همکاری در فروش لباس روشی برای کسب درآمد اینترنتی در خانه است. در این روش فقط کافی است که عکس لباس مورد نظر را در صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و یا وبسایت خود قرار دهید تا مخاطبانتان آن ها را مشاهده کنند و درصورتی که تصویر آن ها را جذب کرد، به سایت فروشگاهی صاحب کالا مراجعه کنند و محصول را خریداری کنند.

همکاری در فروش یکی از اولین قدم ها برای درآمدزایی از طریق اینترنت است. بنابراین در ادامه مطلب قصد داریم در خصوص همکاری در فروش لباس مردانه و همچنین همکاری در فروش پوشاک زنانه صحبت کنیم. مواردی که در ادامه ذکر کرده ایم  برای همکاری در فروش تیشرت، همکاری در فروش لباس مجلسی، همکاری در فروش لباس در اینستاگرام و همکاری در فروش لباس در تلگرام صدق می کند. بریم با هم مزایا همکاری در فروش اینترنتی پوشاک را ببینیم و با بهترین سیستم همکاری در فروش پوشاک آشنا شویم.

این PDF را از دست ندهید.

مروری بر افیلیت مارکتینگ لباس

تعریف افیلیت مارکتینگ لباس

قبل از اینکه وارد مبحث اصلی یعنی مساله همکاری در فروش لباس مردانه شویم، بد نیست مروری به این موضوع داشته باشیم که “همکاری در فروش چیست” و چطور کار می کند؟

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش شیوه ای نو از بازاریابی است که شکل گرفته تا باگ ها و ایرادات بازاریابی سنتی و دعوت رو در روی مشتریان به خرید را رفع کند. مشارکت در فروش، به شیوه امروزی اش اولین بار در کتاب فروشی آمازون پیاده سازی شد و همکاری در فروش آمازون را می توان پیشگام اولیه این مسیر دانست.

شیوه کسب درآمد در سیستم های همکاری در فروش به این صورت است که بیزینس ها از افراد دعوت می کنند تا در فضای اینترنت محصولشان را تبلیغ کنند. در طی این تبلیغات به ازای فروش های موفقی که اتفاق بیفتد؛ فروشنده محصول، به فرد واسط (که در واقع پل بین مشتری و کسب و کار است)، درصدی از سود حاصل را به عنوان کمیسیون پرداخت خواهد کرد.

در میان انواع کالاهایی که در سیستم های افیلیت مارکتینگ به فروش می رسد، «همکاری در فروش لباس مردانه» از محبوبیت بالایی برخوردار است و نمونه های زیادی افیلیت مارکتر موفق را می توانید پیدا کنید که با مشارکت در فروش پوشاک به درآمدهای بالایی رسیده اند.

همکاری در فروش لباس به شما کمک می کند که لباس برای فروش داشته باشید، بدون آن که تامین کننده یا فروشنده این کالا باشید.

چطور؟

شما با عضویت در یک سیستم افیلیت مارکتینگ برای لباس می توانید فروشگاه اینترنتی لباس خودتان را داشته باشید و تبلیغ این کالا را بین مخاطبانتان انجام دهید. مشتریان از طریق فروشنده اصلی کالا، محصول را خریداری می کنند و درصدی از سود حاصل به عنوان کمیسیون به شما پرداخت خواهد شد! به همین سادگی!  

در ادامه این مطلب قصد داریم به این مساله بپردازیم که چرا افیلیت مارکتینگ لباس را برای کسب انتخاب کنید و سیستم مناسب برای عضویت و همکاری در فروش پوشاک زنانه و لباس مردانه در ایران کدام است؟

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد: مزایای همکاری در فروش

چرا همکاری در فروش لباس را انتخاب کنم؟

مزایای همکاری در فروش لباس

برای اینکه کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ را شروع کنید، ابتدا باید مشخص کنید که چه کالایی قرار است بفروشید.

انتخاب کالا، همواره جزو اولین گام ها، در نقشه راه همکاری در فروش برای مبتدیان نیز عنوان می شود و با موفقیت و میزان درآمد شما از همکاری در فروش ارتباط مستقیم دارد.

در این قسمت از مطلب قصد داریم با هم به این مساله بپردازیم که چرا همکاری در فروش پوشاک ارزان مناسب است و مزیت های رقابتی لباس به نسبت دیگر کالاها برای فروش چیست؟

پوشاک کالایی ضروری برای همه است

احتمالا شما نیز از دوران دبستان به خاطر دارید:

نیازهای اساسی انسان: خوراک، پوشاک، مسکن!

پوشاک از جمله ضروری ترین کالاها برای همه افراد جامعه است و خرید و فروش این محصول در بازار کالاهای مصرفی مردم، سهم زیادی را به خودش اختصاص می دهد.

هر چقدر کالایی که برای فروش انتخاب می کنید، ضرورت استفاده بیشتری در بین افراد جامعه داشته باشد، فروش آن راحت تر خواهد بود و سود بیشتری نیز نصیب شما خواهد شد.

تعداد مصرف کنندگان لباس بالاست

مواد غذایی و پوشاک جزو آن دسته کالاهایی هستند که مورد استفاده تمام افراد جامعه از پیر و جوان و کودک و… قرار می گیرند و این مساله باعث می شود که میزان فروش این دست کالاها در بیشترین حالت ممکن باشد.

در سیستم های همکاری در فروش لباس، شما با انبوهی از مشتریان مواجه خواهید بود و بازار بزرگی از مخاطبین در اختیار شماست؛ در نتیجه احتمال فروش های موفق کالا نیز بالاتر می رود. بازاریابی انبوه یا mass marketing یکی از ترفندهای همکاری در فروش است که مشارکت شما در فروش لباس این امتیاز را برایتان فراهم می کند.

فراموش نکنید:

زمانی که بازار خرید و فروش کالایی گسترده و بزرگ باشد، شما با در دست گرفتن حتی گوشه ای کوچک از این بازار می توانید در آمد خوبی داشته باشید و این دلیل محکم و خوبی برای عضویت در سیستم های همکاری در فروش لباس است.

قیمت لباس برای اکثر اقشار جامعه معقول و قابل قبول است

قیمت ارزان کالا، جزو مواردی است که در موفقیت هر چه بیشتر افیلیت مارکترها موثر است.

هر چقدر کالایی که می فروشید قیمت پایین تری داشته باشد؛ نرخ تبدیل آن بالاتر می رود. منظور از نرخ تبدیل، تعداد مخاطبین یا بازدیدکنندگانی است که به خریدار تبدیل می شوند.

هرچقدر قیمت کالایی که برای آن تبلیغ می کنید پایین باشد، امکان خرید برای قشر بیشتری از مردم فراهم می شود و امکان رخ دادن خریدهای موفق نیز بالا می رود.

مشخص است که هر چقدر تعداد خریدهای موفق بیشتر باشد، کمیسیون بیشتری به شما می رسد.

لباس از جمله کالاهای ارزان قیمت به حساب می آید و این مساله باعث شده است که توجه افیلیت مارکترها به کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ جلب شود.

تعداد تامین کنندگان پوشاک زیاد است

همانطور که تعداد خریداران پوشاک بسیار زیاد است، تامین کننده برای این کالا نیز فراوان است.

این مساله برای شما که قصد دارید از همکاری در فروش، درآمد داشته باشید خبر خوبی است! چرا که اگر بستر تبلیغ و مخاطبانتان را به خوبی تشکیل داده باشید، هیچگاه با کمبود کالا مواجه نخواهید بود.

با مشارکت در فروش لباس شما با طیف وسیعی از مشتریان و تعداد زیادی تامین کننده کالا رو به رو خواهید بود و این مساله محدودیت های بسیاری را در مسیر درآمدزایی از بین خواهد برد.

دوره مصرف پوشاک کوتاه است

از جمله استراتژی های کارساز همکاری در فروش که می تواند به شما در رسیدن به درآمدهای بالاتر کمک کند، تبلیغ کالاهایی است که دوره مصرف کوتاه مدتی دارند.

شما به عنوان یک افیلیت مارکتر می توانید به سراغ کالاهایی مانند محصولات تکنولوژی یا دیجیتال بروید و ممکن است سود بیشتری نیز از فروش دریافت کنید.

اما توجه به این نکته ضروری است که این گونه کالاها دوره مصرف طولانی مدتی دارند و مردم در بازه های زمانی بلند مدت اقدام به خرید گوشی موبایل جدید می کنند. در حالی که فاصله بازه های زمانی خرید پوشاک در بین افراد جامعه کوتاه است و این مساله موجب افزایش فروش و در نتیجه افزایش سود شما از همکاری در فروش لباس خواهد شد.

حتما بخوانید: همکاری در فروش لباس زیر زنانه و مردانه و بچه گانه

بهترین بسترها برای مشارکت در فروش لباس مردانه

بهترین بسترها برای همکاری در فروش لباس مردانه و زنانه

خودتان را جای مشتری قرار دهید.

فرض کنید قصد دارید آنلاین لباس بخرید؛ چه پلتفرم هایی را برای خرید مناسب می دانید؟

قطعا کسی که قصد دارد آنلاین لباس بخرد در بستری مثل توئیتر یا لینکدین جستجو نخواهد کرد! در نتیجه لازم است فعالیت خود را به بسترهایی منتقل کنید که حدس می زنید مشتریان بیشتری در آنجا هستند.

در این قسمت به 5 مورد از بهترین کانال ها برای کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ 2021 که برای همکاری در فروش لباس مناسب اند را با هم بررسی می کنیم:

اینستاگرام  

اینستاگرام(instagram)بستری فوق العاده و پرمخاطب برای انواع روش های کسب درآمد از جمله همکاری در فروش لباس است و فروش کالا نیز از جمله مواردی است که در اینستاگرام بازدهی بالایی دارد.

اگر کمی در سرچ باکس اینستاگرام جستجو کنید می توانید حتی به موارد خرید و فروش ویلا یا حتی تراکتور و ماشین های لوکس برسید! بنابراین می توانید مطمئن باشید که بازاریابی حتی برای کالاهایی بسیار گران قیمت تر و با مخاطب کمتر نسبت پوشاک در اینستاگرام شدنی است و نیازی نیست در این پلتفرم نگران کمبود مخاطب و مشتری باشید!

از طرفی تصویر محور بودن این پلتفرم و امکان آپلود عکس و ویدیو به شکل های مختلف مثل استوری، پست، لایو و… این امکان را فراهم می کند که به راحتی از همکاری در فروش اینستاگرام درآمد داشته باشید.

تلگرام  

بعد از فیلتر شدن تلگرام(telegram)، این باور برای بسیاری از افراد به وجود آمد که تعداد مخاطبین این پلتفرم کاهش یافته است و دیگر نمی تواند بستر خوبی برای بازاریابی و یا فروش کالا باشد. امیدوارم شما جزو این دسته از افراد نباشید!

چرا که تلگرام حتی بعد از فیلتر شدن نیز مخاطبان خودش را دارد و به هیچ عنوان نمی توان مزایای آن را نادیده گرفت. علاوه بر این همکاری در فروش تلگرام نسبت به اینستاگرام این حسن را دارد که درگیر الگوریتم های مختلف، تعامل مخاطبان، دیده شدن در اکسپلور و… نخواهید بود؛ چرا که اعضای گروه یا کانال تلگرامی بدون پیش شرط محتواهای شما را مشاهده می کنند.

روبیکا

در سوپر اپلیکیشن روبیکا قسمت های مختلفی مثل پیام رسان یا صفحات روبینو وجود دارد که امکان بارگذاری تصویر و ویدیو را برای مخاطبان فراهم می کند. با فعالیت در این قسمت ها شما می توانید مخاطبان خود را جمع آوری کرده و با تبلیغ و فروش کالاهای مختلف مثل لباس درآمد داشته باشید.

وبلاگ ها و مجلات مد و فشن

وبلاگ های مرتبط با مد و فشن از جمله بسترهایی هستند که می توانید مطمئن باشید مشتریان لباس در آن جا رفت و آمد دارند.

اگر شما صاحب وبلاگ یا سایتی مرتبط با مد، فشن، پوشاک، استایل و… هستید با به کار بردن ترفندهای سئو همکاری در فروش می توانید به ترافیک خوبی برسید و از مخاطبینی که دارید درآمد حاصل از «همکاری در فروش پوشاک زنانه» یا مردانه داشته باشید.

سایت های همکاری در فروش خارجی

علاوه بر تمام بسترها و کانال هایی که تا به اینجا با هم بررسی کردیم، عضویت در سایت های همکاری در فروش خارجی نیز می تواند به شما در داشتن درآمد از همکاری در فروش لباس کمک کند.

البته این مساله را در نظر داشته باشید که انتقال وجه از کشورهای مختلف به داخل ایران ممکن است با مشکلاتی همراه باشد که قبل از اقدام به عضویت در این سیستم ها باید آن ها را بررسی کنید.

معرفی یک سیستم همکاری در فروش یرانی

حال که با زیر و بم همکاری در فروش لباس و مزایای آن آشنا شده اید، احتمالا به دنبال عضویت در یک سیستم افیلیت مارکتینگ خواهید بود و این پرسش برایتان به وجود آمده است که: از کجا شروع کنم؟

سیستم کسب درآمد دایان یا دایان افیلیت از جمله با سابقه ترین پلتفرم های همکاری در فروش در ایران است و در حال حاضر نیز بیش از 1000 نفر مشغول بازاریابی در این سیستم هستند.

در دایان افیلیت تمرکز بر روی فروش کالاهای دسته پوشاک قرار گرفته که شامل انواع لباس زنانه، لباس مردانه، پوشاک بچگانه و انواع کیف و کفش چرمی می شود.

بعد از عضویت در دایان افیلیت شما می توانید فروشگاه آنلاین خودتان را داشته باشید و تمام موارد مورد نیاز مثل تصاویر محصولات، تبلیغ نویسی برای محصولات، بنرها، ویدیوهای معرفی محصول و… را از این سیستم دریافت کرده و در بسترهای تحت اختیارتان قرار دهید.

به افیلیت مارکترهای فعال در دایان افیلیت حتی جوایز و طرح های ویژه ای نیز تعلق می گیرد که به افزایش درآمد بیشتر آن ها منجر خواهد شد. همکاران سیستم همکاری در فروش دایان نشان دادند که کسب درآمد میلیونی از مشارکت در فروش کار نشدنی و غیرممکنی نیست و شما نیز با عضویت در این سیستم می توانید به درآمد خوبی برسید.

ثبت نام رایگان در سیستم همکاری در فروش دایان

جمع بندی نکات

«همکاری در فروش لباس» به 5 دلیل مطرح شده در متن از جمله سودآورترین روش های افیلیت مارکتینگ است و این مساله به سبک زندگی افراد در سال های اخیر و قیمت ارزان پوشاک بر می گردد و روز به روز نیز به تعداد خریداران آنلاین لباس اضافه می شود. شما نیز می توانید با عضویت در یک سیستم افیلیت مارکتینگ، مثل دایان افیلیت و بالابردن دانشتان در حوزه افیلیت ماکتینگ مثل آشنایی با ابزارهای افیلیت مارکتینگ، روش های افزایش فروش، انواع متدهای پرداخت در سیستم های همکاری در فروش، آشنایی با انواع همکاری در فروش و… سطح درآمدتان از این شغل را به مقدار دلخواه برسانید.

مقالات مرتبط:
همکاری در فروش لباس زنانه
همکاری در فروش لباس و پوشاک کودک و بچه گانه
سیستم همکاری در فروش عطر و ادکلن
همکاری در فروش لباس ورزشی مردانه و زنانه

5/5 - (2 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مسعود اجرمی
  شهریور 9, 1400 3:19 ب.ظ

  برای شروع به کار در این زمینه چه نوع صفحه اینستاگرامی مناسبه؟ تو مت اشاره کردید که محصولی پرفروشه اما تو هر پیجی می شه اقدام به فروش لباس کرد؟

  پاسخ
 • خیلی مطلب عالی و مفیدی بود. ممنونم دایان عزیز

  پاسخ
 • ناصر محمدی
  آبان 29, 1400 9:58 ق.ظ

  ممنون از مطلب جامع و کاربردی تون. مدت هاست در مورد سیستم های همکاری در فروش مطالعه می کنم و در این بین، مطلب شما برام بسیار جذاب اومد. به نظرم سیستم های همکاری در فروش از هر مدلی که باشه برای افرادی که می خوان درآمدی جانبی در کنار درآمد اصلی شون داشته باشند مفید می تونه باشه. من خودم به عنوان یک کارمند، علاقمند هستم که برای داشتن یک درآمد دوم از سیستم های همکاری در فروش استفاده کنم. احتمال خیلی زیاد از فروش پوشاک و لباس شروع خواهم کرد.

  پاسخ
 • عباس الله یار
  آبان 29, 1400 10:00 ق.ظ

  ضمن تشکر بابت مقاله مفید شما، ای کاش میزان کمیسیون های دریافتی از طریق این سیستم هم بهمون می گفتید. همونطور که می دونید سیستم های همکاری در فروش زیادی در ایران وجود داره و درصد کمیسیون هرکدوم هم متفاوت هست. به شخصه نمی دونم که از کجا باید شروع کنم و کدوم سیستم مناسب من هست. ممنون می شم اگه در این مورد بهم راهنمایی های لازم رو بدید.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آذر 1, 1400 11:59 ق.ظ

   هر سیستمی پورسانت و سیستم کاری مخصوص به خودش رو داره و واقعا نمیشد میزان پورسانت هر کدوم از سیستم هارو نوشت ولی بازم سعی میکنیم تو آپدیت بعدی تا جای ممکن اینو بیاریم

   پاسخ
 • معمولا پورسانت همکاری در فروش لباس چقدره؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آذر 4, 1400 11:48 ق.ظ

   کاملا متغیر هستش و عدد ثابتی نداره بعد از ثبت نام میتونید اینو متوجه بشید که به ازای هر محصول چه پورسانتی به شما تعلق میگیره

   پاسخ
 • ملیحه نورمحمدی
  آذر 3, 1400 0:27 ق.ظ

  مطلبی خوبی بود، ولی همچین کار اسونی هم نیست و باید با ترفندهاش اشنا بود. اینکه چطوری محصول رو معرفی کنی یا اصلا کجا بفرستی که مخاطب جذبش بشه. به نظرم یکی از مهم ترین عوامل سیستمه که جنس با کیفیت دست مردم بده و خدماتشم خوب باشه تا ابروی ادم نره بیشه آدما! لباس حوزه عمومی و همه پسندیه و می تونه شروع خوبی باشه????????

  پاسخ
 • همکار فروش
  آذر 17, 1400 6:35 ق.ظ

  امکان ارسال پستی به کشور مکزیک وحود دارد؟اگر امکانش هست هزینه پستی چکونه محاسبه مبشه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست