ایجاد سایت افیلیت و کسب درامد اینترنتی از آن به یکی از پرطرفدار ترین مشاغل در دنیا تبدیل شده است و روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود. قبل از آنکه وارد بخش ایجاد سایت در حوزه افیلت شویم، بریم ببینیم که اصلا افیلیت یعنی چه؟

افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی وابسته یعنی شما با یک برند وارد همکاری می شوید و در ازا تبلیغ خدمات یا فروش محصولات او پورسانت دریافت می کنید. این همکاری در بازاریابی وابسته با تولید محتوای دیجیتال و قرار دادن لینک های شرکت داخل محتوا انجام می شود.

از آنجایی که وب از شبکه های اجتماعی نقش مهم تری را در این زمینه ایفا می کند، خیلی مهم است که ابتدا کار با اصول «طراحی سایت همکاری در فروش» آشنا شوید. اگر دوست دارید ساخت سایت افیلیت را در7 دقیقه یاد بگیرید بیایید قدم به قدم آموزش را پیش برویم.

همین حالا در سیستم همکاری در فروش دایان افیلیت ثبت نام کنید و سایت خود رابدون هیچ هزینه ای با آموزش و پشتیبانی رایگان بسازید.

مراحل اجرای طراحی سایت افیلیت

مراحل اجرای طراحی سایت

ایجاد سایت افیلیت 6 مرحله را شامل می شود:

1.انتخاب تخصص

اولین قدم در آموزش سایت انتخاب تخصص کاری شماست. باید از ابتدا استراتژی کار را این گونه تنظیم کنید که محتوای تولیدی شما واقعاً مفید و کاربردی باشد و موضوع خاصی را پوشش دهد؛ در واقع طوری که مخاطب به شما اعتماد کند و مشتاق باشد باز مطالب شما را بخواند و سود ببرد.

برای افزایش ترافیک سایت و ایجاد مخاطبان وفادار باید تخصص خود را محدود کنید تا با تعداد کمی از سایت های معتبر وارد رقابت شوید. مثلاً اگر در زمینه فناوری اطلاعات محتوا تولید می کنید روی تحلیل وب سایت های بازی آنلاین متمرکز شوید!

می توانید در صورت تمایل PDF این مقاله را از این قسمت دانلود کنید.

2.یافتن برنامه های وابسته

حال که می دانید همکاری در فروش چست ، دومین قدم در ایجاد سایت افیلیت این است که فضای مناسب خود را بیابید. فضا یعنی سایتی که می خواهید با آن مشغول به کار شوید؛ ولی باید میزان کمیسیون پرداختی آن برند را در نظر بگیرید.

در حال حاضر برند آمازون بزرگترین پلتفرم وابسته را با پورسانت بالا در جهان ارائه می دهد و از بهترین برنامه های افیلیت مارکتینگ در حال حاضر است.

برنامه ای را پیدا کنید که با تخصص شما مرتبط باشد؛ مثلاً برند “دایان افیلیت” از بهترین سایت های همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی در ایران محسوب می شود.

3.راه اندازی سایت

همانطور که برای شروع همکاری در فروش اینستاگرام باید چند مرحله را طی کنید تا فروشگاه آنلاین خود را بسازید، برای ایجاد سایت افیلیت هم لازم است وقت کافی بگذارید تا سایت خود را راه اندازی کنید؛ این کار با برنامه وردپرس امکان پذیر است.

در این مرحله باید نام دامنه سایت را انتخاب کنید؛ این نام باید مرتبط با عنوان برند شما باشد و کاربران به آسانی بتوانند آن را حفظ کنند. برای داشتن لینک URL مناسب می توانید از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک مثل Bitly استفاده کنید.

دامنه سایت افیلیت

4.تنظیم تم و پلاگین

سیستم مدیریت محتوا وردپرس کار را از راه اندازی تا ارائه تم جذاب موقع ایجاد سایت افیلیت برای ما راحت می کند. از طرفی پلاگین یا افزونه که در ردیابی لینک ها نقش دارد و از بهترین آن ها می توانیم پلاگین های پنهان سازی لینک مانند Pretty Links را نام ببریم. هرچه پلاگین کوتاه تر باشد کاربر راحت تر به سایت شما اعتماد می کند و باعث می شود میزان فروش بالا برود و رتبه بیشتری در موتور جستجوی گوگل کسب کنید پس روی این موضوع وقت کافی بگذارید.

5.تولید محتوا

به مراحل نهایی ساخت سایت افیلیت نزدیک می شویم. تولید محتوای باکیفیت مهم ترین کار در سیستم فروش مشارکتی است. باید در اینترنت سرچ کنید ببینید مردم بیشتر چه موضوعاتی را جستجو می کنند؛ می توانید از ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی زیر استفاده کنید:

 • Google Trends
 • Keyword Shitter
 • AdWord & SEO Keyword Permutation Generator
 • Answer the Public
 • Google Correlate
 • Keyword Everywhere
 •  Wordtracker Scout
 • Google Search Console
 • Google
 • Keyword Planner
 • Bing Webmaster Tools
 •  KWFinder
 •  Ubersuggest
 • LSI Graph

بعد از تولید محتوا بسته به حجم یک تا دو لینک شرکت وابسته داخل آن درج می شود.

6.تجزیه تحلیل سایت

بعد از این که طراحی سایت همکاری در فروش به پایان رسید وقتش رسیده عملکرد فروش و بازاریابی خود را آنالیز کنید. تحلیل وب سایت مدام باید انجام شود تا بسنجید نقاط قوتتان کجاست و کجا باید تقویت شود. دو راه وجود دارد:

ارزیابی میزان کلیک کاربران روی لینک ها با ابزارهای Google Analytics

ارزیابی میزان درآمد به ازای تعداد کلیک (EPC)

6 ضرورت طراحی سایت افیلیت

ضرورت طراحی سایت

حالا کار «ایجاد سایت افیلیت» به اتمام رسید بیایید ببینیم ضرورت طراحی سایت افیلیت چیست!

1.ارتقا آگاهی از برند

هدف از فعالیت همکاری در فروش دیده شدن برندهاست. یک برند می خواهد افراد او را بشناسند و به او اعتماد کنند تا خدماتش فروش برود. امروزه ایجاد سایت همکاری در فروش و افیلیت مارکتینگ یکی از پردرآمدترین مشاغل آنلاین است؛ بازاریابان وابسته در جهت موفقیت برندهای معتبر تلاش می کنند و با تولید بهترین محتوا و استفاده اصولی از لینک ها مشتریان وفادار را به سمت برند می آورند.

2.دستیابی به مخاطبان هدف بیشتر

اگر بخواهیم مزیت دیگری از ایجاد سایت افیلیت را بیان کنیم می توانیم دسترسی به مخاطبان هدف زیاد را نام ببریم. برای مثال شما برای ساخت وبلاگ اقدام کردید و قصد دارید از این طریق کسب درآمد کنید؛ می توانید با درج نام برند تجاری شرکت در محتوای وبلاگ خود ترافیک بالایی از مخاطب هدف را به سمت آن سایت هدایت کنید و خود هم پورسانت قابل توجهی بگیرید.

3.فزایش اعتبار اجتماعی

امروزه میزان آگاهی و سواد افراد افزایش چشم گیری نسبت به گذشته داشته است؛ بنابراین خیلی ها قبل از خرید از یک فروشگاه آنلاین کامنت ها را در سایت مطالعه می کنند و تحقیق جامع انجام می دهند. به همین دلیل ایجاد سایت افیلیت بار دیگر اهمیت پیدا می کند؛ زیرا ارائه خدمات بازاریابی وابسته می تواند اعتبار موقعیت یک برند را بالا ببرد و ذهنیت مثبتی ایجاد کند.

4.بالا رفتن نرخ ROI      

ROI یعنی میزان بازگشت سرمایه و در سئو به این معناست که از میزان سرمایه ای که ابتدا برای ایجاد فروشگاه اینترنتی و ارائه خدمات هزینه می کنیم چه مقدار آن بعداً به حساب ما باز میگردد به اصطلاح چقدر “سود می کنیم؟!”. یکی از مزایای ایجاد سایت افیلیت تولید سود باورنکردنی است؛ اگر دوست دارید حرفه ای تر پیش بروید می توانید برای این کار از شبکه های اجتماعی هم کمک بگیرید. مثلاً همکاری در فروش تلگرام کمک شایانی به افزایش نرخ  ROI می کند.

5.تقویت نرخ تبدیل

یکی دیگر از ضرورت های «ساخت سایت افیلیت» بهبود میزان تبدیل است؛ وقتی بتوانید پیگیری کنید که چه تعداد از کاربران با کلیک روی لینک ها و خرید محصولات به مشتری تبدیل می شوند متوجه می شوید کدام ترفندهای بصری را باید در دیزاین وب سایت تقویت کنید. همچنین با ردیابی داده های نرخ تبدیل پی خواهیم برد که کدام شرکت های بازاریابی وابسته بیشترین درآمد را دارند و می توانیم از سیاست های آن ها برای پیشرفت در کسب و کار خود استفاده کنیم.

6.بازاریابی بهینه

یکی از دلایلی که امروزه بازاریابی وابسته محبوبیت زیادی دارد به هزینه بهینه آن بر می گردد. اگر بخواهید برای ایجاد سایت افیلیت اقدام کنید نانتان در روغن است؛ برندهای زیادی دنبال بازاریابان وابسته می گردند تا خدمات آن ها را تبلیغ کنند چون هزینه این شکل تبلیغات کاملاً به صرفه و اقتصادی است. از طرفی این نکته نه تنها در سود شما تأثیر منفی ندارد، بلکه بعد از مدتی می توانید شاهد سود های چند ده میلیونی در حساب بانکی خود باشید!

حتما بخوانید: ابزارهای ضروری دیجیتال مارکتینگ

نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کار های طراحی سایت

حالا که کامل اصول و فواید طراحی سایت همکاری در فروش را می دانید، بیایید نمونه های موفق سایت های افیلیت مارکتینگ را در دنیا و ایران بررسی کنیم:

نمونه های برنامه های وابسته در جهان

بهترین سایت های افیلیت مارکتینگ جهانی عبارت اند از:

Amazon Associates

برنامه وابسته آمازون یکی از بزرگترین پلتفرم های همکاری در فروش در سراسر جهان و همه می توانند با تبلیغ محصولات آن کسب درآمد کنند. از امتیازات آمازون می توانیم به کوکی های ردیابی آن اشاره کنیم؛ به این صورت که وقتی شخصی در وب سایت شما روی لینک مربوط به آمازون کلیک می کند، تا 24 ساعت به ازای هرچه از این فروشگاه بخرد شما پورسانت دریافت می کنید. امکان کسب درآمد از آمازون برایتان فراهم است.

برنامه وابسته Shopify  

می توانیم از Shopify که یکی از برنامه های موفق افیلیت مارکتینگ را دارد استفاده کنیم. در این برنامه همه مدل فعالیت می توانید داشته باشید؛ از فروش لوازم خانگی گرفته تا یک محصول اطلاعاتی. خوبی Shopify در این است که به کاربران کمک می کند تا بدون استفاده از تکنیک های برنامه نویسی یا HTML ، بعد ازدریافت مجوزهای لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، فروشگاه اینترنتی خود را بسازند و از طریق آن پورسانت بگیرند.

ShareASale

یکی از بهترین پیشنهادات برای کسب درآمد سریع و آسان بعد از «ایجاد سایت افیلیت» استفاده از برنامه وابسته ShareASale است. بازاریابان در این سایت می توانند با تعداد نامحدودی از برندها ارتباط برقرار کنند و به تبلیغ خدمات آن ها مشغول شوند. همچنین ShareASale ابزارهایی مثل نشانک برای ایجاد لینک وابسته یا صفحه فروش محصول را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین از این مقاله دیدن کنید: لندینگ پیج چیست؟

نمونه های برنامه های وابسته در ایران

با یکی از بهترین سایت های افیلیت در ایران آشنا شوید:

دایان افیلیت

یکی از بهترین سیستم های همکاری در فروش ایران، دایان افیلیت است که با قرار دادن لینک تبلیغ محصولات این برند در سایت خود می توانید کسب درآمد کنید و به درآمد میلیونی برسید؛ همچنین از تخفیف های دوره ای و ارزیابی میزان درآمدتان هم بهره مند شوید. برای مشاهده درآمدتان می توانید به قسمت کیف پول که در تصویر زیر آمده است مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام در پنل کاربری دایان افیلیت

در ادامه مراحل ثبت نام در پنل کاربری دایان افیلیت را به شما با راهنما تصویری شرح میکنیم:

 • در قدم اول وارد سایت دایان افیلیت شوید. پنجره زیر برای شما باز می شود. بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
ثبت نام در پنل
 • در مرحله بعد صفحه ای مانند شکل زیر برای شما باز می شود که باید در باکس های خالی اطلاعات خود را بطور صحیح وارد کنید. در آخر تیک «قوانین را مطالعه کردم و قبول دارم» میزنید و بر روی دکمه ثبت نام کلیک می کنید.
پنل کاربری دایان افیلیت
 • بعد از تکمیل ثبت نام، پنجره زیر برای شما باز می شود که شامل گزینه های کسب درآمد، مشتری ها، کیف پول و….. است.
عضویت در دایان افیلیت
 • در این مرحله شما عضو رسمی دایان افیلیت می شوید و پیامک زیر برای شما می آید. که می توانید از طریق لینکی که در پیامک قرار داده شده، آموزش های رایگان کسب درآمد ببینید.
پیامک عضویت دایان افیلیت

چنانچه بخواهید مجددا وارد پنل کاربری خود شوید، در کادر های زیر شماره همراه و رمز عبور خود را وارد کنید.

مراحل لاگ این در سایت افیلیت

ایجاد فروشگاه در پنل کاربری

در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور بعد از وررود به پنل کاربری خود، فروشگاه مدنظرتان را ایجاد کنید.

 • نام فروشگاه خود را هوشمندانه انتخاب کنید.
 • قالب سایت موردنظر خود را برگزینید.
 • آدرس فضای تبلیغاتی را انتخاب کنید.
 • کد گوگل آنالتیکس را بصورت اختیاری و تیک ربات را فعال کنید و گزینه ثبت فروشگاه را بزنید.
فروشگاه افیلیت
 • در سمت راست پنل، منو قرار دارد که برای مشاهده پروفایل، کد همکاری و خروج می توانید روی گزینه اکانت من کلیک کنید.
 • قسمت بعدی داشبورد است که شامل چهار باکس کل سفارشات، مجموع کل پورسانت، مبلغ پرداخت شده و مانده حساب شما می شود که از این قسمت می توانید آن ها را مشاهده کنید.
داشبورد افیلیت
 • در سمت چپ می توانید پیامک های دریافتی به تفکیک وضعیت (معلق، سـفارش شـده و کنسـلی) مشاهده کنید. همچنین امکان مشاهده وضعیت سفارش های امروزتان به تفکیک فروشگاه، پیامک، ربات تلگرام و ثبت سریع وجود دارد.
پیام های دریافتی در سایت
 • در صفحه اول داشبوردتان می توانید نمودار سفارشات و پیامک ها و همچنین تعداد فروش را در یکماه اخیر ببینید. در پاییین نمودار می توانید محصولات پرفروش و محصولات ثبت شده در روز های اخیر را ببینید.
نمودار سفارشات
 • سوالات متداول را می توانید در صفحه اول پنل همکاری مطالعه کنید تا اگر سوال مشابهی داشتید برطرف شود.
سوالات متداول
 • در منو سمت راست اگر بر روی گزینه فروش کلیک کنید، سه گزینه سـفارش، پیامـک و گارانتی را می توانید مشاهده کنید. اگر گزینه سفارش کلی را بزنید، جزئیات سفارشات خود را به تفکیک بازه زمانی ذلخواهاتن می توانید مشاهده کنید.
ایجاد سایت همکاری در فروش
 • سفارش در وضعیت معلق به این معنا می باشد که مشتری تایید سفارش را نداده است.
 • سفارش در وضعیت تحویل به پست یعنی به اداره پست تحویل داده شده است.
 • سفارش در وضعیت ارسال شده به این معنا می باشد که بارکد مرسوله پستی دارد. در این مرحله 30 درصد از هزینه پورسانت پیش پرداخت میشود.
 • سفارش در وضعیت توزیع شده به این معنا می باشد که سفارش به دست مشتری رسیده است و کل مبلغ پورسانت برای همکار لحاظ شده است.
 • سفارش در وضعیت وصول شده به این معنا می باشد که مشتری سفارش را آنالین پرداخت کرده است.
 • سفارش در وضعیت برگشتی به این معنا می باشد که سفارش به دست مشتری نرسیده است و برگشت خورده است.
سفارش کلی
 • اگر گزینه فروش و سپس تفکیک وضعیت را بزنید، به شما این امکان داده می شود که وضعیت سفارش های مشتریان خودتان را ببینید.
انتخــاب گزینــه فــروش
 • چنانچه گزینه سفارش و سپس تفکیک محصول را کلیک کنید، می توانید لیست محصولات پرفروش در بازه زمانی مشخصی را ببینید.
 گزینه سفارش و سپس تفکیک محصول
 • اگر بر روی گزینه فروش کلیک کنید، پیامک ۴ قسمتی شامل پیامک کلی، تفکیکی محصول، ارسال پیامک دستی و ارسال پیامک گروهی را خواهید دید. چنانچه گزینه پیامک کلی را کلیک کنید، راهنما سیستم ثبت سفارش پیامکی و پیامـک هــای دریافتــی را خواهید دید. به این نکته دقت کنید که هر محصول و هر همکاری کد پیامکی خاص خود را دارد.
کد پیامکی
 • حال گزینه پیامک و ارسال پیامک دستی را کلیک نید تا برای مشتریان خود سفارش بصورت پیامکی ثبت کنید. اگر شماره مبایل مشتری را بدون صفر و کد محصول درج کنید و گزینه ارسال را ثبت کنید، سفارش پیامکس مشتریتان ثبت می شود.
ارسال پیامک دستی
 • حال گزینه پیامک را انتخاب کنید و بعد ارسال پیامک گروهی، جال می توانید تعداد زیادی از سفارش های مشتریان خودتان را ثبت کنید. ای نوع از ثبت سفارش برای همکاران در فضا دیوار بیشتر انجام کمی شود. مثل تصویر زیر می توانید شماره موبایل مشتریانتان را در هر سلول اکسل وارد کنید و یا ده شماره مبایل مشتری و کد محصول را ثبت کنید.
ارسال پیامک گروهی
 • برای مشاهده سه گزینه سایت، ربات و لندینگ می توانید روی گزینه لینک ها کلیک کنید.
 • برای ایجاد ساب دامنه (فروشگاه) خود می توانید بر روی قسمت سایت ها کلیک کنید و تیک ربات را فعال کنید. در نهایت می توانید بنر ها را از ربات همکاران دریافت کنید. چنانچه قصد خرریید دامنه شخصی و ست کردن DNS های دایان را دارید، می توانید دامنه شخصی خود را داشته باشید. مانند تصویر زیر می توانید روی تنظیمات کلیک کنید و قالب سایت و تیک ربات فروشگاه تان را تغییر دهید. همچنین با کلیک بر روی گزینه ایجاد فروشگاه جدید، ساب دامنه جدید خود را می توانید ایجاد کنید.
د. برای ایجاد ساب دامنه
 • اگر بر روی گزینه مشتری ها کلیک کنید، می توانید نام فروشگاه خود را انتخاب کنید. لیست کامل مشتریان با اسم، فامیل، شماره موبایل و لیست سفارشات آن ها در این صورت برای شما قابل مشاهده خواهد بود.
گزینه مشتری ها
 • اگر بر روی گزینه کسب درآمد و سپس محصولات کلیک کنید، گزینه جستجو و محصولات را خواهید دید.
 • گزینه جستجو را کلیک کنید و بعد از وارد کردن اسم فروشگاه، کد محصول مورد نظر خودتان را وارد کنید و پورسانت را ببینید.
گزینـه جسـتجو
 • با کلیک بر روی گزینه محصولات می توانید لیستی از محصوللتی که اخیرا ثبت شده اند و همچنین لیست پرفروش ترین محصولات را مشاهده کنید.
گزینه محصولات
 • گزینه تبلیغات و سپس کسب درآمد این امکان را به شما می دهد تا گزینه شبکه های اجتماعی و بنرساز وب را شماهده کنید.
 • می توانید در قسمت بنرهای شبکه اجتماعی نام فروشـگاه، فضـای تبلیغاتی، نوع اسـتایل و کـد محصـول بنـر را انتخاب کنید. برای دریافت بنر محصولات نیز می توانید از ربات همکاران دایان (dayanpartnerbot) کمک بگیرید.
بنر محصولات
 • گزینه کسب درآمد و سپس تبلیغات و بعد بنر را بزنید تا بتوانید برای سایتتان بنر های محصولات را دریافت کنید. همچنین می توانید سایز بنر، لوگو و عنوان بنرتان را انتخاب کنید.
دریافت بنر محصولات
 • گزینه پشتیبانی و بعد پرسش و پاسخ راانتخاب کنید تا بتوانید به واحد های بازاریابــان، مالــی، فنــی و سفارشــات تیکــت بزنیــد و درخواســت خــود را مطــرح کنیــد. در کمتر از 24 ســاعت بــه تیکت شما پاسخ داده خواهد شد.
گزینه پشتیبانی
 • اگر میخواهید گزاش کلی و لیست تراکنش ها برای شما نمایش داده شود، بر روی گزینه کیف پول کلیک کنید.
 • اگر میخواهید موجـودی فعلـی، موجـودی قابل برداشـت، برداشت های در انتظار تسویه و آخرین مبلغ برداشت شده خود را مشاهده کنید، بر روی گزینه گزارش کلی کلید کنید. همچنین می توانید از قسمت کیف پول و گزارش کلی درخواست برداشت وجه بدهید و درصورت تایید مدیریت مالی در کمتر از یک روز کاری به حساب شما واریز می شود. (این را هم بدانید که این امر درصورتی امکان پذیر است مکه حداقل ۵۰ هزار تومن پنل شما موجودی داشته باشد و آدرس فضای تبلیغاتی خود را از طریق تیکت به بخش بازاریابان ارسال کرده باشید.)
 گـزارش کلـی
 • اگر میخواهید لیســت تراکنــش هــای مالــی سفارشــات مشــتریان خــود را بــه تفکیــک مشــاهده کنیــد، بر روی گزینه کیف پول و سپس لیست تراکنش ها کلیک کنید تا با انتخاب نوع تراکنس در بازه زمانی موردنظر خود این موارد را ببینید.
لیست تراکنش ها
 • برای مشاهده قسمت امور مالی و تغییر رمز عبور بر روی گزینه تنظیمات کلیک کنید. همچنین با کلیک بر روی گزینه امور مالی و سپس حساب بانکی، مشخصات حساب بانکی خود را می توانید وارد کنید. دانستن این نکته ضروری است که نام دارنده حسـاب با نام پنل باید یکسـان باشـد.
 قسمت امور مالی

اگر می خواهید پسـورد ربـات همـکاران دایـان و پنـل همـکاری خـود را تغییـر دهیـد، بر روی گزینه تنظیمات و سپس تغییر رمز عبور کلیک کنید. دقت کنید ایمور و پسورد بـرای ورود بـه
سـایت دایـان افیلیـت و ربـات همـکاران دایـان یکسـان مـی باشـد.

 پسـورد ربـات همـکاران دایـان و پنـل همـکاری

جهت دانلود راهنما پنل همکاری دایان افیلیت، کلیک کنید. (PDF)

سخن پایانی

حالا که به اهمیت ایجاد سایت افیلیت پی بردید، هرچه زودتر برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود دست به کار شویدتا به کسب درآمد رویایی خود نزدیک تر شوید. یادتان باشد مهمترین قسمت «طراحی سایت همکاری در فروش» تولید محتوای باکیفیت و جذاب از نظر مشتری است؛ موقع ساخت سایت افیلیت تلاش کنید تا محیطی فوق العاده و متنوع را برای کاربران نمایش دهید و پاسخگو نیاز های آن ها باشد.

سؤالات متداول

ایجاد سایت افیلیت چگونه است؟

کار سختی نیست؛ فقط باید چند مرحله را با گوگل و وردپرس پشت سر بگذارید تا بتوانید یک سایت مناسب بازاریابی مشارکتی ایجاد کنید.

آیا لازم است برای ورود به افیلیت سایت راه اندازی کنم؟

قدرت اعتبار و تأثیر وب سایت به مراتب می تواند بیشتر از بعضی رسانه های اجتماعی باشد به همین دلیل لازم است در بحث بازاریابی وابسته در نظر گرفته شود.

5/5 - (1 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • چقدر جای همچین مقاله ای بین بلاگاتون کم بود بلخره زدین این مقاله رو دمتون گرم
  خیلی دقیق گفتین از پروسه کار من خودم بار ها وسوسه شده بودم که بیام توی پنلتون ثبت نام کنم ولی میترسیدم که چجوری شروع کنم و اصلا داخل این پنلی که عضو میش م چجوریه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست