آنفالویاب اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ آنفالویاب فارسی اینستاگرام همانطور که از نامش پیداست میزان unfollow های اینستاگرام مار را رصد می کند تا بفهمیم چرا کاربران از پیج ما رفته اند. همزمان قابلیت های دیگری نیز دارد. در این مقاله قصد داریم با بررسی ویژگی و کاربرد آنفالویاب‌ ها، بهترین آنفالویاب متناسب با نیاز شما را معرفی کنیم. هر کدام از این برنامه ها، در گوشی‌ های مختلف تست شده تا از کارکرد درست آن مطمئن شویم.

چرا نیاز به آنفالویاب اینستاگرام داریم؟

کاربرد آنفالویاب اینستاگرام

همه ما روزی به آنفالویاب اینستاگرام نیاز پیدا خواهیم کرد. بیشتر ما از بسیاری برنامه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و موارد دیگر استفاده می‌ کنیم.

اینستاگرام به دلیل جذابیت زیادش برای ما ایرانی‌ ها و کاربرد راحت آن حتی برای سنین مختلف یکی از پر کاربردترین پلتفرم‌ هاست.

این پلتفرم با استفاده از ۲ عامل اسکرول بی‌ نهایت و نوتیفیکیشن توانسته است کاربران را هنگام استفاده درگیر خود نگه دارد.

با توجه به قوانین اینستاگرام 2021، کاربران اینستاگرام به این نتیجه رسیدند که چه به لحاظ روانی (کسانی به دنبال شهرت و محبوبیت از طریق اینستاگرام هستند) و چه به لحاظ تجاری (اینفلوئنسر ها، اکانت‌ های مربوط به بیزنس‌ ها) نیاز به تعامل با سایر کاربران دارند تا همچنان در explore (سرچ اینستاگرام) و Home (تب خانه)، جزو رتبه‌ های بالاتر باشند و به اهداف خود برسند.

برای بسیاری از ما پیش آمده است که میزان تعامل با کاربر (لایک، کامنت، سیو و… ) به طور ناگهانی به شدت کاهش می‌ یابد. این اتفاق می‌ تواند به دلیل آنفالوکردن ما توسط برخی کاربران و وجود فالوورهای روح باشد.

فالورهای روح به آن دسته کاربران گفته می شود که بدون هیچ عکس‌ العملی پست و استوری ما را رد می‌کنند.

برای اینکه این اتفاق‌ ها از دید اینستاگرام به ضرر ما تمام نشود می‌ توانیم این فالوورها را با برخی برنامه‌ های شگفت انگیز اینستاگرام ردیابی و حذف کنیم.

در مطلب پیش رو چند تا از بهترین های آنفالویاب‌ اینستاگرام برای گوشی‌ های اندروید، آیفون و همچنین بهترین آنفالویاب‌ های فارسی اینستاگرام را معرفی می‌کنیم.

بهترین آنفالویاب اینستاگرام در اندروید

آنفالویاب اینستاگرام اندروید

در مطلب حاضر سعی کردیم ۳ آنفالویاب‌ اندرویدی رایگان و محبوب گوگل‌ پلی را معرفی کنیم. این برنامه‌ ها را با توجه به میزان نصب، امتیاز و میزان مشارکت کاربران در امتیازدهی، نظرات کاربران و همچنین تجربه‌ شخصی ارزیابی کردیم. هیچ کدام از برنامه‌ های معرفی شده در مطلب پیش رو باعث افزایش فالوور اینستاگرام نمی‌ شوند.

Followers & Unfollowers

این آنفالویاب اینستاگرام، به شما امکان می‌ دهد اطلاعاتی را در نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

به راحتی می‌ توانید 50 نفری را که شما را دنبال نمی‌ کنند دنبال کنید.

حتی می‌ توانید افراد سفید (ستاره دار) را لیست کنید تا دنبال کردن آن ها لغو نشود.

همچنین برای شما افرادی که دنبال کننده متقابل هستند، افرادی که آنها را دنبال نمی‌ کنید و حتی فالوورهای اخیر پروفایل اینستاگرام را نشان می‌دهد.

با ورود چند حساب می‌ توانید به راحتی بین حساب های مختلف اینستاگرام جابجا شوید و اطلاعات مربوط به این اکانت‌ ها را بررسی کنید.

توسعه دهندگان این برنامه مرتباً کامنت‌های کاربرانی که در گوگل‌ پلی ناراضی هستند را مطالعه می‌ کنند و پس از رفع مشکل کامنتی مبنی بر رفع اشکال برای کاربر قرار می‌دهند.

سیستم درآمد زایی این آنفالویاب اینستاگرام شامل تبلیغات درون برنامه‌ ای می‌شود که بعد از آخرین آپدیت قرار داده شده است.

این امر سبب نارضایتی برخی کاربران شده است. در کل با راضی بودن کاربران این برنامه در گوگل‌ پلی و نصب بیش از ۱۰ میلیون به جرأت می‌ توان Followers & Unfollowers را کاندیدای بهترین آنفالویاب جهان دانست.

Unfollow Users

این برنامه مورد تأیید اینستاگرام یا وابسته به آن نیست اما با استفاده از این ابزار مدیریت ساده اینستاگرام می‌ توانیم کاربرانی که فالو بک ندادند، کاربرانی که فالوور ما نیستند و همچنین یک یا چند کاربر که ما را آنفالو کردند را به صورت همزمان ردیابی کنیم.

این برنامه نیز با وجود اینکه رایگان است ولی تبلیغات درون برنامه‌ ای دارد که کمی باعث ناراحتی کاربران شده است.

در آپدیت‌ های جدید این برنامه در برخی گوشی‌ ها، کاربران پس از چند روز کار کردن از این برنامه بیرون انداخته می‌ شوند. برای حل این مشکل توسعه‌ دهندگان در بخش توضیحات بیشتر (Read more) راهنمایی برای رفع مشکل ورود به سیستم قرار دادند. طبق این راهنما با ورود به اینستاگرام، لایک کردن یک عکس و سپس با ورود دوباره به برنامه آنفالویاب Unfollow Users مشکل برطرف می‌ شود.

باید به این نکته توجه داشت که مرتبط با سن کاربر، محدودیت ۲۰۰-۶۰ آنفالو وجود دارد و در صورتی که بیش از این تعداد آنفالو کنیم کاربرانی که آنفالو شدند همچنان به صورت فالویینگ (Following) باقی می‌ مانند.

با توجه به اینکه این برنامه وابسته به اینستاگرام نیست ممکن است پیغامی حاوی «گزارش فعالیت‌ های مشکوک» برای شما ارسال شود و شما فکر کنید امکان دارد حساب شما هک شود. در این‌ خصوص باید گفت جای نگرانی نیست، چون حتی در مورد آنفالویاب‌ های پولی هم که وابسته به اینستاگرام نیستند و امنیت هم دارند نیز این پیغام ارسال می‌ شود.

Followers – Unfollowers

از قدیمی‌ ترین آنفالویاب‌ های اینستاگرام، Followers – Unfollowers است که بیشترین مشارکت رأی‌ گیری را از دید کاربران گوگل‌ پلی دارد.

با استفاده از این برنامه تشخیص فالوور فیک، کسانی که فالو بک ندادند و فالوورهایی که حتی لایک و کامنت نمی‌ گذارند، برایمان آسان می‌ شود. با کمک این ابزار می توان به هدف افزایش ریچ اینستاگرام نزدیک شد.

برای استفاده از این برنامه هزینه‌ ای پرداخت نمی‌ کنیم، البته به دلیل تبلیغات زمان‌بند‌ی‌ شده ای که در برنامه قرار داده شده کمی محبوبیت خود را از دست داده است.

این تبلیغات باعث شده بخشی از صفحه گوشی سیاه دیده شود و با کلیک روی گزینه رد کردن تبلیغ، برعکس تبلیغات زیادی نمایش داده می‌ شود و برخی کاربران که این اتفاق برایشان پیش آمده به‌ شدت ناراضی بودند.

به طور کلی این برنامه با بیش از ۱۰ میلیون نصب فعال در بسیاری از گوشی‌ های اندرویدی به خوبی کار می‌کند و کار کردن با آن ساده است.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون

بهترین آنفالویاب اینستاگرام آیفون

در مطلب زیر ۳ آنفالویاب اینستا، که از نظر امتیاز و میزان مشارکت کاربران در امتیازدهی و هم‌چنین تجربه شخصی رتبه بالایی داشتند، معرفی می‌ کنیم.

این برنامه‌ ها همگی دارای اشتراک ماهانه، ۶ ماهه و سالانه هستند و برای به کارگیری آن‌ ها باید از شارژ حساب اپ استورمان استفاده کنیم.

به‌ طور‌ کلی اطلاعاتی که آنفالویاب‌ های آیفون به ما می‌ دهند به مراتب جزئی‌ تر و دقیق‌تر از آنفالویاب‌ های اندرویدی است.

nFollowers

ردیابی فالوورهای جدید، کسانی‌که آنفالو کردند، کسانی‌که فالو بک نکردند یا کسانی که ما به آن‌ ها فالوبک ندادیم تنها ویژگی‌ های اولیه این برنامه آنفالویاب اینستا هستند.

با نصب این برنامه حتی کاربرانی که آن‌ ها را لایک کردیم ولی فالو نکردیم، همچنین کاربرانی که پست‌ های ما را لایک کردند ولی فالویینگ ما نیستند، نمایش داده می‌ شوند.

با این اپ می‌توانیم فالوورها و غیر فالوورهایی که کمترین و بیشترین لایک و کامنت را برای پست‌ های ما گذاشتند، شناسایی کنیم.

با استفاده از این اطلاعات به راحتی می‌ توانیم بهترین فالوورها و غیر فالوورهایی که لازم است با آن‌ ها تعامل داشته باشیم را شناسایی کنیم. امتیاز این برنامه در اپ‌استور ۴.۴ با رأی ۳۱ هزار کاربر است.

Followers Track for Instagram

بهترین موقع برای گذاشتن پست و استوری چه زمانی است؟ کدام پست بیشترین لایک و کامنت رو گرفته است؟ با نصب آنفالویاب اینستاگرام Followers Track for Instagram می‌ توانیم پاسخ سوالات خود را بگیریم. البته این برنامه اطلاعات مرتبط با فالوورهای غیرفعال، کسانی که فالو بک ندادند و فالوورهای جدید و از دست رفته را نیز به ما می‌ دهد.

این اپ امتیاز ۴.4 را از 40 هزار کاربر به دست آورده است و با داده‌ های خوب و جذابی که در اختیارمان قرار می‌ دهد دستیابی به ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام کار ساده‌ ای خواهد بود.

Report for Followers

این اپ با کمک هوش مصنوعی به ما در درک بهتر فالوورهای فعلی و فالوورهای بالقوه کمک زیادی می‌ کند. حتی کسانی‌ را که ممکن است به محتوای پیج ما علاقه‌مند باشد را پیدا می‌ کند.

بررسی میزان اهمیت تگ‌ های پست‌ های ما یک ویژگی فوق‌ العاده و متمایز کننده این برنامه از سایر آنفالویاب‌ ها است که باعث شده برنامه Report for Followers پر طرفدارترین آنفالویاب اینستاگرام برای گوشی‌ های آیفون باشد.

معرفی بهترین آنفالویاب اینستاگرام فارسی

برای بسیاری از کاربران اینستاگرام خصوصاً آن‌ هایی که گوشی‌ های با زبان فارسی استفاده می‌ کنند استفاده از آنفالویاب‌ های غیرفارسی سخت است. به همین دلیل در قسمت پیش رو سعی کردیم بهترین آنفالویاب‌ فارسی برای اینستاگرام را بررسی و معرفی کنیم.

آنفالویاب اینستاگرام فارسی

در نظر بگیرید برخی فالوورهای شما، پست و استوری‌ هایتان را تا حالا لایک نکرده‌ اند، کامنتی هم نگذاشته‌ اند، یا کسانی که به شما فالو بک ندادند. شاید برخی پیج‌ های تجاری با این وضعیت روبرو شده باشند و این یک معظل برای کسب و کار آن‌ ها در اینستاگرام محسوب می‌ شود.

با آنفالویاب اینستاگرام می‌ توانیم در هر ساعت ۱۰۰ پیج را به صورت رایگان آنفالو کنیم و حتی با پرداخت درون برنامه‌ ای این تعداد نامحدود خواهد بود. با این ویژگی در کمترین زمان ممکن می‌ توانیم بیزنس خود را نجات دهیم.

این برنامه ضمن پشتیبانی از چند حساب، اطلاعات دیگری هم مثل آمار تغییرات فالوور و فالوورهای فعال به ما می‌ دهد.

ضمن اینکه استفاده از این برنامه بسیار کاربر پسند است و نمودارهای جذاب، جداگانه و Responsive محبوبیت این آنفالویاب را افزایش داده است.

این اپ با حجم بسیار کم ۴ مگابایت، بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال و امتیاز ۴.۵ از ۱۴۱ هزار رأی‌ دهنده بهترین آنفالویاب اینستاگرام فارسی محسوب می‌ شود.

این همه گفتیم که چی بشه؟

بررسی آنفالویاب‌ های اندروید، آیفون و همچنین «آنفالویاب فارسی اینستاگرام» دید وسیع‌ تری نسبت به کارایی آنفالویاب‌ ها به ما می‌ دهد. در هر صورت در این مطلب ما تمام سعی خود را انجام دادیم تا بهترین و محبوب‌ ترین آنفالویاب‌ های جهان را بررسی و نقد کنیم تا با در نظرگرفتن نقاط قوت و ضعف هر کدام از این آنفالویاب‌ ها و با توجه به نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

«آنفالویاب اینستاگرام» برای بیزنس‌ هایی که یکی از راه‌ های اصلی فروش، بازاریابی در فضای اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ است بیش از هر کسی موردنیاز است. چرا که الگوریتم اینستاگرام تمرکز بسیار زیادی روی این بخش و تعامل کاربران با صفحات مختلف دارد. هرچند افراد زیادی هستند که از آنفالویاب‌ ها استفاده‌ های شخصی و متعددی دارند. شاید یکی از دلایل این باشد که افراد دوست دارند در فضای مجازی افراد واقعی را دنبال کنند.

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست