یکی از روش های جذاب کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه و آسان، استفاده از شیوه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام است. اگر با این مدل از کسب درآمد آنلاین، آشنایی ندارید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با این مدل کسب و کار و چند نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام آشنا شوید. با بررسی و تحلیل نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، چه ایرانی و چه خارجی، دید بهتری از این روش های همکاری در فروش بدست خواهید آورد.

افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، اگر درست انجام شود، هم برای صاحبان کسب و کار اینترنتی و هم برای اجرا کننده سودآور است. به گفته نیل پاتل، متخصص بازاریابی دیجیتال، یک شرکت افیلیت قدرتمند می‌تواند از ۱۰ هزار دلار تا ۴۰۰ هزار دلار در سال درآمد کسب کند.

به‌طور طبیعی، ما نمی‌خواهیم دربارهٔ پتانسیل درآمد این کار به شما وعده دهیم، زیرا عوامل زیادی در تعیین میزان کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش شما نقش دارند. با این حال، این اعداد و ارقام به خودی خود گویای این موضوع هستند که: افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، به خصوص برای افرادی که سرمایه اولیه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام ندارند، می‌تواند سودآور باشد.

برای بهره‌مندی از مزایای بازاریابی وابسته، لزوما به یک سایت با سئوی قوی نیازی نیست.

جالب است بدانید که مجموعه دایان شاپ، نمونه بارز کسب و کاری است که از پتانسیل عظیم شبکه‌های اجتماعی برای فروش محصولات، استفاده کرده است.

در ادامه با معرفی نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام ایرانی، بهتر متوجه این شیوه از کسب درآمد خواهید شد. اینفلوئنسرهای خوب، مخاطبان زیادی دارند که به آنها اعتماد زیادی کرده و معمولا توصیه آنها را برای خرید و استفاده از أنواع خدمات، پی میگیرند.

در این مقاله، ما به بررسی افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی در جهان خواهیم پرداخت که به نوعی یکی از زیرشاخه‌های اینستاگرام مارکتینگ است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازاریابی در اینستاگرام، روی لینک کلیک کنید.

شبکه‌ اجتماعی چیزی است که تجارت آنلاین نمی‌تواند برای توسعه کسب و کار از آن چشم پوشی کند. طبق آمار استاتیستا، تخمین زده می‌شود که ۳٫۶ میلیارد نفر در سراسر جهان در سال ۲۰۲۰ از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود این تعداد تا سال ۲۰۲۵ به ۴٫۴۱ میلیارد نفر برسد.

به عبارت دیگر، مخاطبانی که سعی در جذب آنها دارید، تقریباً به‌طور قطع در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند. این بدان معناست که بسترهای اجتماعی فرصتی شگفت‌انگیز را برای بازرگانان و شرکت‌های افیلیت مارکتینگ فراهم میکنند.

قبل از پایان دادن به موضوع افزایش فروش از طریق فعالیت در اینستاگرام، می‌خواهم حرف‌های منفی که برخی در مورد بازاریابی شرکت‌های افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام می‌زنند را فراموش کنید.

اکثریت قریب به اتفاق بازرگانان و شرکت‌های افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، در روش‌های معتبر بازاریابی مشارکت دارند و اعتماد مخاطبان خود را نسبت به انجام یک فروش سریع، بسیار مهم می‌دانند.

این مطلب را از دست ندهید: سایت های همکاری در فروش فایل

مزایای افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام چیست؟

از بین همه شبکه‌های اجتماعی‌های موجود، چرا افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را انتخاب می‌کنیم؟

 • مزیت استفاده از اینستاگرام برای فروش این است که در حال حاضر بیش از یک میلیارد کاربر ماهانه در اینستاگرام وجود دارد. این یعنی اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است که فقط تنها رقیبان جدی آن فیس بوک و یوتیوب است.
 • بیش از دو سوم تعداد کل کاربران اینستاگرام ۳۴ سال به پایین هستند. این امر خصوصاً برای بازاریابانی که این اطلاعات جمعیتی را هدف قرار می‌دهند جذاب است – که ارزش انجام آن را دارد، زیرا گروه ۱۸ تا ۳۴ سالانه ۱٫۳ تریلیون دلار قدرت خرید دارد.
 • با استفاده از افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، شرکت‌ها می‌توانند ضمن افزایش بازدید وب سایت، باعث افزایش آگاهی و تعامل با نام تجاری خود شوند. با همکاری با شرکت‌های وابسته و تأثیرگذار، می‌توان دسترسی آنها را به طرز چشمگیری افزایش داد.

انتخاب پلتفرم مناسب افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام

اگر در افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام تازه‌وارد هستید، ممکن است این سؤال را داشته باشید که به کدام برنامه‌های بازاریابی وابسته بپیوندید. وحشت نکنید – گزینه‌ها ممکن است بی پایان به نظر برسند، اما من این راهنما را برای کمک به شما در انتخاب بهترین گزینه برای شما آماده کرده‌ام:

 • در مورد بهترین سایت‌های افیلیت مارکتینگ اطلاعات بیشتری کسب کنید و از دیگران سؤال کنید.
 • شرکت‌هایی را با کالاهایی انتخاب کنید که قبلاً از آنها استفاده کرده و آنها را دوست دارید.
 • به دنبال نرخ‌های کمیسیون معقول و خوب باشید تا درآمد شما بهینه گردد.
 • من توصیه می‌کنم تلاش‌های خود را در افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام خیلی کلی گسترش ندهید. برای شروع فقط روی یک یا دو برنامه تمرکز کنید.

حل مسئله «تک پیوند» بودن اینستاگرام

افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام می‌تواند برای بازاریابان مشکل ساز به نظر برسد زیرا شما نمی‌توانید یک لینک قابل کلیک را در عنوان تصویر وارد کنید. همچنین می‌توانید فقط یک لینک قابل کلیک به بیوگرافی Instagram اضافه کنید.

خوشبختانه، لینک دادن با ابزارهایی مانند lnk.bio و Linktree راه ساده ای برای رفع این مشکل است. افزودن یکی از این ابزارها به صفحه شما این امکان را می‌دهد که یک URL ساده ایجاد کنید که دارای یک صفحه فرود باشد که از تمام پیوندهای شما میزبانی کند. در اینجا مثالی از نحوه نمایش یک صفحه Linktree ساده آورده شده‌است:

<عکس>

به عنوان یک شرکت افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، می‌توانید از یک ابزار پیوند برای تمام پیوندهای خود استفاده کنید. هنگامی که بیش از ۱۰ هزار فالوور داشته باشید، می‌توانید از عملکرد «کشیدن صفحه به بالا برای ورود به صفحه فرود» برای افزودن پیوند مستقیم به Stories Instagram خود استفاده کنید.

افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام خود را ارتقا دهید

اگر شما به یک برنامه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام پیوسته‌اید، مخاطبان و کمیسیون‌های شما روز به روز در حال افزایش هستند؛ تبریک می‌گویم! حالا فکر می‌کنید مرحله بعدی چیست؟ وقت آن است که سطح بازاریابی خود را بالا ببرید و فروش خود را بیشتر کنید.

اگر در حال استفاده از مدل کسب درآمدی همکاری در فروش اینستاگرام هستید، می‌توانید از آن در کنار سیستم بازاریابی مانند Wishpond  استفاده کنید.

این بدان معناست که شما می‌توانید در مورد مخاطبان خود اطلاعات بیشتری کسب کرده و آنها را بر اساس داده‌ها تقسیم‌بندی کنید. با استفاده از اطلاعات تماس، سنی و رفتاری در مورد بازدید کنندگان سایت و مشتریان خود، می‌توانید در مورد آنها و سلیقه ترجیحی آنها تصمیمگیری های بهتری داشته باشید.

به عنوان مثال تصور کنید که آدرس ایمیل افراد مراجعه کننده به سایت یا صفحه اینستاگرامی خود را دارید. می‌توانید از این داده برای بهبود تبلیغات آنلاین خود استفاده کنید. چرا که از این طریق می‌توانید بازاریابی از طریق ایمیل یا همان ایمیل مارکتینگ را نیز در دست بگیرید.

به عنوان مثال در افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، اگر کسی از طریق یکی از پیوندهای افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام شما کلیک کند، اما خریدی انجام ندهد، می‌توانید برای تشویق وی به انجام خرید، یک ایمیل به سبک «سبد خرید رها شده» ارسال کنید.

اگر کسی کالای خاصی را از طریق یکی از پیوندهای وابسته شما خریداری کند، می‌توانید از این اطلاعات برای فروش محصولات مرتبط با آنها در آینده استفاده کنید.

به عنوان مثال بیایید تصور کنیم که در حوزه فن آوری هستید و شخصی لپ تاپ خریداری می‌کند. می‌توانید از این داده‌ برای بازاریابی محصولاتی مانند موس، صفحه کلید، پورت‌های اتصال و لوازم جانبی لپ تاپ استفاده کنید.

همچنین ممکن است مایل باشید سرمایه‌گذاری در پست‌های تبلیغاتی در اینستاگرام را شروع کنید.

این روش می‌تواند محتوای شما را در مقابل مخاطبان بسیار گسترده‌تری قرار دهد.

حتی یک سرمایه‌گذاری مالی نسبتاً اندک نیز می‌تواند تعاملات و در بهترین حالت، کمیسیون‌های شما را به طرز چشمگیری تقویت کند. برای استفاده از این روش شما باید حساب اینستاگرام خود را با فیس بوک متصل کنید و از طریق سیستم مدیر تبلیغات فیس بوک یک تبلیغ ایجاد کنید.

نکته اصلی در خصوص افزایش اثربخشی تبلیغ در اینستاگرام، نحوه تنظیم پارامترهای مخاطبان است.

سیستم عامل اینستاگرام به شما امکان می‌دهد مخاطبان خود را بر اساس جمعیت، موقعیت مکانی و مناطق مورد علاقه تعریف کنید، بنابراین می‌توانید دقیقاً کسانی را که هدف قرار داده‌اید انتخاب کنید.

در صورت تمایل، حتی می‌توانید بیش از یک کمپین اجرا کنید و از آن برای هدف قرار دادن قشرها مختلف مخاطبان خود استفاده کنید.

می‌توانید از داده‌های جمع‌آوری شده از طریق سیستم ردیابی افیلیت مارکتینگ خود استفاده کنید تا مشخص شود چه چیزی در بین مخاطبان مهم‌تر است و چه نوع لینکی را به احتمال زیاد روی آن کلیک می‌کنند.

۵ نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام: نمونه‌های خارجی

اکنون که متوجه شدید نحوه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام چگونه است و با نحوه شروع آن نیز تا حدی آشنا شدید، بیایید چند نمونه نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام عالی را بررسی کنیم. بنابراین اگر به دنبال نمونه و پیجی برای الهام گرفتن از آن هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

Erica Ligenza

این پیج اینستاگرامی یک نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام است. دلایل اصلی که باعث موفقیت این پیج شده اند، عبارت هستند از:

 • اول، هنگامی که Erica Ligenza، تأثیرگذار در زمینه زیبایی، از ۹۰٬۰۰۰+ فالوور خود به عنوان دوستان خود نام می‌برد، یک حس دوستانه را به مخاطبان خود القا می‌کند. این مسئله به‌طور خودکار ارتباط او و فالوورهایش را افزایش می‌دهد و احتمال اینکه فالوورهایش از توصیه او برای خرید این محصول بسیار افزایش می‌یابد.خوب است بدانید مردم ترجیح می‌دهند از کسانی که دوست دارند و به آنها اعتماد دارند خرید کنند، بنابراین برای ایجاد یک ارتباط واقعی وقت بگذارید.
 • اریکا همچنین برای شرکت‌هایی که در برنامه افیلیتشان شرکت کرده، یک هشتگ خاص انتخاب کرده است. در نتیجه مخاطبان او با سرچ آن هشتگ، به راحتی به توصیه‌های این اینفلوئنسر برای خرید از این مجموعه، دست پیدا میکنند.
 • احساس فوریت نکته جالب دیگری بود که این فرد برای جلب نظر مخاطبان خود استفاده میکرد. اریکا با گفتن جمله «امروز» آخرین روز فروش است، آنها را هل می‌دهد تا سریعتر عمل کنند. این یک نمونه کلاسیک از FOMO یا ترس از دست دادن در عمل است. به یاد داشته باشید که اگر به مشتریان خود بگویید مدت زمان محدودی برای انجام این کار دارند، به احتمال زیاد اقدام می‌کنند.
 • در آخر، راهنمای ۳ مرحله ای نوشته شده در کپشن نکته خوبی بود. اریکا با راهنمای گام به گام، نحوه استفاده دقیق از محصولات را به فالوورهای خود نشان می‌دهد. این ترفند باعث افزایش انگیزه خرید افراد میشود.

Anna Everywhere

راز موفقیت افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را می‌خواهید؟ لازم نیست پست‌های اینستاگرام مستقیماً در مورد محصولات تبلیغی باشند!

 anna.everywhere نمونه همکاری در فروش اینستاگرام با در نظر داشتن راز گفته شده‌است.

آنا پسرش را نشان می‌دهد که لباسی را که تبلیغ می‌کند پوشیده‌ است. اما هیچ جایی از پست به طور مستقیم در مورد لباس کودک، صحبت نشده است. در عوض، آنا دربارهٔ پسرش دیلن و نحوه تعامل او با حیوانات خانگی صحبت می‌کند.

فقط با کلیک روی پیوند خواهید فهمید که او در حال تبلیغ لباس کودکان از رالف لورن، ساکس، میسون و آمازون است. این یک نمونه بسیار خوب برای افیلیت مارکتینگ در یک پست اینستاگرامی است!

یکی دیگر از دلایل موفقیت این پیج، چشم نواز بودن تصویر و جذاب بودن محتوا است.

آنا با درج تصویری از پسر کوچکش و یک خرگوش، حس اعتماد را در مخاطبان خود افزایش میدهد. علاوه بر این، این محتوا داستانی را بیان می‌کند و برخی توصیه‌ها را به والدین ارائه می‌دهد که دربارهٔ نحوه تعامل فرزندانشان با حیوانات اطلاعات زیادی ندارند.

اینستاگرامرهایی که تصمیم دارند این مسیر را طی کنند باید مطمئن شوند که کپشنهای آنها به اندازه کافی جالب است تا خوانندگان را تا انتها، جایی که لینک تبلیغ قرار گرفته، بخوانند.

گفتن یک داستان، به اشتراک گذاشتن برخی توصیه‌ها، یا اظهار نظر در مورد یک موضوع، همه راه‌های عالی برای ارائه محتوای جذاب است.

این تصویر همچنین باید چشم نواز و مرتبط باشد. اگر در انجام هر یک از این دو کار کوتاهی کنید، فالوورها حتی به اندازه کلیک کردن روی پیوند وقت نمی‌گذارند.

Imjennim

این پست اینستاگرامی، Jenn، یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه مد با رعایت نکات بسیار خوب منتشر شده‌است. جن به جای اینکه فقط از رژ لب Creme Shop که مورد تأیید او است عکس بگیرد، یک قدم پا را فراتر گذاشته و یک محتوای تصویری کامل با خود به عنوان مدل تهیه کرده است.

چه چیزهای را می‌توانید از این پست برای افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام یاد بگیرید؟ مفهوم نهفته در یک تصویر باید با محصولی که می خواهید آن را تبلیغ کنید ،سازگار باشد. وقت بگذارید و روی استفاده از رنگ، تنظیمات و نحوه ویرایش محتوا فکر کنید.

در این نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، کپشن محتوا ساده است – در مورد محصول و ویژگی‌های برجسته آن صحبت می‌کند.

کوتاه است، اما آنچه را که لازم است را در اختیار مخاطب قرار میدهد. علاوه بر این، استفاده از یک شکلک مربوطه لحنی بامزه را به کپشن اضافه می‌کند، که مورد توجه مخاطبان جوان Jenn قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است، او از حساب اینستاگرام خود برای تبلیغ کانال Youtube خود استفاده می‌کند. اگر در Youtube فعال هستید و محصولات را در آنجا تبلیغ می‌کنید، این روش دیگری برای افزایش بازدید و افزایش درآمد است.

Mariano Di Vaio and Hair Bello

استفاده از کپشن­های طولانی همیشه برای جلب توجه مخاطبان شما ضروری نیست. این کپشن عکس، از تأثیرگذاران مد، ماریو دی وایو، واقعاً کوتاه است.

نوشتن یک کپشن جذاب، یکی از ترفندهای جلب نظر مخاطب است. همچنین این موضوع نشان می‌دهد که او در حال تبلیغ محصولی است که واقعا به آن علاقه دارد.

استفاده از کد تخفیف برای فالووران وی نیز روش خوبی است. کدهای تخفیف راهی عالی برای جذب فالووران و تشویق آنها برای کلیک بر روی آن لینک و خرید محصول است.

با تأکید بر اینکه تخفیف فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است، کلیک‌ها و نرخ تبدیل‌ شما می‌تواند افزایش یابد.

Laura Emily and Spicentice

این پست اینستاگرامی از اینفوئنسر بریتانیایی، لورا امیلی (lauraemilyx) نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام در حوزه مواد غذایی است. لورا با به نمایش گذاشتن یک وعده غذایی وسوسه انگیز خانگی که خود درست کرده، مواد اولیه‌ای که استفاده کرده را تبلیغ میکند.

او با به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیقی از موادی که استفاده کرده‌است، کار فالوورهای خود را برای یافتن دقیقاً آنچه برای تهیه همان دستورالعمل غذا در خانه نیاز دارند، آسان می‌کند.

استفاده از هشتگهای مرتبط هم نکته قابل توجه دیگری است. با هشتگ‌ها، لورا پستهایش را طبقه‌بندی کرده و به مخاطبان هدف خود کمک می‌کند تا محتوای مربوط به آن را سریعتر پیدا کنند؛ بنابراین هرکسی که به دنبال محتوای خاص مربوط به آن برند است، سریعا به آن دست پیدا خواهد کرد.

نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام: نمونه ایرانی

همان‌طور که گفته شد افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام فرایندی است که در آن کمیسیون‌ یا همان درآمد اینترنتی از طریق افزایش فروش برای شخص یا شرکت دیگری بدست می‌آید. استفاده از احساسات برای برجسته کردن ارزش یک محصول یا خدمات مرتبط با مخاطب، راهی قدرتمند برای ایجاد ارتباطات جدید، نفوذ و کسب درآمد منفعل است.

قبل از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام، افیلیت مارکتینگ عمدتاً روی سئو و تبلیغات تمرکز داشتد تا از طریق افزایش ترافیک سایت، نرخ فروش و افزایش درآمد هم افزایش یابد.

همه اینها هنوز هم مهم هستند، اما شبکه‌های اجتماعی ثابت کرده‌اند که یک روش خارق‌العاده برای دسترسی به مخاطبان زیاد، به صورت رایگان هستند.

پیش از اینکه در ایران این روش مورد استفاده قرار بگیرد، چند نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام در پیج‌های افراد مشهور خارجی مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج بسیار مثبت بود.

در ایران نیز دایان افیلیت با سیستم همکاری در فروش اینستاگرام به عنوان پیشرو در این عرصه فعالیت می‌کند. نمونه‌های ایرانی افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را در زیر باهم بررسی می‌کنیم.

biko_page

یکی از نمونه‌های خوب داخلی در زمینه نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام بیکو پیج می‌باشد. یک پیج داخلی در زمینه فروش پوشاک که می‌توانید به راحتی از آن لباس بخرید. این پیج با داشتن بیش از ۷۷۰ هزار فالوور می‌تواند با فروش محصولات درآمد خوبی از افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام داشته باشد.

علاوه بر پوشاک، به علت طیف مخاطبان گسترده‌ای که دارد، به تازگی فروش عینک، کفش و موارد دیگر را نیز به پیج خود اضافه کرده‌است.

از مزایایی که در پست‌های بیکو به چشم می‌خورد کپشن‌های بسیار کوتاه و جذاب می‌باشد. همچنین با قرار دادن قیمت در کپشن کار مخاطب را نیز بسیار راحت کرده‌است.

bikoplus

یکی دیگر از نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام دایان افیلیت در این زمینه بیکوپلاس می‌باشد. موفقت بسیار عالی در بیکو پیج باعث شد تا پیج دیگری با نام بیکو پلاس را نیز در دست بگیریم.

در این پیج چیزی که بسیار خوب به چشم می‌خورد وجود هایلایت‌های مفید در بالای پیج است. در این هایلایت‌ها به خوبی به تمام سوالات پاسخ داده شده و همچنین هایلایتی به رضایت مشتری اختصاص داده شده است.

factoffers

یکی دیگر از نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام، پیج فکت آفر می‌باشد. در این پیج تمرکز روی فروش کفش است. یکی از مشکلاتی که در زمینه خرید اینترنتی کفش وجود دارد، عدم انتخاب درست سایز است!

در این پیج که یک نمونه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام است، این مشکل کامل رفع گردیده‌است و حتی اگر کفشی به دست شما برسد که سایز متفاوتی داشته باشد فوراً مرجوع و کفشی با سایز پای شما ارسال می‌گردد.

این پیج با داشتن نزدیک به ۱ میلیون فالوور بعد از فروش خوب در زمینه کفش، بخش‌های دیگر خود مثل فروش عینک و لباس را نیز فعال کرده‌است.

dayan_bootik

پیج دایان بوتیک یکی از قدیمی‌ترین پیج‌ها در زمینه فروش کتونی و لباس می‌باشد که بیش از یک میلیون فالور دارد.

یکی از مزیت‌های خوب پیج استفاده از مدل زنده در پستها می‌باشد. تجربه نشان داده وجود یک مدل که آن کفش و لباس را پوشیده باشد فروش آن کالا را افزایش می‌دهد. بجز این مورد نیز تمام مزایای سه پیج قبلی در این پیج نیز به وضوح دیده می‌شود.

مرور نکاتی که با بررسی چند نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام آموختیم

 • یکی از نکات افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام نحوه بیان است. در مورد نحوه بیان گاه به گاه لحن غیررسمی معمولاً بهترین است. این لحن می‌تواند بسیار به شما کمک کند، مخصوصاً اگر مخاطبان جوانی داشته باشید.
 • یکی دیگر از نکات مهم و اصلی افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، هشتگ‌ها هستند. اطمینان حاصل کنید که هشتگ‌های مرتبط را استفاده کنید تا مطالب شما در اختیار مخاطبان هدف قرار گیرد.
 • کپشن‌ها همیشه طولانی نیستند، اما باید به اندازه کافی جالب باشند تا فالورها بتوانند تا جایی که لینک در آن قرار دارد، مطالعه کنند.
 • گفتن یک داستان، مشاوره دادن یا نحوه کار، یا به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد یک موضوع همه و همه راه‌های عالی برای افزایش تعامل است.
 • در افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، برای تشویق مشتریان به خرید از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها استفاده کنید. اگر این تخفیف فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس باشد، بهتر است.

به دایان افیلیت بپیوندید

اگر شما نیز در اینستاگرام یا هر بستر دیگری مخاطبان زیادی دارید می‌توانید با پیوستن به برنامه دایان افیلیت درآمد خود را افزایش دهید. یا حتی اگر کسب کار آنلاینی دارید که می‌خواهید مخاطبان خود را افزایش دهید می‌توانید با سیستم همکاری در فروش اینستاگرام ما به راحتی فروش خود را در هر زمینه‌ای افزایش دهید.

اگر می‌خواهید افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را به‌طور جدی پیگیری کنید به ما بپیوندید. دایان افیلیت با داشتن چند نمونه همکاری در فروش در اینستاگرام موفق می‌تواند به راحتی به شما برای افزایش درآمد بیشتر کمک کند. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پنل کاربری خود در سایت برای ما تیکت ارسال کنید یا اینکه با یکی از شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

جمع‌بندی

افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام راهی عالی برای کسب درآمد از طریق اینفلوئنسرهای اینستاگرام، یوتیوبرها و افراد تأثیرگذار در دیگر شبکه‌های اجتماعی است. هرکسی با داشتن تعداد فالوورهای آنلاین خوب و چند مهارت در زمینه بازاریابی می‌تواند افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را برای کسب درآمد خوب انتخاب کند.

اینستاگرام علی‌رغم محدودیت‌های تک لینکی بودن در بیو که دارد، به دلیل پتانسیل تعامل و ایجاد ارتباط واقعی با مخاطبان، یک بستر خارق‌العاده برای بازاریابی وابسته است. خوشبختانه با ظهور ابزارهای لینک، دیگر به قانون تک لینکی یک شبکه اجتماعی محدود نمی‌شوید.

چیزی که باید از آن آگاه باشید: موفقیت در افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام یک شبه اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه قبلاً مخاطبان زیادی داشته باشید. من بازاریابانی را می‌شناسم که برای انجام اولین فروش خود حدود سه ماه وقت صرف کردند و این غیرعادی نیست. اما با سخت کوشی، پشتکار و ترفندهای همکاری در فروش در جهت افزایش فروش که در این مقاله نیز به قسمتی از آن‌ها پرداخته شد، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید با بازاریابی وابسته در اینستاگرام موفق شوید.
مقاله مرتبط: همکاری در فروش ساعت دیواری

سوالات متداول

افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

یک برنامه افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام پیدا کنید و به آن بپیوندید.
پیشنهادات خود را برای تبلیغ انتخاب کنید.
برای هر پیشنهاد یک لینک وابسته منحصر به فرد دریافت کنید.
لینکها را در وبلاگ، شبکه‌های اجتماعی یا وب سایت خود به اشتراک بگذارید.
هر زمان کسی از لینک‌های شما برای خرید استفاده می‌کند، کمیسیون دریافت کنید.

درآمد حاصل از افیلیت مارکتینگ چقدر است؟

درآمد حاصل ثابت نیست. همه چیز به محصول و استراتژی فروش شما بستگی دارد. مسلما هرچه که بیشتر تلاش کنید و برای معرفی پیج اینستاگرامی وقت بیشتری بگذارید، نتیجه بهتر خواهد بود.

آیا برای افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام به وب سایت نیاز دارم؟

خیر. برای افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام، نیازی به داشتن وب سایت نیست، فقط به بازدید کننده یا مخاطب نیاز دارید که ممکن است در کانال یوتیوب، اینستاگرام یا فیس بوک شما باشند.

1/5 - (1 امتیاز)

موضوع مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست