درباره مـا بیشتر بدانید

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ یک روش برد- برد در بازاریابی دیجیتال است که در آن فروشنده یا تولیده کننده کالا به ازای فروش های موفق، به بازاریاب محصول مقداری از سود را به عنوان کمیسیون پرداخت می کند؛ در نتیجه هر دو نقش درگیر، به نتیجه دلخواه می رسند.
در سال 1392 و با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه خدمات به بازاریابان، دایان افیلیت را به عنوان سرویسی از گروه دایان راه اندازی کردیم.
داستان در دایان افیلیت، داستان افرادی است که موفقیتشان در گرو پیروزی یکدیگر است.

بازاریابی که باید کالا و بستری برای تبلیغ در اختیار داشته باشد تا بتواند کسب و کارش را راه بیندازد و از سوی دیگر تولیدکننده و یا فروشنده ای که جذب مشتری، چرخ زندگی اش را می چرخاند.

در این سیستم به افراد کمک می کنیم تا فروشگاه اینترنتی خودشان را داشته باشند؛ تبلیغ و معرفی کالاها را انجام بدهند و در ازای فروش کمیسیون دریافت کنند. با تلاش های شبانه روزی تیم و با تکیه بر ارزش های اولیه گروه که بر پایه کمک به افزایش درآمد خانواده ایرانی، کمک به چرخه تولید ملی و خرید آسان همراه با رضایت مشتری استوار بود؛ به سرعت جای خود را در میان برترین کسب و کارهای اینترنتی باز کردیم.

تمام سعی ما بر این است تا با هموارسازی مسیر، ارائه آموزش ها و فراهم سازی بسترهای فروشگاهی مناسب برای بازاریابان، محدودیت های کسب درآمد اینترنتی را به حداقل برسانیم و ایده کسب و کار شما را محقق کنیم.

در حال حاضر بیش از 1000 نفر بازاریاب به عنوان همکاران مجموعه، در سیستم همکاری در فروش دایان مشغول به فعالیت هستند. این تعداد اعتماد و دلگرمی شما عزیزان، ما را مطمئن می کند که راه را درست رفته ایم؛ هر چند قانع به این جایگاه نیستیم و تلاش برای بهبود خدمات را لحظه ای متوقف نخواهیم کرد.

افتخار ما در دایان افیلیت این است:
مهمان سفره پر مهر هزاران خانواده ایرانی در جای جای کشورمان هستیم

مفتخریم که شما نیز با عضویت در سیستم همکاری در فروش دایان به خانواده بزرگ ما بپیوندید.

ر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

____ما چه کاری انجام می‌دهیم ____

ما در دایان به دنبال ارتقا دائمی دانش و مهارت افراد هستیم و برآنیم تا با ارائه آموزش های آکادمیک و همچنین نکات ارزشمند تجربی، که در طی سال های متمادی فعالیت در این حوزه اندوخته ایم، همیار و همدل شما عزیزان تا پایان مسیر باشیم.

هر فرد پس از ثبت نام رایگان در سیستم همکاری در فروش دایان، صاحب یک فروشگاه اینترنتی خواهد شد. همچنین تمامی محتواهای تصویری و متنی، متناسب با فضای تبلیغ در اختیار همکاران مجموعه قرار می گیرد.

تمرکز محصولات در دایان افیلیت متمرکز بر 6 دسته بندی پرفروش در بازار کالاهای اینترنتی است. انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه، کیف و کفش، کالای دیجیتال، لوازم منزل و اکسسوری از جمله کالاهایی است که برای فروش ارائه می شود.

برگزاری جشنواره های فروش در مناسبت های مختلف، ارائه روزانه کالاهای تخفیف دار برای افزایش فروش، پاداش های نقدی و غیرنقدی برای بازاریابان پرتلاش مجموعه و … همگی از جمله اقداماتی است که در دایان افیلیت برای حفظ اعضا و رضایت حداکثری شما عزیزان انجام می دهیم.

با عضویت در دایان افیلیت اولین گام خود در مسیر کسب درآمد اینترنتی را، محکم بردارید.