کسانی که مخاطبانشان را در اینستاگرام افزایش داده‌اند؛ قطعاً به دنبال راهی برای کسب درآمد از طریق این شبکه اجتماعی پرطرفدار هستند. خیلی‌ها به دنبال تبلیغات می‌روند؛ اما تا به حال فکر کرده‌اید که بهترین راه برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام، استفاده از ایده “سیستم همکاری در فروش اینستاگرام” است؟ استفاده از این سیستم باعث می‌شود که بتوانید به یک درآمد خوب از طریق پیج اینستاگرام‌تان برسید بدون آنکه مستقیما ارائه دهنده محصول یا خدمات خاصی باشید!

قبل از اینکه بخواهیم بیشتر به این موضوع بپردازیم، بهتر است کمی دربارهٔ کاری که می‌خواهیم انجام دهیم صحبت کنیم و تجربه‌ای که ما در این کار داریم را با شما هم به اشتراک بگذاریم. ما همواره در حال تحقیق بر روی وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها بوده‌ایم تا هرآنچه که نقاط ضعف و قدرت اینفلوئنسرها و دیگر پیج‌های اینستاگرامی است را مورد بررسی قرار دهیم.

برای کسانی که به صورت فریلنسر کار می‌کنند یا حتی افرادی که یک شغل ثابت دارند و می‌خواهند در کنار آن به یک شغل دومی بپردازند بهترین ایده می‌تواند راه اندازی یک پیج اینستاگرامی و کسب درآمد از طریق آن باشد.

دوره‌های زیادی برگزار شده‌است که همگی در مورد راه‌های رشد در اینستاگرام صحبت می‌کنند اما می‌خواهیم راز موفقیت پیج‌های اینستاگرامی را برای شما بازگو کنیم. تمامی این پیج‌ها با استفاده کردن از سه عامل زیر توانستند به جایگاهی که دارند برسند.

  • محتوای با کیفیت
  • بازدید از طریق محتوا
  • افزایش نرخ تعامل

هرچند که تولید محتوا در اینستاگرام آن هم برای یک سیستم افیلیت، چالش‌ها و اصول خودش را دارد اما بهتر است این را بدانید که استفاده کردن از یک محتوای با کیفیت می‌تواند عامل‌های بعدی را به راحتی برای شما به ارمغان بیاورد.

استفاده کردن از افیلیت لینک باعث می‌شود که همه افراد بتوانند از طریق قرار دادن لینک در بایو اینستاگرام از این سیستم استفاده کنند و کسب درآمدی بدون دغدغه و کار اضافی داشته باشند.

دوست دارید بدونید درآمد بلاگر ها چقدر است؟ با یک کلیک برید ببینید!

مزایای همکاری در فروش اینستاگرام چیست؟

 هرچند که برخی افراد فکر می‌کنند که سیستم همکاری در فروش شاید اشباع شده باشند. اما باید گفت که سخت در اشتباه هستند و این نکته را نیز باید بدانند که سیستم همکاری در فروش از طریق اینستاگرام رونق خوبی گرفته و طبق بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم افراد بسیار زیادی هستند که از طریق اینستاگرام اقدام به خرید می‌کنند و همین هم باعث شده که افراد مشتاق به استفاده از سیستم‌های همکاری در فروش و افلیت مارکتینگ باشند.

حتما بخوانید: همکاری در فروش لوازم آرایشی

افزایش درآمد از اینستاگرام با همکاری در فروش اینستاگرام

 از آنجایی که اینستاگرام به یکی از برنامه‌های پرکاربرد برای بازاریابی و تبلیغات تبدیل شده‌است؛ داشتن یک سیستم همکاری در فروش در یک پیج کوچک یا در پیج‌های بزرگ می‌تواند موفقیت و درآمد بسیاری برای شما به ارمغان بیاورد.

در واقع اینستاگرامرهایی که می‌خواهند از طریق پیجشان درآمد بیشتری کسب کنند می‌توانند با فروش محصولات، علاقه‌مندان را به سمت خود جذب کنند و یک فروشگاه فوق‌العاده برای خود بسازند.

هیچ می‌دانستید که می‌توانید از تبلیغات کلیکی گوگل و انواع تبلیغات کلیکی دیگر استفاده کنید، تا بتوانید برای پیج اینستاگرامتان بازدید کننده و مخاطب بیشتری جذب کنید؟ تا بتوانند از محصولات شما دیدن کنند و هم به مشتری شما تبدیل شوند و هم خریداران برای محصولاتتان باشند.

اگر تمایل داشته باشید می‌توانید بهترین سایت های تبلیغات کلیکی را پیدا کنید و از طریق آن سفارش خود را ثبت کنید.

همان‌طور که خدمات و محصولات را در اینستاگرام تبلیغ می‌کنید، می‌توانید برند سازنده محصول را منشن کنید. همین کار باعث افزایش تعامل کاربران با این پست می‌شود و با توجه به بررسی الگوریتم اینستاگرام 2021، در نهایت باعث رشد فروش شما خواهد شد.

ثابت شده این کار باعث افزایش اعتماد کاربران به محصول و هم باعث افزایش ورودی می‌شود.

ایجاد روابط جدید با همکاری در فروش اینستاگرام

همکاری در فروش اینستاگرام تماماً در رابطه با ایجاد ارتباط است. اگرچه به نظر می‌رسد که تمام فرایند بازاریابی تنها بحث درآمدزایی آن است. اما با ایجاد روابطی ماندگار با کاربران می‌توانید آن‌ها را دائماً در کسب و کار خود داشته باشید.

این مطلب را نیز بخوانید: همکاری در فروش لباس ورزشی مردانه و زنانه

منظور از افیلیت لینک در اینستاگرام چیست؟

 بیوگرافی اینستاگرام در واقع یک پورتال است برای دنبال کنندگان شما که بتوانند از طریق آن از شما خرید کنند، یا از خدماتتان استفاده کنند. همچنین با استفاده کردن از این لینک می‌توانید کمپین‌های افرایش فروش در اینستاگرام موفقیت‌آمیزی ایجاد کنید و کاربران هدف را به سمت محصولات مورد نظر هدایت کنید.

لینک مستقیم دیلیت اکانت اینستاگرام را از این قسمت دریافت کنید.

لینک افیلیت بایو خود را همیشه به روز نگه دارید

در بالا گفتیم که برای کسب درآمد از اینستاگرام با همکاری در فروش به افیلیت لینک نیاز دارید. اولین قدم در استفاده از سیستم‌های همکاری در فروش اینستاگرام به روز رسانی لینک موجود در بایو است. افرادی که معمولاً در این کار فعالیت می‌کنند از یک بیوگرافی خلاقانه و کوتاه استفاده می‌کنند. با استفاده از بیوگرافی دنبال کنندگان را ترغیب می‌کنید روی لینک کلیک کنند و به صفحه مورد نظر هدایت شوند.

افیلیت لینک در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا فالوورهایتان را به محصول یا خدمتی که با آن همکاری می‌کنید وصل کنید؛ تا از خرید آن‌ها درآمد کسب کنید.

در اصل این لینک برای هدایت کردن بازدید کننده به محصولات خاص و در نهایت تبدیل این بازدید کننده به یک مشتری طراحی شده‌است.

می‌دانید اینستاگرام مارکتینگ چیست؟ کسانی که به بازاریابی از طریق اینستاگرام می‌پردازند این لینک‌ها را در قسمت بیوگرافی اینستاگرام قرار می‌دهند تا تأثیر گذاری بیشتری برای کاربران داشته باشد. این کار توسط کسانی که در اینستاگرام مارکتینگ تخصص دارند توصیه شده‌است.

 افیلیت لینک در اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

مزیت استفاده از اینستاگرام برای فروش در این است که با بازاریابی از طریق این شبکه اجتماعی می‌توان بر عملکرد بازاریابان از طریق این لینک‌ها نظارت داشت. زمانی که شخصی از طریق لینک شما به صفحه مورد نظر هدایت می‌شود و اقدام به ثبت نام یا خرید محصول می‌کند درصدی از مبلغ حاصله به حساب کاربری شما اضافه می‌شود.

از طرفی با قرار دادن این لینک در اینستاگرام، فروشگاه مبدأ می‌تواند بازاریابان خود را شناسایی و ردیابی کند و از طریق فروشی که با استفاده از این کار صورت می‌پذیرد مبلغ مورد نظر به حساب دارنده لینک اختصاص داده می‌شود. این شناسه یا لینک کاملاً منحصر به فرد بوده و هر شخص یک لینک مختص به خود را دارد.

آدرس سایت برای تمام لینک‌ها مشابه است چون شخص قرار است که به آن سایت مراجعه کند. اما در ادامه یک آیدی به هر شخص اختصاص داده می‌شود که از طریق آن فروش شما محاسبه خواهد شد.

نحوه استفاده از لینک بازاریابی وابسته در اینستاگرام

 اگرچه استفاده از سیستم‌های همکاری در فروش اینستاگرام بسیار ساده است. اما بهتر است که روش منحصر به فرد خود را داشته باشید و یک بیوگرافی بهینه و تأثیر گذار برای خود طراحی کنید تا نرخ کلیک بر روی این لینک را بالاتر ببرید. با استفاده کردن از محتوای با کیفیت تعداد افراد حاضر در پیج خود را افزایش دهید تا این لینک در معرض دید افراد بیشتری باشد.

 استفاده کردن از هشتگ‌های مناسب با توجه به الگوریتم اینستاگرام در سال 2021، می‌تواند ورودی‌های بسیاری را به سمت شما بکشاند هشتگ‌هایی که متناسب با محصول مورد نظر و حوزه کاری شما باشد.

راهنمای شروع کار در سیستم همکاری در فروش اینستاگرام

راهنمای شروع همکاری در فروش با اینستاگرام

 برای شروع باید یک نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را مشاهده کنید و سپس با جمع‌آوری اطلاعات و آگاهی از حوزه فعالیت با شرکت‌های افیلیت مارکتینگ همانند دایان افیلیت شروع به کار کنید.

در این سایت‌ها ثبت نام کنید و با انتخاب کردن محصولات مورد نظر لینک‌هایی به شما داده می‌شود که می‌توانید با استفاده از آن مشتریانی را به سمت سایت هدف هدایت کنید.

زمانی که در جستجوی یک شرکت افیلیت مارکتینگ هستید با دو رویکرد متفاوت روبرو می‌شوید.

اول شرکت‌هایی که برای محصولات خودشان سیستم افیلیت مارکتینگ راه اندازی کردنده‌اند و دوم شرکت‌هایی که با ثبت نام در آن‌ها می‌توانید در سیستم همکاری در فروش فروشگاه‌های بسیار زیادی فعالیت کنید.

بخوانید: تیک آبی اینستاگرام

۶ دلیل برای شرکت کردن در همکاری در فروش اینستاگرام

کسب درآمدی آسان بدون تلف کردن وقت

 اکثر کسب و کارها برای داشتن یک درآمد لازم است که در تمام طول روز در محل کار حاضر باشند. اما کارهایی هستند که نیاز به حضور در محل کار نیست و حتی زمانی که شما در خواب هستید می‌توانید کسب درآمد کنید.

کافیست در ابتدا کمی زمان بگذارید و پیج اینستاگرام خود را رونق دهید. پس از مدتی با استفاده از همین دنبال کنندگانی که داریدمی‌توانید این سیستم را راه اندازی کنید.

دی اکتیو اینستاگرام در کمتر از 5 دقیقه، برا یکسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 عدم نیاز به پاسخگویی به مشتری

خرده‌فروشان زمانی که محصول خود را به فروش می‌رسانند بعد از آن برای پشتیبانی محصول لازم است که با مشتری سر و کار داشته باشند و همواره برای جلب رضایت مشتری تلاش کنند اما در صورتی که در بازاریابی واسطه‌ای اینگونه نیست و شما تنها رابط بین مشتری و فروشنده هستید و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شما نیست.

تمامی وظایف پشتیبانی و پاسخگویی به عهده فروشنده است.

  امکان انجام دورکاری

شاید برای همه حوصله سربر باشد که هر روز یک مسافت را طی کنند و در محل کارشان حاضر باشند.

اما با استفاده کردن از بازاریابی واسطه‌ای نیازی به طی کردن مسافت یا دغدغه این‌که سر وقت در محل حاضر شدن یا…. را ندارید.

در منزل می‌توانید تمامی کارهای خود را انجام دهید و به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید و از سمت دیگر اینستاگرام شما کار فروش را برایتان انجام دهد.

 صرفه جویی کردن در هزینه‌ها

هر کاری را بخواهید شروع کنید نیاز به یک هزینه اولیه دارد و تا زمانی که به فروش قابل توجهی نرسید نمی‌توانید هزینه اولیه خود را جبران کنید.

اما در سیستم‌های افیلیت اینستاگرام این‌گونه نیست. کافیست شما همانند همیشه تنها یک بسته اینترنتی داشته باشید و بعد شروع به تولید محتوا در اینستاگرام کنید.

انعطاف‌پذیر بودن و سادگی در انجام آن

به صورت دورکار کار کردن یا فریلنسر بودن این مزیت را دارد که هر موقع که بخواهید می‌توانید کارتان را شروع و پایان دهید.

در واقع این آزادی عمل را دارید که برای خود یک زمانبندی شخصی داشته باشید و هر زمان که بخواهید کارهایتان را انجام دهید.

این موضوع در مورد انتخاب محصولات نیز صدق می‌کند. تنها کافی است محصولات مورد علاقه خود را که فکر می‌کنید راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را به فروش برسانید انتخاب کنید.

 کسب درآمد بر اساس عملکرد

در مشاغل دیگر شما با انجام دادن هر میزان ساعت کاری یک درآمد مشخص دارید. اما در این کار شما محدود به یک درآمد ثابت نیستید و می‌توانید با بالا بردن عملکردتان درآمدتان را هم افزایش دهید. پس تلاش شما رابطه مستقیمی با میزان درآمد کسب شده دارد.

حتما بخوانید :
همکاری در فروش لباس زنانه
همکاری در فروش عطر و ادکلن

نکات طلایی موفقیت

روی یک گروه مشخص محصول تمرکز کنید

 بهتر است که روی یک حوزه کار کنید و گروهی از خریداران که یک سلیقه منحصر به فرد دارند را انتخاب کنید. این کار باعث دقیق شدن و متمرکز شدن شما روی یک هدف خاص و مشخص می‌شود و به جای اینکه وقت خود را روی محصولات مختلف بگذارید؛ می‌توانید تمام تمرکز خود را روی یک محصول خاص پیاده کنید و به موفقیت بیشتری هم برسید.

 محصولات را نقد و بررسی کنید

 تمام تمرکز خود را روی محصولاتی که تبلیغ می‌کنید بگذارید همچنین با ایجاد یک رابطه نزدیک با مخاطبان می‌توان به راحتی آن‌ها را متقاعد کرد که از محصولات شما خرید کنند. با مقایسه کردن محصولات با یکدیگر می‌شود خریداران را ترغیب کرد که از شما خرید کنند.

حتما بخوانید: بهترین آنلاین شاپ های اینستاگرام

نتیجه گیری

رقابتی که در حوزه سیستم‌های همکاری در فروش اینستاگرام وجود دارد باعث شده کسانی که همیشه به روز هستند و تلاش بیشتری می‌کنند بتوانند درآمد خود را از بقیه بازاریابان بالاتر ببرند. با طراحی یک استراتژی می‌توانید همیشه یک قدم از بقیه جلوتر باشید.

مقالات مرتبط:
مشارکت پولی اینستاگرام
همکاری در فروش ساعت دیواری
همکاری در فروش کفش در اینستاگرام

سوالات متداول کاربران

حتماً نیاز به سایت یا وبلاگی برای تبلیغات همکاری در فروش اینستاگرام هست؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت یکی از بهترین روش‌ها برای افیلیت مارکتینگ استفاده کردن از شبکه‌های اجتماعی است. با توجه به محبوبیت بالای اینستاگرام در کشور این یک فرصت فوق‌العاده است که بتوان از طریق آن کسب درآمد کرد.

آیا در ایران هم سیستم‌های همکاری در فروش اینستاگرام معتبری وجود دارند؟

بله برای نمونه دایان افیلیت یکی از بهترین شرکت‌های افیلیت مارکتینگ است که می‌توانید با مراجعه کردن به سایت یا پیج اینستاگرام از امکانات آن اطلاع پیدا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست