تولید محتوا در اینستاگرام برای کسب و کارها در سال های اخیر به ضرورتی اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. فرقی نمی کند که شما تولیدکننده مشهور در حوزه پوشاک هستید یا خرده فروشی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است؛ اینستاگرام فرصتی بی نظیر را برای ارتباط هرچه بیشتر کسب و کارها با عموم مردم فراهم کرده است. در مقاله حاضر 18 ایده تولید محتوا برای پیج لباس را قدم به قدم بررسی خواهیم کرد.

برای دانلود PDF مقاله ایده تولید محتوا برای پیج های فروش لباس کلیک کنید.

بهترین ایده های پولساز برای پیج لباس

فهرست مطالب

مهم ترین مزایای تولید محتوا برای پوشاک در اینستاگرام

مزایای تولید محتوا برای پیج پوشاک

قبل از پرداختن به موضوع «ایده تولید محتوا برای پیج لباس» بد نیست که نگاهی گذرا به مزایای استفاده از ظرفیت این شبکه اجتماعی بیندازیم. چند قابلیت بی نظیر در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد که باعث می شود هیچ کسب و کاری نتواند به راحتی از کنار آن عبور کند. مهم ترین مزایای تولید محتوا در اینستاگرام برای پیج لباس، روسری و مانتو عبارت اند از:

 • ظرفیت عظیمی بالغ بر 50 میلیون نفر به صورت بالقوه در اینستاگرام حضور دارند.
 • هزینه تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام به مراتب از تبلیغات تلویزیونی کمتر است.
 • امکان تعامل با مخاطب و شناخت نیازهای او برای کسب وکارها فراهم است.
 • فضا برای رشد و کسب درآمد بیشتر در اینستاگرام هیچ سقف و محدودیتی ندارد.
 • امکان تولید محتوا در اینستاگرام بدون برخورداری از تجهیزات پیشرفته و گران قیمت وجود دارد.

بررسی 18 ایده تولید محتوا برای پیج لباس

18 ایده تولید محتوا برای پیج لباس

آمار مشخصی از تعداد کسانی که در حوزه پوشاک فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده اند، وجود ندارد؛ اما با کمی بررسی مشخص می شود که تعداد پیج های زیادی در این زمینه فعالیت می کند.

تولید محتوا در اینستاگرام موجب کسب درآمدهای زیادی برای برخی از صاحبان پیج ها می شود؛ اما در مقابل تعداد زیادی از پیج ها نیز دستاورد چندانی از محل فعالیت در این شبکه اجتماعی ندارند.

علت اصلی این تفاوت های چشمگیر به استفاده از روش های تولید محتوا برمی گردد. پیج هایی که در این حوزه پیشرفت می کنند و فالوورهای زیادی به دست می آورند، از ایده ها و اصول خلاقانه ای بهره می برند.

البته در بسیاری از مواقع به کار بستن ایده های نو چالش های چندانی به همراه ندارد؛ بلکه دست پیدا کردن به آن ها است که اهمیت دارد. در ادامه 18 ایده ناب تولید محتوا برای پوشاک را مرور می کنیم.

1. بهترین ایده برای پیج لباس نظرخواهی از کاربران است

موضوع مد و پوشاک به سلیقه افراد گره خورده است. در همین راستا کسب وکارهای فعال در حوزه پوشاک باید سعی کنند که به نظرات مخاطبان خود اهمیت بدهند و در ادامه این نظرات را برای تولید محصولات جدید به کار ببندند.

شما باید از ابزارهای مختلفی که اینستاگرام برای نظرسنجی در اختیارتان قرار داده است، برای سنجش نظرات مخاطبان استفاده کنید. البته ممکن است گاهی اوقات استقبال چندانی از این کار صورت نگیرد. با وجود این باید تلاش کنید تا با روش های گوناگون مخاطب را به شرکت در نظرسنجی ها تشویق کنید.

سعی کنید حتما تمام نظرات مخاطبان را مطالعه کنید و به آن ها پاسخ دهید. به این ترتیب به مخاطب نشان می دهید که برای او ارزش زیادی قائل هستید. این کار در ایجاد وفاداری مشتری نسبت به کسب و کار شما نقش مهمی دارد.

نظرسنجی ها را صرفا برای جلب توجه مخاطبان برگزار نکنید. با بررسی نتایج به دست آمده سعی کنید در زمینه تولید محتوا برای پوشاک حتما از نظرات آن ها استفاده کنید. گاهی اوقات دریایی از ایده های نو در قالب همین نظرسنجی ها به دست تان می رسد که نباید به سادگی از کنارشان عبور کنید.

این مطلب جامع را از دست ندهید: آموزش تولید محتوا

2. تقویم مناسبت ها به شما ایده می دهد

در ابتدای راه خود برای فعالیت در اینستاگرام ، وقت بگذارید و تقویم داخلی و جهانی را کامل رصد کنید. تمام مناسبت هایی را که در تقویم مشاهده می کنید در یک فایل اکسل ثبت کنید. در این بین حتما مناسبت هایی که به هر شکلی به حوزه پوشاک مرتبط اند را به طور ویژه مشخص کنید.

در کنار این کار سعی کنید به دنبال سایر مناسبت هایی که در حوزه پوشاک رخ داده است، بگردید. بعد از مدتی به یک بانک جامع اطلاعاتی دست پیدا خواهید کرد که ایده های فوق العاده خاصی در زمینه تولید محتوا برای پوشاک در اختیار شما قرار می دهد.

به خاطر داشته باشید که “ایده تولید محتوا برای پیج لباس” با استفاده از تقویم را باید با مهارت داستان سرایی (Story Telling) ترکیب کنید تا به نتیجه مطلوبی دست یابید.

3. سایزبندی لباس ها را برای مشتریان مشخص کنید

از مهم ترین دغدغه هایی که مشتریان پیج های لباس با آن دست و پنجه نرم می کنند، انتخاب سایز مناسب است.

توصیه ما این است که یک بار برای همیشه یک پست ویدیویی با کیفیت آماده کنید و در آن نحوه اندازه گیری سایز لباس های مختلف را برای مخاطبان خود با حوصله و با ذکر تمام جزئیات آماده کنید. انجام دقیق و صحیح این کار نه تنها برای راهنمایی مشتریان بسیار عالی است؛ بلکه کار خود شما را در پاسخ به مشتریان بسیار راحت می کند.

البته ممکن است که توضیح موضوع تعیین سایز در قالب یک ویدیو امکان پذیر نباشد. در این صورت شاید تولید چند پست برای محصولات مختلف انتخاب هوشمندانه تری باشد. به خاطر داشته باشید که آموزش ویدیویی نحوه تعیین سایز به مراتب بهتر و کاربردی تر از تولید محتوای تصویری است.

4. از پست های آموزشی در حوزه پوشاک استفاده کنید

پست آموزشی در پیج های لباس و پوشاک

مطالب آموزشی در ردیف بهترین ایده تولید محتوا برای پیج لباس قرار می گیرد. سعی کنید در هفته حداقل یک پست برای مطالب آموزشی در تقویم محتوایی پیج خود کنار بگذارید. چند ایده برای پیج لباس در زمینه مطالب آموزشی عبارت اند از:

 • توضیح در خصوص جنس های مختلف پارچه و خصوصیات آن ها
 • آموزش در زمینه روانشناسی رنگ ها
 • معرفی برندهای داخلی و خارجی مشهور در زمینه پوشاک
 • آموزش روش های مختلف تولید پوشاک
 • آموزش روش های مختلف بستن روسری، تا کردن لباس ها و …

5. پوشش های زیبای محلی ایران را معرفی کنید

ایران، کشور پنهاور با قومیت ها، سنت ها، ادیان و آداب و رسوم گوناگون است.

به هر گوشه ای از ایران زیبا که سفر کنید، مردم محلی را مشاهده می کنید که از پوشش های سنتی و منحصربه فردی استفاده می کنند. به تصویر کشیدن این زیبایی ها ایده ای ناب در زمینه تولید محتوا برای پوشاک به شمار می رود.

سعی کنید ارتباط خاصی بین پوشش های محلی شهر ها و روستاهای مختلف کشور با کسب وکار خود پیدا کنید و جایگاه ویژه ای متناسب با مناسبت های سال در تقویم محتوایی پیج خود برای معرفی آن ها در نظر بگیرید.

6. بهترین ایده برای پیج لباس تمرکز روی مد است

مد و پوشاک دو کلمه ای هستند که در سال های اخیر با هم عجین شده اند.

اگر به دنبال ایده تولید محتوا برای پیج لباس هستید، حتما به سراغ مد بروید. برای این منظور باید به طور پیوسته و دائمی سایت هایی را که در زمینه مد مرجع به شمار می روند رصد کنید. به این ترتیب می توانید ایده های بسیار زیادی را برای تولید محتوا در زمینه فعالیت خود به دست آورید.

7. تولید محتوا برای پوشاک متناسب با فصول مختلف سال

همان طور که نوع پوشاک مورد استفاده مردم در طول سال با توجه به تغییر فصل ها عوض می شود، توصیه ما این است که تم و چارچوب تولید محتوای خاصی برای هر یک از فصول سال در نظر بگیرید. به علاوه محتواهای آموزشی که در بالا اشاره کردیم را نیز متناسب با شرایط فصول سال دسته بندی کنید تا هر کدام را در زمان مناسب منتشر نمایید.

8. استفاده از ظرفیت چهره های مشهور برای تولید محتوا

ایده تولید محتوا برای پیج لباس با استفاده از چهره های مشهور شاید هزینه نسبتا زیادی را برای شما به همراه داشته باشد اما تردید نکنید که نتایج بسیار خوبی نیز به ارمغان می آورد.

ماهیت شبکه اجتماعی اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که افراد سرشناس بیشتر دیده می شوند. در نتیجه تعامل با آن ها و استفاده از این ظرفیت مهم باعث رشد و تقویت پیج کاری شما نیز خواهد شد.

9. پشت صحنه کسب وکار را به تصویر بکشید

پست از پشت صحنه در پیج لباس و پوشاک

پشت صحنه گاهی اوقات برای مخاطبان جذاب تر از آن چیزی است که در ظاهر مشاهده می کنند.

بسیاری از پیج های موفق در اینستاگرام نیز تلاش می کنند تا هر از گاهی نمایی از پشت صحنه فعالیت های خود را با مشتریان شان به اشتراک بگذارند. این کار باعث ایجاد نوعی صمیمیت بیشتر بین کسب وکار شما و فالوورها می شود. حتما سعی کنید در طول سال چند بار به بهانه های مختلف تصاویر یا ویدیو هایی از پشت صحنه کسب و کار خود را با مخاطبان تان به اشتراک بگذارید.

10. برگزاری مسابقه جذاب ترین ایده تولید محتوا برای پیج لباس

ایده تولید محتوا برای پیج لباس با استفاده از برگزاری مسابقه، شاید چندان نو و خلاقانه نباشد اما هنوز هم طرفداران زیادی دارد. برگزاری مسابقه چند مزیت جدی برای پیج های اینستاگرامی دارد:

 • نرخ تعامل مخاطب با پیج را افزایش می دهد.
 • فالوورهای جدیدی را برای پیج به ارمغان می آورد.
 • باعث کسب درآمد از تولید محتوا برای صاحبان پیج می شود.

البته باید توجه داشته باشید که مسابقه باید به اندازه کافی جذابیت داشته باشد تا مخاطبان را برای مشارکت ترغیب کند. به همین دلیل توصیه ما این است که به جای برگزاری مسابقه های با جوایز محدود و متعدد، در طول سال یک یا دو مسابقه با جوایز نفیس برگزار کنید.

11. معرفی شفاف و کامل محصولات در پست ها

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم با پیج های فروشگاهی در اینستاگرام دارند، این است که اطلاعات کاملی راجع به محصول در اختیار مخاطبان قرار نمی دهند. بسیاری از صاحبان پیج ها تصور می کنند با این کار نوعی کنجکاوی در مخاطب ایجاد می کنند و به این ترتیب زمینه برای تعامل بیشتر با پیج فراهم می شود.

واقعیت چیز دیگری را نشان می دهد. باید به خاطر داشته باشید که مخاطبان تنها زمانی دست به جیب می شوند که حس کنند اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با محصول در اختیارشان قرار گرفته است؛ بنابراین سعی کنید اطلاعات مربوط به محصولات خود را به صورت شفاف، صادقانه، کامل و در عین حال مختصر در اختیار مشتریان قرار دهید.

12. استفاده از تصاویر اختصاصی برای تولید پست ها و استوری ها

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم، پیدا کردن ایده تولید محتوا برای پیج لباس کار فوق العاده دشواری نیست. متأسفانه بسیاری از پیج ها هستند که برای تولید محتوا به سراغ تصاویر آماده ای که در فضای وب و شبکه های اجتماعی وجود دارند، می روند. اگر قصد دارید که پیج شما رشد کند و در فضای رقابتی از سایرین پیشی بگیرد، باید به فکر تولید محتوای یونیک باشید.

محتوای یونیک صرفا در متن خلاصه نمی شود. باید تصاویر اختصاصی برای پیج خود تولید کنید. این مسئله بخش قابل توجهی از هویت پیج اینستاگرامی شما را تشکیل می دهد و نباید به سادگی از کنار آن عبور کنید.

13. خبررسانی از محصولات آینده به منظور تولید محتوا برای پوشاک

ایده برای پیج لباس با استفاده از خبررسانی در خصوص محصولات جدید یا برنامه هایی که در آینده دارید نیز جذابیت های خاص خود را دارد.

توصیه ما این است که قبل از عرضه محصولات جدید حتما در قالب یک برنامه زمان بندی شده خبررسانی های مربوط به آن را درون پیج خود به شیوه های مختلف انجام دهید. این کار باعث برانگیختن کنجکاوی در مخاطبان می شود و در نتیجه بخشی از ذهن آن ها را به خود درگیر می نماید.

14. پست های مقایسه ای معجزه می کند

اگر به دنبال پرمخاطب ترین ایده تولید محتوا برای پیج لباس هستید، باید به سراغ پست های مقایسه ای بروید.

با نگاهی به نمونه های مشابه این گونه پست ها در پیج های مختلف می توانید پی به جذابیت آن ها برای مخاطبان ببرید.

سعی کنید در ماه حداقل یک پست مقایسه ای بین محصولات مختلف و پرطرفدار داشته باشید. برای پیدا کردن ایده در این زمینه نیز می توانید با استفاده از نظرسنجی از مخاطبان کمک بگیرید. توجه داشته باشید که برای پست های مقایسه ای بهترین کار تولید ویدیو است.

15. دعوت مشتریان به تولید محتوا برای پوشاک

برای افزایش نرخ تعامل مخاطبان با پیج خود می توانید آن ها را در مقام حلقه ای از فرآیند تولید محتوای خود قرار دهید. این کار باعث می شود که مخاطبان شما تبدیل به عناصر تبلیغاتی پیج شما شوند و برند شما را برای دوستان و آشنایان خود نیز تبلیغ کنند.

حتما سعی کنید در قالب مسابقه هایی با جایزه های جذاب از مخاطبان بخواهید که با تولید محتوا شما را به دیگران معرفی کنند.

16. مصاحبه های مردمی

از شیوه های جذاب و متفاوت تولید محتوا که در سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است، استفاده از مصاحبه های مردمی است.

در محیط کار خود جلسات اختصاصی برای پیدا کردن موضوعات بکر در این زمینه تشکیل دهید.

با استفاده از طوفان فکری به ایده تولید محتوا برای پیج لباس از طریق مصاحبه دست پیدا می کنید. سپس نگاهی به نمونه های مشابه موجود در فضای اینترنت بیندازید. این کار ایده های جذابی را در اختیار شما قرار می دهد. سپس به میان مردم بروید و با استفاده از مصاحبه های مردمی محتوایی خاص و منحصر به فرد را تهیه و تولید کنید.

17. برگزاری لایو مشترک با افراد موفق در حوزه پوشاک

داستان زندگی افراد موفق در هر کسب وکاری می تواند سوژه ای جذاب و مهیج برای مخاطبان باشد. سعی کنید از این فرصت نیز برای بالا بردن نرخ تعامل پیج خود استفاده کنید. تولیدکنندگان مطرح و به نام در سطح کشور را پیدا کنید و از آن ها بخواهید که در لایو مشترک با شما حاضر شوند. گفتگوی جذابی با آن ها ترتیب دهید. اگر به درستی از این ظرفیت بهره ببرید، قطعا منافع زیادی برای پیشرفت پیج شما خواهد داشت.

18. ارائه تخفیف های مناسبتی

ما ایرانی ها عاشق تخفیف هستیم. کسب وکارهای ایرانی نیز به خوبی این موضوع را درک کرده اند. شما هم اگر می خواهید جایگاه ویژه ای از این منظر در بین مخاطبان پیدا کنید، حتما باید طرح های تخفیفی جذابی در مناسبت های مختلف در نظر بگیرید. شک نکنید که این روش در افزایش فروش شما تأثیر چشم گیری خواهد داشت.

کلام پایانی

برای پیاده کردن «ایده تولید محتوا برای پیج لباس اینستاگرام»که در بالا اشاره کردیم، نیاز به چک لیست بازاریابی محتوایی دارید. هریک از این ایده ها باید یک تکه از پازل بازاریابی شما را تشکیل دهد تا بتوانید در نهایت به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. به عبارت دیگر ایده های تولید محتوا برای پوشاک باید یکدیگر را تقویت کنند و در یک جهت خاص تعریف شوند. به خاطر داشته باشید ایده برای پیج لباس به آنچه در اینجا اشاره کردیم، محدود نمی شود. قطعا با بررسی های بیشتر می توانید ایده های نابی پیدا کنید که تاکنون استفاده نشده است.

3.7/5 - (12 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

19 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سحر قربانی
  خرداد 19, 1400 12:00 ب.ظ

  سلام
  مقاله خوبی بود و برای من بسیار مفید بود ولی در حین خواندن سوالی برام ایجاد شد میشه ایده استوری برای پیج لباس بهم بدین؟
  دستم اومده پست چجوری بذارم ولی استوری خودمونی تره و نمیدونم براش چیکار کنم و چجوری تعاملم رو با مخاطب بیشتر کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • سلام
   ممنون از لطف شما
   میتونییم لیستی از ایده هارو بهتون بدیم ولی نظر ما اینه که تا رقبا رو نبینین و با سیستم کاریشون اشنا نشین نمیتونین ایده درستی رو بگیرین. همونطور که فرمودین هدف استوری برقراری ارتباط بیشتر با مخاطب هستش و صمیمیت بیشتری نسبت به پست داره. بنابراین بعد از اینکه برای تولید محتوا استوری پیجتون تصمیم گرفتین، به این نکته دقت کنین که لحنتون جذاب، صمیمی و محتواتون جذاب و گیرا باشه. در اخر فراموش نکنین که تحلیل رقبا انجام بدین تا ایده بگیرین

   پاسخ
 • تولید محتوا برای پیج لباس کودک فرق داره با پیج زنان و مردان یا کلیتش یکیه؟

  پاسخ
 • مجتبی هاشمی
  مرداد 11, 1400 3:00 ب.ظ

  مصاحبه های مردمی خیلی جذاب ان

  پاسخ
 • بهترین پیج های لباس مردانه اینستاگرام رو اگر میدونین لطفا معرفی کنین.
  مدتی هست که بفکر باز کردن پیج فروش لباس مردانه افتادم و نمیدونم قبلش چه کاری باید انجام بدم و ایده استوری برای پیج لباس اصلا ندارم . فقط میدونم تولید محتوا بدون چهره میخوام توی پیجم داشته باشم که درسرهای بعدیشو نداشته باشه. اگر کارم گسترش پیدا کنه دوست دارم کم کم بعدش تولید محتوا پوشاک زنانه داشته باشم
  ایده تولید محتوا برای پیج لباس در کل دارین که مطابق اهدافی که خدمتتون گفتم باشه؟

  پاسخ
  • سلام
   شما باید تحلیل رقبا رو در بستر اینستاگرام انجام بدین و بطور مداوم تحت نظر بگیرین پیج های رقیب رو و مطابق آن ها برای پیج خودتون برنامه ریزی کنید.

   پاسخ
 • محسن رضوی
  آبان 19, 1400 12:49 ب.ظ

  سلام آیا امکان معرفی چند نمونه کسب و کار موفق کم سرمایه رو دارین؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   تیر 22, 1401 3:22 ب.ظ

   سلام
   کارهای گرافیکی مختلف، تولید محتوا و نویسندگی، سئو و بهینه سازی سایت، سوشیال مارکتینگ، بلاگری، یوتیوبری، اینفلوئنسری و حتی طراحی سایت همگی کارهای کم سرمایه و پردرآمد هستن

   پاسخ
 • محسن رضوی
  آبان 25, 1400 12:45 ب.ظ

  آیا امکان معرفی چند نمونه کسب و کار موفق کم سرمایه رو دارین؟

  پاسخ
 • من یه سوال داشتم در مورد اون موردی که گفته بودین که مخاطب ها رو تو چرخه تولید محتوا قرار بدیم و ازشون بخواهیم که محتوا تولید کنن برامون. من یه پیج فروش روسری دارم و مخاطبهای زیادی جذب کردم اما درست نمی دونم چیکار کنم که محتوا تولید کنن برام. اون مورد مسابقه هم که گفته بودین انجاتم دادم چند بار اما خوب دیگه خیلی نتیجه نمیده. میشه راهنکاییم کنید؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آذر 6, 1400 11:45 ق.ظ

   مثال میزنم
   مسابقه برگزار کنید که هر کسی با روسری برند شما عکس بگیره و پیج شما رو منشن کنه و قرعه کشی برگزار کنید. این یکی از ساده ترین کارهایی هستش که میتونید بریا ugc انجام بدید

   پاسخ
 • تحلیل رقبا اقا تحلیل رققبا حرف اولو میزنه توی تمام کسب و کارهای آنلاینی که توی اینستاگرامن

  پاسخ
 • مجید خیاط زاده
  آذر 20, 1400 3:16 ب.ظ

  در نگاه اولیه، فروش لباس و کفش در محیط مجازی خیلی سخت به نظر می رسه. اما به شخصه با داشتن تجربه فروش لباس مردانه در صفحه اینستاگرام می تونم تجربیات خودم رو در موارد زیر دسته بندی کنم:
  1- گرفتن عکس های جذاب
  2- کپشن نویسی مناسب
  3- ارائه دادن اطلاعات مفید و کامل
  4- داشتن تنوع جنس و رنگ
  بی شک اگر جنستون جور باشه خیلی سریع به فروش و کسب درآمد می رسید و می تونید به هدف خودتون دست پیدا کنید.

  پاسخ
 • سلام
  من به تازگی پیج پوشاک زنانه باز کردم و همونطور که میدونین پیج لباس فروشی توی اینستاگرام خیلی زیاده. تعامل پیج پایینه و ایده استوری برای پیج لباس هامون لازم داریم تا استارت استوری گذاشتن رو بزنیم. حالا میخواستم بدونم با توجه به اینکه ایده استوری برای پیج کاری چالشی شده، آیا ایده برای پیج پوشاک ما دارین؟

  پاسخ
 • سحر نصیری
  دی 19, 1400 4:55 ب.ظ

  برگزاری لایو مشترک با افراد موفق در حوزه پوشاک….. این قسمت محتواتون واقعا نیاز به توضیح بیشتر داره اخه چجوری متقاعدشون کنیم که باهامون لایو بذارن؟

  پاسخ
 • تولید محتوا پوشاک زنانه یکم سخت شده این روزا برای همین من رفتم سمت تولید محتوا برای پیج لباس کودک چون با اینکه خیلی ها دارن در این زمینه فعالیت میکنن، ولی بازارش خیلی بکر تر از پیج فروش لباس زنانه هستش. برای تولید محتوا در مورد لباس خدمتتون سوال داشتم که از کجا باید شروع کنیم تا حرفه ای دیده بشیم من مدتی در این زمینه فعالیت داشتم ولی نتیجه دلخواه رو نگرفتم و از این شاخه به اون شاخه خیلی رفتم و الان واقعا به مشورت نیاز دارم

  پاسخ
 • نینا صابتی
  اسفند 3, 1400 10:41 ق.ظ

  میشه چند تا پیج فروش لباس در اینستاگرام که معتبر باشن معرفی کنین؟ برای مسئله تحلیل رقبا میپرسم که بدون تا حدی شیوه کارشون چگونه بوده

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند 9, 1400 3:57 ب.ظ

   سلام
   یج فروش لباس در اینستاگرام فراوان است و شما باید با توجه به نوع البسه ای که قصد دارید بفروشید تحلیل رقبا انجام دهید و پیج های رقیب را پیدا و دنبال کنید و از آن ها ایده بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست