آیا به دنبال بهترین آنفالویاب قوی و هوشمند اینستاگرام هستید؟ یک برنامه آنفالویاب هوشمند اینستاگرام می تواند به شما بسیار کمک کند. اگر دوست دارید بدانید چه افراد و اکانت هایی در طولروز شما را آنفالو می کنند، با دانلود آنفالویاب اینستاگرام می توانید به راحتی به این موضوع پی ببرید.

بهترین آنفالویاب 2022 چیست؟ این سوالی  است کهه حتما ذهن شما را هم درگیر کرده است. اولین با رنیاز به آنفالویاب را احتمالا زمانی حس کردید که متوجه شدید  تعداد فالوور های پیج شما کم شده بدون آنکه بدانید آن افراد چه کسانی هستند. مسائلی از این قبیل ایده ساخت آنفالویاب اینستاگرام را در ذهن افراد ایجاد کرد و اینگونه شد که انواعی از بهترین آنفالویاب های اینستاگرام اینستاگرام بوجود آمدند که با کمک آن ها میشد افرادی که پیج ما را آنفالو کرده اند شناخت.

در این مقاله می خواهیم بهترین آنفالویاب قوی و هوشمند اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. همچنین بهترین آنفالویاب اینستاگرام فارسی را معرفی می کنیم و در انتها خواهید دید که آنفالویاب مورد تایید اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد.

آنفالویاب اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ آنفالویاب فارسی اینستاگرام، همانطور که از نامش پیداست میزان unfollow های اینستاگرام مار را رصد می کند تا بفهمیم چرا کاربران از پیج ما رفته اند. همزمان قابلیت های دیگری نیز دارد. در این مقاله قصد داریم با بررسی ویژگی و کاربرد آنفالویاب‌ ها، بهترین آنفالویاب متناسب با نیاز شما را معرفی کنیم. هر کدام از این برنامه ها، در گوشی‌ های مختلف تست شده تا از کارکرد درست آن مطمئن شویم. در ادامه بهترین آنفالویاب فارسی و بهترین انفالویاب اینستاگرام نامحدود را در این مقاله از سایت همکاری در فروش دایان افیلیت به شما معرفی می کنیم.

اگر تمایل دارید می توانید PDF این محتوا را از این قسمت دانلود کنید.

چرا نیاز به آنفالویاب اینستاگرام داریم؟

کاربرد آنفالویاب اینستاگرام

همه ما روزی به آنفالویاب اینستاگرام نیاز پیدا خواهیم کرد البته این آنفالویاب باید آنفالویاب مورد تایید اینستاگرام باشد. بیشتر ما از بسیاری برنامه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و موارد دیگر استفاده می‌ کنیم.

اینستاگرام به دلیل جذابیت زیادش برای ما ایرانی‌ ها و کاربرد راحت آن حتی برای سنین مختلف یکی از پر کاربردترین پلتفرم‌ هاست.

این پلتفرم با استفاده از ۲ عامل اسکرول بی‌ نهایت و نوتیفیکیشن توانسته است کاربران را هنگام استفاده درگیر خود نگه دارد.

با توجه به قوانین اینستاگرام 2022، کاربران اینستاگرام به این نتیجه رسیدند که چه به لحاظ روانی (کسانی به دنبال شهرت و محبوبیت از طریق اینستاگرام هستند) و چه به لحاظ تجاری (اینفلوئنسر ها، اکانت‌ های مربوط به بیزنس‌ ها) نیاز به تعامل با سایر کاربران دارند تا همچنان در explore (سرچ اینستاگرام) و Home (تب خانه)، جزو رتبه‌ های بالاتر باشند و به اهداف خود برسند.

برای بسیاری از ما پیش آمده است که میزان تعامل با کاربر (لایک، کامنت، سیو و… ) به طور ناگهانی به شدت کاهش می‌ یابد. این اتفاق می‌ تواند به دلیل آنفالوکردن ما توسط برخی کاربران و وجود فالوورهای روح باشد.

فالورهای روح به آن دسته کاربران گفته می شود که بدون هیچ عکس‌ العملی پست و استوری ما را رد می‌کنند.

برای اینکه این اتفاق‌ ها از دید اینستاگرام به ضرر ما تمام نشود می‌ توانیم این فالوورها را با برخی برنامه‌ های شگفت انگیز اینستاگرام ردیابی و حذف کنیم.

در مطلب پیش رو چند تا از بهترین های آنفالویاب‌ اینستاگرام برای گوشی‌ های اندروید، آیفون و همچنین بهترین آنفالویاب‌ های فارسی اینستاگرام را معرفی می‌کنیم. در انتها میبینم که بهترین آنفالویاب 2022 کدام است.

اصطلاحات نرم افزارهای آنفالویاب که به کارتان می آید

احتمالا بعد از مراجعه به آنفالویاب های موجود در فضای وب با یک سری اصطلاحات مواجه می شوید که اگر در ابتدای راه باشید کمی برایتان گیج کننده می شود. در این مقاله تصمیم گرفتیم ابتدا این اصطلاحات را برایتان شفاف سازی کنیم. اگر خودتان از قبل آنها را می دانستید، بگذارید به حسابِ تازه کاریِ ما.

فالوور ها (Follower)

با این اصطلاح تقریبا همه آشنا هستند. فالوور یعنی دنبال کننده و در اینستاگرام به کسی می گویند که پیج شما را فالو کرده و پست ها و استوری هایتان را دنبال می کند.

فالوبک ها (Followback)

فالوبک ها به آن دسته از فالورها می گویند که شما نیز آن ها را فالو کرده اید. یعنی ابتدا یک نفر پیجی را فالو می کند و در مقابل آن پیج هم فالو بک می دهد.

فالووینگ ها (Following)

فالووینگ ها آن هایی هستند که شما آن ها را دنبال کرده اید. در پیج های حرفه ای معمولا تعداد فالوووینگ ها خیلی کم است.

فالوبک نکرده ها (Im not following back)

این اتفاق خیلی ناگوار است. حتما شما هم تجربه اش را داشته اید که فرد یا پیجی را فالو کرده اید ولی آن پیج به شما فالو بک نداده است.

یوزرهای غیر فعال (Profile stalker)

کاربران غیر فعال آن هایی هستند که دنبال کننده دارند ولی هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند؛ نه پستی منتشر می کنند و نه استوری می گذارند.

فالورهای روح (Ghost followers)

یک عده از اینستاگرامی ها شما را فالو کرده اند ولی مثل روح می مانند چون نه لایک می کنند نه کامنت می گذارند.

بازدیدها از پروفایل (Profile stalker)

افرادی که حداقل یک بار از پیج شما بازدید کرده اند، در این لیست جای می گیرند.

بهترین نرم افزار آنفالویاب اینستاگرام در اندروید

آنفالویاب اینستاگرام اندروید

در مطلب حاضر سعی کردیم ۳ آنفالویاب‌ اندرویدی رایگان و محبوب گوگل‌ پلی را معرفی کنیم که از جمله بهترین آنفالویاب 2022 هستند. این برنامه‌ ها را با توجه به میزان نصب، امتیاز و میزان مشارکت کاربران در امتیازدهی، نظرات کاربران و همچنین تجربه‌ شخصی ارزیابی کردیم. هیچ کدام از برنامه‌ های معرفی شده در مطلب پیش رو باعث افزایش فالوور اینستاگرام نمی‌ شوند.

بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای اندرویدFollowers – Unfollowers  Unfollow Users  Followers & Unfollow  +Reports  
بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای آیفونFollowmeter  Report for Follower  Followers Track for Instagram  nFollower  

Followers & Unfollowers

این آنفالویاب اینستاگرام، به شما امکان می‌ دهد اطلاعاتی را در نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

به راحتی می‌ توانید 50 نفری را که شما را دنبال نمی‌ کنند دنبال کنید.

حتی می‌ توانید افراد سفید (ستاره دار) را لیست کنید تا دنبال کردن آن ها لغو نشود.

همچنین برای شما افرادی که دنبال کننده متقابل هستند، افرادی که آنها را دنبال نمی‌ کنید و حتی فالوورهای اخیر پروفایل اینستاگرام را نشان می‌دهد.

با ورود چند حساب می‌ توانید به راحتی بین حساب های مختلف اینستاگرام جابجا شوید و اطلاعات مربوط به این اکانت‌ ها را بررسی کنید.

توسعه دهندگان این برنامه مرتباً کامنت‌های کاربرانی که در گوگل‌ پلی ناراضی هستند را مطالعه می‌ کنند و پس از رفع مشکل کامنتی مبنی بر رفع اشکال برای کاربر قرار می‌دهند.

سیستم درآمد زایی این آنفالویاب اینستاگرام شامل تبلیغات درون برنامه‌ ای می‌شود که بعد از آخرین آپدیت قرار داده شده است.

این امر سبب نارضایتی برخی کاربران شده است. در کل با راضی بودن کاربران این برنامه در گوگل‌ پلی و نصب بیش از ۱۰ میلیون به جرأت می‌ توان Followers & Unfollowers را کاندیدای بهترین آنفالویاب جهان دانست.

Unfollow Users

این برنامه مورد تأیید اینستاگرام یا وابسته به آن نیست اما با استفاده از این ابزار مدیریت ساده اینستاگرام می‌ توانیم کاربرانی که فالو بک ندادند، کاربرانی که فالوور ما نیستند و همچنین یک یا چند کاربر که ما را آنفالو کردند را به صورت همزمان ردیابی کنیم.

این برنامه نیز با وجود اینکه رایگان است ولی تبلیغات درون برنامه‌ ای دارد که کمی باعث ناراحتی کاربران شده است.

در آپدیت‌ های جدید این برنامه در برخی گوشی‌ ها، کاربران پس از چند روز کار کردن از این برنامه بیرون انداخته می‌ شوند. برای حل این مشکل توسعه‌ دهندگان در بخش توضیحات بیشتر (Read more) راهنمایی برای رفع مشکل ورود به سیستم قرار دادند. طبق این راهنما با ورود به اینستاگرام، لایک کردن یک عکس و سپس با ورود دوباره به برنامه آنفالویاب Unfollow Users مشکل برطرف می‌ شود.

باید به این نکته توجه داشت که مرتبط با سن کاربر، محدودیت ۲۰۰-۶۰ آنفالو وجود دارد و در صورتی که بیش از این تعداد آنفالو کنیم کاربرانی که آنفالو شدند همچنان به صورت فالویینگ (Following) باقی می‌ مانند.

با توجه به اینکه این برنامه وابسته به اینستاگرام نیست ممکن است پیغامی حاوی «گزارش فعالیت‌ های مشکوک» برای شما ارسال شود و شما فکر کنید امکان دارد حساب شما هک شود. در این‌ خصوص باید گفت جای نگرانی نیست، چون حتی در مورد آنفالویاب‌ های پولی هم که وابسته به اینستاگرام نیستند و امنیت هم دارند نیز این پیغام ارسال می‌ شود.

Followers – Unfollowers

از قدیمی‌ ترین آنفالویاب‌ های اینستاگرام، Followers – Unfollowers است که بیشترین مشارکت رأی‌ گیری را از دید کاربران گوگل‌ پلی دارد.

با استفاده از این برنامه تشخیص فالوور فیک، کسانی که فالو بک ندادند و فالوورهایی که حتی لایک و کامنت نمی‌ گذارند، برایمان آسان می‌ شود. با کمک این ابزار می توان به هدف افزایش ریچ اینستاگرام نزدیک شد.

برای استفاده از این برنامه هزینه‌ ای پرداخت نمی‌ کنیم، البته به دلیل تبلیغات زمان‌بند‌ی‌ شده ای که در برنامه قرار داده شده کمی محبوبیت خود را از دست داده است.

این تبلیغات باعث شده بخشی از صفحه گوشی سیاه دیده شود و با کلیک روی گزینه رد کردن تبلیغ، برعکس تبلیغات زیادی نمایش داده می‌ شود و برخی کاربران که این اتفاق برایشان پیش آمده به‌ شدت ناراضی بودند.

به طور کلی این برنامه با بیش از ۱۰ میلیون نصب فعال در بسیاری از گوشی‌ های اندرویدی به خوبی کار می‌کند و کار کردن با آن ساده است.

+Reports

این برنامه اندرویدی 20 مگ حجم دارد و امتیاز متوسطی در بین آنفالویاب ها دارد. از مزایای برنامه این است که با فعال کردن اعلان همه چیز را در همان لحظه به شما خبر می دهد. برای مثال اگر فردی شما را آنفالو کند بلافاصله برایتان نوتیفیکیشن می فرستد تا وارد اکانت آن فرد شده و علت را بررسی کنید.

این اپلیکیشن از نظر امنیت توجه کاربران را جلب کرده و به صورت خصوصی روی گوشی های اندرویدی نصب می شود. تنها بعد از نصب برنامه می تواند آنفالوورهای شما را رصد کند. پلاس ریپورت می تواند حساب اینستاگرامی شما را تجزیه و تحلیل کند؛ فالوورهای جدید را نمایش دهد؛ آنفالوها، فالو بک داده ها و غیره را مشخص کند. از سوی دیگر می تواند در ارسال پست های زمان بندی شده نیز کمک دستتان باشد. از جذابیت های برنامه این است که نشان می دهد کدام دوستتان بیشترین لایک را برایتان می فرستد.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون

بهترین آنفالویاب اینستاگرام آیفون

در مطلب زیر ۳ آنفالویاب اینستا، که از نظر امتیاز و میزان مشارکت کاربران در امتیازدهی و هم‌چنین تجربه شخصی رتبه بالایی داشتند، معرفی می‌ کنیم.

این برنامه‌ ها همگی دارای اشتراک ماهانه، ۶ ماهه و سالانه هستند و برای به کارگیری آن‌ ها باید از شارژ حساب اپ استورمان استفاده کنیم.

به‌ طور‌ کلی اطلاعاتی که آنفالویاب‌ های آیفون به ما می‌ دهند به مراتب جزئی‌ تر و دقیق‌تر از آنفالویاب‌ های اندرویدی است.

nFollowers

ردیابی فالوورهای جدید، کسانی‌که آنفالو کردند، کسانی‌که فالو بک نکردند یا کسانی که ما به آن‌ ها فالوبک ندادیم تنها ویژگی‌ های اولیه این برنامه آنفالویاب اینستا هستند.

با نصب این برنامه حتی کاربرانی که آن‌ ها را لایک کردیم ولی فالو نکردیم، همچنین کاربرانی که پست‌ های ما را لایک کردند ولی فالویینگ ما نیستند، نمایش داده می‌ شوند.

با این اپ می‌توانیم فالوورها و غیر فالوورهایی که کمترین و بیشترین لایک و کامنت را برای پست‌ های ما گذاشتند، شناسایی کنیم.

با استفاده از این اطلاعات به راحتی می‌ توانیم بهترین فالوورها و غیر فالوورهایی که لازم است با آن‌ ها تعامل داشته باشیم را شناسایی کنیم. امتیاز این برنامه در اپ‌استور ۴.۴ با رأی ۳۱ هزار کاربر است.

Followers Track for Instagram

بهترین موقع برای گذاشتن پست و استوری چه زمانی است؟ کدام پست بیشترین لایک و کامنت رو گرفته است؟ با نصب آنفالویاب اینستاگرام Followers Track for Instagram می‌ توانیم پاسخ سوالات خود را بگیریم. البته این برنامه اطلاعات مرتبط با فالوورهای غیرفعال، کسانی که فالو بک ندادند و فالوورهای جدید و از دست رفته را نیز به ما می‌ دهد.

این اپ امتیاز ۴.4 را از 40 هزار کاربر به دست آورده است و با داده‌ های خوب و جذابی که در اختیارمان قرار می‌ دهد دستیابی به ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام کار ساده‌ ای خواهد بود.

Report for Followers

این اپ با کمک هوش مصنوعی به ما در درک بهتر فالوورهای فعلی و فالوورهای بالقوه کمک زیادی می‌ کند. حتی کسانی‌ را که ممکن است به محتوای پیج ما علاقه‌مند باشد را پیدا می‌ کند.

بررسی میزان اهمیت تگ‌ های پست‌ های ما یک ویژگی فوق‌ العاده و متمایز کننده این برنامه از سایر آنفالویاب‌ ها است که باعث شده برنامه Report for Followers پر طرفدارترین آنفالویاب اینستاگرام برای گوشی‌ های آیفون باشد.

Followmeter

این برنامه هم برای اندروید و هم برای آیفون قابل اجراست. فالوومتر جزو سریع ترین و بهترین آنفالویاب هاست. نصب و راه اندازی آسانی دارد و رابط کاربری خوبش دسترسی به امکاناتش را ساده ساخته است. در داشبورد فالوومتر می توان آنفالوو ها، فالوورهای جدید، فالوبک ها، فالو بک نکرده ها و غیره را چک کرد.

معرفی بهترین آنفالویاب اینستاگرام فارسی

برای بسیاری از کاربران اینستاگرام خصوصا آن‌ هایی که گوشی‌ های با زبان فارسی استفاده می‌ کنند استفاده از آنفالویاب‌ های غیرفارسی سخت است. به همین دلیل در قسمت پیش رو سعی کردیم بهترین آنفالویاب‌ فارسی برای اینستاگرام را بررسی و معرفی کنیم.

آنفالویاب اینستاگرام فارسی

در نظر بگیرید برخی فالوورهای شما، پست و استوری‌ هایتان را تا حالا لایک نکرده‌ اند، کامنتی هم نگذاشته‌ اند، یا کسانی که به شما فالو بک ندادند. شاید برخی پیج‌ های تجاری با این وضعیت روبرو شده باشند و این یک معظل برای کسب و کار آن‌ ها در اینستاگرام محسوب می‌ شود.

با آنفالویاب اینستاگرام می‌ توانیم در هر ساعت ۱۰۰ پیج را به صورت رایگان آنفالو کنیم و حتی با پرداخت درون برنامه‌ ای این تعداد نامحدود خواهد بود. با این ویژگی در کمترین زمان ممکن می‌ توانیم بیزنس خود را نجات دهیم.

این برنامه ضمن پشتیبانی از چند حساب، اطلاعات دیگری هم مثل آمار تغییرات فالوور و فالوورهای فعال به ما می‌ دهد.

ضمن اینکه استفاده از این برنامه بسیار کاربر پسند است و نمودارهای جذاب، جداگانه و Responsive محبوبیت این آنفالویاب را افزایش داده است.

این اپ با حجم بسیار کم ۴ مگابایت، بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال و امتیاز ۴.۵ از ۱۴۱ هزار رأی‌ دهنده بهترین آنفالویاب اینستاگرام فارسی محسوب می‌ شود.

برنامه و سایت خارجی تشخیص فالوور فیک همراه با ربات

این همه گفتیم که چی بشه؟

در این مطلب انواعی از بهترین آنفالویاب 2022 را به شما معرفی کردیم و مشاهده کردید که آنفالویاب مورد تایید اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد. همچنین با بهترین آنفالویاب اینستاگرام فارسی آشنا شدید. بررسی آنفالویاب‌ های اندروید، آیفون و همچنین «آنفالویاب فارسی اینستاگرام» دید وسیع‌ تری نسبت به کارایی آنفالویاب‌ ها به ما می‌ دهد. در هر صورت در این مطلب ما تمام سعی خود را انجام دادیم تا بهترین و محبوب‌ ترین آنفالویاب‌ های جهان را بررسی و نقد کنیم تا با در نظرگرفتن نقاط قوت و ضعف هر کدام از این آنفالویاب‌ ها و با توجه به نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

آشنایی با «آنفالویاب اینستاگرام» برای بیزنس‌ هایی که یکی از راه‌ های اصلی فروششان اینستاگرام مارکتینگ است، امری ضروری است. چرا که الگوریتم اینستاگرام تمرکز بسیار زیادی روی این بخش و تعامل کاربران با صفحات مختلف دارد. هرچند افراد زیادی هستند که از آنفالویاب‌ ها استفاده‌ های شخصی و متعددی دارند. شاید یکی از دلایل این باشد که افراد دوست دارند در فضای مجازی افراد واقعی را دنبال کنند.

در آخر در انتخاب آنفالویاب دقت کنید و سعی کنید آنفالویاب مناسب و مورد تائید اینستاگرام را استفاده کنید. چرا که استفاده از آنفالویاب های غیر تائید می تواند اثرات جبران ناپذیری رو پیج اینستاگرامتان داشته باشد.

سوالات متداول

برنامه آنفالویاب اینستاگرام براي ايفون چیست؟

Followers & Unfollower یکی از بهترین برنامه های انفالویاب هست که در گوشی بسیاری از کاربران ایفون می توانید این برنامه را ببینید و این نشان از قدرت این اپلیکیشن در میان کاربران است.

بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام براي آندروید چیست؟

Follow Cop از جمله بهترین آنفالویاب ها برای اندروید است که طرفداران بسیاری دارد و تا به امروز در رده بهترین آنفالویاب اینستاگرام بوده است.

3.7/5 - (6 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • عبدالله میری
  شهریور 10, 1400 10:49 ق.ظ

  من واقعا عصبی مششم که طرف انفالووم میکنه و من همچنان دارمش. روزی که انفالویابا اومدن بهترین روز زندگیم بود😂

  پاسخ
 • مدتی بود دنبال معرفی آنفالویاب خوب بودم، توضیحات شما خیلی خوب بود، بخصوص که نارضایتی ها رو هم آوردین

  پاسخ
 • مقالتون برای معرفی آنفالویاب خوب خیلی کاربردی بود، ولی تازگی ها اینستا نسبت ب آنفالویاب ها حساس شده و پیج رو غیر فعال میکنه، برای این مشکل چه راهکاری پیشنهاد میکنین؟

  پاسخ
  • سلام بر شما
   از آنفالویاب های قوی در این زمینه استفاده کنین. آنفالویاب هایی که پولی هستند اغلب برای پیج ها بی خطر اند.

   پاسخ
 • سهراب صبوری
  دی 20, 1400 10:36 ق.ظ

  سلام وقت بگیر
  بهترین اپلیکیشن آنفالویاب برای اندروید 2022 رو اگر ممکنه معرفی کنید

  پاسخ
 • اگه بخواین قوی ترین انفالویاب ایفون رو پیشنهاد بدین، کدوم رو انتخاب میکنین؟

  پاسخ
 • Follow Cop خیلی انفالویاب قوی خوبیه برای اندروید چرا نیوردینش تو لیستتون

  پاسخ
 • عین الله
  دی 23, 1400 12:58 ب.ظ

  reports followers برای سیستم عامل آیفون بشدت خوبه من چندساله ازش استفاده می کنم فقط یه بدی داری که نمیفهمی کی بلاکت کرده باید نسخه پریمیوم اش رو بخریم تا بتونیم بفهمیم ولی فالورهای جدیت و کسایی که انفالوت کردن اینارو همشسون رو میتونی بفهمیی

  پاسخ
 • مجتبی حسینی پور
  اسفند 15, 1400 2:15 ب.ظ

  یک کلمه عالی این و والسلاممم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست