با گسترده شدن خریدوفروش از طریق فروشگاه‌های اینترنتی مثل فروشگاه بزرگ آمازون، برخی به فکر “همکاری در فروش آمازون” (Amazon Affiliate) افتادند. همکاری با چنین سایت معروفی، از بزرگ‌ترین قدم‌هایی است که هرکس می‌تواند در راه موفقیت خریدوفروش اینترنتی بردارد.

اگر شما جزو افیلیت مارکترها هستید یا فروشنده ای ساده که از طریق اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی کسب درآمد می کند، پیشنهاد می کنیم مقاله حاضر را از ابتدا تا انتها با دقت بخوانید و نکات مهم آن را برای خودتان یادداشت برداری کنید.

افیلیت مارکتینگ چیست؟

اولین قدم در این راه آشنایی با فوت و فن اصلی موضوع افیلیت است. افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش نوعی بازاریابی است که در آن فروشنده یا فردی خارج از این حیطه به معرفی، توصیف و تبلیغ یک محصول در وبلاگ یا سایت خود می‌پردازد. این کار منجر به افزایش فروش محصول خواهد شد. نکته حائز اهمیت در افیلیت مارکتینگ این است که روش‌ها و ابزاری که در این زمینه به کار گرفته می‌شود، روزبه‌روز دست‌خوش تغییر می‌شود. بنابراین؛ شما باید اطلاعات خود را به‌روز کنید تا بتوانید موفقیت کسب کنید. برای مثال شما باید با جدیدترین مباحث افیلیت مارکتینگ 2021 آشنایی داشته باشید تا بتوانید با کمک جدید‌ترین ترفند‌ها به جذب مشتری و افزایش فروش اقدام کنید.

از مهم‌ترین موضوعاتی که هر فروشنده‌ای باید آن را بداند و به کار بندد، ترفند‌هایی است که به کمک آن‌ها می‌تواند کسب درآمد خود از خریدوفروش را افزایش دهد. در بین این ترفند‌ها روش هایی وجود دارد که مربوط به کسب درآمد اینترنتی است. این دسته ترفند‌های همکاری در فروش کمک می کنند تا در بستر اینترنت و با کمک سایت‌های بزرگ به همکاری در فروش بپردازید.

حتما بخوانید: همکاری در فروش ساعت دیواری

آمازون یکی از بهترین‌ها

با توجه به استقبال گسترده مردم از خرید اینترنتی، شرکت‌ها و سایت‌های بزرگی در این زمینه ایجاد شدند و شروع به فعالیت کردند. از معروف‌ترین و بهترین سایت‌های همکاری در فروش دنیا، آمازون است.

کمتر کسی در دنیا وجود دارد که نام این سایت بی‌نظیر را نشنیده باشد. موفقیت‌های پی‌درپی آمازون و کسب درآمد بالای این سایت توجه دیگر فروشندگان را به خود جلب کرد. تا جایی که تاکنون کاربران بسیاری به «همکاری در فروش آمازون» پرداخته اند.

در سال 2020 بیش از 386 میلیارد دلار آمریکا، توسط مردم در آمازون خرید شد. درواقع آمازون 45% از کل فروش آنلاین ایالات‌متحده آمریکا را به خود اختصاص داده است. این آمار، رقم قابل‌توجه و نشان‌دهنده محبوبیت آمازون هست.

همکاری در فروش آمازون

همکاری در فروش آمازون نیز مانند دیگر افیلیت مارکتینگ‌ها به شمار می رود. برای این کار شما به صفحه یا وب‌سایتی با بازدید خوب نیاز دارید، بالا بودن بازدید وب‌سایت شما از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا تعیین‌کننده میزان درآمد شما خواهد بود.

سیستم همکاری در فروش آمازون به این صورت است که افیلیتور ها با ایجاد لینک‌های وابسته و معرفی و توصیف محصولات آمازون، مخاطبان و کاربران خود را برای کلیک و ورود به سایت آمازون جذب می‌کنند. آمازون به ازای هر کلیک خرید که مشتری آن از سایت افیلیتی به آمازون واردشده باشد، به آنها کمیسیون پرداخت می‌کند و می‌توانند از این طریق، کسب درآمد بدون سرمایه داشته باشند.

حتما بخوانید: همکاری در فروش عطر و ادکلن

نکات مهم در مورد حق کمیسیون همکاری در فروش آمازون

نحوه محاسبه حق کمیسیون افیلیت آمازون

پرداخت حق کمیسیون در موضوع همکاری در فروش آمازون شرایط و قوانینی دارد که هرکسی که قصد کسب درآمد از آمازون داشته باشد، باید به آن توجه کند.

قانون 24 ساعت

قبل از هر چیز باید بدانید که در همکاری در فروش آمازون تنها درصورتی‌که کاربر ورودی با لینک شما در عرض 24 ساعت از آمازون خرید کند، کمیسیون شامل حال شما می‌شود. اما اگر کاربر از طریق صفحه شما وارد سایت آمازون شود، اما خرید نکند و سپس از طریق لینک دیگری یا به‌صورت مستقیم از مرورگر وارد سایت آمازون شود و خرید کند، شما کمیسیونی دریافت نخواهید کرد.

علاوه بر این باید بدانید که در یک روز هرچند بار که یک کاربر از طریق لینک شما وارد سایت آمازون شود، هر بار 24 ساعت شما تمدید می‌شود.

کمیسیون از همه محصولات

یکی از جالب‌ترین مزایای همکاری در فروش در سایت آمازون این است که اگر شما محصولی از آمازون را در صفحه خود تبلیغ کنید و مشتری با لینک شما وارد سایت آمازون شود و اقدام به خرید کند، نه‌تنها حق کمیسیون محصول لینک شده به شما پرداخت می‌شود، بلکه حق کمیسیون هر محصول دیگری که بخرد را نیز از طرف آمازون دریافت خواهید کرد.

زمان پرداخت کمیسیون

از آنجایی‌که آمازون سایت بسیار معروفی است و میلیون‌ها نفر در حال همکاری با این سایت هستند، هیچ‌گونه کلاه‌برداری در کار نخواهد بود. بنابراین؛ می‌توانید با اطمینان خاطر به همکاری در فروش آمازون مشغول شوید و مطمئن باشید که حق کمیسیون شما تا 24 ساعت بعد از خرید مشتری به شما پرداخت خواهد شد.

درصد کمیسیون پرداختی

نحوه پرداخت کمیسیون در آمازون به صورتی است که درصدی که شما از خرید یک مشتری دریافت می‌کنید در دسته‌بندی محصولات گوناگون، متفاوت است. ما در اینجا دسته‌بندی‌ها و درصد کمیسیون آن‌ها را برایتان آورده‌ایم:

 • Amazon Gift Cards, Wine :0.00%
 • Video Games, Video Games Consoles :1.00%
 • Televisions: 2.00%
 • PC, PC Components, DVD, Blue-Ray:2.50%
 • Toys: 3.00%
 • Physical Books, Health & Personal care, Sports, Kitchen, Automotive, Baby Products :4.50%
 • Digital Music, Grocery, Physical Music, Hand made, Digital Videos :5.00%
 • Outdoors, Tools:5.50%
 • Headphones, Beuty, Musical Instruments, Business & Industrial Suppllies: 6.00%
 • Appared, Amazon Element SmartTV (with FireTV), Amazon FireTV Devices, Jewelry, Luggage & Shoes, Handbages, Accessories, watches: 7.00%
 • Amzon Echo Devices, Amazon Fire Tablet Devices, Dash Buttons, Amazon Kindle Devices, Furniturs, Home, Home Improvement, Lawn & Garden, Pets Products, Pantry :8.00%
 • Amazon Fashion women, Men & Kids Private lable, Digital Video Games, Luxury Beuty, Amazon Coins :10.00%

و هر محصول دیگری که در دسته‌های دیگر قرار بگیرد، شامل 4% حق کمیسیون خواهد بود.

چگونه یک افیلیت مارکتر آمازون شویم؟

برای اینکه بتوانید به همکاری در فروش آمازون مشغول شوید، در ابتدا باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید کار را شروع کنید.

طراحی و ساخت سایت یا پیج

اولین گام برای کسب درآمد از آمازون از راه افیلیت مارکتینگ طراحی و ساخت یک سایت، وبلاگ و یا یک کانال یوتیوب یا حتی پیج اینستاگرام است. نکته قابل‌توجه این است که بهتر است از قبل در صفحه خود محتواهایی قرار دهید و سعی کنید صفحه شما طوری باشد که در هنگام بازدید کاربران برای آن‌ها جذاب باشد.

علاوه بر این باید هدف سایت، کانال یا پیج خود را مشخص کنید. این کار باعث می‌شود که یک طرح کلی از چگونگی روند کار ، مخاطبانی که مورد هدف قرار می‌دهید و ترافیکی که قرار است ایجاد کنید، داشته باشید.

این مقاله را نیز بخوانید: همکاری در فروش اینستاگرام

ثبت‌نام

گام دوم در همکاری در فروش آمازون ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری است. اگر می‌خواهید با آمازون شروع به همکاری کنید، باید به صفحه اصلی Associate account بروید و برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.

برای این کار باید در صفحه اصلی روی عبارت ثبت‌نام کلیک کنید. سپس با واردکردن اطلاعاتی که از شما خواسته می‌شود، یک صفحه کاربری برای شما ایجاد و از شما درخواست می‌شود که وارد آن شوید.

واردکردن اطلاعات

در مرحله بعد باید اطلاعات تکمیلی مثل شماره تلفن گیرنده پرداخت، نام، آدرس و… را در اکانت خود وارد کنید. بعد از این کار وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن فهرستی از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی است که می‌توانید برای تبلیغ انتخاب کنید. می‌توانید 50 مورد را انتخاب کنید.

واردکردن ID

علاوه بر این باید یک ID برای فروشگاه خود انتخاب کنید. این ID درواقع همان نام سایت شما است.

توضیح برنامه‌ریزی

در مرحله بعدی باید نحوه کسب درآمد، میزان بازدید سایت در هرماه، نحوه ایجاد لینک و… را توضیح دهید.

نحوه پرداخت خود را انتخاب کنید

در مرحله بعد از مراحل همکاری در فروش آمازون، لازم است که نوع پرداخت خود را انتخاب کنید. در این مرحله درواقع شما با واردکردن اطلاعات کارت اعتباری و شناسه مالیاتی، راه را برای دریافت حق کمیسیون که از فروش به دست می‌آورید، هموار خواهید کرد.

البته این اطلاعات را بعداً نیز می‌توانید در ویرایش پروفایل اکانت خود وارد کنید. یعنی امکان تغییر و ویرایش آن وجود دارد.

ورود به داشبورد شخصی

بعد از انجام این مراحل شما به داشبورد اصلی خود لینک می‌شوید. در این قسمت می‌توانید به اطلاعاتی مثل نمای کلی درآمد، خلاصه فعالیت ماهیانه و کل کلیک‌هایی است که موجب انتقال مشتری از سایت شما به آمازون شده دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد می‌کنیم در کنار مطالعه این مقاله، مقالات «همکاری در فروش چیست» و «چطور با مشارکت در فروش به درآمد میلیونی برسیم» را حتماً مطالعه کنید تا بتوانید در مسیر روبه رشد کسب درآمد از طریق افیلیت مارکتینگ قرار بگیرید.

مراحل ایجاد لینک افیلیت مارکتینگ آمازون

مراحل ایجاد لینک افیلیت آمازون

همان‌طور که تا اینجا متوجه شدید یکی از مهم‌ترین مراحل همکاری در فروش آمازون ایجاد لینک‌های وابسته به سایت آمازون است. این لینک‌ها درواقع همان لینک‌هایی هستند که مشتری به کمک آن‌ها به سایت آمازون رفته و خرید خود را انجام می‌دهد. بنابراین؛ لازم است که نحوه ایجاد این لینک‌ها را بیاموزید.

مرحله اول

در قدم اول لازم است که در سایت Amazon Associate وارد اکانتی که قبلاً ساخته‌اید بشوید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که لینکی که ایجاد می‌کنید، حتماً محصولی که تبلیغ کرده‌اید را به صفحه شما مرتبط کند.

مرحله دوم

در صفحه شما گزینه‌ای به نام Product Linking وجود دارد که با کلیک روی این گزینه و در مرحله بعد با انتخاب گزینه Product Links وارد صفحه‌ای می‌شوید که قرار است در آنجا لینک‌های خود را بسازید.

مرحله سوم

در این مرحله باید ASIN محصول موردنظر خود را وارد کنید ASIN در حقیقت یک کد 10 رقمی برای شناسایی محصول در آمازون است. شما برای اینکه بتوانید دقیقاً یک محصول را در سایت خود لینک کنید، لازم است که در سایت آمازون در بخش اطلاعات محصول این کد را پیداکرده و در قسمت Product Links وارد کنید. اگر نتوانستید کد ASIN را برای یک محصول پیدا کنید، آمازون به شما این امکان را می‌دهد که در کاتالوگ محصولات، آن را سرچ کنید.

مرحله چهارم

بعد از انجام مراحلی که در بالا ارائه شد، باید روی گزینه Go کلیک کنید. درنهایت اطلاعات نهایی در پایین صفحه‌نمایش داده می‌شود. به شما توصیه می‌کنیم که حتماً این اطلاعات را چک کنید تا مطمئن شوید که محصول درست را لینک کرده‌اید.

مرحله پنجم

بعدازاینکه اطلاعات محصول را چک کردید و اطمینان حاصل کردید که تمام مراحل را تا اینجا به‌درستی پیش رفته‌اید، حالا باید روی گزینه Get Link کلیک کنید. با این کار لینک موردنظر شما در کلیپ بورد شما ذخیره می‌شود و می‌توانید از آن در تبلیغات سایت خود استفاده کنید.

مرحله هفتم

حالا با لینکی که در اختیار دارید، می‌توانید طبق استاندارد‌هایی که شرکت آمازون مشخص کرده است، همکاری در فروش آمازون را آغاز کنید.

این مقاله نیز به کارتان خواهد آمد: همکاری در فروش لباس و پوشاک مردانه

روش دوم

علاوه بر روشی که در مورد دریافت لینک برای همکاری در فروش آمازون بیان شد، راه کوتاه‌تری نیز وجود دارد که با به‌کارگیری آن می‌توانید لینک خود را با سرعت بیشتری ایجاد کنید.

در این روش می‌توانید به پنل Amazon Affiliate وارد شوید و به کمک نوار SiteStripe که در صفحات محصولات نمایش داده می‌شود، لینک خود را ایجاد کنید.

برای این کار فقط کافی است روی دکمه Text که در گزینشگر Get Link قرارگرفته است، کلیک کنید. سپس می‌توانید لینکی که به شما ارائه می‌شود را کپی و از آن استفاده کنید.

مزایای سیستم افیلیت آمازون

مزایای سیستم افیلیت آمازون چیست؟

سیستم افیلیت آمازون (Amazon Affiliate) مزایا و ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد که آن را در میان سایر سیستم های همکاری در فروش متمایز کرده اند. در ادامه چند مورد از مهم‌ترین مزایای برنامه افیلیت مارکتینگ آمازون را با هم بررسی می کنیم.

آمازون؛ برند معتبر و مطمئن

آمازون برندی بزرگ است که در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. علاوه بر فروش آنلاین، برنامه افیلیت مارکتینگ آنها نیز از بزرگ‌ترین و معروف ترین برنامه های همکاری در فروش جهان است.

تنوع محصولات و تعهد بالا، آمازون را به نامی معتبر و محبوب در دنیای تجارت الکترونیک تبدیل کرده است. شما نیز برای تبدیل شدن به یک همکار فروش موفق، باید اعتماد دیگران را جلب کنید و با آمازون می توانید راحت تر به این هدف برسید.

تنوع بسیار زیاد محصولات

حجم وسیع بازار آمازون نکته مثبتی برای شروع همکاری با آن است. آمازون خانه محصولات بی شماری است و شما به عنوان همکار فروش آمازون، به همه محصولاتی که آنها می فروشند دسترسی دارید.

به این ترتیب می توانید در بلاگ (یا هر کانال تبلیغی دیگری که دارید) در مورد انواع محصولات محتوا تولید کنید.

ناگفته نماند که آمازون در حال حاضر دارای پایگاه مشتریانی بسیار گسترده و قوی است. تبلیغات متمرکز بر یک گروه خاص مشتریان (نیچ مارکتینگ)، می تواند شما را به آنچه می خواهید برساند: درآمد و سود بیشتر.

پشتیبانی فوق العاده

خوب است بدانید که آمازون بیشتر از شما مشتاق به افزایش فروشتان است. در واقع آنها برای اداره سرمایه گذاری خود و پرداخت کمیسیون ده ها هزار همکار فروش، به فروش بیشتری نیاز دارند.

بنابراین زمانی که مشتریان را به سایت آمازون هدایت می کنید، آمازون به آنها کمک می کند تا خرید خود را  نهایی کنند. اگر مشتریان شما چیزی نخرند و سبد خرید را رها کنند، آمازون برای آنها ایمیل یادآوری می فرستد تا دوباره بیایند و خرید خود را به پایان برسانند.

همچنین پس از اتمام خرید، گاهی آمازون محصولات مربوط را به مشتریان ارائه می دهد تا خریدهای بیشتری  انجام دهند.

ایمن و قابل اعتماد

آمازون هم برای خریداران و هم برای همکاران فروش، امن و مطمئن است. قابل اعتماد بودن، یکی از بهترین ویژگی های آمازون است که همه به خاطر آن دوستش دارند.

هنگامی که به عنوان مشتری از آمازون خرید می کنید، آنها حریم خصوصی شما را تضمین می کنند و تمام اطلاعات را ایمن نگه می دارند. از سوی دیگر، به عنوان همکار فروش آمازون نیز باید مطمئن باشید که درآمدتان در آنجا امن است.

هزاران سیستم افیلیت مارکتینگ در سطح جهان فعالیت دارند و خیلی از آن ها در پرداخت دستمزد همکاران فروش عملکرد مناسبی ندارند. اما با اقتدار و اعتمادی که آمازون ایجاد کرده است، هیچ گاه نگران پرداخت کمیسیون خود نخواهید شد.

پوشش طیف وسیعی از دسته های محصولات

مهم نیست که وبلاگ (یا هر کانال تبلیغی دیگری) شما بر چه اساسی ساخته شده و در چه زمینه ای محتوا تولید می کنید، در هر صورت در آمازون کالایی مرتبط برای تبلیغ، خواهید یافت. هواپیماهای بدون سرنشین، اسباب بازی، کفش، شلوار، موسیقی، کتاب، ظروف، هدفون و هر آنچه تصور می کنید در آمازون یافت می شود.

آمازون به عنوان پویاترین فروشگاه تجارت الکترونیک در جهان، محصولی را که فروش دارد، نگهداری می کند و آنهایی را که فروش ندارند، حذف می کند. آنها مرتباً فروشگاه خود را با محصولات محبوب به روز می کنند، به این ترتیب برای شما به عنوان همکار فروش، فرصتی برای فروش داغ و عالی به وجود می آید.

نکته: اگر در ابتدای مسیر همکاری در فروش آمازون هستید، برای پیدا کردن یک زمینه خاص، به سایت آمازون بروید و دسته بندی محصولات را بررسی کنید تا بفهمید فعالیت در کدام زمینه برای شما جذاب تر است.

همکاری با پلتفرمی قدرتمند

شاید نتوان در مورد شرکت های افیلیت مارکتینگ دیگر این ادعا را کرد، اما وقتی محصول آمازون را می فروشید، مطمئن باشید که فروش خواهید داشت. بخشی از مخاطبان شما در حال حاضر با آمازون آشنا هستند و هنگامی که شما نیز با اعتبار خود توصیه به خرید محصولی از آمازون می کنید، آن را خریداری می کنند.

به خاطر داشته باشید که آمازون به عنوان یک خرده فروش غول پیکر محصولاتی را که تقاضا ندارند، عرضه نمی کند. کار شما به عنوان همکار فروش آمازون این است که گروه خاصی از مخاطبان را که می توانند مشتری بالقوه برای یک دسته محصولات خاص باشند، پیدا کنید و برای آن ها تبلیغ و تولید محتوا کنید.

برخی استاندارد‌های همکاری در فروش آمازون

حالا که در راه همکاری در فروش آمازون قدم گذاشته‌اید، ملزم به رعایت استاندارد‌ها و قوانین آمازون هستید. قوانین آمازون بیان می‌کند که استفاده از لینک همکاری در فروش، در تبلیغات آفلاین، ایمیل و کتاب‌های الکترونیکی و PDF ممنوع است. بنابراین؛ باید تمام تمرکز خود را روی تولید محتوای جذاب برای جذب مخاطبان از انواع همکاری در فروش مثل همکاری در فروش از طریق وبلاگ، وب‌سایت و یا کانال یوتیوب بگذارید.

اطلاعات اضافی در مورد اکانت شما

نکته‌ای که لازم است در مورد همکاری در فروش آمازون بدانید، این است که تأیید اکانت شما 180 روز طول می‌کشد و در این 180 روز، لازم است که حتماً یک خرید با استفاده از لینک شما انجام شود، در غیر این صورت، اکانت شما از طرف آمازون بسته خواهد شد. به همین جهت است که باید استراتژی‌های مختلفی را به کار بگیرید تا بتوانید در این زمینه موفقیت و درآمد کسب کنید.

جمع‌بندی

با تمام مطالبی که گفته شد، افراد مختلف با دانستن این موضوع که دیجیتال مارکتینگ چیست و چه راه‌هایی برای حرکت در مسیر آن وجود دارد، می‌توانند همکاری در فروش با سایت‌های بزرگی مثل آمازون را شروع کنند و به کسب درآمد بپردازند.

آمازون راه‌های بسیاری را در اختیار داوطلبان کسب درآمد می‌گذارد. یکی از این روش‌ها افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش آمازون است که به مراحل و نحوه انجام آن پرداختیم. این راه با تلاش و کوشش و همچنین به کمک یک ذهن خلاق می‌تواند منبع خوبی برای درآمدزایی باشد.

حتما بوانید:
سایت های همکاری در فروش خارجی
همکاری در فروش بدلیجات

بخش سؤالات متداول

همکاری در فروش آمازون چیست؟

همکاری در فروش آمازون، نوعی از همکاری است که به کمک لینک‌های وابسته به سایت می‌توانید محصولات آمازون را در وب‌سایت، وبلاگ یا کانال یوتیوب خود لینک کنید و به تبلیغ این محصولات بپردازید و کمیسیون خود را دریافت کنید.

چرا آمازون را برای همکاری در فروش انتخاب کنیم؟

آمازون یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌های فروش محصولات به‌صورت اینترنتی است. این سایت در سال گذشته بیش از 45 درصد فروش آنلاین کل ایالات‌متحده آمریکا را به خود اختصاص داده است. این رقم معادل 386 میلیارد دلار آمریکا است که مردم از طریق آمازون صرف خرید اینترنتی کرده‌اند.

آیا فقط می‌توانیم یک محصول خاص را در وب‌سایت خود لینک کنیم؟

جواب این سؤال منفی است. شما می‌توانید حدود 50 محصول را در سایت خود لینک کنید. علاوه بر این نه‌تنها کمیسیون محصولی که مشتری با لینک شما خریده است را دریافت می‌کنید؛ بلکه اگر مشتری از طریق لینک شما وارد آمازون شود و محصولات دیگری را نیز خریداری کند، شما کمیسیون فروش آن محصولات را نیز دریافت خواهید کرد.

آیا ممکن است اکانت Amazon Associate من بسته شود؟

بله، اگر شما اکانتی بسازید و در طی 180 روزی که برای تأیید اکانت مهلت‌دارید، هیچ خریدی از طریق لینک‌های شما صورت نگیرد، اکانت شما به‌صورت خودکار از طرف آمازون بسته خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • شما مگە اطلاع ندارىد كه كاربر داخل ايران نميتواند از طريق آمازون كسب درآمد كند.مقاله شما فقط به درد ايرانيان خارج ايران ميخوره

  پاسخ
 • ما ک تو ایرانیم چجوری پولمونو میده

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آذر 9, 1400 7:38 ب.ظ

   میتونید از شرکت های واسط استفاده کنید یا اگر کسی رو در خارج از کشور دارید از اون کمک بخواید
   این ها ساده ترین راهکارها هستند

   پاسخ
 • شرایط پرداختیشون چیه؟ برای ما که داخل کشوریم خیلی شرایط سخت میشه که . من خودم ترجیح میدم با همین سایت های داخلی کار کنم حداقل درسرش کمتره. میتونم چون پرداختی بالایی ندارن با چند جا همکاری کنم. بهتر از اینه ولی

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 10, 1400 11:51 ق.ظ

   سلام
   در بسیاری موارد با ارز های دیجیتال از جمله PayPal پرداخت انجام میشه و شما میتونین تبدیلش کنین.

   پاسخ
 • آمازون هر چقدر هم که خوب باشد وقتی برای ما ایرانی ها محدودیت دارد به چه درد می خورد؟! بهتر است همکاری در فروش های ایرانی را معرفی کنید که حداقل به کار بیاید و بشود ازشون استفاده کرد.

  پاسخ
  • معین ناصری
   شهریور 22, 1401 10:10 ق.ظ

   یک سری چالش هایی داره. یکی از بزرگ ترین سیستم همکاری در فروش، دایان افیلیت است که میتونید ثبت نام کنید درداخل سایت

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست