یکی از دلایلی که بازاریابان عاشق همکاری در فروش هستند این است که به راحتی با ابزار افیلیت مارکتینگ میتوان اطلاعات و داده های مختلف را بررسی کرد. شاید به همین دلیل است که پول زیادی برای آن سرمایه گذاری وهزینه می شود. آیا می دانید پیش بینی ها حاکی از آن است که تا سال 2020 این هزینه ها به 6.8 میلیارد دلار خواهد رسید؟

سرمایه گذاری بیشتر در بازاریابی وابسته (افیلیت مارکتینگ) به معنای حجم کاری بیشتر و نیاز بیشتر به ابزارها و نرم افزارهای مختلف در این زمینه است.

PDF این مقاله را برای شما آماده کرده ایم.

بهترین ابزارهای همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)

در این مقاله ما به معرفی 31 ابزار معروف و پرکاربرد دنیای همکاری در فروش میپردازیم. این ابزارها زندگی را برای بازاریابان راحت تر خواهد کرد. پس از این ابزارها استفاده کنید.

1- indoleads

ابزار افیلیت indoleads

یک شبکه پرمیوم افیلیت مارکتینگ است که کار را برای بازاریابان برای متصل شدن به شرکتهای کلیدی صنایع مختلف ساده تر می کند.

آن ها یک شبکه ی همکاری در فروش بسیار بزرگ و با کیفیت در سراسر دنیا دارند که میتواند به شما در پیدا کردن مشتری های جدید کمک بسیاری بکند.

این ابزار برای ردیابی دقیق، جلوگیری از کلاهبرداری، ارائه صورتحساب شفاف، گزارش درآمد و غیره به شما کمک میکند. نکته ی جالب این است که پرداخت فقط به ازای انجام یک کار مشخص صورت میگیرد.

برندهایی نظیر eBay, Americanas, Malaysia Airlines, Lazada, Agoda, AliExpress از این ابزار برای تقویت سیستم همکاری در فروش خود استفاده میکنند.

همچنین افراد میتوانند به وسیله ی این ابزار به آگهی دهندگان بزرگ هم متصل شوند و از لینک ها، بنرها و همچنین کوپن های تخفیف درآمد زیادی کسب کنند.

همکاری آگهی دهندگان با افراد مشغول در بازاریابی وابسته میتواند یک تجربه ی افیلیت مارکتینگ بهتر، ساده و موفق تری را در استفاده از شبکه های خود خلق کند.

2- linktrust

linktrust

بستر سیستم بازاریابی وابسته این شرکت قابلیت شخصی سازی تا حد زیادی را دارد. این شرکت بیشتر به خاطر پشتیبانی برجسته مشتری شناخته شده است.

این پلتفرم به شما قابلیت دسترسی به پرداخت ها، محتوا، آنالیزهای تبلیغات، دستگاه ها، محصولات و حتی پیشنهادات را می دهد.

قابلیت شخصی سازی سیستم این شرکت میتواند انواع آگهی ها را از طریق کانال های مختلف ردیابی کند.

این پلتفرم از ماهانه 299$ شروع و تا 799$ قیمت دارد. البته شما میتوانید درخواست یک دمو رایگان هم بدهید.

3- affTrack

ابزار afftrack

این شرکت برای مشتریان جدید خود به مدت 3 ماه فقط 1 دلار دریافت میکند و دسترسی کامل را نیز به آنها می دهد.

بهترین قسمت درباره ی قیمت این نرم افزار این است که حتی مشاغل کوچک هم میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.

میخواهید بهترین قسمت این پلتفرم را بدانید؟ پیشنهادات نامحدود!

4- HitPath

ابزار مارکتینگ hitpath

HitPath یک پلتفرم ردیابی مولتی چنل است. ظاهر این نرم افزار بسیار کاربرد پسند و ساده است.

این پلتفرم قابلیت شخصی سازی را نیز دارد. این شرکت به دلیل انعطاف پذیری در درخواست های مختلف مشتریان معروف است.

همچنین شما میتوانید درخواست یک دمو رایگان را نیز از طریق سایت آن ها بدهید.

5- Everflow

ابزار مارکتینگ everflow

احتمالا میتوان گفت که یکی از بهترین ابزارهای افیلیت مارکتینگ است. این ابزار قابلیت آنالیز آنی را دارد. این مورد، کار را برای ردیابی و مدیریت کمپین های افیلیت مارکتینگ شما را بسیار ساده تر میسازد.

به وسیله ی این ابزار میتوانید از تقلب در کلیک، نمایش، نرخ تبدیل و همچنین فعالیت های پس از تبدیل مشتری، محافظت کنید.

میخواهید امتحانش کنید؟ میتوانید یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان را بگیرید و استفاده کنید. بعد از آن قیمت این پلتفرم، ماهانه 200$ خواهد بود.

6- Clickink

ابزار پیشرفته همکاری در فروش clickinc

بهترین امکان این نرم افزار پیشرفته ی ردیابی افیلیت، ابزار ارتباط با همکار افیلیت مارکتر داخلی، هشدار موقع سقوط همکاران و غیره است. همچنین این ابزار به شما برای کسب رتبه به وسیله ی همکاران شما کمک میکند.

این ابزار همه چیز را از زمان ثبت آدرس همکاران در آن بررسی میکند. شما میتوانید یک دمو رایگان را از این سایت درخواست دهید. آنها همچنین پیشنهاد یک نسخه ی آزمایشی 30 روزه نیز برای شما دارند. اما بعد از آن قیمت آن ماهانه 20$ خواهد بود.

7- TUNE

ابزار افیلیت tune

این ابزار میتواند تعداد همکاران نامحدودی را برای شما توسعه دهد. این ابزار از نطر قابلیت ردیابی نیز بسیار قوی است. این پلتفرم پیشنهادهای فرآیند خرید و همچنین بینش های جزئیات را ارائه می دهد.

این پلتفرم با قیمت $279/ ماهانه ارائه می شود. البته با ثبت نام در این سایت میتوانید یک نسخه ی آزمایشی نیز دریافت کنید.

8- Voluum

ابزار voluum

این پلتفرم قابلیت گزارشگیری بسیار زیبا و پیشرفته ای دارد. همچنین قابلیت ارائه گزارش های دقیق و شخصی سازی شده را نیز دارد.

این ابزار دارای قابلیت ردیابی مستقیم پیکسلی و هم چنین مدلهای هزینه CPC، CPM، CPA است. بهترین قسمت این پلتفرم شروع قیمت آن از $69/ ماهانه است.

9- Journey by Cake

ابزار همکاری در فروش getcake

این پلتفرم هزینه ی پرداختی شما را طبق موقعیت و داده های کلیدی به دست آمده از سفر مشتری (فرآیند خرید) بهنیه می کند. این برنامه همچنین با سایر پلتفرم های بازاریابی ادغام می شود. همچنین نسخه ی آزمایشی این پلتفرم را نیز میتوانید از سایت آن درخواست کنید.

10- Post Affiliate Pro

ابزار postaffiliatepro

طبق گفته ی مشتریان، شروع کار با این ابزار بسیار ساده است. همچنین پشیبانی بسیار مناسبی نیز دارد.

از ویژگی های برتر این پلتفرم میتوان به جلوگیری از انجام کلاهبرداری و ردیابی دقیق اشاره کرد. در ابتدا یک نسخه رایگان به مدت 14 روز در اختیار شما قرار میگیرد. بعد از آن مناسب ترین قیمت آن از 97$/ ماهانه شروع می شود.

11- Adellxity

ابزار افیلیت مارکتینگ adplexity

یکی از بهترین ابزارها برای هوشمند سازی است. از طریق این برنامه میتوانید تبلیغات پر سود رقبا را بررسی کنید. همچنین گزینه های دسکتاپ، موبایل و همچنین نیتیو را برای تمام نیاز ترافیک خود دریافت می کنید.

همچنین میتوانید محصولات و فروشگاه های رقبا را ردیابی و بررسی کنید. قیمت این نرم افزار 199$/ ماهانه است.

12- WhatRunsWhere

ابزار whatrunswhere

این پلتفرم به شما اطمینان میدهد که هر مبلغی را که صرف تبلیغات میکنید، عاقلانه و درست خواهد بود. این ابزار به استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما یک بینش عملی می دهد.

به وسیله ی What Runs Where شما به 60 میلیون تبلیغ از 7 کشور دسترسی دارید. با داده های به دست آمده ی به روز میتوانید یک برنامه ریزی منظم برای استراتژی دیجیتال مارکتنیگ خودتان داشته باشید.

بیشتر بخوانید: استراتژی های همکاری در فروش

نحوه ی قیمت گذاری این پلتفرم افیلیت مارکتینگ با سایر ابزارها متفاوت است. قیمت پایه ی این نرم افزار 299$/ ماهانه و قیمت پکیج کامل آن 399$/ ماهانه است.

13- CJ Affiliate

cj

CJ Affiliate یکی از بزرگترین شبکه های همکاری در دنیاست که برای دستیابی به نتایج بهتر طراحی شده است.

شما میتوانید از این پلتفرم برای نفوذ و تاثیر گذاری بر روی مشتری خود در مسیر خرید وی استفاده کنید.

14- Awin

ابزار awin

Awin یک پلتفرم افیلیت مارکتینگ با بیش از 13/000 هزار تبلیغ دهنده و 100/000 هزار ناشر است.

HP, Emirates, AliExpress, Forbes از بزگترین مشتریان این مجموعه هستند. با پیوستن به این پلتفرم شما میتوانید به لیست بزرگی از برندها و ناشرها برای رشد کسب و کار خودتان دسترسی پیدا کنید.

15- ShareASale

ابزار shareasale

این پلتفرم بستری است برای آشنایی بازرگانان با شرکت های افیلیت تا بتوانند با هم همکاری داشته باشند. فناوری پیشرفته آنها استفاده برای مشتریان را به صورت یکپارچه میسازد. با استفاده از این ابزار میتوانید از منابع خود به صورت بی نهایت استفاده کنید و در بازاریابی شرکت های تجاری برتر باشید.

16- Thirsty Affiliates

thirstyaffiliates

در Thirsty Affiliates بلاگرها نه تنها خود را لیست میکنند بلکه از آن کسب درآمد نیز میکنند. بنابراین برای بازاریابان مشارکت فعال در آنجا بسیار راحت تر است.

نکته ی جالب این پلتفرم سازگاری آن با وردپرس است. این مطلب باعث شده است که یکی از بهترین سیستم ها برای بازاریابانی که با وردپرس کار میکنند باشد.

17- AffJet

ابزار مارکتینگ affjet

AffJet یکی از بهترین پلتفرم های مدیریت کمپین های افیلیت مارکتینگ است. شما میتوانید از این ابزار برای مانیتور کردن عملکرد شبکه خود و همچنین چک کردن تمام موارد و درآمد شرکت های وابسته خود استفاده کنید.

در بخش داشبور این پلتفرم شما میتوانید از بیش از 100 شبکه ی وابسته آمار بگیرید و به سرعت بهترین فروشنده ها و عملکردهای مختلف را بررسی کنید.

18- Refersion

ابزار refersion

این پلتفرم پیشرفته به شما امکاناتی کاملا موثر در زمینه ردیابی، مدیریت و رشد شبکه خودتان را می دهد. شما میتوانید پلتفرم تجارت الکترونیک خود را یکپارچه سازید تا هرگونه فروش را در شرکت های وابسته به خود ردیابی کنید.

این ابزار به شما کمک میکند که نرخ تبدیل ها را در زمان آنی مانیتور کنید.

این پلتفرم به شما اجازه استفاده از ساختارهای کمیسیون نامحدود و همچنین کمیسیون های خودکار را میدهد. به گزارش های مختلف عملکرد و تجزیه و تحلیل نیز دسترسی کامل خواهید داشت. میتوانید این نرم افزار را 14 روز به طور رایگان آزمایش کنید.

19- LeadDyno

leaddyno

یک ابزار بسیار ساده است که میتوان کمپین های افیلیت را با آن راه اندازی کرد. شما میتوانید در جلوی دید بهترین همکارانِ در فروش و اینفلوئنسرهایی که به دنبال محصولاتی مانند محصول شما میگردند قرار بگیرید.

هر یک از شرکت های وابسته (افیلیت) جدید شما به داشبورد همکاری سفارشی، دسترسی خواهد داشت. تمام اطلاعات مورد نیاز برای تبلیغ برند و محصول خود را در اختیار آنها قرار دهید. همچنین شما میتوانید به مدت 30 روز به طور رایگان از این محصول استفاده کنید.

20- MaxBounty

maxbounty

یک شرکت پیشرو و قابل اعتماد است که به شما اجازه می دهد تا با بهترین شرکت هایی که به صورت پرداخت به ازای انجام عمل (CPA) کار میکنند، همکاری کنید.

بهترین بخش در مورد این پلتفرم پرداخت به ازای نتیجه، یعنی بدست آوردن مشتری جدید است. همین دلیل باعث شده است که MaxBounty به یکی از پرسود و موثر ترین شبکه های تبلیغاتی تبدیل شود.

به بیش از 20 هزار شرکت وابسته که به شما در افزایش دسترسی و فروش کمک میکنند، دسترسی پیدا خواهید کرد.

21- Ambassador

getambassador

Ambassador یکی از بهترین پلتفرم های نرم افزاری Referral (ارجاع) جامع در دنیا است. میتوانید اینفلوئنسرها، شرکت های وابسته، کارمندان و همچنین حامی هایی که میخواهید با آن ها شراکت کنید را شناسایی کنید.

به راحتی آن ها را ثبت نام کنید تا کمپین های هدف و شخصی سازی شده ی Referral خود را راه اندازی کنید. همکاران خود را مانیتور و عملکرد آن ها در یک نگاه بررسی کنید.

همچنین میتوانید یک نسخه ی رایگان نیز از آن ها دریافت نمایید و به راحتی سیستم خود را با توجه به اطلاعات مختلف بهینه کنید.

22- Affiliate Royale

affiliateroyale

اگر شما میخواهید یک برنامه ی افیلیت را برای خدمات و محصولات خود را راه اندازی کنید میتوانید از Affiliate Royale استفاده کنید.

به وسیله ی پلاگین وردپرس، شما میتوانید برنامه ی افیلیت مارکتینگ خودتان را در عرض چند دقیقه راه اندازی و مدیریت کنید. میتوانید فروش ها، کلیک و همچنین میزان پرداختی همه ی شرکت های وابسته ی خود را کنترل کنید تا همیشه در صدر همه چیز قرار داشته باشید.

23- Omnistar

ابزار osiaffiliate

Omnistar یک نرم افزار همکاری در فروش است که استفاده بسیار راحتی دارد که به شما در بهینه سازی کمپین های Referral شما در جهت رشد سریع تر کمک میکند.

شما میتوانید یک برنامه افیلیت را با سایت خود ادغام کنید. شرکت های وابسته و حتی مشتریان شما نیز می توانند محصولات و خدمات شما را تبلیغ کنند. با این کار شما نه تنها مشتری جدید پیدا میکنید، بلکه شاهد افزایش فروش خودتان نیز خواهید بود.

همچنین میتوانید این نرم افزار را به مدت 15 روز رایگان تست کنید.

24- AvantLink

ابزار avantlink

این پلتفرم به شما کمک میکند تا به شبکه ای از شرکت های وابسته واجد شرایط دسترسی پیدا کنید که در مورد بازاریابی Referral واقعا جدی کار میکنند. این پلتفرم همچنین دارای ابزارهای بسیار قوی گزارش گیری آنی نیز هست.

25- Pretty Links

پلتفرم اکوتاه کننده لینک prettylinks

Pretty Links یکی از بهترین ابزارهای افیلیت مارکتینگ برای کاربران وردپرس است. این ابزار خیلی راحت لینک های بلند راه کوتاه و زیباتر میکند. همچنین میتوانید لینک های خود را بررسی و آنالیز کنید و میزان تاثیر بخشی آن ها را ببینید. نکته ی دیگر استفاده از این ابزار در کمپین های ایمیل مارکتینگ است.

26- Bitly

ابزار bitly

این ابزار نیز، کوتاه کننده لینک است. بهترین قسمت این ابزار رایگان بودن آن است.

27- Linktrack

ابزار مارکتینگ linktrack

با این ابزار به راحتی و با دقت بالا میتوانید لینک های افیلیت خود را ردیابی و بررسی کنید. حتی میتوانید آنالیز زنده لینک های خود را نیز داشته باشید.

شما میتوانید در بخش پرمیوم و پولی این پلتفرم، تعداد آنالیز لینک و کلیک های نامحدودی را داشته باشید. همچنین میتوانید میزان نمایش خودتان را نیز ردیابی کنید.

28- ClickMeter

clickmeter

میتوانید لینک های خودتان را بررسی و مقایسه نمایید تا بتوانید نرخ تبدیل خودتان را افزایش دهید. به راحتی با این پلتفرم لینک خودتان را بسازید، در آگهی هایتان آن لینک را قرار دهید و سپس آنالیز آن لینک ها را حتی به صورت زنده خواهید داشت.

29- Affiliate Future

ابزار affiliatefuture

با داشتن شبکه ای با بیش از 300 هزار ناشر و شرکت وابسته (همکاری در فروش) شما میتوانید برندهای مختلف را بررسی و بهترین همکاران را انتخاب کنید.

شما میتوانید از شبکه ی شرکت های وابسته استفاده کنید تا برند خودتان را گسترش دهید و از منابع خود بهینه استفاده کنید. شما به راحتی میتوانید عملکرد همکاران در فروش خود را بررسی و با توجه به نتایج، برنامه ی خود را بهینه کنید.

شما همچنین میتوانید میزان کمیسیون را تعیین کرده و بر اساس عملکرد آنها هزینه پرداخت کنید.

30- Clickbooth

پلتفرم افیلیت مارکتینگ clickbooth

شما را قادر می سازد با همکاران معتبر ارتباط بر قرار کنید. شما میتوانید با مدل های کاری مختلفی کار انجام دهید. CPA / CPL / CPE / CPI / CPS / CPC مدل های مختلف موجود در این پلتفرم هستند.

حتما بخوانید: همکاری در فروش لباس زنانه

آماده ی نتیجه گیری و تصمیم هستید؟

با توجه به ابزارهای گفته شده استفاده از آنها، قطعا در رشد و پیشرفت کسب و کار شما مفید خواهد بود. توصیه میکنم این پست را بوکمارک کنید یا پرینت بگیرید و همواره همراه خود داشته باشید.

شما برای سیستم افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) خود از چه ابزارهایی استفاده میکنید؟

حتما بخوانید:
همکاری در فروش لباس و پوشاک کودک و بچه گانه
سایت های همکاری در فروش خارجی

امتیاز بدهید.

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست