محدود خود بهترین نتیجه را بگیرند، بهترین گزینه است.

اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید و می خواهید در کنار شغل اصلی یا دوران تحصیلی خود به استقلال مالی برسید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. چون در این مطلب قصد داریم به سوال چگونه از دیوار کسب درامد کنیم، پاسخ دهیم.

یادتان نرود که PDF این مقاله درمورد کسب درامد از دیوار را دانلود کنید.

برای درامد از دیوار از کجا آغاز کنیم؟

برای درامد از دیوار از کجا آغاز کنیم؟

شروع کار آشنایی با سایت دیوار است. اولین چیزی که قبل از آغاز فعالیت در دیوار و کسب درامد به تومان باید بدانید، آشنایی با حوزه فعالیت این سایت و امکاناتی است که دارد. دیوار یک پلتفرم رایگان برای ثبت آگهی ها و درخواست به  نیازمندی های مختلف اما مجاز است. این وب سایت محدودیتی برای ارائه کالا و خدمات نو یا دست دوم ندارد و کاربران می توانند هر چیزی را در آن تبلیغ کنند و به هدف خود از «کسب درآمد از سایت دیوار» برسند.

مهم ترین ویژگی این پلتفرم که آن را به محبوب ترین نوع خود نیز تبدیل کرده، امکان ثبت آگاهی به صورت کاملاً رایگان و نگرفتن هیچ حق کمیسیونی از افراد برای فروش خرید و فروش محصولاتشان است.

این ویژگی باعث شده است تا مردم به این بستر اینترنتی اعتماد بیشتری داشته باشند و برای کسب درآمد از دیوار، در آن کارهای خود را معرفی کنند. اما ممکن است تا این قسمت از مطلب یک علامت سؤال در ذهن شما بی جواب مانده باشد که درامد سایت دیوار از چه چیزهایی است؟

زمانی  که مردم به این سایت اعتماد زیادی داشته باشند، برای کسب درامد از دیوار حاضر هستند هزینه هایی را نیز بپردازند تا محصولاتشان بهتر و بیشتر در معرض دید سایر کاربران قرار گیرد.

به همین منظور مدیران این سایت قابلیت هایی را در نظر گرفته اند که کاربران از طریق آن ها می توانند مشتری دلخواه خود را در زمان سریع تری پیدا کنند.

قابلیت های چشم گیر دیوار کدام اند؟

قابلیت هایی که دیوار را از سایر سایت ها متمایز می کند شامل موار زیر می شود:

 • استفاده از قابلیت «نردبان» برای بالا رفتن آمار بازدیدهای آگهی
 • استفاده از ویژگی «فوری» برای ایجاد تمایز ظاهری در آگهی و جلب توجه بیشتر آن و همچنین قرار گرفتن در دسته بندی به همین نام
 • درخواست همزمان استفاده از دو قابلیت نردبان و فوری برای نتیجه دهی بهتر
 • گزینه «تمدید» برای انتشار دوباره آگهی پس از منقضی شدن آن و بدون نیاز به طی مراحل ثبت تبلیغ
 • اعمال همزمان دو قابلیت تمدید و نردبان با هدف بالا رفتن دوباره آمار بازدیدها پس از تمدید
 • امکان قرار دادن لینک مورد نظر خود در آگهی
 • هر کاربری در هر دسته بندی مجاز به ارسال تعدادی آگهی محدود در ماه است. گزینه «ارسال بیش از حد مجاز» برای برداشتن محدودیت های تعداد تبلیغات هر کاربر است.

انتشار آگهی و درخواست اعمال هر یک از قابلیت های این فهرست مستلزم پرداخت هزینه مشخصی است که منبع درآمد این وب سایت به شمار می آیند.

چگونه از دیوار کسب درامد کنیم؟

چگونه از دیوار کسب درامد کنیم

حالا که با امکانات این سایت آشنا شدید شاید بپرسید به عنوان یک کاربر چگونه از دیوار کسب درامد کنیم؟ به دو روش می توانید این کار را انجام دهید:

1. فروش مستقیم محصولات

اولین راه برای کسب درامد از طریق دیوار، فروش مستقیم محصولات و خدمات است. در این روش افراد محصولات خود را به  جای قرار دادن در مغازه یا سمساری ها، به صورت مستقیم در دیوار عرضه می کنند و آن را به دست خریداران می رسانند.

معرفی نمونه کارها یا محصولات دسته دوم بدون پرداخت هزینه تبلیغات یا اجاره مغازه و حق کمیسیون فروش، می تواند سود بالایی را به همراه داشته باشد. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک پرسود هستید، با استفاده از این روش می توانید کالاهای خود را در معرض دید مشتریان بالقوه زیادی قرار دهید.

2. همکاری در فروش

کسب درآمد از طریق نصب اپلیکیشن دیوار به واسطه روش قبلی محدود به داشتن محصولات است و کسانی که از خودشان چیزی را برای عرضه نداشته باشند، نمی توانند به درآمد مورد نظرشان برسند. اما کسب درامد از سایت دیوار از طریق همکاری در فروش یک روش مطمئن و همیشگی برای رسیدن به میزان سود دلخواه است.

در این روش نیازی نیست که فرد مالک کالا یا خدمات خاصی باشد. بلکه با معرفی و فروش محصولات دیگران، یک درصد مشخص را به عنوان پورسانت دریافت خواهد کرد که میزان آن به تلاش خود او برای فروش بستگی دارد.

ساده تر بخواهیم بگوییم، کسانی که قصد دارند بدون داشتن سرمایه، محصول یا خدمات خاصی به کسب درامد از طریق دیوار برسند، باید نقش بازایاب را برای سایر فروشنده ها ایفا کنند.

سایت های مختلفی با این هدف وجود دارند که از جمله آن ها می توانیم به دایان افیلیت اشاره کنیم.

مراحل کسب درآمد از دیوار

مراحل «کسب درامد از دیوار» با روش همکاری در فروش از قرار زیر است:

 • ورود به سایت همکاری در فروش مورد نظرتان
 • ثبت نام در آن
 • درخواست فروش محصولات
 • انتخاب کالای مورد نظر و گرفتن عکس ها و جزئیات آن
 • ثبت یک آگهی در دیوار در رابطه با فروش آن کالا و حتی لینک دادن به سایت فروش
 • انتشار آگهی و در صورت نیاز استفاده از قابلیت های ویژه برای ارتقای آن
 • هدایت خریداران به سایت فروش یا شماره تماس فروشنده
 • دریافت پورسانت مشخص شده در ازای هر خرید

نحوه پرداخت و کار کردن با هر کدام از سایت های همکاری در فروش آنلاین متفاوت است. اما همه آن ها از قاعده کلی بالا پیروی می کنند و برای دریافت سود از آن ها باید عضو شوید و درخواست فروش خود را ثبت کنید.

این روش کسب درآمد برای چه افرادی مناسب هست؟

این روش کسب درآمد برای چه افرادی مناسب هست؟

کسب درامد از دیوار مختص به فرد یا سن خاصی نیست و همه می توانند با فعالیت در این سایت به درآمد برسند. اما گروه های زیر انتخابی مناسب تر برای این کار هستند:

 • خانم های خانه دار و مادرانی که سعی دارند در کنار امور روزانه خود مستقل باشند.
 • دانشجویان و محصلانی که به کمک هزینه تحصیلی نیاز دارند.
 • افرادی که پس از فراغت از شغل اصلی وقت آزاد بیشتری دارند.
سخن نهایی

کسب درامد از دیوار می تواند یکی از پاسخ های سؤال چگونه پولدار شویم، باشد. این پلتفرم ویژه ثبت نیازمندی ها و آگهی های تبلیغاتی، بدون گرفتن حق کمیسیون اجازه معرفی و فروش کالا و خدمات را به همه افراد می دهد.

ما در این مطلب در جواب سؤال «چگونه از دیوار کسب درامد کنیم» دو روش ممکن را توضیح دادیم و همچنین درباره پرسش دیوار چگونه کسب درآمد میکند نیز توضیحاتی را ارائه دادیم.

اگر شما نیز جزو یکی از گروه های معرفی شده در قسمت قبل هستید یا خلاقیت و انرژی بالایی را برای فعالیت اینترنتی دارید، می توانید از سایت دیوار برای درآمدزایی استفاده کنید.

سایت دیوار چگونه کسب درآمد میکند؟

با آن که ثبت آگهی در دیوار رایگان است اما برای استفاده از امکانات ویژه ای که آمار بازدید تبلیغ شما را افزایش دهند، باید از امکانات دیوار که در این مطلب معرفی کردیم استفاده کنید که منبع درآمد آن هم هستند.

آیا هر کسی می تواند با دیواردرآمدزایی کند؟

بله. از مزایا سایت دیوار این است که هر کسی با هر سنی می تواند در آن آگهی بگذارد و برای خودش کسب درآمد کند و محدودیت سنی ندارد.

3.8/5 - (10 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دیوار عکس های غیر واقعی با پس زمینه سفید یا این عکس ها که در سایتها هست و تبلیغاتی هستند را قبول نمیکنه و باید حتما واقعی و در دست و یه عکاس مبتدی انداخته باشه و پس زمینه سفید و تبلیغاتی نداشته باشه

  پاسخ
 • سلام
  وقت بخیر
  دیوار عکس غیر واقعی قبول میکنه که بخواهی بازاریابی کنی

  پاسخ
 • احمد تقی زاده
  آبان 26, 1400 4:35 ب.ظ

  رفیق من توی دیورا آگهی زد الان حقوقش از من بیشترهه پروژه تولید محتوا میگیره یه عالمه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست