دربـاره مـا بیشتـر بدانیـد

در مفهوم کلی افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش نوعی از بازاریابی‌ست که در آن فروشنده یا تولیدکننده کالا، تبلیغ محصولاتش را به افرادی خارج از سیستم برون‌سپاری کرده و در ازای هر فروش به تبلیغ‌کننده پورسانت پرداخت می‌کند.
در سال 1392 و با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه خدمات به بازاریابان، دایان افیلیت را به عنوان سرویسی از گروه دایان راه‌اندازی کردیم.
داستان در دایان افیلیت، داستان افرادی است که موفقیتشان در گرو پیروزی یک‌دیگر است.
بازاریابی که باید کالا و بستری برای تبلیغ در اختیار داشته باشد تا بتواند کسب و کارش را راه بیندازد و از سوی دیگر تولیدکننده و یا فروشنده‌ای که جذب مشتری، چرخ زندگی‌اش را می چرخاند.
در این سیستم به افراد کمک می‌کنیم تا فروشگاه اینترنتی خودشان را داشته باشند؛ تبلیغ و معرفی کالاها را انجام بدهند و در ازای فروش پورسانت دریافت کنند. با تلاش‌های شبانه روزی تیم و با تکیه بر ارزش‌های اولیه گروه که بر پایه کمک به افزایش درآمد خانواده ایرانی، کمک به چرخه تولید ملی و خرید آسان همراه با رضایت مشتری استوار بود؛ به سرعت جای خود را در میان برترین کسب و کارهای اینترنتی باز کردیم.
تمام سعی ما بر این است تا با هموارسازی مسیر، ارائه آموزش‌ها و فراهم سازی بسترهای فروشگاهی مناسب برای بازاریابان، محدودیت‌های کسب درآمد اینترنتی را به حداقل برسانیم و ایده کسب و کار شما را محقق کنیم.

در حال حاضر بیش از 1000 نفر بازاریاب به عنوان همکاران مجموعه، در سیستم همکاری در فروش دایان مشغول به فعالیت هستند. این تعداد اعتماد و دلگرمی شما عزیزان، ما را مطمئن می‌کند که راه را درست رفته‌ایم؛ هر چند قانع به این جایگاه نیستیم و تلاش برای بهبود خدمات را لحظه‌ای متوقف نخواهیم کرد.

افتخار ما در دایان افیلیت این است:

مهمان سفره پر مهر هزاران خانواده ایرانی در جای جای کشورمان هستیم

مفتخریم که شما نیز با عضویت در سیستم همکاری در فروش دایان به خانواده بزرگ ما بپیوندید.

ما چه کاری انجام می‌دهیم:


ما در دایان به دنبال ارتقا دائمی دانش و مهارت افراد هستیم و برآنیم تا با ارائه آموزش‌های آکادمیک و همچنین نکات ارزشمند تجربی، که در طی سال‌های متمادی فعالیت در این حوزه اندوخته‌ایم، همیار و همدل شما عزیزان تا پایان مسیر باشیم.
ما در دایان به دنبال ارتقا دائمی دانش و مهارت افراد هستیم و برآنیم تا با ارائه آموزش‌های متخصصین دایان در حوزه‌های فنی و تکنیکال، تولید محتوا و گرافیک، فروش، لجستیک، پشتیبانی سفارشات مشتریان و پشتیبانی بازاریابان همواره در
ما در دایان به دنبال ارتقا دائمی دانش و مهارت افراد هستیم و برآنیم تا با ارائه آموزش‌های تلاش هستند تا بالاترین سطح کیفی از خدمات را ارائه دهند. هر فرد پس از ثبت‌ نام رایگان در سیستم همکاری در فروش دایان، صاحب یک فروشگاه اینترنتی خواهد شد. همچنین تمامی محتواهای تصویری و متنی،
متناسب با فضای تبلیغ در اختیار همکاران مجموعه قرار می‌گیرد.
ما در دایان به دنبال ارتقا دائمی دانش و مهارت افراد هستیم و برآنیم تا با ارائه آموزش‌های تمرکز محصولات در دایان افیلیت متمرکز بر 5 دسته‌بندی پرفروش در بازار کالاهای اینترنتی‌ست.
انواع پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش، کالای دیجیتال، لوازم منزل و اکسسوری از جمله کالاهاییست که برای فروش ارائه می‌شود.
برگزاری جشنواره‌های فروش در مناسبت‌های مختلف، ارائه روزانه کالاهای تخفیف‌دار برای افزایش فروش، پاداش‌های نقدی و غیرنقدی برای بازاریابان پرتلاش مجموعه و ... همگی از جمله اقداماتی‌ست که در دایان افیلیت برای حفظ اعضا و رضایت حداکثری شما عزیزان انجام می‌دهیم.
با عضویت در دایان افیلیت اولین گام خود در مسیر کسب درآمد اینترنتی را، محکم بردارید.